Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 24, 2020, 08:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Искам момиче, което ходи с друг  (Прочетена 5235 пъти)
goikoo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 165

Напред и нагоре

Профил
« -: Ноември 21, 2009, 21:05 »

И ето ме отново се допитвам до вас отчаян и не знаещ какво да правя.  Плачещ

Днес 21.11.2009 сигорно беше най-лошият ден в живота ми не го пожелавам на никой.
Та ето и каква е историята:
В последните няколко седмици бях на гребена на вълната всичко с pick-upа вървеше идеално, сменях таргет след таргет при някой успехът беше голям при други не но важното е ,че аз не се повлиях от това и останах силен! до преди 3 дена. Тъжен
Тогава срещнах идеалното момиче за мен красива , с много хубаво излъчване и добра(не някоя надувка) паснахме си от момента в който се видяхме забелязах как ме гледа с усмивка на уста ,но точно в този момент дойде нейното гадже(1 година по малък от мен каза ,че ме бил познавал а аз му отговорих ,че доста хора ме познават ,но той не е един от тях а в интерес на истината на по късен етап се сетих ,че сме учили в едно и също училище и сме се засичали в трамвая) и така той доста ми вдигна ранга пред нея , всичко вървеше перфектно не избързах с нея малко негчета после един два комплимента и забелязах блясък в очите и.На другия ден тя беше с една нейна приятелка с която се познавам от доста време и ги накарах да отидем на кафе всичко идеално получавам IOI от нея говоря с висок глас и фрейма на макс. След около 30мин. в кафето дойде нейното гадже опита се да седне при мен и нея но тя тактично му показа къде има таборетка да седне на нея(това ми доказа ,че тя има чувства към мен) На другия ден и исках скайпа и телефона даде ми и двете като се прибрах в къщи от дума на дума се задълбочихме и тя си призна ,че ме харесва реших да бъда директен и аз и казах какво чувствам към нея. Казах и също: Жалко ,че си имаш гадже щяхме да бъдем перфектна двойка тя каза ,че може да се ореди и го скъса(ходят от 1 месец и 2 3 дена) ,но както го скъса след 5 мин. ми пише ами аз искам да съм с него и немога да го оставя. От там  забравих всичко и се отдадох на емоциите разбрахме се днес да се видим и да поговорим. Видяхме се сутринта и както я видях отидох прегърнах я и я целунах ,тя отговори. Отидохме на кафе и почнахме да говорим какво ще правим тя ми каза ,че не знаела какво иска а аз и казах ,че искам нея и тва е да ми даде шанс(бях страшно уверен) Целувахме се, прегръщаахме се ,галеше ме по ръката постоянно ме прегръщаше и по едно време каза аз искам да съм с него стана ми гадно изпих си колата(бях си взел кола) на екс и и казах добре и и върнах един ластик който ми беше дала ,но тя се разплака прегърна ме каза колко ме харесвала просто била свикнала с него да съм и дал 2 седмици време пак сме щели да излизаме сами и да се прегръщаме и целуваме ,но тайно и след 2 седмици щяла да скъса с него. При вида на сълзите и не можах да се сдържа и приех(Грешката ми). По късно днес отидохме на кино(най-лошата част за мен) Аз , тя , гаджето и и нейна братовчедка.
Още като тръгнахме ми сложиха игнор от групата аз обаче си казах почнал съм филма ще го играя до край сложих фалшивата усмивка и продължих да играя и така докато почнаха да се прегръщат и целуват тогава сърцето ми се сви , почна да ми се повдига не знаех какво да направя а в същото време бях с усмивка. Тя през цялото време ми намигаше.

Моля дайте ми съвет как да се измъкна от тази ситуация ,но така да стане ,че да я спечеля.

Сега седя смачкан без капка самоуважение и не знам какво да правя. Объркан съм, чувствам се отритнат и предаден. Моля помогнете ми! Страшно много държа на нея Тъжен

п.п.
В киното се представих на ниво заговарях всички говорих с всички там не се изложих.
Като се разплака сложи пак ластичето което и бях върнал на ръката ми.
Друго неща важно е ,че тя се влияе от това какво казват другите а всички и казват както и приятели така и майка и ,че бил добро момче :X А просто усещам и знам ,че тя иска да е с мен.

моля без каментари върху правописа не ми е до гледане много как пиша.
Активен
GSTR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 21, 2009, 21:43 »

Аз мисля ,че щом те е предпочела докато е ходила с него ,а след това е станало и по-сериозно ...Трябва да и кажеш директно да късат или да кажеш на приятеля и чесно ,така и така аз се виждам с твоето момиче и да му обясниш как стоят нещата  Намигване ако го разбере супер ,а ако избухне ми се струва още по-добре ,защото тя може да се оплаши както е бил "добро момче" да го помисли за някакъв ... и да го среже по-лесно  Засрамен Вижте са някъде ,но закратко около 10 15 минути 3мата и я дръпни да му каже ,ако неиска си ти  Намигване успех  :police:
Активен
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 475

Elektro is fine

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 21, 2009, 21:44 »

Далеч от нея. Отдаваш се на чувства и това ти пречи на играта, поне в този ранен етап от живота ти на PUA.
Jennifer Lopez & LL Cool J - Control Myself.mp3
Активен
goikoo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Напред и нагоре

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 21, 2009, 21:54 »

Сутринта като отидохме на кафе двамата и казах да скъса с него ,но тя каза ,че той я обичал ,че не искала да го нарани ,че искала и мен и него и не знае какво да прави.

Също таща сноще с майка и са говорили за това ,че има чувства към мен а в същото време ходи с ония и майка и и е казала ,че му имала доверие и разчитала на него и не знаела да правила каквото тя се реши.
 :X
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1602

Профил WWW
« Отговор #4 -: Ноември 21, 2009, 22:17 »

Е?бати триумфа на женската подлост и вероломство... и разбира се на мъжката глупост.

И после що жените въртели мъжете на малкия си пръст ? ?МИ ЩОТО ИМ СЕ ДАВА ДА ГО ПРАВЯТ.

Ти мъж ли си?
Разбирам от написаното, че си тийнейджър, но в душата и сърцето си мъж ли си?!?!?!?

Натискаш се с нея ? какво тя говори няма значение. После отивате някъде идва някакъв в случая ? дали се явява гадже или не е без значение и тя почва и с него да се натиска. Влизаш тотално в нейните филми ? не искала сега, ама тайно, ама не знам си ?кво си.

Аз ако бях на теб в момента, в който се доближи до ?гаджето си? и почне да се натиска с него ? пред ?сички ставам и на силен глас ?Милено, погледни се какъв си парцал... До вчера се натискаше с мен зад гърба на момчето, днес без никакъв свян го гледаш в очите и го целуваш... не те ли е срам... ти си е?баси курвата... сигурно после и с Данчо циганина ще идеш да се натискаш... Не искам да те виждам повече ? до преди минута те обичах, но вече изпитвам само отвращение от теб...? и си заминавам...

Това наистина е най-лошият ден в живота ти... Имал си възможността да постъпиш като Мъж /с главно М/, вместо това си играл и мислиш да играеш игрички зад гърба на другите, надявайки се да имаш изгода, в крайна сметка... Да, ама не ? в любовта изгода няма бате и играчките водят само до лицемерие, измама и страдание, вкл. и най-вече за този, който ги играе.

- Slayer

п.с. Ясно ми е, че става дума за детска история. Но и децата без значение от пола - трябва да се учат на чест и достойнство и то от малки. Иначе в крайна сметка се стига до тук - да питам "ЗАЩО бе Никол" и никоя жена да не може да ми отговори:
http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=411.0
Активен

I'm a very special kind of monster
goikoo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Напред и нагоре

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 21, 2009, 22:21 »

Е?бати триумфа на женската подлост и вероломство... и разбира се на мъжката глупост.

И после що жените въртели мъжете на малкия си пръст ? ?МИ ЩОТО ИМ СЕ ДАВА ДА ГО ПРАВЯТ.

Ти мъж ли си?
Разбирам от написаното, че си тийнейджър, но в душата и сърцето си мъж ли си?!?!?!?

Натискаш се с нея ? какво тя говори няма значение. После отивате някъде идва някакъв в случая ? дали се явява гадже или не е без значение и тя почва и с него да се натиска. Влизаш тотално в нейните филми ? не искала сега, ама тайно, ама не знам си ?кво си.

Аз ако бях на теб в момента, в който се доближи до ?гаджето си? и почне да се натиска с него ? пред ?сички ставам и на силен глас ?Милено, погледни се какъв си парцал... До вчера се натискаше с мен зад гърба на момчето, днес без никакъв свян го гледаш в очите и го целуваш... не те ли е срам... ти си е?баси курвата... сигурно после и с Данчо циганина ще идеш да се натискаш... Не искам да те виждам повече ? до преди минута те обичах, но вече изпитвам само отвращение от теб...? и си заминавам...

Това наистина е най-лошият ден в живота ти... Имал си възможността да постъпиш като Мъж /с главно М/, вместо това си играл и мислиш да играеш игрички зад гърба на другите, надявайки се да имаш изгода, в крайна сметка... Да, ама не ? в любовта изгода няма бате и играчките водят само до лицемерие, измама и страдание, вкл. и най-вече за този, който ги играе.

- Slayer

Подкрепям те и сега с бистър ум помислих над ситуацията и съм постъпил като пълна мишка.Ще се поправя!
Активен
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Elektro is fine

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 22, 2009, 00:32 »

Подкрепям те и сега с бистър ум помислих над ситуацията и съм постъпил като пълна мишка.Ще се поправя!
[/quote]
Имам quest за тебе.
Къде се намира грешката в това изречение?Как ще приказваш такива работи....
Активен
goikoo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Напред и нагоре

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 22, 2009, 07:58 »

Имам quest за тебе.
Къде се намира грешката в това изречение?Как ще приказваш такива работи....

[/quote]

Ами под въздействието на емоциите съм влязъл в нейния фрейм и съм направил точно това което тя е целяла. А това не ми се вижда много АЛФА ,но както са казали хората:

ПАДАМ ,СТАВАМ И ПРОДЪЛЖАВАМ стига съм се самосъжалявал който каквото се надроби това и ще яде. Сега от мен се иска да се покажа в най-добрата светлина а аз вярвам ,че мога да го направя и ще го направя Усмивчица
Активен
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Elektro is fine

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 22, 2009, 14:56 »

Имах предвид, че под каквито и обстоятелства да си, не бива да се наричаш мишок и т.н.
Активен
GSTR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 22, 2009, 23:24 »

Виж щом неиска да къса с оня ,а ако скъса така след време и ти може да се озовеш в на "оня" позицията ,и да ще си се вижда със всеки Тъжен Оправяй я и я махай тая ,щом е такава развратница да се научи  Намигване Ако искаш пробвай и някакъв вариант пред него хем да я намрази ,хем и ти да я опраиш и да я зарежеш  Намигване
Активен
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 23, 2009, 01:16 »

Здравей Matow,

Първо искам да те поздравя, за това че анализираш себе си и ситуациите около теб, независимо и от грешките, които могат да се получат понякога. Усмивчица
Моето мнение за ситуацията е, че не си заслужава да се бориш за това момиче. Защо ли? Ами, защото ти си и създал нужното за да те иска...има привличане, споделеност, но както казаха хората преди мен, не ти си определял правилата, а момичето (целувките с нейния пред теб). Мисля, че точно там ранга ти е паднал главоломно. Също и ранния момент на признаване на чувствата ти пред мацката.
Според мен най-доброто в случая е не да промениш поведението си към нея, а да покажеш че не си хлътнал по нея. Нека ти да си избиращия, а не да се молиш да те избират! Правило ми е впечатление, че човек получава повече респект, когато проявява не само дипломатичност, но и своето несъгласие с другите, когато се налага, независимо от това какво мислят или правят другите в групата или тези с които се познаваш. Може би, защото точно тогава показваш, че ТИ си човек със собствено мнение и това прави впечатление, особено на жените.
И като казвам да не се бориш, това не означава и да не играеш играта, но вече с променени правила - твоите Намигване...и не за да я спечелваш, а за да си прекарваш приятно и да си правиш забавлението.... и не на последно място да поддържаш форма. Усмивчица
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
tiny
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 179

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 24, 2009, 22:33 »

Съгласен съм с ifresh и аз. Ние винаги правим една ОСНОВНА грешка при съблазняването.

Момичетата обичат да флиртуват. Това, че флиртуват, не значи, че искат нещо по-сериозно винаги. Доста често е ей така, за Играта - момичетата я обожават.

Един ПУА не се обеснява в любов след 3 ИОИ. Целувката е след 3 ИОИ, после се дърпаш. Обвиняваш я, че те е съблазнила и че не е на себе си и не знае какво прави (естествено, от инат тя ще каже, че много добре знае). Продължаваш да играеш близо-далеч и да НЕ й даваш пълен валидейшън, както ти си направил. След известно време тя сама ще ти каже, че е скъсала с приятеля си, вместо ти да я караш..

Преебал си се според мен, не забравяй, че най-яките момчета (и тези, който са НАЙ-НАЙ-високорангови в очите на момичетата) не се печелят с няколко намигвания..

Това че се е целувала с гаджето си пред теб няма да го коментирам - АФЦ style е.

П.П. Това да не е същото момиче като това в кафето с чуждия език ? Тогава мн си загазил с нея, зарязвай я и тва е, кво си ми хлътнал тука тва не е романтичен форум..

Усмивчица
Активен

Devotion!
Shakesbeer
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 26, 2009, 10:10 »

верно е тука сме само изтъкнати ебачи и нагоре
Активен