Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 04:01:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Успешен FUCK CLOSE с 9-ка!  (Прочетена 4003 пъти)
20082012
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« -: Декември 05, 2013, 02:09:01 »

Здравейте Еблювци и мили pup lady-та! Искам да разкажа историята ми от преди 1 седмица!Така  историята ми започва от тук:Преди 1 година се запознах в един сайт за запознанства  с една много яка мацка 9-ка на 19 години висока слаба с наистина невероятна визия! Тогава излязохме един единствен път на кафе получи се готино лафче малко кино от моя страна,но всичко си остана до там! Не съм и звънял нито пък сме си писали повече и т.н! Та преди една седмица съм си седнал пред лаптопа хапвам си лешници и съм си пуснал новата песен на Азис и Ванко 1- Като тебе втори няма Смотан беше ми скучно и се чудех какво да правя по едно време си влизам в skype и гледам тази сладурана на линия и си викам чакай да и пиша нещичко като целта ми беше просто така да си правим лафче и да си попишем!

Аз- Сладурано,хайде идвай в нас да пием по бира  Усмивчица
Тя-Бира не пия!
Тя-Не е ли по добре на кафе?
Аз-Добре към колко ще си готова и от къде да те взема?
Тя- 22:35 пред ..........
Аз-Ок ставам да хвърля един душ и след малко ще се видим!

С това приключи чата! Влизам аз в банята оправих се и слагам едни дънки паля колата и
отивам на мястото където се бяхме разбрали да се чакаме!
Виждам я от 10-на метра как се приближава към мен тръгвам и аз към нея като съм си разтворил широко ръцете
за да я прегърна!Хоп гушна ме и тя и вика олеее ние с теб познаваме ли се?
Аз-Нима искаш да кажеш ,че ти е практика да гушкаш непознати в тъмното но това с закачлив глас и го подхвърлих!
Така почнахме да си говорим на други общи теми.Качихме се в колата и решихме да идем в един бар! По пътя разбирам,че не се е бъзикала а просто е забравила,че сме излизали преди една година! Влизаме в бара видях един познат поздравих го и си седнахме на сепаренцето!

Тя-Какво ще пием? Алкохол пиеш ли?
АЗ- Попринцип пия да! Но сега няма как защото нали сме с колата!
Тя-ААА вярно!
Почнахме да си говорим на други различни теми разказваше ми някакви работи
там за университета,че тя нали 2-ри КУРс студентка!
Поръчахме си там някакви сокове пак разговори ала бала и и викам
айде да излезем да пушим по 1 цигара излизаме и сядаме там на пейчицата и и викаам
олее много студено е станало хванах я за ръката и и викам виж колко ми е студена ръката
тя се засмя като естествено не ме отблъсна
Аз-Може да съм студен но съм с топло сърце
Тя-ще я видим тая работа!
Влизаме вътре и тя вика аз отивам до тоалетната!
Аз-Ок
През това време седнах на нейното място поради факта че тя ми беше от дясната страна
и не ми беше много удобна и си викам сега я почвам!Идва тя и ми викаа ееей закво ми седна на мястото
Аз-Посочвайки лявата страна на сепарето и викам-тук е твоето място до мен или по точно от ляво за да бъдеш по-близо до сърцето ми!Тя няква такава нещо се изкефи продължихме да си говорим и по едно време я пипам по крака и тя недееей гъдел ме е бля бля бля!
Аз-оууу така ли искаш ли да проверим къде другаде имаш гъдел
Тя-да
Аз-почвам да я пипам навсякъде и по едно време и викам
искам да си затвориш очите казват че жените с черни коси имат едно много специфично място където много ги е гъдел тя си затвори очите и я целунах по устните  пак не се дръпна и се почнаха едни езици ала бала! Гледам часовника 1 часа викам и неми се прибера толкова рано готино ми е в компанията ти Тя- и на мен!Понеже ми беше споменала че е сама на квартира викам за разходка е студенко искаш ли да минем през вас и да пием по едно бяло вино да се стоплим? Тя-страхотна идея! Взех вино отиваме в квартирата и сядаме наливам вино целувки прегръдки на макс пих 10-15 мин и и викам!
Аз-ОЛЕЕЕЕЕЕ с ужасно потресен поглед към нея знаеш ли кво направих
Тя-Какво?
Аз-Ами изпих почти цяла чаша вино а съм с колата нали няма да ме пуснеш да карам в това състояние?
Тя-хахахаха сладур няма да си ходиш ще спинкаш при мен и ще се гушкаме
От тук направо си я съблякох и правихме невероятен секс!
И досега си се виждаме и си правим секс даже днес пак го правихме преди 2-3 дена и един от мойте приятели намаза с една нейна колежка бяхме излезнали на дискотека! Ухилен та така интересното е че не се дърпаше много даже тя самата си искаше! Ще ми бъде интересно да прочета коментарите ви!!! Усмивчица
Активен
tiger
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 143

Профил
« Отговор #1 -: Декември 05, 2013, 02:28:54 »

Браво мен. Още заглавието радва много. +реп
Разказваш в много позитивен стил, поздравления. Другото което ми хареса е песента на Азис и Ванко, сега като прочетох си я пуснах и аз веднага отново. Дойде ми настроение от поста ти, ще правя и аз тая седмица дискотека пък дано и аз има с какво да се похваля:)
Твоят пост ме навежда на мисълта, че понякога с момичето е добре да се направят нещата когато им дойде момента, дори това да включва дълга пауза. Много често избързваме с момичето и я натискаме когато още не е момента и това проваля нещата, а когато всичко си става от самосебе си, всичко е перфектно. Тя е видяла че не си зависим от нея, цяла година не си я търсил. Това те е издигнало в очите й и така като знае че не си емоционално зависим от нея имаш червени точки в тефтера й. Много тънък момент е да усети мъжа точно кога е добре да почука и да си вземе своето:)  
Интересно къде се развиват действията, в кои заведения и т.н .                
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #2 -: Декември 05, 2013, 10:09:43 »

Абе тигре, ти пък как вярваш на разни тийнеджърски съчинения?
Тая история е толкова съшита с бели конци, че...
Готина мацка 9-ка не го помни кой е, но при първото "здрасти, ела у нас да пием бира" по чата се навива?!? А не го помни, защото той уж илизал с нея и всичко минало добре, но цяла година го мързяло да й се обади да я наебе - така де, за какво да се хаби, то 9-ки се намират под път и над път.
Активен
даката
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 140

Профил
« Отговор #3 -: Декември 05, 2013, 10:23:00 »

Падна ми ченето,пич! Ухилен ,дано само да е истинска историята +реп
между другото ми е пост 69 в тема,за секс Плезещ се,все едно
Много прилича на една моя история,но тя е развита на 1/3 от началото(без кис- и ф-клоуз)-само среща,пък ще видим.
Още веднъж браво!!!точните настройки,уцелил си навсякъде нейните желания,водил си,и най-хубавото е,че си УСПЯЛ!
обикновено такива запознанства,с година пауза,не изживяват втори шанс...Ето че ти разчупваш това твърдение Усмивчица,въпреки,че е малко странно,признавам.Усмивчица успех!
Активен

жените, също като децата, обичат да казват "Не!"
мъжете, също като децата, го приемат насериозно...руска поговорка
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #4 -: Декември 05, 2013, 10:35:46 »

Тая история мирише отвсякъде. Бляновете на автора претворени в думи.
А па веднага се нареди и публика да вика "Браво, Евала, Да живей" Ухилен
Авторе, докато си си губил времето да фантазираш за 9-ка, да беше излязъл на улицата да се пробваш с три 6-ци по добре
Активен

Fake it 'til you make it!
20082012
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« Отговор #5 -: Декември 05, 2013, 12:08:32 »

Хаха благодаря за мненията и коментарите до тук! Мацката наистина си е 9-ка и е невероятна а относно писането по скайп онази вечер преди да се видим мисля,че просто и беше много скучно  и затова излязохме! Излишни разкази и фантазии в темата няма!Просто съм описал нещата,така както реално се получиха! PU_як никога не съм си губел времето за нищо,защото всяка една секунда от живота е ценна и трябва да се възползваш от нея,но пък далеч по-важно е че с мацката си прекарахме невероятно!  Stone тинейджърските години са малко зад гърба ми! А за това,което казваш,че 1 година не съм я потърсил защото ме мързи да я наеба-Не повярвай ми грешиш!Просто тогава се
занимавах с едно друго момиче и някак си тази сладурана не ми беше приоритет! Усмивчица
Активен
даката
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 140

Профил
« Отговор #6 -: Декември 05, 2013, 12:09:07 »

Тая история мирише отвсякъде. Бляновете на автора претворени в думи.
А па веднага се нареди и публика да вика "Браво, Евала, Да живей" Ухилен
Авторе, докато си си губил времето да фантазираш за 9-ка, да беше излязъл на улицата да се пробваш с три 6-ци по добре
зависи ПУЯК,
неговата 9-ка за теб може и да е 6-ца,и обратното Намигване
на мен ми е ужасно малък асортимента момичета които харесвам.Точно затова повечето не мога да ги свалям все още...Нямам опит.Но за един 9-ка,за друг-...не сме я виждали наживо,така че,знаеш ли...? Усмивчица
Активен

жените, също като децата, обичат да казват "Не!"
мъжете, също като децата, го приемат насериозно...руска поговорка
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: