Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 10:32:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Много искам това момиче, но си има приятел  (Прочетена 1799 пъти)
goshaki
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Декември 11, 2013, 14:54:00 »

Запознах се с едно красиво момиче наскоро,спомена че има приятел.Излизахме всяка вечер заедно с нея и още едно момиче,аз и въпросното момиче бяхме всеки ден заедно, на плаж, обядвахме, вечер излизахме.На петия ден пак излязохме аз и тя и я поканих на вечеря мина прекрасно, почерпих я нямам много опит с момичетата пък и осъзнавах че си има приятел,изпратих я до тях, не сме имали физически контакт,но по погледа и мога да кажа че беше емоционално развълнувана а аз не действах.На другия ден тя беше съвсем различна, не и се говореше не ме и поглеждаше, пак излизахме заедно но вече държанието и беше друго, незнам дали заради мен, или заради приятеля и ,а аз вече бях много хлътнал по нея, не се виждахме за известно време след което пак имахме възможност да сме заедно но поведението и беше отдръпнато, вече не издържах и и казах какво изпитвам към нея, тя се изненада малко и ми каза ще скаса с приятеля и, но иска да остане сама,имала си проблеми и не можела да допуска никой в живота си сега.Отогава се видяхме два пъти за малко,защото тя трябваше да си тръгва разделихме се и оттогава не сме се виждали, а живеем в един град, звънях и няколко пъти да се видим, но тя все е заета, само аз търся контакт с нея,май и досаждам.Все още е с приятеля и.Не знам какво да правя става все по тежко, да я потърся отново или да се отдръпна колкото и да ми е трудно и да чакам да скъса с приятеля и, не знам как да я спечеля. 
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1943

Профил WWW
« Отговор #1 -: Декември 11, 2013, 16:00:54 »

Приятелю,

аз не съм от "гурутата" по пикап, но от 100 км виждам, че  шансът ти точно с тази мацка е нищожен.

Първо - ти си нийди. Тоест нуждаеш се от нея.
Второ - ако е имало накво привличане (или атракшън както му викаме тук), той е бил на тази вечеря. А ти не си действал. Значи ако си имал някакъв шанс с тая мацка - той е бил тогава, ама ти не си я натиснал. Чета в този форум много теми и без да съм го виждал наживо, виждам един модел, който се повтаря. Някво яко прекарване, пича не действа и на другият ден няма и помен от мацката, с която си говорил снощи. Логичният извод - ей тогава е трябвало да направиш нещо.
Трето - и аз трудно го приех, и аз писах по форума за конкретни момичета. Но този форум не е море от любов - тук се проповядва, че ако мацката те отреже, отиваш и заговаряш следващите 10 и така до брезкрай играеш.

Това е то мен.

Конкретен съвет за мацката от мен (може и да са много лоши съвети):

1) Вариант 1 - забравяш я, търсиш други мацки. И има некъв 1 % тая мацка да те види в друга светлина и тогава да те потърси.

2)Вариант 2 - звъниш и й казваш, че искаш да правите секс днес на секундата веднага. Ама не, че много я обичаш, а че искаш секс. Шанс за отсвирване - 99,999999999 %.

И пак казвам, аз не ги разбирам много тея неща, така че - чакай мненията на другите играчи.  Смотан
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #2 -: Декември 11, 2013, 16:40:59 »

На петия ден пак излязохме аз и тя и я поканих на вечеря мина прекрасно, почерпих я нямам много опит с момичетата пък и осъзнавах че си има приятел,изпратих я до тях, не сме имали физически контакт,но по погледа и мога да кажа че беше емоционално развълнувана а аз не действах.

Тук е бил момента, когато тя е чакала да си малко по-агресивен и да предприемеш действие, като да я целунеш например. Изпуснал си момента, тя решила че нямаш топки и на другия ден решила, да не си губи времето, а поведението й разбира се е било различно. Научи се от грешката си и другия път не я поватаряй. Според мен, сега е момента да се съсредоточиш върху друга мацка, сигурен съм, че в града ти има и други красиви мацки, обърни им внимание.
Активен

WomanWorth
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 352

Профил
« Отговор #3 -: Декември 11, 2013, 21:45:27 »

По правило никога не прекарвай с един човек повече от 1 ядене - тоест, ако обядвате заедно, не вечеряйте.
Второто правило е никога да не обядвате заедно.
Най-голямата грешка е, че си се лепнал за нея - и то не само емоционално - нормално е да си лепнат емоционално за някого, иначе за къв чеп тръгваме с някого ексклузивно?
Ненормално е да си лепнат физически. Ти прекарваш огромна маса време с нея, а когато прекарваш прекалено много време с някого, изчерпваш теми за разговор и в един момент просто седите и се гледате тъпо.
Има два начина за успешно провеждане на срещи (не с цел ебане, стоун - с цел връзка, човекът това иска. За ебането те оставям тебе да говориш, аз не се търкалям по барове).
Единият начин е "класически" - в заведение. Отивате в непретенциозно заведение (О!Шипка, Мr. Pizza, някой китайски). Говорите си и се опознавате и седите заедно не повече от 2 часа. Общо взето най-голямата грешка е да седите и да се цъклите с часове. Минат ли два часа, казваш "Трябва да ставам", тръгваш си. Бъди наясно, че сега си "приятел" за нея. Приятелите не си плащат сметките, така че не плащай нейната.
Вторият начин е: отивате на място, където се прави нещо - игра в зала, катерене, картинг и т.н. Заб.: разходките в парка не се броят. Засега ги избягвай.
Като почне да говори за нейния мъж, не я прекъсвай, ами я слушай какво ще каже. НИКОГА не я убеждавай как ти ще си по-добър, нито как ще си по-лош от него (Дейвид Деанджело, заври си бойфриенд дистройърите в гъза, ако обичаш). Изобщо, става ли дума за нейния приятел, не споменаваш думата "АЗ" въобще!
Слушаш и си взимаш поука, защото тя ти казва жизненоважни неща - показва ти какво ѝ липсва във връзката. Това са празнини и твоята цел е да ги попълниш. Научи се да четеш между редовете.
Давам пример:
"Днес ми се наложи да закъснея за работа, защото той се успа" = "Дразня се на неточността и безхаберието на партньора". Твоята реакция - "Разбирам, да, много е неприятно". И млъкваш по въпроса. Оттам нататък твоята задача е да цепиш секундата.
Най-добре ще е да напишеш какво ти е казала досега за нея, за мъжа ѝ, и ще се постарая да вникна за кво иде реч.

Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: