Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 27, 2020, 05:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Училище не е мястото!  (Прочетена 5025 пъти)
Racho
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

K.A.P.U.T Member

Профил
« -: Декември 01, 2009, 13:05 »

Здравейте пичове. Има една мома прекрасна от моя клас...Гледам другите млади интилигенти младежи как се и се прегращат ма само до там  Засрамен . Аз нали сам обучен знам как седат нещата.Та тя от доста време си ме хареса сега тази учебна година почна да ми прави предложения разни.Зле съм с мисалта моля да ме извините.Да мина към същественото без много детайли!Ами днес ми показва няква бира и ми вика "Айде да ходим с еди коя си да пием и да не влизаме в Химия(тя от 1 седмица ми говори да се видиме на бира)Викам си на ъкъла кво пък толкова.И отиваме до един вход със стълбички и се очаква аз да я забавлявам едва ли не.Да кажа аз съм човек който след 13:00 часа мисли за сетове общо казано жени преди това съм зациклкло заспал.И сета варви зле не се чувам какво говора по едно време помна че претендирах че ние мажете можем да готвим а жените не могат да карат добре с други думи лудница...Все тая обарнах го към добрата страна пихме ние бира (Тя сигурно смята че нямам кураж да я целуна ли каквот ще та ще ме напива!Премислих си вариантите.)Имаше 2 налични иои като прибавим леката и пияност кажи речи 3.И ето имаше Мистери кис клоуз тя почна да сере да разправя какви видове целувки говора не знам си какво...Мина някакъв човек тя ептен се насра!Оказало се мажът на сестра й който като по чудо не я видял с бирата и цигарката та да я утрепат техните  Смотан Ухилен Засрамен :laugh: .Викам бре къв съм тъп и заспал имам известен проблем с нивата на енергийност сутрин марзелив сам и тва си е щом са ми кавзали СКУЧЕН СИ!Аз съм човек на вечерта не сутрин на даскало  Ъ? . Както и да е пита ме момичето искаш ли да пием по още една бира или каквото дойде викам и ми айде  :angel: . Видяхме пичове от класа и тая трагна кам едно кафенце тип бар.Викам си ай си гледай работата кур-капан(да кажа тя там всички батковци ги познава и некви амогове да ми пречат за едната мацка - Бегай!.)Имайки предвид че съм един младеж на 15 години стремящ се към пуа 20 годишни амогове не мерси.Иска да загрубее играта таз мадама а на мен ич не ми се занимава.Не само че на гладно пих та ме напи малко ем ми се спи ще права аз маневри 10 часа!             Искам много да се извина но не ми се редактира текста ако никой нищо не разбере малко бях пийнал сега съм в процес на изтрезняване ох изгубих си мисълта...Наздраве  Засрамен Засрамен чуствам се прекрасно след като усрах работата щот мацки не влият над настроението ми  :laugh:
Активен
OneTreeHill
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 368

K.A.P.U.T Member

Профил WWW
« Отговор #1 -: Декември 01, 2009, 13:38 »

Някой да каже верно някакъв вариант за поддържане на висока енергия в даскалото или изобщо сутрин.(ако изобщо е възможно)  Смотан Пробвал съм да заспивам в 8 и да ставам в 7 часа сутринта.Това прави 11 часа сън.И пак съм като дебил.
Точно като Racho, Карам на автопилот...
Активен

?There is a tide in the affairs of men, Which taken at the flood, leads on to fortune. Omitted, all the voyage of their life is bound in shallows and in miseries. On such a full sea are we now afloat. And we must take the current when it serves, or lose our ventures.? - William Shakespeare
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 475

Elektro is fine

Профил
« Отговор #2 -: Декември 01, 2009, 14:25 »

Аз днеска с каква енергия бях, направо смачках момичето дето стоеше до мене, ама след втория час всичко ми се загуби. Просто е невъзможно да поддържаш енергия след час по математика или счетоводство...
Активен
csl
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #3 -: Декември 01, 2009, 16:41 »

Така и не можах да разбера каква беше целта на поста ти.
1. Да се похвалиш.
2. Да се оплачеш че нищо не е станало.
3. Да ни кажеш че си се напил  Усмивчица

А иначе това за ниската енергия в даскалото е така защото,тялото ти се наглася към 6 часова скука и за да можеш да го преживееш трябва по малко енергия да хабиш,нещо като "economy mode"  Усмивчица
Активен
OneTreeHill
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 368

K.A.P.U.T Member

Профил WWW
« Отговор #4 -: Декември 01, 2009, 17:00 »

Доколкото знам, подфорума е за репорти  Готин
Активен

?There is a tide in the affairs of men, Which taken at the flood, leads on to fortune. Omitted, all the voyage of their life is bound in shallows and in miseries. On such a full sea are we now afloat. And we must take the current when it serves, or lose our ventures.? - William Shakespeare
csl
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #5 -: Декември 01, 2009, 19:44 »

Опа моя грешка,пропуснах го този факт!  Усмивчица
Активен
Racho
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

K.A.P.U.T Member

Профил
« Отговор #6 -: Декември 01, 2009, 19:56 »

Прощавам ти  Намигване Готин
Активен
GhostlyStriker
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 35

Профил
« Отговор #7 -: Декември 05, 2009, 17:33 »

За даскало имам 1 2 кириики за енернията ,но сиг щото даскалите са готини (лол щом това си го мисля хуахуахуахуа) 1вото междучасие си държа супер енергия ,защото съм се разсънил след 1вия час  Плезещ се 2рия час като остават към 7 8 минути до края трябва да ви направи някаква забележка даскала и да почнете да поспорите малко ,но с цел да разсмееш другите  Намигване .Това ми дига настоението на 80 90%   Смотан
Основно пробвайте бъзици с даскалите или се правете на неразбрал и т.н. В някои изключителни моменти може дори да ги ШИТ-нете много е забавно  Засрамен ,дори са ме пъдили 1 път заради шит ,където не си предава материала ,но не ми писаха отсъствие  Ухилен
Пример : на даскалката по география и викам "Г-жице вие що така си противоречите" и оная ми вика "Моля ?" и аз тука я шитнах още веднъж и ми вика "Щом не ти е интересно поне слушай" и тука и викам "Ми аз точно ,че слушам ,но вие не се чувате кво приказвате нещо" чуди се кво да каже и ми вика "Напусни веднага !!!"  Ухилен След това всички им стана интересно и взеха че разказаха на половината даскало  Засрамен
2 3 техники още : Слушате си музика ,дъвка + бзк , хапвате нещо и след това бзк
Мисля че сте доловили смисъла какво може да се прави ,за да добиете интерес и да си държите енергията  :sleepy:
Активен
Racho
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

K.A.P.U.T Member

Профил
« Отговор #8 -: Декември 05, 2009, 20:08 »

Дивак! Засрамен Засрамен Засрамен Сутрин ми се спи и това си е!  Нерешителен
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1595

Профил WWW
« Отговор #9 -: Декември 06, 2009, 15:55 »

Racho,
Като чета теб и GhostlyStriker се плаша ? съвсем честно. Има няма още 10-20 г. и България ще е в ръцете на Вашето поколение... Не ми се мисли к?во ни чака с тоя правопис и начин на изразяване...
Активен

I'm a very special kind of monster
goikoo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 165

Напред и нагоре

Профил
« Отговор #10 -: Декември 06, 2009, 18:15 »

За даскало имам 1 2 кириики за енернията ,но сиг щото даскалите са готини (лол щом това си го мисля хуахуахуахуа) 1вото междучасие си държа супер енергия ,защото съм се разсънил след 1вия час  Плезещ се 2рия час като остават към 7 8 минути до края трябва да ви направи някаква забележка даскала и да почнете да поспорите малко ,но с цел да разсмееш другите  Намигване .Това ми дига настоението на 80 90%   Смотан
Основно пробвайте бъзици с даскалите или се правете на неразбрал и т.н. В някои изключителни моменти може дори да ги ШИТ-нете много е забавно  Засрамен ,дори са ме пъдили 1 път заради шит ,където не си предава материала ,но не ми писаха отсъствие  Ухилен
Пример : на даскалката по география и викам "Г-жице вие що така си противоречите" и оная ми вика "Моля ?" и аз тука я шитнах още веднъж и ми вика "Щом не ти е интересно поне слушай" и тука и викам "Ми аз точно ,че слушам ,но вие не се чувате кво приказвате нещо" чуди се кво да каже и ми вика "Напусни веднага !!!"  Ухилен След това всички им стана интересно и взеха че разказаха на половината даскало  Засрамен
2 3 техники още : Слушате си музика ,дъвка + бзк , хапвате нещо и след това бзк
Мисля че сте доловили смисъла какво може да се прави ,за да добиете интерес и да си държите енергията  :sleepy:

Ако съм ти учител да си хвръкнал от даскало. Ти не си алфа ,ти си клоуна на класа. Намигване
Активен
ItalianMike
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Профил
« Отговор #11 -: Декември 06, 2009, 18:21 »

Ако съм ти учител да си хвръкнал от даскало. Ти не си алфа ,ти си клоуна на класа. Намигване
Длъжен съм да се съглася с това.

Може да е приятно да си в центъра на вниманието, но за това не не нужно да прекрачваш границата между забавен и клоун. Но поне си имате оправдание - малки сте, зелени сте - има кога да ви поочука животът и да започнете да правите разлика между забавление и простащина.
Активен

Women, I don't chase... I replace.

Оценявай всеки ден не според това, което си пожънал, а според това, което си посял.
GhostlyStriker
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 35

Профил
« Отговор #12 -: Декември 07, 2009, 18:15 »

Да ама не ме разбрахте явно  Ядосан
Това че се правя на клоун го разбирам ДА и го правя НАРОЧНО ,просто за вдигане на настоението. Другите ме приемат по-странно така и с друга представа ,но си знаят че и с мен шеги небива ,защото съм си доста сериозен  Намигване
Как да кажа примерно : В часа ми се смее ,но в междучасието сякъш съм в някакъв друг образ пред тях и несмеят да ми казват за случилото се и т.н
За правописа кво да ви кажа ,неотделям особенно внимание точно по форумите. Просто не ми се губи толкова време да си гледам какво съм писал 2 3 пъти (пиша без да гледам квалиатурата и 1 дума от 7 8 за около секунда (лол б*ати хакеро хахухуа)) ,защото и без това стоя по 1 2 часа на компа макс ,а камоли и това Засрамен ВСЕ ПАК закакво са МОДЕРАТОРИТЕ  Плезещ се Засрамен Засрамен Смотан Смотан Смотан
П.С.:без да се обиждате : Факт е цитирам "Умните хора непишат по форумите ,просто щом са умни какво правят във форум" (без коментар по това просто цитирам и съм го приел)
Активен
DzWqR
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 130

Профил
« Отговор #13 -: Декември 10, 2009, 18:21 »

една техника как да не ви е толкова убито в училище:
като отидете на училище изпийте ено кафе(нормалко), но не яжде, особено ако сте лакоми като мене ,така кафето има по-голям ефект, а и всеки знае че след като се наяде му се доспива, звучи малко глупаво но действа
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1595

Профил WWW
« Отговор #14 -: Декември 14, 2009, 11:48 »

За правописа кво да ви кажа ,неотделям особенно внимание точно по форумите.

- Човек, който сам не уважава себе си и това, което прави - не може да иска уважение и да получава респект от другите.

ВСЕ ПАК закакво са МОДЕРАТОРИТЕ

- За да премахват глупостите на всички мързеливци, които не желаят да пускат качествени постове.

"Умните хора непишат по форумите ,просто щом са умни какво правят във форум"

- Мързеливите хора не желаят да вложат старание и да предават знанията си така, че да са поднесени интересно и качествено. Глупавите и незнаещи хора пък няма какво да пишат освен глупости.

- Добре, че великите и мъдри хора не са следвали и следват твоята логика - сега нямаше да имаме нито качествени книги, нито филми, нито форуми, нито обучения и семинари.

- SL
Активен

I'm a very special kind of monster
the spirit
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 113

JUST KEEP IMPROVING A LITTLE BIT AT A TIME.

Профил
« Отговор #15 -: Декември 22, 2009, 10:28 »

Хора,не че не съм съгласен с мнението ви за "палячовците"(аз самия имам такъв в класа си,тоя даже искаше ДА СЪМ ПИШЕЛ ЛЮБОВЕН sms  на тая дето е "залюбил" пробвах да му обясня къде му е проблема но........без кометар за левия резултат)

ОБАЧЕ, ВАЖНОТО СЕГА Е ЧЕ СЕ ОТКЛОНИХМЕ ПРЕКАЛЕНО МНОГО ОТ ТЕМАТА ,А ТЯ БЕШЕ СВЪРЗАНА СНИСКА ЕНЕРГИЯ.

Racho,бих могъл да ти предложа моя вариант ,който на мен лично почти винаги ми помага:
1 - слушаш си любимата музика и се зареждаш, понякога дори на FULL MAX ако наистина някоя много те кефи Намигване
2 - няма какво да те изкефи повече от компанията на готино маце! :angel: При мен лично само да се долижи някой ,наистина cool таргет и енергята ми се качва Смотан(енергията не самолета!)
Активен

I DON'T CARE HOW LONG IT TAKES, I'M GOING TO GET THIS THING
FIGURED OUT.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: