Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 30, 2020, 21:13:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да постъпя с нея?  (Прочетена 2300 пъти)
wohoho
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« -: Февруари 16, 2014, 17:38:35 »

Здравейте!!
Днес научих за форума и се регистрирах. Смотан
Като за начало може ли да постнете линкове към теми, които трябва да се прочетат от новите потребители. Видях термини като fclose, kickclose и не съм наясно с тези неща.
Така и плавно да премина към темата.
Преди 3 години се запознах с едно момиче, тя ми пишеше, а аз не винаги й отговарях, защото се интересувах от друга.
Но ето, че преди 5-6 месеца съдбата отново ме срещна с това момиче. Тя си беше същата красавица и ме помнеше. Пишем си от дълго време и се срещнахме няколко пъти, тъй като нямаме много време и двамата, наблягаме на ученето основно. Та забравих да кажа, че съм момче на 17 години, тя също е на толкова. Преди няколко месеца направих голяма глупост като й предложих по чата. Не бях правил такива глупости, но ето че тогава го направих. Казах й, че искам да бъдем нещо повече от приятели, а тя ме отблъсна. Не й писах след това, след няколко дни тя ми писа и каза, че й е много трудно това състояние. И аз й се извиних, като казах каква голяма глупост съм напварил, тя каза, че тя е направила голяма глупост .. и така до ден днешен пак си пишем и вече имаме по-голяма възможност да се срещнем(на седмица 1-2 пъти) и искам да отбележа, че срещите за мене не са проблем. Та преди седмица се срещнахме, прекарахме заедно време, говорихме си, дори не усетихме как е минало толкова бързо времето, трябваше да се прибирам и така без да я целуна, се махнах от там. Вече усещам, че в това ми е проблема. Не искам отново да й наговоря простотии, от рода, че я харесвам ала бала, а искам чрез действията ми тя да разбере това. За сега се прегръщаме единствено и нищо друго. Аз съм малко комплексиран от факта, че имам пъпки, но тя също има и не знам защо ми е ниско самочувствието толкова. След няколко дена отново ще се срещнем и вече искам да направя нещо смислено по въпроса. Въпросът ми е какво да направя? Как да създам обстановката? Какво да говоря с нея, въпреки че си говорим за всевъзможни простотии, споделяме си случките в училище, смеем си, катя цяло дискусия между нас не липсва. По-скоро липсва онази тръпка, един път да я целуна и сякаш всичко ще се нареди на мястото си. Тя доста пъти ми е показвала, че ме харесва и съм далече от тези въпроси. Та знам, че има много теми в интернет пространстово, но като по-опитни искам да чуя и вашето мнение. Не искам да питам приятелите си, защото все пак никога не сме говорили за такива неща и ще се падне голям смях с обилни подигравки(аз ако съм и аз ще направя същото). Може би целият проблем идва от това, че съм много сремажлив, а тя още повече. Чакам ценните Ви съвети и първоначалните насоки във форума.
Лек ден!
Активен
sags
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 16, 2014, 18:38:22 »

Хрумна ми нещо, не знам, може и да не помогне ама поне ще ти покаже дали ще си губиш времето с нея.
Пробвай:
-Когате се срещнете без да губиш време и каквото и да е било. С висока енергия кажи.
Ей спонтанна ли си?
В първия момент ще се стаписа. Няма значение какво ще каже; Дали ще е "Да", "Не", "Защо питаш" или каквото и да е било.
-Просто я целуваш. И то не бавно, че да те усети в първия момент какво правиш, а спонтанно и изненадващо. Точно колкото изненадващо и зададе въпроса.
-Дори да каже "Не не съм спонтанна". Отговаряш - "А за такива неща?". И я целуваш.

От там нататък, каквото и да става поне ще си целунал момичето, пък ако ще и да те отрязва.
Ако имаш смелост пробвай?

Активен

Любопитството е погубило повече девици, отколкото любовта.
wohoho
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 16, 2014, 19:19:13 »

Идеята е интересна, но явно неправилно съм се изказал. Ако бях много отворен или имах опит в тази сфера, можех да направя подобно нещо. Но не съм на принципа всичко или нищо. Момичето е много интелигентно, мило, красиво и не е от тези кифли, които мислят само за момчета. Ако го направя това, мога да бъда разбран погрешно. Все пак винаги сядаме да пийнем по нещо, но тя сяда срещу мен, освен да я хвана за ръката, уж че играя с пръстите й или нещо подобно. Имам шанса да я целуна в началото или в края, бих избрал второто, но си нямам на идея какво да направя.
Активен
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 16, 2014, 19:34:38 »

Здрасти,

Според мен, добре е да опиташ да се пробваш с това момиче, независимо, че шансовете ти за нещо повече, към настоящият момент са микроскопични. Въпросът е, какво ще научиш от неуспеха и дали той ще ти помогне да подобриш начина си на отношение към жените. Всичко, обаче, е свързано с твоята мотивация и с намирането на подходящите хора, които могат да ти помогнат в твоето развитие.

Вероятно, ако искаш да събудиш нещо повече, не само в това момиче, но и с жените е нужно да показваш, че ти ги желаеш, но не от ранга на нуждаещ се (както е сега), а от гледната точка на човек със самочувствие и възможности. Но за да достигнеш до това състояние е нужно да усъвършенстваш социалната си комуникация с различни дами, да опитваш различни подходи и да не се страхуваш, че можеш да сбъркаш. Стреми се да бъркаш, защото, именно, в такива моменти можеш да се замислиш и да научиш нещо ново.

Направиш ли всичко това, след време, усещането ти за ситуациите ще се промени. Ще станеш по-уверен и вдъхващ респект. А, това ще ти даде много повече възможности от жени, които да избираш и ще засили, още повече, нивото ти на успех.
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 16, 2014, 19:35:35 »

На 17 г момичетата , не си мислели за момчета Ъ?
Активен

Никога не се отказвай .
sags
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 16, 2014, 19:40:07 »

Nike - Just do it
Какво губиш, ако опиташ това? В никакъв случай не губиш приятел. Не губиш и още няколко месеца докато се наканеш да и кажеш още един път, че изпитваш нещо и мога да ти кажа още сега какво ще стане. Ще се повтори случката от първия път.
И може би ще си кажеш, че и тогава не е бил момента, ама истината всъщност е, че никога не е бил момента, защото тя няма да ти даде възможност за подобен момент.
Тогава, най-вероятно ще се почувстваш депресиран и недооценен, ще поплачеш седмица, две в някой ъгъл на затъмнената си стая, която дори няма да подредиш, защото светът ти е разбит, заради илюзията в която си мислиш, че ще живеете с нея.
Казвам илюзия, защото е само в твоя ум, ама не и в нейния.
Та, сега имаш два варианта. Или да действаш и ако те отреже, ще си намериш друга, която да те заслужава, или ще продължиш да си казваш - "Сега е момента" или "Изпуснах момента" или "Ще почакам още малко". А може би "Като ми се махнат пъпките, ще замязам на Джорд Клуни и тогава вече ще мога да действам."

Истината е, че е изминало много време и ще си пропуснал много възможности да опиташ нещо съвсем ново, нещо, което само ама само ако имаше малко смелост щеше да изпиташ.
Активен

wohoho
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 16, 2014, 19:50:14 »

Здрасти,

Според мен, добре е да опиташ да се пробваш с това момиче, независимо, че шансовете ти за нещо повече, към настоящият момент са микроскопични. Въпросът е, какво ще научиш от неуспеха и дали той ще ти помогне да подобриш начина си на отношение към жените. Всичко, обаче, е свързано с твоята мотивация и с намирането на подходящите хора, които могат да ти помогнат в твоето развитие.

Вероятно, ако искаш да събудиш нещо повече, не само в това момиче, но и с жените е нужно да показваш, че ти ги желаеш, но не от ранга на нуждаещ се (както е сега), а от гледната точка на човек със самочувствие и възможности. Но за да достигнеш до това състояние е нужно да усъвършенстваш социалната си комуникация с различни дами, да опитваш различни подходи и да не се страхуваш, че можеш да сбъркаш. Стреми се да бъркаш, защото, именно, в такива моменти можеш да се замислиш и да научиш нещо ново.

Направиш ли всичко това, след време, усещането ти за ситуациите ще се промени. Ще станеш по-уверен и вдъхващ респект. А, това ще ти даде много повече възможности от жени, които да избираш и ще засили, още повече, нивото ти на успех.

Благодаря за подкрепата! Защо шансовете да са микроскопични? Много момчета й предлагат, пишат й, но тя дори не се интересува от тях. Интересното е, че тя споделя всички тези неща(за момчетата). Понякога като ме попита какво правя, казвам, че си пиша с момичета и тя се ядосва. Предвид тези неща, не мога да се съглася с микроскопичните шансове.

@sags И аз не мисля да чакам още 1-2 месеца. Прав си, че никога моментът няма да бъде подходящ, тя говори супер много и какво? Да й кажа да млъкне и да я целуна? Да, наистина хубава идея.

Активен
wohoho
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 16, 2014, 20:01:28 »

На 17 г момичетата , не си мислели за момчета Ъ?

Сигурно си мисли, но е напълно различна от другите момичета. Поне в моята среда всички са кифли и говорят само кой каква снимка е качил във фейсбук или пък, кой е по-сексапилен.
Активен
sags
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 16, 2014, 20:13:51 »

Действай. Каквото и да стане, ще спечелиш. Най-малкото ще станеш по-ошлайфан психически. По това, което казваш по-скоро те смята за приятел от колкото нещо друго.
За ядосването - нормално е и ще ти кажа защо. Защото не иска да изпусне приятел като теб и да спреш да си този, който си в момента с нея (а именно приятел). Другото, което знае, че ще спреш да правиш ако си намериш друга е, че няма вече да си говорите толкова приятни и отпускащи неща повече с нея и е права.
Запомни, ако си намериш приятелка тя ще иска да се запознае с нея само защото ти е friend и ще иска да се чувстваш добре (донякъде). Ако едно момиче има интерес към теб (не просто приятелски), ще ревнува бясно и ще се отдръпне, защото вече ще знае, че няма шансове с теб. В прочем и в двата случая ще се отдръпне, но ти ще разпознаеш, дали се е отдръпнала, защото иска да сте приятели и няма да ви пречи или защото вече ще знае, че те е загубила.
Активен

wohoho
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 16, 2014, 20:20:50 »

Приятел, ти ме разочарова с това момиче, вместо да ми помогнеш. Дано да грешиш  Шокиран
Активен
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 16, 2014, 20:47:01 »

Цитат
Защо шансовете да са микроскопични? Много момчета й предлагат, пишат й, но тя дори не се интересува от тях. Интересното е, че тя споделя всички тези неща(за момчетата). Понякога като ме попита какво правя, казвам, че си пиша с момичета и тя се ядосва.

Mикроскопични са, защото те е приела само, като приятел. Тя е определила своята граница, докато ти си несигурен, докъде можеш да достигнеш.В тази ситуация има възможност да се получи и нещо повече между Вас, но това няма да е твоя заслуга. Затова, пробвай да излезеш от тази приятелска матрица. Кажи и в прав текст, че ти допада и не я възприемаш само, като приятел. Кажи й, че тази ситуация не те задоволява и би желал да се отдръпнеш за известно време, за да си поемеш въздух. Ако тя е свикнала да бъде с теб, това би я накарало да се почувства неприятно и да потърси начин да те задържи. Но не се надявай особено на това.
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
wohoho
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 16, 2014, 21:00:19 »

Другия път ще разбера дали е определила своите граници. Аз не смятам така, ще направя неща, с които да й покажа, че я харесвам, че й държа. Ако се отдръпне, значи сме приятели.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: