Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 11:08:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Много съм добър. Фон клоуз на десетка  (Прочетена 6780 пъти)
tiger
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 143

Профил
« -: Февруари 24, 2013, 04:01:53 »

Така почвам да пиша по темата

дискотеката няма да я казвам.
Аз съм на рд. В ъглово сепаре.
Виждам я на бара. От тия десетки дето са 1 на 10 000. Дрехи, лице, тяло, дрехи, прическа, поглед, класа. В нейната компания беше едно футболистче национал, казвам футболистче щото е левскар, иначе известен футболист. Той й се натискаше но не ми беше конкуренция.
На бара седи. В началото отивам с бирата ми да си направя наздраве
Аз: добър вечер
Тя: незнам кво каза, усмихна се
Погледнах я в очите, скромно, но със самочувствие.
Аз: Ако искате елате после при нас така ще може да танцувате.
Тя: Чакаме още хора
Аз: Мъже или жени
Тя: и от двете
Аз: ОК, приятно прекарване
След 3 часа
Аз: Извинявай не можахме да се запознаем добре, но ще тръгвам, искаш ли да излезем някой път заедно
Общи приказки малко
Да. Не съм от тук но добре.
Чао лека вечер
Ако изляза с нея, трябва да е с яки момчета, иначе някви идиоти може да ме помислят за мн слабичък и да се пробват да ни развалят вечерта. Може да се наложи да си наемам охрана ако искам да купонясвам и да водя такива жени с мен на дискотека
П.С. ще излезем като познати. Сънлайт да не ревнува
п.с. двамата псевдо свалячи от мола да внивамат др път. Имат късмет че съм скромен и добър с чест и достойнство. С моята сила която имам можеше да стане лошо за тях ако беше друг. Много се изложиха пред мен и постъпиха крайно некоректно спрямо мен. В никакъв случай не заплашвам момчетата от форума, но да внимават като правят номера на други непознати, за тяхно добро е.
Спецификата на играта ми е голяма. Много е важно самочивствието, енергията, външният вид и поведението ми. Затова е излишно да ви казвам, че със същите реплики само с репликите няма как други десетки да се свалят. Защо съм постъпил така, как да е най-подходящо да говоря и да изчаквам си знам само аз. Ще пиша сега лягам. Доволен от себе си? Да
Активен
tiger
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 24, 2013, 05:24:18 »

Така незнам дали това с номерата е фейк. Грешката ми беше, че не си поговорихме повече - да я питам със сигурност ще се чуем ли, да я опозная повече. Не бях в добра кондиция, болеше ме глава и бързах да си тръгна. Горе долу 5-10 минути общо да имаме разговор един до друг както бяхме, аз залепен до нея.
Инфо за мен: да имате реална представа :
риза - 30 лв.
дънки - 39 лв.
изглеждат горе долу добре и по скъпи и двете неща.
Маратонки - 400 лв. Парфюм 100 лв. Дезедорант 48 лв. Малко по евтино ги взех но да имате представа какви горе долу затва казвам цената. Разбира се да излизам с такива жени трябва да ида да си сменя гардероба
Дойдох с 204 и после 413 рейсове. Компанията ми бяха пияни и заляни (ранг Ъ?Ъ?Ъ?) Изпих една бира и си поръчах 5 коли, 5 ред була, 5 минерални води, дънхил цигари, моркови
Ще кажете от къде пари за охрана, майка ми изкарва достатъчно в чужбина за охрана, мерцедеси, къщи, вили и каквото си поискам. Защо нямам кола? Защото не искам.
В 204 ли ще возя такава ако излизам с нея? За базик да. В рейс такава не съм виждал. И такси на първо време ще свърши работа.
От къде имам самовствие? От красотата ми и ума ми.
Сега за ранг. Едно време баща ми беше зам шеф на болница, дясна ръка на Бойко Борисов и Цветан Цветанов и поставено лице на бизнес за милиони. Демек се води собственик а и го управлява и прибира огромни печалби за него си. Кандидат депутат и предложен за кмет от управляващата партия(даде отвод) Демек се водеше собственик и управляваше такъв бизнес. Демек имах много пари и слава в 100 хиляден град. Мн зле ми беше играта тогава, и никакъв успех с жените нямах. Бизнесът фалира, баща ми вече не е човек на Бойко и Цветан, но самочувствието ми е в пъти повече от тогава. Така че..... Разчитайте на себе си, достатъчно е. Казвам това поради две причини: първо да не се сдухвате пред богати. Да сваляте заради себе си. Второ: днес ми беше първи ден на пик ъп в молове. Не ми е дошъл стейт от много сетове. Имах добри сетове преди това между другото и се зареждах добре. А от правилно според мен мислене, взимане на правилни решения, получаване на любов и позитивни емоции
Активен
Jimmy
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 218

Още едно уиски, моля.

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 24, 2013, 05:54:57 »

Според мен това е fool's mate - подходил си директно, но не сте се опознали достатъчно.

Тръгнал си твърде рано от началния разговор, сякаш компанията, която е споменала, те е отказала.

След това, обаче, си грабнал втори шанс - но не даваш подробности за проведения между вас разговор; оставам на твоята преценка дали си изградил достатъчно атракшън и комфорт, за да се чувства доволна, давайки ти своя/някакъв телефонен номер.
Активен
sparky
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 266

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 24, 2013, 11:47:12 »

Пиян ли ги писа тия двата поста, друсан ли ?!
Щото смисъл в тях почти няма, реално погледнато само казваш, че си видял яка мацка в дискотека и си и искал номера, а после ни разказа, как ваще са приказно богати, пък ти си пичага, който им харчи паричките насам-натам, както и че баща ти реално е престъпник от тия, срещу които в момента протестират много хиляди в изтерзаната ни родина  Усмивчица
Реп поне за честността  Намигване
Активен

Thank you for the pain, you made me raise my game !
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 24, 2013, 14:02:20 »

Спарки явно не си сванал идеята. Пича казва, че ако си вярваш и имаш подходяща енергия, няма значение какви думи казваш, няма значение, че мацката е божествено красива, няма значение, че нямаш кола, а тя е в компанията на известен футболист, важно е да си вярваш и нещата се получават.

Той сам си каза, когато баща му е бил един от големите в града, той е бил една от мишките. Сега, въпреки, че баща му е фалирал, той има самочувствието и енергията, макар и да се вози в автобус.

Активен

tiger
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Септември 17, 2013, 15:55:56 »

спарки сладък както написах пих бира и безалкохолни, според теб напил ли съм се? или съм се дрогирал?
много си спрял бате. със сигурност ако ти беше отишъл да й искаш телефона нямаше да ти го даде. най- много да ти направи знак да се чупиш и да бягаш надалеч. като си големия играч пусни по силни репорти бе? поне мен ме е харесала и си е дала телефона. само знаете да си избивате комплексите с глупостите си.
иначе за толкова ми стигнаха силите. за фон клоуз и за 10 мин разговор. не е лесно с такава между другото, всяка излишна дума или слабост или слаб поглед и движение и си аут.
и баща ми не е престъпник а е честен човек, докато твоя у перник не се знае какъв е така че не говори много Намигване
Активен
sparky
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 266

Профил
« Отговор #6 -: Септември 18, 2013, 21:43:39 »

спарки сладък както написах пих бира и безалкохолни, според теб напил ли съм се? или съм се дрогирал?
много си спрял бате. със сигурност ако ти беше отишъл да й искаш телефона нямаше да ти го даде. най- много да ти направи знак да се чупиш и да бягаш надалеч. като си големия играч пусни по силни репорти бе? поне мен ме е харесала и си е дала телефона. само знаете да си избивате комплексите с глупостите си.
иначе за толкова ми стигнаха силите. за фон клоуз и за 10 мин разговор. не е лесно с такава между другото, всяка излишна дума или слабост или слаб поглед и движение и си аут.
и баща ми не е престъпник а е честен човек, докато твоя у перник не се знае какъв е така че не говори много Намигване
Не само съм спрял, ретардирал и минимум грозен, ама и пишката ми е по-малка от твойта  Нерешителен
Ти си мояТ идол и повече няма да говоря такива неща, щото пред боговете ние, грозните, мълчим  Усмивчица
Активен

Thank you for the pain, you made me raise my game !
tiger
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Септември 28, 2013, 07:07:52 »

пич още ли се правиш на интересен? за много силен ли се имаш? аз ако искам да се бия, всеки ден мога да ходя с цскарите да търсиме говеда да се бием, както го правят? не съм влязъл в този форум да се силя, ако обичаш и ти не го прави и то в моята тема. затова културно ти казвам напусни темата и не пиши повече по нея!
Активен
nickelback
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #8 -: Септември 30, 2013, 23:49:15 »

Според мен това не може да се нарече по никакъв начин "игра", но поздравления за топките, че все пак си отишъл. Разкажи как се разви с това момиче, щото гледам, че е било чак февруари.
Активен
tiger
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Септември 30, 2013, 23:51:27 »

nikak ne me kefi ve4e. imam 4ustva kam druga Намигване
Активен
iLoveГолемиЦици
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 27, 2013, 00:05:21 »

Нека модераторите на този форум да сключат договор с тийнпроблем, за да могат да преместват подобни теми направо там.

И за да не съм офтопик искам да кажа по темата, че не можах да разбера мама колко парички взема в чужбина с мистериозната си древна професия и тати с вазелинче ли е ходил в джобчето при Боко и Цецко или с гентамицин-маз ? Усмивчица
Активен
hint
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 150

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 27, 2013, 00:38:56 »

Това го казваш ти с тоя ник  Ухилен Ахахаха.
Активен

Ich schreib Dir Zeilen aus Blut Und ich hoffe du fühlst es
Es gibt ein kostbares Gut und es verbirgt sich in Dir.
Dein Lehrer weiß es nicht, dein Vater weiß es nicht, deine Mutter weiß es nicht, dein Verehrer weiß es nicht, manche lügen Dir ins Gesicht - sieh zu, dass du nicht zerbrichst
Nicht mal du weißt es jetzt, weil du dich nicht auseinandersetzt, mit dem was du bist
Und auch ich weiß es nicht, lüg mir zu oft ins Gesicht mit dem was ich bin
Und das macht doch keinen Sinn.
Sie schrieben Zeilen aus Gold, Ich schreib aus meiner Seele
Ich hab nur zeigen gewollt Was hier passiert...
Diamonds and Pearls... oh yeah...
aketto
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 06, 2013, 21:05:51 »

Такова нещо като десетка не се е родило все още... Намигване А и едва ли някога ще се роди Ухилен
Активен
tiger
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Декември 03, 2013, 17:51:25 »

Нека модераторите на този форум да сключат договор с тийнпроблем, за да могат да преместват подобни теми направо там.  

И за да не съм офтопик искам да кажа по темата, че не можах да разбера мама колко парички взема в чужбина с мистериозната си древна професия и тати с вазелинче ли е ходил в джобчето при Боко и Цецко или с гентамицин-маз ? Усмивчица

Пичове стегнете се, не се силете по форумите. Много гнусен пост имаш мен. Моите родители са лекари, лекуват и спасяват стотици животи и само мога да се гордея с тях. Помагат и на десетки социално слаби дори без да взимат пари. Спрете да ми спамите темата, ако има какво да кажете го кажете, такива гнусни постове говорят само лошо за вас самите, да не говорим че ако се силите така на живо и говорите против семейството на някого, може да пострадате.
Активен
stef--
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 109

Профил
« Отговор #14 -: Декември 04, 2013, 11:50:00 »

Тигре, без лоши чувства.. само си погледни постовете като страничен наблюдател.. Ноу хард фиилингс Усмивчица
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
tiger
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #15 -: Декември 04, 2013, 13:12:06 »

Какво ми е на постовете бе мен. Имам 650 поста с двата ника, имам титла, подкрепа съм давал на всички хора, окуражавал съм ги? Какъв ти е проблема не мога да разбера. Ти имаш 8 поста и си тръгнал да ме нападаш? Ами смешно е. Поне някаква критика да беше отправил, а ти негативизъм. Най-лесно е да плюеш по някого. Като сте толкова отворени идете вие свалете някоя десетка и ела напиши репорт. Покажи си стеф и ти твоето ниво. Кой знае каква мишка си
Активен
stef--
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 109

Профил
« Отговор #16 -: Декември 04, 2013, 15:52:55 »

Всъщтност ходих над година с момиче между 8,5 и 9.. Това, че не съм бил активен какво точно трябва да означава.. ?! Не плюя никого, както написах по-горе / без лоши чувства/ Не е негативизъм, а констатиране. Айде хев кеф и спри да нападаш..
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: