Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2020, 21:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: f-close fail с Хърватка 9 или 10 (#legendary part 2)  (Прочетена 4904 пъти)
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« -: Януари 03, 2014, 08:51 »

30 Януари 2013. Свършвам бач към 20:15. Колегата ми вика ходи в хостела има много мацки. Неизтупан отивам. 2 Испанки в ляво и корейки в дясно. Загрявам с испанките, поканвам 2 момичета от Аляска. По едно време идват група момчета от Хърватска всички пичове, говорят високо. Ставам и ги поздравявам след като се наместват с много силен алфа глас. Целия хостел ме поглежда, имаше вече към 30 души. Те ме поканват да седна. Оставям момичетата (лол?) и сядам при тях. Следва напиване а-у. Купувам и на пичовете по една бира, те се изкефват супер много. Идват и 2 мацки от тяхната група. Не ги отебавам много. Само като дойдоха отидох сам да се запозная с тях Ингрид - 9 или 10 25 годишно парче и Ана 30 годишна осмичка.

С един от пичовете отидохме да сваляме едни корейки, тя па едната се оказа Японка. Нея я ф-клоузнах набързо. Връщам се пак в хостела (ей тва е играч братлета, не да ф-клоузнеш и да легнеш да спиш). Вече е към 11, пак не отибавам Харватките, само леко се закачих с Ана. Пристигат още Хървати няма къде да спят. Водя ги из хостели другите отидоха да спят. Не успяхме да им намерим място, за това решихме да пием. Пихме направихме няколко апроуча и си легнах към 2.

На 31 супер натокан, минавам през хостела да ги видя пичовете. Те ме дърпат да ида с тях ама аз вече бях обещал на братовчедите да съм на семейно парти.

1 ви релаксирам.
2 ри Видях харватите отвън, докато пуша. Ама като цяло беше много добър, храних се цял ден супер добре, сутрин си направих кардиото на Босфора. Много свеж. Бях си направил челиндж и бях решен да пикапя. Към 8 малко уморен, на път бях да се откажа. Идва колегата и ме надъхва че има мацки в хостела. Викам е кво пък ще ида.

Отивам пичовете са там. Лафим си общи приказки. Аз пия мляко! Забелязвам случайно че тая Ингрид ми вкарва ай контакт докато си лафим. После излезнахме да пушим и я базикнах как е седнала на стола до Ана. След 30 минути, когато излезнахме пак да пушим, тя ме базикна че и аз мога да седна така до нея. Аз и се ухилих. Към 12 вечерта колегата почна да свири на китарата и пее. Много емоция и градус. Към 12:30 трябваше да затваряме, викам ооо няма да стане така. Хайде на Бар. Идват всички.

Водим ги на бара. Ингрид се намества до мене, като дори ми помага да си махна сакото и блузата и ги намества на едно място. Изригваме, правим си нещо като прайвит парти. Много кочове и само 2 мацки. Ингрид е до мене постояно. Отмествам се дори в другия край, тя пак идва до мене. После решихме да си ходим, подава ми сакото и блузата...

Излизаме и пак идва близо до мене. Леко през рамо и казвам
- I ve got a place nearby, lets go there
- You gonna tell me this that early?

Викам си ок ще я заеба. 2 крачки напред и си лафя с пичовете а нея съм я оставил. Отива и сяда на тротоара, пак отивам да и лафя. Накрая решаваме, че няма да стане на бар и ги изпащам до хостела.

От пред тя е пак до мене. Хващам и леко ръката и я слагам зад нас и започваме да се галим докато другите си лафят. Нещо скришно от тях (не че после не ни видяха). След няколко минути и тя се прибира, махам и да дойде и пак си повтарям, да дойде с мене и тя ме вика неее... няма да спя с никого тази вечер. И се накланя да ме целува. Беше сериозна за чукането, за това аз се дръпнах да не се целунем.

На сутринта у facebook:

You did not even kiss me for good night
39 minutes ago
I am a bad kisser

You can learn...
Chat conversation end
Sent from Messenger
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: Януари 03, 2014, 08:56 »

live chat while I am writting the report:

if I find a good teacher

I could try if you want
well you are leaving today

So...you should come to our city or we can meet on the half way from me and you...
I do like you
maybe some day
I like you too

You do?
dont make me repeat myself ... yes I do

Well it is nice to hear that so what if you have to repeat
You guys drop by before going to say goodbye

We will
I have to work now. Maybe we will see each other another time.

We will keep in touch

I would like that
Chat conversation end
Sent from Messenger
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3861

Профил
« Отговор #2 -: Януари 03, 2014, 09:29 »

едната се оказа Японка. Нея я ф-клоузнах набързо. Връщам се пак в хостела (ей тва е играч братлета, не да ф-клоузнеш и да легнеш да спиш).

Ей тук си вапцал работата:
Излизаме и пак идва близо до мене. Леко през рамо и казвам
- I ve got a place nearby, lets go there
- You gonna tell me this that early?

Викам си ок ще я заеба.
Как от първия отказ и ще я заебеш? Затова ли си се занимавал цяла вечер с нея, за да се откажеш при първото колебание? Ми тя много ясно че ще се дръпне първите 2-3 пъти, да те види колко си сериозен.
Трябва да си нахален като конска муха.
Също така е трябвало да си приготвиш нещо уж за което да минете през вас, а не така просто "lets go there", демек дай да ходим да те еба. За гледката към Босфора каза ли, за шампанското в барчето, пък барем да беше казал "да си заредя телефона за 10 минути, че батерията ми е на нула, и после отиваме на един друг бар"
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Януари 03, 2014, 09:49 »

Не съм я заебал. Просто Пулнах, да я лиша от присъствието си за отказа. Аз си мисля, че тя беше на червено, защото имаше адски много привличане. Направо ми направи чекия на средния пръст, докато се галихме. Преебах нещата някъде много лошо, ама квото и да е - ескпириънс - трябва да се гринди в тая игра Усмивчица
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Януари 03, 2014, 14:05 »

continued:

Heeeyyy

You are working

Until when??
8 pmwhyy?

Because they are going on asia side... i was thinking to stay whit you...

We cant even find train to bulgaria
 my boss is a turbo ass he will be very unhappylet me think of something give me few minutes

Oke...
I dont whant you to have problems because of me...if you cant it is oke...because i even dont knoe when will they go

Heeeyyy

You are working

Until when??
8 pmwhyy?

Because they are going on asia side... i was thinking to stay whit you...

We cant even find train to bulgaria
 my boss is a turbo ass he will be very unhappylet me think of something give me few minutes

Oke...
I dont whant you to have problems because of me...if you cant it is oke...because i even dont knoe when will they go

Only if you want to

w8 I am looking for optionsmaybe I can call somebody to replace me for 2-3 hours

Oke
4:30 lets meet infront of the blue mosque?I found a rep for that time for a couple of hours

Is that door which is looking on fountain
lets meet on the fontainin the middle

Ok find me...you will see my blond hair ahhaha
 ahahahaa

I am thinking about you all the time....i am going to be crazy
oh trust me it is the same for me loldid u do some croatian spell on me or smth

No i didnt.... di you?Ъ?
Why didnt you say something until last night
well I a bit shy guys... but last night u were looking at me very intense and I though u like me too!

So i am shy too but cant take it anymore... i have to look at you
 oh damn 2 shy peopleI want to kiss u so much at the moment

Why didnt yoouuuuu   AAAAAAAA   i was waiting you to do something...  when you take my hand i was AAAAAAAAAA
tease u! and I did not want to kiss u infrnt of your friends

Fuck them
Ingrid it is very fuun to talk to u girl but
This message failed to send. Click to send again.
I have to finish all the stuff so I can leave at 4:30AND MEET U
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Януари 03, 2014, 15:01 »

I alomost died of shame

I realy like you ooooooo my god
oh u like me ... I cant breath without thinking about u

My hans is shaking when i see you
I have to woork but I cant...u are fucking my brain at the momentgive me these hands I wanna hold them

Oke i am out i will give you my hands
ah not now my retarded boss is comminghe is going to kill mewhen I see u

Yess

I cant wait that moment
me too

I am losing my mind
hey try to stay in facebook until 4:20hopefully he will not be latebut just in caseif he is late so I can tell u

Oooo i cant i am going now to the basilica cistern
ah ok

Here is my number if you are late so you can send me a message

003859.............

Oke i am going now i cant wait to see you again
okay girlsee u
Chat conversation end
Seen 15:00

Тва момчета е буквално какво си пиша с нея в момента. Надявам се шефа ми да дойде навреме, че да мога да се видя с тая Усмивчица Стискайте палци.
Активен
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Профил
« Отговор #6 -: Януари 03, 2014, 17:15 »

Супер, стискаме палци! Усмивчица
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Януари 03, 2014, 18:37 »

f-closed Усмивчица

pictures from my room Плезещ се
Активен
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #8 -: Януари 03, 2014, 18:42 »

Браво герой !!!
Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
The_Doctor
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 65

Профил
« Отговор #9 -: Януари 03, 2014, 18:51 »

Евала! Лично за мен сръбкините, хърватките и босненките са едни от най-красивите момичета в света!  Намигване
Активен

ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Януари 03, 2014, 18:52 »

to be continued and analyzed Усмивчица
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 944

Профил WWW
« Отговор #11 -: Януари 03, 2014, 20:15 »

Браво Инс, много си напреднал.  Усмивчица
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Януари 03, 2014, 20:44 »

Това е след секса:

I ....have no words

Is that nice or bad
it is too goodto be truewhen are u guys leaving?

About 8:30

And i have to say you are a good kisser so...it was realy nice...nobody says to me such a beautiful words...you are a special gay...maybe our lifes would one day put us together...

It would be nice to be with you for all the time i bealive

But who knows...maybe...
Whenever I have the free time to travel I will come to see you! Unless you are taken of coursebecause such a woman would be hard to stay alone, you are the most beatiful thing that has happend in my life

Ooo  that is so nice to hear...i am alone no worry...maybe i am so crazy to come here just to be with you...but it is a big risk for me...

my heart is still beating like crazy my brain still thinks about u my ... is hard as ...

Dont put me this spots ... talk to me. Tell me what my... and what is hard
my dick is hard as fuck

Hahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaha

Sorry

Hahahahhaha

I am still smileing

Ahhahahahhaha
u are a little devilbut inside you are so beatifulI can feel itu are a soft little girl that needs to be loved

But nobody cares and i am still alive...

Love is not for me i think...
You know I though so beforebut then after being spoilled for many yearsfrom a girl that cheated on me a girl I lovedthen few years later I found another onebut this time I broke her heartnow I see youand I can see the same painI am sure one day you let it go and will find the right person maybe it is me maybe someone else

Who knows...maybe...if its ment to be   even i felt so good whit your hand

In my hand

I cant explain the feeling

I am still shakeing

I cant be normal after this
lier

You dont have to bealive i didnt even expect you to belive me...
But its realy nice...i felt special somehow...

Your voice is stil in my head
your nails on my back!

Magic
Croatian one

So what was your magic

You did something to me
u did it to mee!not me to uyou were eye contacting meu were standing next to me in the baru were puting my clothescarefuly

So you see all my moves last night

You see everything
of course I see

But i want to look at you...i what to be next to you to
you are very good in flirtingcatching the attention very fast

I never met guy who see that litlle things...
1 min be right back work

Every guy just wana have sex and say goodbye...so nobody take care for any of that kind of stuff...so this is a nice suprice i must confest to you...

I never heard somebody cares about how you put someones stuff

But thats me...everything you see now its me...

I have principles in my life and i have a realy good life...i dont wana be just fucked...you were right...i need something else..
show them how beautiful woman you arelike you showed mesome guys are not that awared so you have to try hardercome to my hotelfor few minutesif u want

Coming in 4 min
okay

Come out

My god i cant stop thinking about you
.........you are driving me crazywowI have no words

My heart is beating so hard
I am breathing heavythis is insane loooooltell me when u are leaving I will go outside

Yess of course
I will die probablylolinfarkt

Me too

Its like you are breaking out whit me
yeeeeeebut you are the one leaving!

Fuck its even worse
ok enough facebook lolmy brain will explodeI am smoking outside w8ing for you guys

Илиянски...нещо не мога да влизам дори през проксита в сайта дейба. Сега влезнах с една програмка.
Активен
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #13 -: Януари 03, 2014, 21:59 »

Цитат
About 8:30

And i have to say you are a good kisser so...it was realy nice...nobody says to me such a beautiful words...you are a special gay...maybe our lifes would one day put us together...
GAY - Хомосексуалист
GUY - Човек

Не знам кой от двама ви не знае английски, но за в бъдеще внимавай.
Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #14 -: Януари 04, 2014, 02:20 »

Луд си! Още повече ме изкефи, че имаш прическа като мойта!  Смотан

Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3861

Профил
« Отговор #15 -: Януари 06, 2014, 10:21 »

Чай бе, аз ли нещо не разбрах... нали историята почваше на
30 Януари 2013.

Аз мислех, че е било нещо свършено, нали тя си заминавала...
Ама не четох тези транскрипти от чатове, признавам си. Да не би да се е върнала и година по-късно да си си получил заслуженото?
Респект!
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #16 -: Януари 06, 2014, 11:38 »

Аз от новогодишните празници и вълнението покрай сексапилнаа булка сам се объркал Усмивчица На 30 Декември започва.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #17 -: Януари 08, 2014, 23:32 »

Ето, инс, това вече е много по-пълноценен и в този смисъл полезен репорт...

А с инак добрата идея всеки да споделя най-успешната си свалка видя докъде стигна темата...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Януари 09, 2014, 02:09 »

Здрач. Прочети репортите и пм-ни на господата да си ги постнат с линк към темата ти. Покани ги де Усмивчица. Ти ги прочети ти си харесай рапорти.
Активен
KrungThep
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 393

Профил
« Отговор #19 -: Януари 13, 2014, 11:40 »

Инс, изобщо не искам да обидя някого и да започна какъвто и да било спор, но просто да отбележа, че американските ми приятеи казват, че тая прическа (на мацката) е новия "tramp stamp". Намигване Често върви с татуировки по пръстите. А какво пише на всички надписи по пръстите ?  Усмивчица 
|D| |a| |d'| |s|       |g| |o| |n| |e|      Ухилен Ухилен Засрамен Засрамен Засрамен
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: