Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 03, 2020, 08:28:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Шит тест при КИНО?  (Прочетена 1926 пъти)
WhoDaresWins
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« -: Юни 18, 2014, 15:59:58 »

Здравейте, колеги! Пиша със следната ситуация, която ми се случи. Hired gun, 8мица, много красиво момиче. Дава ми телефона си (преди няколко дни) за кафе, + когато си го поисках имахме мааалко време да започнем изграждането на някакъв бегъл рапорт. Както и да. Няколко дни по-късно излизаме на кафенце. Приятен разговор, всичко е ток и жици. Тя ми вмъква, че трудно си давала телефона, но аз съм я кефел (точните думи "Кефиш ме"). Добрее...
По-принцип стартирах киното от начало (всъщност изчаках някоя друга минутка да се поотпусне). Под кино - ръчичка по краченцето (ех това краченце) и по кръстчето. Никакво съпротивление, но и никакво действие от нейна страна. Свикнал съм малко или много и те да почват да търсят близостта ми. Такаа... По едно време тя ми хвана ръката и я махна от крака си. Това стана сигурно след като вече 3-4 пъти я бях докосвал там. Казах и с усмивка, че е лошко, и след малко пак ми беше там ръката. Продължих същите занимания, докато си прекарвахме готино (видимо и на двама ни бе приятно). Така. Тук идва въпроса защо тя го направи това с ръката? Тест? Или някаква супер неразбрана и крива форма на показване на незаинтересованост (wtf ако е)?

По едно време на мен ми се наложи да тръгвам (не бе симулирано) и и казах да ставаме. Станахме и тя попита, дали тя да се свърже с мен или аз с нея за следващия път? Аз и казах: "Ще видим, то ще се чуе" с усмивка. Така и се разделихме.

Всичко беше ок, освен това с ръката и липсата на някакво конкретно действие от нея. Малко или много пасивна, за иначе нескромно момиче. Тя, лично по нейна инциатива да ме е докоснала максимум 2-3 пъти.

Другото, което беше тъпо, че не остана време да я натисна за к клоуз. Това ще стане но навярно на евентуалната следваща среща...

На следващата среща ще се влиза с двата крака и нямам притеснения, но искам да знам вие какво смятате по конкретната ситуация.
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #1 -: Юни 18, 2014, 16:32:05 »

Тук идва въпроса защо тя го направи това с ръката? Тест? Или някаква супер неразбрана и крива форма на показване на незаинтересованост (wtf ако е)?
Или просто й е станало неловко и не се е чувствала комфортно да си държиш просто ръката там?................Особено без ескалация, а просто стоене на едно такова място.

По едно време на мен ми се наложи да тръгвам (не бе симулирано) и и казах да ставаме. Станахме и тя попита, дали тя да се свърже с мен или аз с нея за следващия път? Аз и казах: "Ще видим, то ще се чуе" с усмивка. Така и се разделихме.
Тук аз бих я жегнал с "Кой е казал че ще има следващ път?" След което усмивка и "бъзикам се, аз ще ти се обадя" (и тук вече тя ще трепери дали ще се обадя или сериозно съм й казал, че може и да няма следващ път).
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
WhoDaresWins
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #2 -: Юни 18, 2014, 16:33:18 »

Не си държах просто ръката там. Галех си я Усмивчица.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1295

Профил
« Отговор #3 -: Юни 18, 2014, 19:08:33 »

Тук аз бих я жегнал с "Кой е казал че ще има следващ път?" След което усмивка и "бъзикам се, аз ще ти се обадя" (и тук вече тя ще трепери дали ще се обадя или сериозно съм й казал, че може и да няма следващ път).
[/quote]
Добро  Усмивчица

Към автора - Не го мисли толкова. Не е нещо от значение.  Намигване
Активен
Marcus
PuP Knight
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 177

Профил
« Отговор #4 -: Юни 19, 2014, 00:26:07 »

Не е шитка. На мацето и се прави секс и то много. И тогава и се е правило. Просто ти си преиграл с пипането на краката, особено ако си докосвал вътрешната част на бедрата и или, ако мястото е било публично. Трябвало е в някакъв момент да станеш по-студен. Мое мнение... Струва ми се, че влизаш с много висока енергия, а не можеш да я канализираш правилно и да избереш правилния тайминг за действията си. Самият факт, че си "отложил" целувката е достатъчно доказателство за мен. Ако мацката ти се кефи много сигурно ще излезете пак и ще я нацелуваш, ако обаче положението не е толкова ясно и в твой интерес, то може да нямаш вече удобен момент да я целунеш и тн. и тн.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: