Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 07, 2020, 17:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Изпечатай  
Автор Тема: Подход към срамежливи  (Прочетена 15794 пъти)
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1943

Профил WWW
« Отговор #20 -: Май 17, 2014, 21:58 »

Ти просто не си това, за което се представяш. Няколко хора на няколко пъти казаха, че си двулична, и мен тогава ми направи впечатление. Но сега ясно го разбирам.
Виж колко елементарно реагира - някой каза нещо за тебе и ти веднага прибягна до административните си правомощия. Ако беше на мое място, досега да си блокирала 10 човека.
И кво - превърнал съм се в нарицателно в един форум - това няма никакво значение за мен.

Доста нависоко си стъпила и оттам може най-силно да те заболи като паднеш.

Изборът ти, двуличните ти мнения ме убедиха, че не си заслужаваш здрачи. А иначе така на първо четене всички начинаещи ти се възхищават. Но това е само на първо четене. А ти продължавай да летиш в облаците.  Усмивчица Усмивчица Усмивчица

Не изглеждаш щастлив човек според мен.  Усмивчица
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #21 -: Май 17, 2014, 22:04 »

Добре Усмивчица Радвам се, че ти си щастлив, макар да си неудовлетворен от липсата на жени в живота си и да си озлобен до болка. Айде със здраве...

И не, някой е казал нещо за мен, а злобен неблагодарен лузър, на когото съм се опитвала да помагам...доста жалко поведение от твоя страна...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1943

Профил WWW
« Отговор #22 -: Май 17, 2014, 22:18 »

И не, някой е казал нещо за мен, а злобен неблагодарен лузър, на когото съм се опитвала да помагам...доста жалко поведение от твоя страна...

Силен край. Мощно. Браво.  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Ginger
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 290

Профил
« Отговор #23 -: Май 17, 2014, 22:39 »

Пуяк, чакай и аз да се направя, че го приемам лично Усмивчица
Аз нямам проблем с това, което съм, а най-малко ми пука, че висок процент жени, ходещи по улицата са такива, на които нито аз, нито никоя моя приятелка, все жена с висока стойност, не желае да прилича. Усмивчица
Акцентът беше, че мнозинството от мъжете се заплесват по тях. За щастие - точно подобни мъже не ми трябват. Усмивчица А ако Здрач иска да ми каже нещо - има си клавиатура от която да го напише. Не се прави на оракул по тая тема, ами прогнозирай кога краба ще ебе, защото е крайно нуждаещ се.

И всъщност - ако ме заговорят 100 смотаняка, шансът 101-я да се случи ебаси пича, но аз да му тегля една майна по рефлекс е голям. Загубата няма да е за мен. Аз от липса на мъже около себе си не страдам, както и от внимание, което ми понася идеално. Но както казват "Елате повече!". Тъкмо ще оцелеят най-качествените и онези със най-стабилна психика. Усмивчица

Коко, на теб трябва да ти се забранят всякакви изяви в този форум, а и в други. Честно. Не заради нас, а чисто хуманно - за да ограничиш вредите за самия себе си.
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #24 -: Май 18, 2014, 03:51 »

Коко, ти си пълен пациент, неспособен да отсее качествените хора и мнения! Не знам на какви магически думи ходиш, на тебе не знам и черна магия и алхимия дали ще ти помогнат...
Активен

tiger
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 143

Профил
« Отговор #25 -: Май 18, 2014, 07:58 »

коко малко магически думи и от мен....... на такива жени като тези които си имаме тука пробвай да им говориш след първоначално привличане разбира се - как искаш искаш винаги да са до теб, как ги обичаш, как са твоя живот, как не искаш да ги виждаш никога намръщени а винаги усмихнати, как искаш да им се наслаждаваш на хубавите лица, как ще се постараеш винаги да са щастливи, как ше сложиш света в краката им и тн. и ще имаш по голям да си с тях а не като им пишеш как трябва да ти плащат Намигване
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 211

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #26 -: Май 18, 2014, 12:25 »

Така казва един познат след като му задам въпроса защо си толкова пасивен с жените. "За какво ми е да се занимавам с тези, те са ми скучни!"  Таргета ми беше скучен, а също и аз както и моя приятел искахме просто да правим секс с нея защото ни беше удобна, но не ми беше главната цел за вечерта. Не съм се опитвал да я впечатля или да я предразполагам бяхме 4 човека все пак това не беше среща за двама, аз просто за забавлявах.

Цитат
Отказал си се, преди да си направил нещо. Отново страх и реакция, която показва реактивност. Какво си му оставил, след като не си направил нещо преди това?!
Какво значи не съм направил нещо, какво се предполага трябваше да направя. Силно казано един час се "занимавах" с нея преди да дойде френда, нямаше валидейшън от нейна стана и не ми се ставаше нийди. Оставих му я не в смисала че е била моя а в смисъла че не съм се занимавал повече с нея или да се мъча да му преча на играта а понеже видях че той има по голям шанс тъй като получаваше ЙоЙ-та. Както казах не ми беше главна цел за вечерта аз си бях в супер настроение не ми се занимаваше с нея след като се прави на трудна. После в дискотеката се заиграх с други.
  Като цяло исках да коментираме нивото на енергия със срамежливите и да говорим за нея в различните ситуации, моята вечер беше просто примера в който разбрах колко е важно равновесието.

Цитат
Добре е, че имаш висока самооценка за играта, но с действията си /от написаното по-нататък/ излиза, че омаловажаваш или по-скоро не забелязваш детайлите.

Да имам го този проблем все още ми е трудно да разчитам сигнали, език на тялото и други детайли или може би нататък нещо бъркам. Но в страшно много случай с кино от нейна страна, базици, усмивки, погледи, търси ме постоянно и още една камара сигнали който казват да, а после като покажа интерес към нея ми пуска шитка през чата дали я свалям без да съм давам никъква директна оферта. През чата минавам шитката с преувеличение и без да съм коментирал тя си казва сама че иска да сме просто приятели, игнор тука. На другия ден, ако съм директен ще каже Не и затова и казвам че сме си просто приятели и я каня на едно приятелско кафе тя пак Не...
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #27 -: Май 18, 2014, 12:31 »

Аз нямам проблем с това, което съм, а най-малко ми пука, че висок процент жени, ходещи по улицата са такива, на които нито аз, нито никоя моя приятелка, все жена с висока стойност, не желае да прилича. Усмивчица
Акцентът беше, че мнозинството от мъжете се заплесват по тях. За щастие - точно подобни мъже не ми трябват. Усмивчица

Аз викам да оставите на мира Краба малко. Уж сме се събрали да си помагаме все пак...
Все пак като сочиш някого с пръст не забравяй, че останалите 3 пръста сочат към теб. А Джижнджър ще се изненадаш, ама и мацките тука имате сериозна доза черти присъщи за Краба.
Мъжете обичаме секси кучки, а не дуднещи интелектуалки. Или поне погледа ни първо се спира на такива, нищо че бихме искали жената да е и умна.
И сега като кажем на Формалдехидената да стане сексбомба, за да се котира повече, тя ти вика "аа не не, аз нямам нужда, и така съм си добре".
Като кажем на теб да станеш като тия, по които масово си падат мъжете, ти също "ааа не не, аз имам висока стойност, ни щъ да приличам на тях"
Демек никакво желание за прогрес и задоволяване с това, което имаш в близкия си кръг и сред хората, които така и така те харесват. Тоест не печелиш масово одобрение като някоя секс бомба  Усмивчица

Сега Краба ако тегли една майна на всичко, спре с пикапа (опита да се харесва масово на непознати жени), а се ограничи до социалния си кръг, където без съмнение имат добро мнение за него и нещата ще заспят. Па и една каква да е приятелка да си хване и не можеш да му кажеш копче повече.
Спокойно може да влиза тук и да говори точно като теб:
- На мен така си ми е добре и ми харесва. Аз нямам проблем с това, което съм и хората около мен ме харесват. Въобще не държа да приличам на тия дето са по масовия вкус. Голяма работа като не ме харесват някакви като Джинджър и Здрач...

Абсолютно едно към едно ще сте, извинявай че ти го казвам Усмивчица
Просто Краба има мерак да опита и да се хареса на по-голям брой случайни жени (все има някоя в соц. му кръг, което го харесва), което е засега неуспешно. Докато ти не желаеш да се пробваш сред по-широк кръг мъже като се снимаш за списание примерно. Така си ти е добре - тотална липса на амбиции за нещо повече, кекекеке Ухилен
Активен

Fake it 'til you make it!
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #28 -: Май 18, 2014, 14:02 »

Като кажем на теб да станеш като тия, по които масово си падат мъжете, ти също "ааа не не, аз имам висока стойност, ни щъ да приличам на тях"
Демек никакво желание за прогрес

Това за нас би било не прогрес, а регрес. За какво да искаме да приличаме на онова, което харесват 90% от мъжете, след като на нас не са ни таргет тези 90%, а останалите 10%, които имат критерии и изисквания и към себе си и към жените и не са всеядни животни. На 90% от мъжете критерий им е "някоя с дупка, че да има къде да си го пъхна". За какво да се стремя на приличам на онова, което харесва стоун - евтина лека жена, според собственото му определение - след като на мен не ми е таргет стоун, а напротив - искам всячески да избегна стоун и мъже, мислещи като него?

Също така не ми отговори на:

И как става така, че в някакъв момент от живота си Илиян, слеър и парадокс са имали по-малко жени от сега, а постепенно с осъзнаването на много неща за общуването между мъжете и жените, с промяната отвътре навън и с променянето на отношението си към жените, са започнали да имат повече и повече успехи? Случайно ли е това? В началото са срещали само прости кифли пък после изведнъж са почнали да срещат принцеси, на които им се прави много секс? Дали пък не е била в тях причината и като са променили отношението си, стила са, начина си на живот, външността си и тн и тн, нещата не са взели, че са се променили?
Ако беше, както казваш, щеше да е - каквото и да правиш, и принц да си, и просяк да си, и коконът да си, и берсерк да си - все еднакъв процент жени щеше да сваляш и все на еднакъв процент щяха да са им умрели котките точно тази сутрин...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #29 -: Май 18, 2014, 14:25 »

Все пак като сочиш някого с пръст не забравяй, че останалите 3 пръста сочат към теб.

Докато ти не желаеш да се пробваш сред по-широк кръг мъже като се снимаш за списание примерно. Така си ти е добре - тотална липса на амбиции за нещо повече, кекекеке Ухилен
Вече ще го сочим с разперена ръка напред! (Да, буквално го приемам, на това се основава майтапът в случая...)

Абе пуяк след като се замислих, и поразговарях с разни жени, и със себе си, мисля че може би избързахме като й казахме "ти що не станеш моделка от списание" (като че ли това е топ постижението за който и да е човек). Имам няколко аргумента за това.
Първият е, че след като поразгледах и се замислих, обърнах повече внимание на един важен детайл. Почти всяка може да стане моделка, топ кифла, плеймейтка, квато там. Особено в България повечето момичета са хубави, всяка средностатистическа без някакви сериозни недъзи може да потренира повече във фитнеса, може да погладува, може да направи няколко свирки на подходящите хора за силикон в циците, гъза, устата, ушите и носа, да се нагримира до неознаваемост, да си направи прическа, да сложи готина дрешка и да стане поне 9ка. Несъгласен? За да илюстрирам това, ето няколко приемра директно от фб, на момичета които познавам.

Гримирана. Танцьорка още от гимназията, и продължава.

И ето на плажа без грам грим.

При това даже смятам, че има още много накъдето може да подобри визията си.

Ето една румънка от курса ми.

Айде, признавам, че има хубави черти, слабичка е, бива като цяло. Обаче колко такива момичета като излезеш лятото по улицата можеш да видиш? Доста. Колко мислиш че й трябва за да стане секс бомба? Повече грим, цици.

Тая сега (седналата, ама и другата де) е пълната секс бомба като я гледаш, нали? Би ти хванала окото, а? Усмивчица

Ето я и без грим.

Вече не е толкова впечатляваща нали? А даже няма някакво супер страхотното, невероятно тяло. Слаба е....ама има недостатъци по тялото - я мазнинки, я целулит, я не особено изпъкнал задник.

Ето и тази, дето я рекламират напоследък по 1000 страници във фб. 18 годишна, ей сега завършва.

Перфектно тяло, в лице не е топ оф дъ топ, ама като цяло й давам стабилно от 7-8 нагоре (не баш 9), при това повечето от оценката е заради тялото, ако беше с тялото на предходната, онази нагримираната, бих й дал не повече от 5-6.

Айде сега кажи, кое от тези момичета, които не са някакви изключения по хубавост за българския стандарт, коя от тях не може да се тунингова, да полапа малко богаташки пишки и да стане мис-дълбоко гърло. Така че, ако приемем, че формалдхениненатама, не е някакъв пълен изрод, най-вероятно може ако си го постави за цел да стане такава.
Вторият аргумент, който се основава на първият е, че след като стане такава, какво? Ще бъде желана от повече мъже? Е ок, ама както си забелязал, те жените не искат ПОВЕЧЕ мъже, а искат определени мъже. Така че, ако стане плеймейтка да кажем, това се сещаш какви мъже ще привлече? Тя според теб бленува ли, за разни потни, мутри с дебели вратове, дето да я третират като курва (каквато и всъшност ще е общо взето)?

Така че да, нормално е поне за това, като някоя каже "аз не съм си поставила за цел да стана такава, но мога ако искам", да е истина, но това е защото самите критерии за успех в тази област са ниски - да е готова да се изкачва, чрез чукане, и да си намира, пак чрез чукане, спонсори, които да я тунинговат. Ти ако беше жена с прилична визия, нямаше ли да можеш да го направиш? Аз също смятам, че ако бях що годе хубаво момиче и се фокусирах единствено върху подобряване на визията си, и след това експлоатиране на тази визия за облаги, в момента сигурно можеше да имам ламборджини....айде добре де, не баш ламбо, ама поне някое ферари 2008 за 40к евро.
От друга страна, да си успешен и харесван мъж включва много повече редица качества, които я имаш, я не, я имаш време да развиваш, я не, я ти се отдава, я не.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #30 -: Май 18, 2014, 16:26 »

От друга страна, да си успешен и харесван мъж включва много повече редица качества, които я имаш, я не, я имаш време да развиваш, я не, я ти се отдава, я не.

Е нали това казах и аз де - ако си жена за да си вдигнеш валюто отиваш на шопинг, минаваш през фризьора и си готов. После остава само с пръст да сочиш и акъл да даваш Намигване
Обаче кво става ако си мъж и както сам казваш я ги имаш тия качества, я не, я подлежат на развиване, я не..... абе ти така го каза, че все едно се оплакваш сега. Я тихо докато не са те почнали и тебе Ухилен
Активен

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #31 -: Май 18, 2014, 16:37 »

Абе идеята на целият пост беше съвсем друга - мислех че е пределно ясно каква. Тук наистина се хвана за последното изречение (айде сериозно, погледни целият смисъл на поста който написах, и погледни ти за какво се хвана, и накъде го извъртя), извадено напълно извън контекста на поста и го взе за своята теза. Ако искаш коментирай това, за което аз говорех - това че е напълно възможно доста жени да могат, но да не си поставят за цел да станат моделки/квито там подобни. Нещо което ти твърдеше, че е невъзможно - тоест всичките/почти всичките искат да са моделки, ама са твърде грозни. И честно казано, аз не вярвам някоя жена тук да скочи да ме напада сега, защото аз поне размислих, дойдох и си го  признах, че може би не съм бил прав тогава (може би! ама може и да съм, това няма как да го знаем).

А кво става, ако нямаш никви качества? Теб кво те ебе кво става? Разбирам да ти пука, ако ти си тоя без качествата, ама след като нали казваш, че не се оплакваш заради себе си, тогава какво? Ми като си карък и си се родил в неизгодна позиция в абсолютно всичко (което е почти невъзможно), + това нямаш и желание да се развиваш поне малко....сори, лягай и умирай. Разбирам да си онова дете дето се е родило с....оная болест (ебати изречението), която го кара да се състарява супер бързо, и умря на 17 години изглеждащо като 150 годишен дядо, та тогава да дойдеш и да кажеш "аз съм прецакан отвсякъде от съдбата! Повечето дето имат моята болест даже не доживяват 13 годишна възраст, така че кво да се развивам, кво да правя?" И гледай, даже и това дете, дето не можеше да прави почти нищо, защото е слабо физически, не трябва да се натоварва и т.н., пак в едно итнервю беше обяснявало как все пак е решило просто да намери неща, които МОЖЕ да прави, и в тях да намира удоволствие - дали ще е слушане на музика, дали рисуване, или там каквото. Ти с какво си по-зле от него, че питаш "ами ако това не може, ами ако онова нямам"? Имаш ръце, имаш крака, сигурно не си и много грозен Усмивчица , не е като и да не можеш да сформираш адекватни изречения, ок няма да си топ сваляч, както писах в темите за капацитета, ама можеш да се справяш доста прилично и да си напълно доволен от резултатите. Така че пак питам - кво те ебе? Усмивчица
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #32 -: Май 18, 2014, 16:48 »

Е то и моята идея беше съвсем друга и не ми се коментираше това, в което ти си се отплеснал...
Активен

Ginger
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 290

Профил
« Отговор #33 -: Май 18, 2014, 16:59 »

Аз викам да оставите на мира Краба малко. Уж сме се събрали да си помагаме все пак...
Все пак като сочиш някого с пръст не забравяй, че останалите 3 пръста сочат към теб. А Джижнджър ще се изненадаш, ама и мацките тука имате сериозна доза черти присъщи за Краба.
Мъжете обичаме секси кучки, а не дуднещи интелектуалки. Или поне погледа ни първо се спира на такива, нищо че бихме искали жената да е и умна.
Да оставим краба на мира, защото ти изглежда, че имам нужда от помощта и вниманието ти? Или желаеш да занимая тебе и форума с персоната си? Ако не е нито едно от двете, с каква цел ти ми правиш на мен подобно включване?
Не ти ли стана ясно, че не ми е цел тук  да изглеждам в очите на някой, който ме чете и визуализира някак, по конкретен и желан от мен начин. Аз знам какво обичат мъжете, с които реално споделям време, преживявания, емоции и т.н.
Да правиш какъвто и да е паралел между краба и някоя жена тук е просто слаб опит да запалиш някакво фитилче, да не би да настанат скучни дни за форума.
Демек никакво желание за прогрес и задоволяване с това, което имаш в близкия си кръг и сред хората, които така и така те харесват. Тоест не печелиш масово одобрение като някоя секс бомба  Усмивчица
Точно така - ако прогресът е да приличам по визия и поведение на една от многото, които визирам - ами не искам. А дали мога - и още как. Точно защото знам как и мога, ако пожелая.
Сега Краба ако тегли една майна на всичко, спре с пикапа (опита да се харесва масово на непознати жени), а се ограничи до социалния си кръг, където без съмнение имат добро мнение за него и нещата ще заспят. Па и една каква да е приятелка да си хване и не можеш да му кажеш копче повече.
Спокойно може да влиза тук и да говори точно като теб:
- На мен така си ми е добре и ми харесва. Аз нямам проблем с това, което съм и хората около мен ме харесват. Въобще не държа да приличам на тия дето са по масовия вкус. Голяма работа като не ме харесват някакви като Джинджър и Здрач...
Както горе казах - въпрос на желание и способности е. За да не го прави - значи не иска. Като го направи, тогава ще коментирам.
Абсолютно едно към едно ще сте, извинявай че ти го казвам Усмивчица
Пак няма да сме едно към едно Усмивчица Защото крабът, според мен, няма ресурса да има избор, а аз имам. И го правя.
Просто Краба има мерак да опита и да се хареса на по-голям брой случайни жени (все има някоя в соц. му кръг, което го харесва), което е засега неуспешно. Докато ти не желаеш да се пробваш сред по-широк кръг мъже като се снимаш за списание примерно. Така си ти е добре - тотална липса на амбиции за нещо повече, кекекеке Ухилен
Има мерак, безспорно, защото досега не му се е случвало онова, което се случва на жените по-често - да се харесат някому, дори и без целенасочено усилие, академична подготовка, платени уроци и пр.

И още една разлика - много ценя в жените желанието и стремежа да се поддържат в привлекателен външен вид. Познавам доста жени, които без големи напъни нито за стилисти и фотографи, нито пък на постпродукция, биха имали успешна и привлекателна секси заснета визия. Но освен това ценя онова, което вие пропускате, щом жената мине през козметик и маникюр - а именно качествата, развиването на извънкреватни способности, адекватност и пр.. Все неща, които правят жената не просто вагина, уста и задник, а персоналност. Нещо, което отново заблуждавайки се, вие - част от мъжете тук, на една жена не й е потребно, защото може да ви развали кефа от секси гледката. Е, ама има и други, както вие обичате честичко да повтаряте.

Пуяк, забавно ми е някой да се опитва да ме провокира с подценяване, то и ти май имаш форума за упражнителна тетрадка по пикъп. Списания чета, а не разглеждам - както 5-годишните и част от мъжете тук. А да съм спомагателно средство за анонимен чекиджия с примитивно мислене - това няма как да ме развие или накара да се почувствам по-добре, по-желана и пр. Да ти кажа - ухажвали са ме да снимам, но ми е твърде малка съблазън. Предпочитам да виждам онези, които ме гледат и да споделят с мен удоволствието от това. Усмивчица
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #34 -: Май 18, 2014, 17:11 »

Грам желание нямам да те провокирам в нищо. Даже може и да не ми отговаряш.
Просто се забавлявам да гледам на колко различен език говорим с някои тук, как същите някои държат винаги да са непременно прави и когато не са, дежурното оправдание е, че някой нещо им вади от контекст, преиначава думи, изопачава смисъл и т.н. Тоест точно същото, в което обвиняват другите - проблема все е извън тях.
Абе казвам ти, че си приличате с Краба в някои отношения, стига да може да се погледнете малко отстрани Намигване
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #35 -: Май 18, 2014, 17:19 »

Пуяк, тотално ти убягва основната идея... Кое от момичетата, чиито снимки пуснах, не би могла да е моделка, имайки предвид визията, която имат? И защо това, че са станали адвокати и банкерки, да е по-малко постижение от това да бяха станали моделки на бельо?
Не разбрах откога всеки краб да мастурбира на снимката ти по списанията, стана голямо постижение и развитие и повод за гордост и възхищение? Ти би ли искал жена ти, сестра ти и дъщеря ти да служат за това - заместител на нечий липсващ сексуален живот?
Активен

Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #36 -: Май 18, 2014, 18:11 »

Не разбрах откога всеки краб да мастурбира на снимката ти по списанията, стана голямо постижение и развитие и повод за гордост и възхищение?

Остро! Сега, освен, че не щете да ви спираме и заговаряме, преди да развеем сертификата за осъвършенстване от А до Я, не давате дори и една сойка да си ударим на неземната ви красота. Не е честно просто! Ухилен

Ти би ли искал жена ти, сестра ти и дъщеря ти да служат за това - заместител на нечий липсващ сексуален живот?

Не е речено непременно да си на корицата някъде си, че да служиш като заместител. Къде е драмата не разбирам? Дали ще си в списанието, телевизията или ще те видя в бара/метрото, все тая. Виж, аз лично повече бих се плашил от обратното;)
Гаранция, че на никоя няма да ѝ стане яко, ако знае, че дори вечерната чекия няма кой да си прасне на снимката ѝ.
Иначе конкретно за сферата на дейност, където професионален фотограф те снима полу-гола и сетне ти пускат снимките някъде си и аз съм съгласен, че не е нищо особено и непосилно...

Също така не ми отговори на:

И как става така, че в някакъв момент от живота си Илиян, слеър и парадокс са имали по-малко жени от сега, а постепенно с осъзнаването на много неща за общуването между мъжете и жените, с промяната отвътре навън и с променянето на отношението си към жените, са започнали да имат повече и повече успехи? Случайно ли е това? В началото са срещали само прости кифли пък после изведнъж са почнали да срещат принцеси, на които им се прави много секс? Дали пък не е била в тях причината и като са променили отношението си, стила са, начина си на живот, външността си и тн и тн, нещата не са взели, че са се променили?
Ако беше, както казваш, щеше да е - каквото и да правиш, и принц да си, и просяк да си, и коконът да си, и берсерк да си - все еднакъв процент жени щеше да сваляш и все на еднакъв процент щяха да са им умрели котките точно тази сутрин...

Pu-qk, сори, че не си чакам реда, но тук просто не мога да подмина тази не дотам изпипана провокацийка.
Значи, ти Здрач удобно пропускаш факта, че на Илиян и ко. им е отнело маса време да постигнат този напредък, за което време обаче съвсем не значи, че не са имали ниска летва и не са се занимавали с прости кифли, подчинявайки се на основни физиологични закони. Явно обаче, щом не са дошли да си признаят черно на бяло във форума (явно наистина не считат за необходимо-защото се подразбира) за теб автоматично всяка една, която са подходили е била принцеса, имало е химия, тръпка и водопад от емоции. Не е честно да ги даваш тях за пример към днешна дата, знаейки, че те са извървели пътя на промяната вече, а всички ние-останалите лузъри и мухльовци тук продължаваме да работим. Кой как го прави, колко се старае или дали реално постига нещо е отделна тема, но мисля, че всеки тук бута в някакво направление въз основа на собствения си мироглед и разбирания, включително и твоят приятел Крабчето, за когото няма как да знаеш, че след 5-6 години същия труд и постоянство, няма да вземе да постига успехите на Илиян (или поне силно да го доближи), както и няма как да кажеш дали Илиян в самото си начало не е бил също толкова зле колкото Крабчето и повечето от всички нас тук.

Само че достигаме до момента, в който вие хем казвате да се стараем, да се подобряваме, да се трудим, да работим в/у себе си, хем пък не щете да ви спираме и заговаряме, преди да сме реализирани и успешни професионалисти в костюми, с поне пет официални коктейла месечно. Па после като занижим летвата, че да се впишем поне временно, идвате и казвате "ма кой ви е виновен, че само на прости кифльоци попадате".

Само аз ли считам, че е повече от ясно, че дори Илиян и Слейър също в даден начален етап на трънливия път, който са тръгнали да вървят преди време, също са досаждали и са се пробвали на такива като теб, Джинджър и подобни ексклузивно качествени жени?
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #37 -: Май 18, 2014, 18:56 »

Канкун, според мен здрач и останалите жени не казват "не искам неусъвършенствани да ни заговарят". То ако става въпрос кой е напълно усъвършенстван? Те и бившите им уж били готини и супер, усъвършенствани мъже, ама вече не са с тях, и си има причини за това. Според мен поне, доколкото разбирам, жените тук искат към тях да се подхожда с ПОНЕ адекватност. Ако не е най-забавният, най-красивият, най какъвто и да е, поне да не ръси канонадите от зле-пресметнати негове(абе баш обиди) като краба, и там други подобни сакати индивиди. Не забелязваш ли тенденция - джинджър, УУ, емералд и още кой знае колко (сега се сещам за тези) всичките са дошли тук, след като към тях е подходил някакъв дебил, дето се е държал, не УВЕРЕНО, а ВИСОКОМЕРНО, при това без покритие.
    Ето виж същата реакция, само че от моя страна към формалдехидната. Идва тя, някаква никаква тук, не пише почти никога, а когато пише само за да приглася на здрач, или да обяснява колко е жалък някой член (хаха, член), та идва и ми обяснява как съм й бил скучен, как искала да ми пропуска постовете и не знам си какво. И какво стана? Не й ли казах че тя, предвид, че не е никоя тук, не виждам какви претенции може да има към моите постове, така че да си бленува по здрач там тихо и да си трае. Подобна е и женската реакция на неадекватно поведение на улицата - "ок, тоя се опитва да ме заговаря, ясно, ама нещо не ме кефи, айде ще го резна елегантно, и си продължавам.....оффф не схваща от намеци.....еееее, сега пък става доста нахален....а, че и вече ме обижда, ей сега ще го насера тоя смотльо гнусен!"
Активен

Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #38 -: Май 18, 2014, 19:58 »

Канкун, според мен здрач и останалите жени не казват "не искам неусъвършенствани да ни заговарят". То ако става въпрос кой е напълно усъвършенстван? Те и бившите им уж били готини и супер, усъвършенствани мъже, ама вече не са с тях, и си има причини за това. Според мен поне, доколкото разбирам, жените тук искат към тях да се подхожда с ПОНЕ адекватност. Ако не е най-забавният, най-красивият, най какъвто и да е, поне да не ръси канонадите от зле-пресметнати негове(абе баш обиди) като краба, и там други подобни сакати индивиди. Не забелязваш ли тенденция - джинджър, УУ, емералд и още кой знае колко (сега се сещам за тези) всичките са дошли тук, след като към тях е подходил някакъв дебил, дето се е държал, не УВЕРЕНО, а ВИСОКОМЕРНО, при това без покритие.

Прав си! Ама аз не искам ли адекватност, ти не искаш ли? Без значение в какво отношение. Без значение дали отивам в банката, в ГлоБул, в Кауфланд или имам 15-минутна почивка да ида до Subway за сандвич и ме обслужва някой, на чиято табелка пише "КИРЧО" и отдолу под името "НА ОБУЧЕНИЕ", съответно старшията му там буквало му държи ръката, за да загребе правилното количество риба тон. Ей ти едни пет минути, които ме лишават от блага цигарка, ама кво толкова? Има далеч по-лоши и гадни неща, които могат да ми се случат.

И защо Крабича се дава като някаква референция и всички му скачат на врата на момчето? Да, зле е и той си го казва, има маса кусури, които трябва да изчисти и аз лично съвсем искрено му желая само успехи, но някак си не мога да си позволя да му вдигам гири в някакъв форум, че да изпъкна на негов гръб. Да се критикува градивно-окей, вече той си решава дали и колко ще се вслуша, ако се впуска в затапванки и конфронтации с теб, Здрач или когото и да е-за негова сметка си е, но това някой да е казвал сам за себе си колко високо качество е, как само с качествени хора е заобиколен и след малко да каже "дори сопола си няма да хвърля по такъв като теб" или "даже обувките си няма да ти дам да изближеш" някак си не звучи качествено, въпреки че е имало провокация отсреща. Това е моето усещане, не знам, може и да греша. Отделно пък, че както Здрач с пълно право е заявявала, че няма как да носи отговорност за другите жени, т.е не е нейна вина, ако някой от нас попадне на курвуляк, така и няма как аз или ти, или Пу-як да сме виновни, ако те с Джинджър попаднат на някой Краб. Аз нося отговорност за себе си, но не мога да се чувствам виновен за всеки, който се пробва по градинки и барове.

Острите спорове тук възникват по една конкретна ос, а именно, че Пу-як (като най-активен) по-скоро изхожда от по-глобална позиция и говори генерално, докато отсреща Здрач отговаря от първо лице, ед.ч и така се почва едно нескончаемо словоблудстване, което винаги приключва като мъже vs жени, което пък е до болка банално.

И какво като ги е подходил някакъв дебил със самочувствие без покритие, па дори и stalker да е? Като твърдиш, че си хубава и висококачествена мадама, това е повече от нормално. В противен случай можеш 1) да  си стоиш у вас и никъде да не ходиш или 2) което е по-лошо-да не те подхожда никой. Все си мисля, че 1) е малко по-добрият вариант.
А и нещо ми подсказва, че по фамозните коктейли и партита, които Здрач озарява с присъствието си и където всички мъже са спретнати в костюми, добре изглеждащи, добре миришещи, успешни и социано адекватни, пак все се е случило някога да я подходи някой по дебилен начин, ама надали ще си признае.  Усмивчица Усмивчица
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #39 -: Май 18, 2014, 20:34 »

Прав си! Ама аз не искам ли адекватност, ти не искаш ли? Без значение в какво отношение. Без значение дали отивам в банката, в ГлоБул, в Кауфланд или имам 15-минутна почивка да ида до Subway за сандвич и ме обслужва някой, на чиято табелка пише "КИРЧО" и отдолу под името "НА ОБУЧЕНИЕ"

И защо Крабича се дава като някаква референция и всички му скачат на врата на момчето? Да, зле е и той си го казва

Отделно пък, че както Здрач с пълно право е заявявала, че няма как да носи отговорност за другите жени, т.е не е нейна вина, ако някой от нас попадне на курвуляк, така и няма как аз или ти, или Пу-як да сме виновни, ако те с Джинджър попаднат на някой Краб. Аз нося отговорност за себе си, но не мога да се чувствам виновен за всеки, който се пробва по градинки и барове.

И какво като ги е подходил някакъв дебил със самочувствие без покритие, па дори и stalker да е? Като твърдиш, че си хубава и висококачествена мадама, това е повече от нормално.
А и нещо ми подсказва, че по фамозните коктейли и партита, които Здрач озарява с присъствието си и където всички мъже са спретнати в костюми, добре изглеждащи, добре миришещи, успешни и социано адекватни, пак все се е случило някога да я подходи някой по дебилен начин, ама надали ще си признае.  Усмивчица Усмивчица
     Искай си адекватност бе. Кой те спира? Само че, айде сега си представи "КИРЧО" не само да ти губи 5 мин от времето, ами и като му кажеш ако може така, малко да побърза, че имаш работа, да ти каже "аре тихо ве педал гнусен, не виждаш ли че ми пречиш да се концентрирам над мазането на майонеза?!" Ето за това става въпрос. Не адекватност като "супер усвоени умения", а адекватност, поне като не си толкова добър, да не обиждаш, само защото така си подочул, че трябвало да се прави, и че това ще те направи супер готин за жените (а това е доста често срещано тук).

Сам си го казва, когато вече е пред рев и няма накъде. И после тоя същия дето обяснява, че нищо не знае, ще ми дойде в темата и ще ми обяснява как аз нещо съм бъркал, и нищо не съм разбирал, и съм бил нацист и расист (не се майтапя, наистина един път ме сравняваше с нац и рас-ти). А когато БЕЗПЛАТНО 1000 човека му дадем един и същ човек, той си запушва ушите и почва "лалалалала, вие сте тъпи, не ме кефите", и като малко дете слуша само това което му е подавано в устичката нежно. Да, мен ме дразни аз да си давам съветите, а отсреща да стоят със запушени уши. И не съм единствен. Даже и слейър го дразни, каза го преди месец на един в няква тема. И когато се опиташ да му обясниш къде бърка, тоя ти скача да бие напосоки и ако случайно му отговориш почва да се кефи като мишка намерила зрънце сено "йееее ти си ми реактивеееееен!!!" А последните му коментари към здрач, са просто.....ще седи и ще й прави спекулации как била тя отчаяна за любов, и как била наранена преди. ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ БЕ?! Довчера праскал 1 дебелана, и вече се мисли за психолог, дето вижда в миналото на хората по форумите. Това според теб дори в една вселена ли е с "адекватното" поведение? Ето това поведение предизвиква желанието на хората да му скършат врата.

Хубаво де. Тогава никой не носи отговорност за изборите на никого. Обаче разликата е, че ти избираш да подхождаш към кифли, а жените не избират, някой да дойде, и в момента в който му кажат, че не го искат, той да започне да ги нагрубява. Тук съгласен ли си? Ти имаш повече контрол над това към коя да се насочиш, отколкото една жена.

Нормално е да я подхождат хора с непрефектен подход, или дори и лош. Обаче да почнат да те обиждат, при отказ....да кажем, добре че жените нямат физическа сила.
    Ами знам ли какво става по коктейлите й? Както казах, сигурно и там не са майстори на свалките. Ама има разлика някой да ти каже на такова място "мале къв задник имаш, ще ти го скъсам", тя да се обиди и да го разкара, на което той да реагира "ми ок, като не щеш отивам при друга" и да се махне, и това тя да го отреже заради неадекватния му/обиден подход, или пък потресаваща визия, или квато там причина има, и след това той да скочи и да почне "ти лесбийка гнусна, кой знае от колко време никой не те е ебал, виж са ква си гадна, бла бла бла".
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 5
  Изпечатай  

Отиди на: