Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 27, 2020, 04:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Странно поведение  (Прочетена 2105 пъти)
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 475

Elektro is fine

Профил
« -: Декември 20, 2009, 10:06 »

Здравей ,форум,
Момичето, за което ще говоря не ми е таргет!
Със класа ми правихме събиране (първото за четири години) и първо бяхме на ресторант. Влизам аз с закъснение 30 минути и сядам най-отвътре до момичето, което седи пред мен в училище. По принцип в час винаги я закачам и ръчкам с каквото намеря Усмивчица И тя само моментално като ме видя "Няма да ме ръчкаш!" Игнор и след две минути докато си лафя с момчето от другата ми страна и един пръст в ребрата и скочи...ей такава чувствителност не бях виждал никъде. "бла бла не ме закачай, боли ме там" Викам си ок оставям я, 1-2 часа пълен игнор и вече става време класа да ходим в дискотека, но не сме платили сметката и се сабират пари. Същото момиче идва и на ухото ми вика "Ти ще ходиш ли в ХХХ" С знак и казвам да изчака 2 минутки, отговорих и аз на ухо (Много е шумно от музиката и не се чуваме почти) после и  говорих за пръстена на средния й пръст, защо го носи, какво значи бла бла, минах няколко момичета така . Отидохме във ХХХ, но приятеля ми е много пиян, изкарвам го, такси и чао. Връщам се и си денсвам и тя е до мен. Обръща се, гледа ме аз съм с цигара и "Офффф" оплачително. Няколко пъти така, но не се отдръпва от мен. През 2 минути по погрешка докато си веех рацете я удрях лекичко по главата, автоматично вече киното само ми се активирва, дори да не е таргет момичето, извинително докосване бла бла... След около 60 минути и няколко такива случки идва и с две ръце ме бута "Дръпни сеее, стой далеч от мен" (Още малко и щеше да си оплете ръцете в мен и ми опипа корема) (но не това, че я удрям без да искам по главата) аз и казвам да си гледа работата и да не ме занимава... После нещо ме попита и тва е, но никога не съм виждал такова поведение. Какво значи?  Тя не ми е таргет, но просто вече автоматично чета всяка ситуация и тази не я разбирам. Аз като се замисля ми напомня на самия себе си като бях в 4-ти клас и харесвах едно момиче...

п.с. Предложи си яденето докато бяхме в ресторанта.
Активен
mitko_z
PuP Team
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 338

Профил WWW
« Отговор #1 -: Декември 20, 2009, 21:30 »

Ми харесва си те, какво друго може да е Усмивчица ИОИта отсекъде...
Активен

Pro Di G.
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 122

The Female Pick Up Artist

Профил
« Отговор #2 -: Декември 21, 2009, 20:39 »

BackAttack,
Поведението е много очаквано. Не ти е таргет, но се е получило известно привличане, и когато сте отишли да танцувате, тя се е вкиснала, че не й обръщаш внимание, и по свой си начин се е опитала да те нег-не, като ти е казала да стоиш далеч от нея (Оттеглям коментара, ако се окаже, че много си я млатил по главата. Както казва моята библия, т.е. The Bro Code, " a bro never dances with his hands above his head") И е очаквала някаква реакция, коменатър е бил с цел да те провокира. И ти, вместо да й кажеш да си хване пътя като момче на 12, казваш й друго: "ХХХХ, не ревнувай/не се ядосвай, хич не е секси" и я целуваш по бузата. Смърт!
Нищо, че не ти е таргет. От 1-10, колко е?
Pro  :police:
Активен

Pro Di G.
The Female Pick Up Artist
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 475

Elektro is fine

Профил
« Отговор #3 -: Декември 21, 2009, 21:38 »

Варира от 6-8, но ако бях предприел някакви действия щеше да ме отсвири. Пък и всеки знае, че има сериозен приятел и много щяха да я ебават, че е мръсница и т.н. Щя изолирам утре  Завърти очи Завърти очи
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: