Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 09:10:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ф клоуз с канадка  (Прочетена 3475 пъти)
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« -: Октомври 23, 2013, 10:07:50 »

Та ако сте чели предния рапорт ситуацията и схемата е почти идентична. Пак яко надъхан да правя секс. Връщам се от фитнес, яко надъхан, помпел съм гърди, рамо и трицепс и направих една HICT (High Intensity Continues Training демек - на велосипеда с голяма трудност 2 сета по 10 минути), после супер добре се изкъпах на една турска баня, сложех малко парфум, зъбките измити на макс и си викам, тая вечер отивам в хотела и мятам първата, която видя, грозна красива, не ме ... Тази вечер ще правя секс. Така де, това редовно се надъхвам по този начин, ама не винаги ми се получава. Няма значение важното е да си надъхан.,,

Влизам поздравявам колегата и се правя, че ми се пишка като на момиченце и не мога да се стискам. Винаги минава тоя номер. Така оглеждам от тоалетните до терасата какво женско има и преценявам дали да седя. Отивам в тоалетните и ох БОЖЕ, жива да не бях. 175 девойка, латино тип, тъмна с дълга черна коса по пижамка. Сега да не ме мислите, че съм тъп. Преди това съм взел една чаша, която уж ще мия за да пия кафе. Тази мадама нещо се сресваше и аз до нея си мия кафето. Разбира се драснах едно здравей и тя ми отговори. В главата ми супер фантазии как ще я налегна в тоалетната и съм я зяпнал и я оглеждам все едно е манекен за дрехи. Изгубих ума и дума. Тя обаче хич не се притесни, дори остана да си изчисти мивката от космите. И веднага дейба и рутинджията съм и викам - "Случайно да не се казваш Мария? Имах една котка с това име и тя като тебе така оставяше много косми, гледам и ти като нея ..." (не се сетих за думата на английски, скубя, все още не се сещам за нея). Очаквах да не ме разбере, обаче ми отговаря на много хубав английски - Thats silly - ама с усмивка.. Дежа ву - преди години бях пуснал един майтап на една англичанква в същите тоалетни и тя така ми отговори. Нея също я пляскях. Квото и да е. Повече нищо не съм казал. Тя след 1-2 секунди си замина. Голяма грешка. Много ги оставям да си ходят. Значи 2 основни грешки имам в свалките - рядко апроучвам и когато апроучна след отварянето ги оставям да си тръгнат. От там нататък играта си ми е супер.

Та сега, аз пак ви казвам не съм тъп. Знам какво съм направил. На нея и е интересно след това. Все пак е дошла за секс и аз съм там - млад, прав, красив, сресан, с парфум, показал съм си и чашата за кафе. Значи на нея ако и интересно, ще дойде на лобито. И тя не е глупава. Идва преоблечена за излизане и с книжка, дневник и гайдбуук в ръка. Има за 3 неща да се вържа. Аплодисменти за дамата. Сяда малко в страни от мене и заговаря рецепциониста, докато аз си сърбам кафето. Иска да вземе тур, ама не и се дават кинти. Нашия рецепционист пълен новак, мъчи са по най-малоумния начин да и продаде нещо - "Имаш ли билет". С тоя лаф 99% от хората се мъчат да закарат клиенти в някоя агенция. Супер елементарно. Пак казвам момичето не е глупаво и веднага го остави. Аз се намесих:
- Къде искаш да идеш?
- Кападокия, Ефес и Памукале.

От там тръгва разговор за дестинациите и и казах 2-3 вариянта, от които може да спести пари. Тур се продаде, за жалост аз не хванах и 1 лев от него. Ама поне след 1 седмица колегата мениджър на хостела ми се обади да ми благодари, покани ме да излезем а бе има си кирии и от тая работа.

Та не ми се говореше за турове. Викам и ти от Аржентина ли си от де си. Била от канада. Разказах и че съм си имал приятелка от там. От Торонто ли е, а-у, че тя ме е канила да живея в Торонто, било много яко парти място. Ей такъв глупав разговор. Общи приказки, гледах да не я изпускам и да я вкарам в малък рапорт. Обясних си, че сам млад мериджейн, къде съм учил и всичко. А бе изхвалих се, направих си ДХВ-то дет се вика. Пита ме и за котката и и викам - Ами избяга, въргаля се с мене 2-3 месеца, после се разгони и избяга. Базикам я, тихичко и казах - сигурно и ти така ще направиш. Хаха шок и ужас. Смени темата веднага, на това как са и взели бутилката уйски на границата и аз нещо излъгах, че на българската граница и на мен са ми взимали алкохол. Колегата през цялото време блоква като ми се смее и ми прави знаци към мацката. По едно време гледам и на 2-мата ни стана неудобно. Викам и -  "Хайде да идем някъде другаде, че тоя е голям криип". Колегата много ясно, не схваща толкова много англииски и не чатна. Ама квото и да е. Съгласи се с - "Къде в тоя час?" Ся някой ще каже това не е съгласие. Щом пита къде значи много и се иска, само трябва да и дадеш причина и място. Звучеше като отказ фактически, ама си беше съгласие. А пък и е съвсем нормално да поканиш момиче на кафе. Всъщност тука с тая кака ми се получи, защото бях много нормален, само без изцепката с това, че и тя ще направи като котката ми. Е па как къде бе моме, на наргиле. Ся да ви обясня това наргиле...

Мястото е като стара кръчма, обаче има 2 плуса. 2 места като сепаренца, ама направо се излягате там, защото са на нивото на земята. Поръчваш едно наргиле с нещо за пиене. В случая с мацки винаги искам алкохол 2 чаши. Тя дори да иска само сок, винаги и идва алкохол. Най-добре е ракия. Турската ракия има вкус на мастика. Веднага я залъгвам да пие, традициона турска ракия. Тоя номер го научих от един един авер. Много замайва тая ракия или поне мене. От там нататък е лесно. С едно малко на екс - много ясно, че им казвам че се пие на екс и още едно по-късно всичко си идва на мястото. Смесено с дима от наргиле и ако не е пушачка с замайването от пушене на една цигара се чувства се едно  се е излегнала в харема на султан. Веднага взимам поука, да измисля яко определение на това място както Илиян съветва в една друга тема тези дни. Яко хиперболизирана, ама забавна. Та това ми беше лиричното отклонение.

Та сядаме. На бай Хусейн веднага му казвам 2 малки ракии, наргиле вода за мен и тя искаше сокче. Веднага я мятам и и казвам, че много ме кефи като се излегна на това място. Прекрасно е за почивка вечер след фитнес с добра компания. Демек отбелязох, че ми е комфортно тук с нея, за да и стане и на нея евентуално. Говорим си общи приказки за Турция. Идва наргилето. Не и обясних, че трябва да си сменяме преставката. И вендага щом пуши след мене и викам - А така, сега все едно ме целуна и аз дори не го усетих. А бе ще продължа по-късно, че съм на работа.
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 23, 2013, 18:17:49 »

Та взимам наргилето и аз и казвам - виж ся и аз ако друпна сега все едно и ти си ме целунала, без да си почувствала нищо. Тя се кикоти на идиотизмите ми. Викам я отвори фейсбук, сетих се за една много яка снимка дето видях преди няколко дни описваща точно нашата ситуация. Доближихме се бая да разглеждаме снимката и така и си останахме. Пита ме защо нямам телефон. Обясних й, че е загуба на време и комункация. А бе не ми се обяснява и тука закво нямам, ама доста се впечатли от изказването ми. После и казах, че се мъча и фейсбука да спра, дори последния ми пост беше от 10 тоя месец, с които казвах, че спирам фейсбука за няколко дни. Обясних и как на хората им липсва истинска комуникация и близост като нашата. Обяснявам как ей така не мога да я хвана за ръката през фейсбука. Останахме с хванати ръце. Викам и виж не мога да се насладя на това приятно докосване, нито на приятното и ухание. Може ли през фейсбук да искара такава среща, насред Истанбул, сред толкова много история, в такъв вечен град, такава красота, в тази обстановка, с чаровник като мене. Тя пак се засмя и не знам дали нарочно или без да иска косата и падна на лицето ми. Само леко и прошепнах, че много ми харесва косата и това е било първото нещо, което забелязах.

Пуш! Изправих се викам да пием за този момент. Тя пиива малко и веднага я соцвам, "а не не това на екс, така се пие, като текила". "Ама това не е шот".
"Ама такава е традицията"

Пие. Викам хайде за традицията да пием по още едно, поръчвам веднага. Лафим си пак някакви общи приказки и го отбелязох. Викам гледала ли си филма Something Real Something Good.

Гледала го е. Викам хайде да играем на тяхната игра. Ти ще ми разкажеш истинска история, а аз някоя хубава. Тя ми разказа за правите улици в Канада и как тука в Турция са ни къси и тесни уличките и много се е притесянявала, докато върви, а аз и разказах за първото си предложение към момиче и как тя се е съгласила да ми стане гадже, когато съм я попитал. Голямо кикотене стана. Разказа ми и как нея са я попитали за първи път. А бе бяхме в една много комфортна ситуация. Викам и знаеш ли как аз ги питам сега? И тя - не. Викам като в ония филм с Райън Гослинг - "хайде да се махаме от тука". И тя ме шитва, че живея във филм. Казах и че гледам много филми и обичам да чета и да се научавам винаги на нови неща, но винаги селектирам, както селектирах и нея. Тя ми вика, ама сега да не си помислиш, че ще стане нещо. Много го обичам този лаф. Ама хич не съм си помислял, че ще стане нещо. Сега моя преход от голяма бета към по-малка бета беше, да имам топките в тази ситуация да действам. Преди - щях да се изнервя, ядосам, издразня и да си кажа ебаси тая как ми провали вечерта, щях веднага да я отпиша. А какво направих сега? Мацката е яка, имахме някакво ниво на интимност, или стигаш до край или нищо. Казах и - прости ми и я целунах. Не се дръпна много. Само малко в началото с - това е лудост, ама пак леко си ме целуна. Малко се сопнах. Тръгнах да и говоря логически за целувката после се усетих и обърнах на емоции. Почнах да и говоря, че всичко в нея ми харесва, почнах да добавям и комфортност в думите си. Не се сещам наистина какво точно казвах. Ама отръпването и бая ме беше възбудило. Пак посегнах да я целуна, пак леко се отдръпна. Почнах да и говоря как извивките и ме възбуждат и да я докосвам по косата с една ръка и по краката с другата. Не се дърпаше, ама изглеждаше, че много мисли. Не исках да мисли - казах и точно и ясно - lets get out of here.

Мамка му не знам какво точно направих, ама ме последва. Вървим към апартамента, тя ме навива, ама ние не минахме от тук. Спирам я и  казвам - сега отиваме в моя апартамент, той е ей тук. Имам много готин изглед трябва да го видиш. Имам и бира в хладилника. После ще те изпратя. Тя ме гледа недоверчиво, и ми вика пак, че нищо няма да правим. Аз си мисля да бе да.

Влизаме. Притесняваме се и 2-мата. Викам хайде запали ми една цигара на тоя прозорец (където е гледката точно), аз ще донеса бирата. Отваря и ми пали, вадя бирата и отивам зад нея. Прегръщам я отзад и викам, ето за ей тази гледка те доведох. Тя тръгва да ми разправя... май колко е хубава, а аз вече я целувам за връта и и разправям колко ме възбужда и не мога да се спра. Не помръдва. Допрях си оная работа до задника и й казах - Сега погледни онзи фар ей там и ми разказвай какво мислиш за него. Почва да ми дрънка за някакви неща в дълечината и надеждата, която вижда в тоя фар, а аз я обарвам по цялото тяло и да я целувам по врътлето. Не издържда обърна се към и се замляскахме.

Вкарах си ръцете отзад в панталона и й награбих задника. От там някак си към вагината. Много влага братлета. Много. Смъкнах и панталона. Обърнах я, разкопчах се и го вкарах. Така започнахме. После беше много диво. Чувствали ли сте се едно вас ви чукат момчета? Е па ей такова беше чувството. Хубаво, че нямах играчки, защото направо унлиишнах звяр, сигурно щеше да ми тури и в моя задник нещо. Много див секс беше, ама тя ме надигра, прознавам. Колегата дето спи на първия етаж (аз съм на 4-тия) вика, че не можал да спи цяла вечер и дори той си надрънчал една злобарка. След около ча сеанса приклучи. Легнах изтощен, умрял, а тя ми се хили. Вика ми само толкова ли мога. Е па само толкова мога. Викам и обаче няма да откажа една свирка. За моя голяма изненада почна да ми духа. Накрая правихме още малко секс, ама аз бях много сдухан вече.

На следващия щяхме да повтаряме. Ама аз хем бях зает, хем и тя май си намерила някакъв латино да я пляска. Поне колегата ми се обади и ми каза, че мойта мацка някакъв я завлякъл. Ама пък после разбрах, че тоя е заебал, тя не му е пуснала май нещо и той се ядосал и я заебал да пътува самичка. Е па се тая. Аз си праснах 9-ката.

мацка - 9
трудност на свалката - а бе бая трудно си беше за мен поне - 9
секс - 10
свирки - 5-6 там нейде
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 23, 2013, 23:02:32 »

Инс, предлагам да си направим отделен раздел - "Ф-клоузове с международни мацки" Намигване Че като гледам първите три доклада, нещо тенденция се заформя...
Активен

BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 785

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 23, 2013, 23:27:39 »

Много ми хареса репорта. И особено тази част:

Цитат
Сега моя преход от голяма бета към по-малка бета беше, да имам топките в тази ситуация да действам. Преди - щях да се изнервя, ядосам, издразня и да си кажа ебаси тая как ми провали вечерта, щях веднага да я отпиша. А какво направих сега? Мацката е яка, имахме някакво ниво на интимност, или стигаш до край или нищо. Казах и - прости ми и я целунах. Не се дръпна много. Само малко в началото с - това е лудост, ама пак леко си ме целуна. Малко се сопнах. Тръгнах да и говоря логически за целувката после се усетих и обърнах на емоции. Почнах да и говоря, че всичко в нея ми харесва, почнах да добавям и комфортност в думите си. Не се сещам наистина какво точно казвах.

Браво! Много добре. На прозореца с изглед към фара дето си я натискал , докато си я карал да описва какво вижда , също се е получило много готино. Като цяло силен репорт и + от мен.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 24, 2013, 10:36:50 »

Браво Илко - ей това е, момчета, няма да се отказвате!
Такива работи "това е лудост" и "да не си мислиш сега, че нещо ще правим" ги пускате от едното ухо през другото.
Освен ако не сте с кака ви Хинт - от нея задължително с подписан афидавит, че инак после на съд!
+1
Активен
hitman321
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 488

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 24, 2013, 11:10:41 »

Браво и голямо браво за волята да продължиш
Обаче нещо ми направи впечатление.
Тази канадка е голяма шматка защо :
-идва да види Инстанбул и да се поенаебе хубаво,но през цялото време го играе "hard to get"-един по опитен играч би забелязал това,но един средностатистически не.............т.е иска да се поенабе хубаво,ама преди това трябва да и се вържат глупостите в главата и социалното програмиране-да я ухажват хубаво,да я предразположат,да не се отказват,да и изтърпят глупавите шит тестове,да не я помислят за лесна.........................т.е ще се поенабе само при горните условия,колкото и да и с е иска
-Въпреки,че се изчука готино с теб,още на следващия ден,отива при друг и е готова да повтори същото упражнение.............без да положи услия да повтори с теб(готин секс-освен ако за нея не си се представил добре в леглото)....тази трябва да е голяма курвалина.
-Въпреки,че си е курвалина,продалжава да пуска същите тестове,игрички и социално програмиране................заради,който вторият пич му писнало и я заебал,а тя пък от своя страна ,не му е пуснала(понеже не е преодолял шит тестовете).
П.С
По какво основно разпознаваш жените в Инстанбул,че идват за секс турисъм-има ли някакъв типичен профил,в който се вписват ?
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 24, 2013, 11:43:46 »

Всички хора без разлика пътуват за секс. Няма профил. Ако са двойка идват да се чукат на спокойстие - я от родители, я от претрупване в работата, я от децата. Ако са възрастни... де да знам ама и те се чукат. Младите се чукат като зайци. Необвързаните се чукат все едно са невидели. Сексът е основния стимул за туризъм. Всичко друго е добавка и извинение да прикрият нагона си. Я се запитай ти за какво пътуваш, ама наистина за какво? За какво като трябва да идеш на командировка се кефиш на макс? За какво като идвах към Истанбул се кефих на макс? Защо дори като се връщам в града си от дълго време се кефя на макс? Надеждата и амбицията да правя хубав секс. Та с какво една жена е по-различна от теб. И тя го иска същото.

И да курвентиика си е. Ама всички жени са си такива. Аз съм получавал отказ с думите - ама аз си имам приятел. И на следващия ден я гледам как се е хванал за ръка с един колега и после се чукаха на терасата. Просто при някой става а при други не.

Лектър, хаха да Усмивчица
Честно казано аз съм мн зле с местните момичета - я туркини, я българки. Просто живеем в различни светове. Мисля си, че фактът, че чета главно литература и а бе всичко на английски много ме дистанцира от реалността на нашите момичета.

За Стоун и Берсерк. Едно нещо много важно научих и искам и да го имплементирам и другаде. Винаги трябва да видя къде са границите и да премина през процес на излагация, но излагация на която аз да се изкефя. Така и другите се кефят. Значи няма какво да ви лъжа за няколко месеца това са ми горе долу апроучите в Истанбул. 2 точно и 2-та с ф-клоуз. Сигурно имам някои друг за които не се сещам, защото са не са били напълно сериозни или не съм бил много надъхан. Винаги се сещам за апроуч, в които съм искал нещата да се случат. Та дори с 100% успеваемост, пак не апроучвам. Дори съм убеден, че на ден ако правя 2 апроуча ще еба 100% и пак не го правя. Страх от излагация или де да знам. Обаче много се изкефих на реакцията ми, когато я целунах. Преодолях страха от излагация. Това 100 % ще го преодолея и с апроучите ми. Добър съм, ама дори и аз не го осъзнавам. Сега търся места в Истанбул за излизане сам. Градът е голям и мога да се излагам колко си искам. Никой няма да ме запомни дори Усмивчица
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 24, 2013, 11:48:46 »

Освен ако не сте с кака ви Хинт - от нея задължително с подписан афидавит, че инак после на съд!
+1

Тази нова звезда ли е? Хинт, къде си коя си що си. Напиши с подпис и фирмен печат, че идваш да се забавляваме в Истанбул.
Задължително през нашите нотариуси - Здрач и УУ. Иначе не
Активен
hitman321
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 488

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 24, 2013, 12:49:10 »

Цитат
Всички хора без разлика пътуват за секс. Няма профил. Ако са двойка идват да се чукат на спокойстие - я от родители, я от претрупване в работата, я от децата. Ако са възрастни... де да знам ама и те се чукат. Младите се чукат като зайци. Необвързаните се чукат все едно са невидели. Сексът е основния стимул за туризъм. Всичко друго е добавка и извинение да прикрият нагона си. Я се запитай ти за какво пътуваш, ама наистина за какво? За какво като трябва да идеш на командировка се кефиш на макс? За какво като идвах към Истанбул се кефих на макс? Защо дори като се връщам в града си от дълго време се кефя на макс? Надеждата и амбицията да правя хубав секс. Та с какво една жена е по-различна от теб. И тя го иска същото.

И да курвентиика си е. Ама всички жени са си такива. Аз съм получавал отказ с думите - ама аз си имам приятел. И на следващия ден я гледам как се е хванал за ръка с един колега и после се чукаха на терасата. Просто при някой става а при други не.
Нека правим разлика между жени,които при удачно съчетание на нещата и без последици за тях биха се ебнали и жени,които идват само за това-да се ебнат............ти за кои говориш и кои са основния контигент,които идват в Инстанбул ?
Цитат
Честно казано аз съм мн зле с местните момичета - я туркини, я българки. Просто живеем в различни светове. Мисля си, че фактът, че чета главно литература и а бе всичко на английски много ме дистанцира от реалността на нашите момичета.
Сетих се,че нищо не си споменавал за туркините-те как са и има ли смисъл да се занимаваш с тях(в смисъл нали турците са мюсулмани и с една идея по луди и консервативни-безопасно ли е да се занимаваш с тях)?
Какъв ти е проблемът с българките-ти няма да я земаш за жена,а само ще я......................защото тогава са ти проблем ?
П.С
Прави ми впечатление,че нещо те мъчи и ти създава проблем в играта-не знам какво е-дали пари,коли,ръст,пишка,страх.................но има нещо,което ти спира играта и нещо ,което те мъчи-какво е то ?
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 24, 2013, 13:16:13 »

Прави ми впечатление,че нещо те мъчи и ти създава проблем в играта-не знам какво е-дали пари,коли,ръст,пишка,страх.................но има нещо,което ти спира играта и нещо ,което те мъчи-какво е то ?

Ми той си го каза човека и май е това и което ни мъчи всички - страха от апроуча ("излагацията" по неговите думи).
Иначе играта, рапорта, затварянето са му брилянтни, но точно първите 10 минути от запознанството с всяка жена са нещото, което и на мен ми се струва най-трудно, предполагам и за всеки....оправя ли се там, после съм все по-уверен и знам какво да правя, но началото...началото Нерешителен
Огромен шанс е, че работи на позиция, където мацките сами му се разхождат под носа и няма как да остане незабелязан и поздравления, че го използва на 100 %.
Активен

Fake it 'til you make it!
hint
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 150

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 24, 2013, 14:06:06 »

Всички хора без разлика пътуват за секс.
Тука ще протестирам, ама сега нямам време. После. Дайте още материал.  Ухилен
Активен

Ich schreib Dir Zeilen aus Blut Und ich hoffe du fühlst es
Es gibt ein kostbares Gut und es verbirgt sich in Dir.
Dein Lehrer weiß es nicht, dein Vater weiß es nicht, deine Mutter weiß es nicht, dein Verehrer weiß es nicht, manche lügen Dir ins Gesicht - sieh zu, dass du nicht zerbrichst
Nicht mal du weißt es jetzt, weil du dich nicht auseinandersetzt, mit dem was du bist
Und auch ich weiß es nicht, lüg mir zu oft ins Gesicht mit dem was ich bin
Und das macht doch keinen Sinn.
Sie schrieben Zeilen aus Gold, Ich schreib aus meiner Seele
Ich hab nur zeigen gewollt Was hier passiert...
Diamonds and Pearls... oh yeah...
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 24, 2013, 16:55:31 »

-идва да види Инстанбул и да се поенаебе хубаво,но през цялото време го играе "hard to get"-един по опитен играч би забелязал това,но един средностатистически не.............т.е иска да се поенабе хубаво,ама преди това трябва да и се вържат глупостите в главата и социалното програмиране-да я ухажват хубаво,да я предразположат,да не се отказват,да и изтърпят глупавите шит тестове,да не я помислят за лесна.........................т.е ще се поенабе само при горните условия,колкото и да и с е иска

Добре дошъл в света на свалките Усмивчица Току-що описа огромна част от жените - искат да се понаебат хубаво, но не с кого да е, а с един по-опитен играч, който да я ухажва хубаво, да мине шитките, да не се върже на нейните глупости, да не я ппомисли за лесна... Въобще, всичко което говорим тук.

Инс, според мен не си винаги мотивиран да апроучваш. Прав ли съм? То е за удоволствие, когато и колкото ти се апроучва, толкова го прави Усмивчица
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: