Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 06, 2020, 00:32:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Фоун клоуз и кис клоуз+ с 2 различни момичета от една компания  (Прочетена 1030 пъти)
zaiki
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 116

Профил
« -: Януари 03, 2014, 21:02:54 »

Честита Нова година момчета, на всички желая много успешни сетове и качествени мацки  Усмивчица

Моята история е за за самата Нова година. Бях на 2 места. На първото до към 1:30. Взех такси и хайде към парти номер 2 (То беше организирано от моя приятелка около 20 човека 50-50 момчета/момичета). Още със самото влизане вкарах супер много енергия и почнах да честитя и да се поздравявам със абсолютно всички. (първоначално познавах само домакинката,а след това се запознах с всички други). 20 мин след като отидох се оказа, че ще оставаме без музика и от някъде трябва да се намери лап топ. Аз живеех на 10 мин от там и предложих на домакинката да дойде с мен с таксито. Оказа се, че едно от момичетата не беше пило алкохол,защото е болна и искаше тя да ни закара с колата на нейна приятелка. И така качихме се в колата аз,домакинката (К),момичето на което беше колата (М) и момичето, което не беше пило (Ж)

К и Ж, се запознаха на партито. М е тяхна обща приятелка.

Тръгнахме към нас и в колата почнах да ги бъзикам, а те се кикотят  Засрамен . Стигнахме до нас и им казах да внимават като паркират, да не ударят моята кола, и че никога не могат да вземат мястото й в сърцето ми и тн.  (колата е скъпа и се изкефиха). Казах им да чакат 10 мин долу, докато си взема лап топа и му инталирам драйвари.
След 10 мин. тръгнахме към Ж, която се оказа, че живее близо до мен. Така а аз в колата почнах да настройвам компа, но нещо не бях направил както трябва и се оказа, че ми трябва нет да сваля още драйвари и затова трябва да ползвам нет от  Ж. Тя ме покани в тях, другите момичета останаха да чакат в колата. Почнах да си лафя и да я базикам и и взех тела като се разбрахме да ходим заедно в киното в което тя работи. В това време К започна да звъни да дава зор, а аз бях зает да свалям драйвари и дадох телефона ми нарочно на Ж да го вдигне. След около 15 мин. се върнахме при другите момичета и отидохме към апартамента при останалите. По пътя се мн базици и малко кино със Ж докто  караше (аз бях зад нея). Влязохме вътре, нагласих лап топа и почна яко купона на макс. Аз бях Ди джея. Хората много се кефиха на музиката, която избрах. Момчетата идваха да ми кажат наздраве и всички много се забавлявахме. Вътре единственото което си казах с Ж беше ,че искам тия дни да провери филмите и ,че ще и звънна. (Преди малко си писахме по 2 супер закачливи смс-а, и се разбрахме да се видим в понеделник, че аз съм много "зает" събота и неделя).И така изчаках Ж да си тръгне от купона, след което почнах да се вътя около К. Пуснах любимата й музика (като исках да я изолирам естествено) и останахме само дватата с нея, останалите се преместиха в другата стая. След това малко КИНО и кис клоуз, който прерасна в няколко свирки, но до там, защото бяхме в хола а всеки момент можеше да дойде някой.

Дано да ми върви така  цяла година  Смотан

Поздвави
 ~zaiki
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: