Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 09:04:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Забивка с мацка и следва продължение  (Прочетена 1786 пъти)
the7one
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 65

Профил
« -: Декември 22, 2013, 15:04:35 »

Здравейте, съфоромници! Сега ще разкажа последната от моите истории:

Беше петък вечер, а една приятелка имаше рожден ден! Не ми беше точно приятелка, а по-скоро позната, но все пак ме покани. И така, случките с избирането на подаръците и кратките репортчета ще ги пропусна.

Пристигнахме, настанихме се и хубавото бе, че имаше изобилие от хубави момичета, които веднага щом пристигнаха в барчето, започнаха да танцуват. По едно време обаче се присъедини една, която доста повече се раздаваше, но пък и не обръщаше внимание на никого. След няколко контакта с очите й тя уж се измори и реши да седне до мен на сепарето, обаче държеше телефона в ръце и се правеше, че не ме забелязва. Тогава реших да я отворя, като й казах направо, че е дошла да се забавлява и да стане да танцува с мен. Нави се. След кратко танцуване, с несериозно кино си поговорихме 10 мин, за да създам рапорт и атракшън. Нещата се развиха много добре с течение на времето, стигнах до кис клоуз, после до много тежко кино, но нямах терен аз, а тя каза, че тоалетната не е удобно място за правене на секс. Нещо я избъзиках за това, но си казах на ум, че е по-добре да не прекалявам с настойчивостта си, защото тя беше най-важното, че да успея до този момент. Разменихме си телефоните, като й казах, че ще й звънна тия дни да се видим. Изглеждаше щастлива, да не говорим, че се беше навлажнила и възбудила доста и явно не искаше това да свършва, и че трябва да се продължи.

По-голяма е от мен с 1 година, но не смятам, че тва е проблем. По едно време ми каза, че съм й първият по-малък от нея, викам си-няма лошо. Сега въпросът ми: След като й звънна и се разберем да се видим, да я целуна ли веднага щом се срещнем пак или трябва наново да изградя всичко? Правил съм го, но е било веднага на следващия ден, а тоя път и без тва бях зает. Не знам дали е грешка, но предпочетох да минат 2, 3 дена от случката, преди да й се обадя.
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #1 -: Декември 22, 2013, 17:22:43 »

Няма значение кога ще я целуваш. На мацката й се ебе и стига да не се изкараш пълен дебил, което явно успяваш да избегнеш, няма да има проблем.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #2 -: Декември 22, 2013, 17:28:55 »

много тежко кино, но нямах терен аз, а тя каза, че тоалетната не е удобно място за правене на секс.

Така не се прави и това е писано на безброй места тук, защото най-вероятно да си останеш само със спомените от тежкото кино с тая мацка. Не ми се обяснява защо, пише го на много места.

След като й звънна и се разберем да се видим, да я целуна ли веднага щом се срещнем пак или трябва наново да изградя всичко?
Пак трябва. Тя едва ли се поддържа 3 дни в състояние на постоянна мокрост за да е готова да продължи от същата точка с теб.

Активен

Fake it 'til you make it!
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Декември 22, 2013, 20:20:08 »

Така не се прави и това е писано на безброй места тук, защото най-вероятно да си останеш само със спомените от тежкото кино с тая мацка.

Пак трябва. Тя едва ли се поддържа 3 дни в състояние на постоянна мокрост за да е готова да продължи от същата точка с теб.
Тва го казват предимно хамериканскийте гурута. Не казвам, че не е възможно и да се отдръпне, но ще кажа какво прави разликата, поне при мен. Не го раздавам като ебалник. Не го раздавам като някакъв плейър, ами показвам, че наистина много я харесвам, и съм хлътнал, и съм привлечен, дори и реално да не е чак толкова много колкото го правя да изглежда. Тогава тя ще гледа на теб като на потенциално/бъдещо гадже, а не като някакъв на когото почти се е пуснала едната вечер по погрешка, понеже е била пияна, и ще иска да се видите.

Не, не трябва. Няма такова нещо като почване от нулата с мацка с която си стигнал толкова напред. Хубаво, не е мокра, ама и той не е погрознял и не е станал балък откакто са се видяли последно, така че факторите на които очевидно се е основавало привличането са си още налице, и могат да се върнат на точката на която са били много бързо и лесно. Просто си продължава играта, лафи там разни 2-3 дхв истории, докосва си я, целува я и тва е. Нищо сложно. Тва пък вече.... да са проблемни и мацки с които вече сте се целували....
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #4 -: Декември 22, 2013, 20:33:30 »

Така не се прави и това е писано на безброй места тук, защото най-вероятно да си останеш само със спомените от тежкото кино с тая мацка.

Тва го казват предимно хамериканскийте гурута

Това го казват всички и най-вече аз от свой собствен опит. Далеч преди да съм знаел какво е пикъп и всички те му теории, по тоя начин бях осрал сума ти си ситуации (та и някои след това). Ти какво си мислиш че и показваш и мацкатакакво си мисли са две различни неща.
Ако има някой от тукашните гурута да одобри да я натискаш яко без да има терен къде да я заведеш, да си вдигне ръката. Пиши ме американски гуру тогава.
Активен

Fake it 'til you make it!
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #5 -: Декември 22, 2013, 20:53:20 »

Сега въпросът ми: След като й звънна и се разберем да се видим, да я целуна ли веднага щом се срещнем пак или трябва наново да изградя всичко? Правил съм го, но е било веднага на следващия ден, а тоя път и без тва бях зает. Не знам дали е грешка, но предпочетох да минат 2, 3 дена от случката, преди да й се обадя.

Целуваш я направо и си продължаваш оттам, откъдето сте приключили последния път, все едно не са минали Х дни. Няма да подхождаш като непознат и тепърва наново да я сваляш.

Това по-горе е, ако е позитивно настроена и звучи като да има желание да се видите. Ако звучи като все едно няма нищо общо с момичето, което си целувал и натискал на партито, а е дистанцирана и охладняла, тоест, ако емоцията тотално се е изпарила, тогава може да се налага да я изградиш наново.

А също така зависи от това ти какъв си и какви са отношенията помежду ви. Ако видиш, че тя чака да я целунеш, може и малко да поотложиш и да я оставиш в неведение и чудене и после да я награбиш, когато се е натрупало напрежение, но това вече не знам дали ти можеш да го направиш добре. Щом пускаш тема да питаш, разбирам, че по-скоро не ти е особено комфортно, така че по-добре, ако е позитивна, направо си я целуни.
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Декември 22, 2013, 21:23:37 »

Това го казват всички и най-вече аз от свой собствен опит. Далеч преди да съм знаел какво е пикъп и всички те му теории, по тоя начин бях осрал сума ти си ситуации (та и някои след това). Ти какво си мислиш че и показваш и мацкатакакво си мисли са две различни неща.
Не го раздавам като ебалник, ами показвам, че наистина много я харесвам, и съм хлътнал, и съм привлечен, дори и реално да не е чак толкова много колкото го правя да изглежда. Тогава тя ще гледа на теб като на потенциално/бъдещо гадже, а не като някакъв на когото почти се е пуснала едната вечер по погрешка, понеже е била пияна, и ще иска да се видите.
Активен

the7one
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 65

Профил
« Отговор #7 -: Декември 23, 2013, 23:38:56 »

Видяхме се.  В началото се отдръпна,  като се опитах да я целуна,  но после всичко си дойде на мястото. Следващият път у нас/тях.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: