Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 05:02:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Свалка в службата  (Прочетена 1456 пъти)
Stormfighter
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« -: Декември 19, 2013, 22:42:25 »

Здравейте! Нека ви споделя за една неуспеншна (надявам се до момента) свалка на работното място. Аз съм Наско, на 28 години. Падам си по една колежка - Надето, която е на 25. Няколко думи за въпросната Надя - привлекателно и секси момиче но с не дотам високо самочувствие. Преди е била по-пълничка и макар и на интелектуално ниво да осъзнава, че е харесвана, на емоционално още си носи комплексите. Иначе много позитивно и усмихнато момиче. Но и много чувствителна - често се разстройва за дреболии. Та, Надето преди четири месеца се раздели с гаджето си, с което бяха заедно седем години.
В уравнението присъства и Ванката - нещо като кученце на Надето. Беше влюбен в нея още докато тя беше обвързана, в момента са постоянно заедно, но тя "много го цени като приятел" и съм 90% сигурен, че даже секс не са правили. Макар че картинката е ясна на целия отдел. Между другото, Ванката е голям пич, държи се страхотно с мацката, прави прекрасни жестове и даже донякъде му симпатизирам. Но просто се е наврял прекалено дълбоко в приятелската зона.
И накрая идва моя милост и моите отношения с Надя. Общо взето -никакви. От доста време имам някакви симпатии към нея, но тя беше с гадже, аз имах друга жена в живота си и така или иначе не е ставало нищо. Освен някоя безобидна закачка или комплимент от моя страна, показващ симпатия. С нея сме колеги, добри познати, не бих казал приятели. Излизаме заедно с екипа по дискотеки, купони, говорим си в рамките на компанията. Понякога й пиша и по чата, но общи приказки. Успявам да я разсмея обаче винаги. И една смешна история взе, че се случи:
Надя и Вики стоят на съседното бюро. На Хелоуин нещо ги избазиках, че приличат на вещици и те, макар и да приеха шегата, нещо се понацупиха и взеха да ме базикат оттогава, че искат букет за извинение. Месец по-късно не знам откъде се сетиха и пак взеха да се шегуват с мен на тази тема. В резултат на което на другия ден им оставих на бюрата по едно букетче и една фигура на вещица. Получи се много весело, много се зарадваха на шегата. Да отбележа, че действията ми до тук, поне съзнателно, не бяха водени от конкретен план за свалка, просто правех неща, които считах за забавни.
Но в слеващия момент си казах за Надето - why not?
С Надя имахме някаква стара шега, че ми дължи почерпка за нещо си. Та я избъзиках - "Наде, ще ходим ли да ме черпиш?". Тя каза "Да, разбира се", но нешата си останаха и до там. Три седмици или тя ще заета, или аз, а после и се разболя доста сериозно. Не съм сигурен дали беше измъкване и флейк от нейна страна или наистина така се получи. Аз се опитах и да не настоявам много. Така или иначе сега са празници, отпуски и с нея ще се видим чак средата на януари. До момента мацката не е показала сигнали на интерес към мен, но не е показала и обратното. Така че смятам, че историята все още е с отворен край. Мисля си януари пак да я поканя да излезем. Ако и този път не стане - да е жива и здрава. Не знам точно как да подходя, не знам и доколко Ванката е фактор. Но ще се радвам да чуя мнения.
Активен
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #1 -: Декември 20, 2013, 14:21:33 »

Пич ти сигурен ли си, че искаш да си слагаш оная работа там където си вадиш хляба замисли се над това и ако си сигурен чети нататъка. Усмивчица

Към момента ти си за нея поредния колега или да го кажем по друг начин още един клоун в офиса който разнообразява ежедневието. Шегите преди да си дал някакъв знак, че проявяваш интерес към момичето не водят до никъде. За да разбере тя, че проявяваш интерес е нужно да и го покажеш и дори да бъдеш малко по-директен. Намери си повод за леко кино малки и небрежни докосвания в комбинация с намеци от сорта "Я колко добре ти стои тази рокля с удоволствие бих ти помогнал да я свалиш" или каквото друго там си харесаш по облеклото. Гледай я в очите когато го казваш и наблюдавай езика на тялото как ще реагира ако реакцията е отрицателна обръщаш го на майтап.
Досаждай и два дена с такива неща и ако почне да ти реагира положително се отдръпни малко за да предизивикаш интерес.
Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
Stormfighter
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #2 -: Декември 21, 2013, 14:31:19 »

Бе тя мацката не е глупава, със сигурност е усетила, че има поне някакъв интерес от моя страна. В службата не мога да съм прекалено досаден, все пак си има някакви правила в корпоративна среда, но ще видя какво мога да направя. Проблемът е, че и при излизанията е малко сложно. Ванката е до нея като гербова марка, а със сигурност не ми се влиза в любовни триъгълници, мерене на атрибути и т.н. Затова си мисля, че най-лесно е просто да я поканя да излезем. Това е начин да я отделя от средата.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: