Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 19, 2021, 23:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 ... 69 70 [71] 72
  Изпечатай  
Автор Тема: Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2  (Прочетена 269028 пъти)
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Активен Активен

Публикации: 1388

Профил
« Отговор #1400 -: Декември 07, 2019, 23:28 »

А, ти можеш да пробваш да пораснеш, преди да си остаряла. Не всичко е флирт и свалки. Има и други мотиви за общуване. Но на теб са ти непознати. Щото момиченцата не са способни да погледнат нещата по различен начин. Извън мерака. Както е израза - могат да разсъждават само с гениталите си.

Факта, че си способна да изцепиш подобна глупост
Държа да ти кажа, че ти не си мой тип нито на вид, нито начин на мислене
...към човек, който никога не си виждала, напълно лишава от смисъл "да ни обясняваш за какво се бориш".
Напротив, на всички ни е ясно за какво се бориш. На всички ни е ясно, че държиш да ми кажеш.
Но смятам, че няма нужда.

ПП: Точно за това говорех, в поста си. Прекрасен пример.
ПП2: Мога да се обзаложа, че половината от прочелите поста ти, си мислят, че се познаваме. А аз единственото нещо което зная за теб е - че не мога да изпиша ника ти без да го копирам.
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 443

Профил
« Отговор #1401 -: Декември 08, 2019, 02:23 »

@btw,

За втори път развиваш сценарии как с тебе сме щели да се видим и да се харесаме и незнамсикво. Държа да ти кажа, че ти не си мой тип нито на вид, нито начин на мислене и може да пробваш да доказваш тезите си по друг начин.

А по темата - не си разбрал аз за какво се боря. Не ми се обяснява обаче. Всичко най.

@stone, не си вникнал в същината на този толкова полезен форум. Половината от жените са боклуци с атрактивен вид, родени за да бъдат гонени и ебани от всеки, решил да се посвети на пикъпа. Другата половина са стойностни момичета, които не пускат на никого, освен на Единствения, и те се пазят за времето, когато нашите момчета тук решат да намалят темпото на свалките и да се задомят. Ако някоя ти каже че някога си е бачкала танцьорка в клуб, да знаеш - от първия тип е. Усмивчица

И за пореден път този пост е доказателство за това как не се пише във форума когато ти е кофти или си си в цикъл, реално да ти кажа никой в тоя форум не го ебе за какво се бориш. Това за красивите жени са пълни глупости, преди време приказвах с една танцьорка която се оказа много готина(от колд апроуч), даже и за това че грозните жени или средно хубавите са много добрички, то последно време ми е по забавно да апроучвам готини мацки, че тея среднохубавите нещо много сдухани, ама какво да се прави трябва и тях някой да ги ебе. Интересно ми е ти от кой вид си Формалдехидна ? кажи защо толкова омраза от теб,  че ти се изкара по-голяма женомразка от нас  :laugh:
Пак ръсиш простотии, знам че тайно си мечтаеш да срещнеш мъжа на твоите мечти и дано го направиш, само да не го изгониш с това държание че човека трябва да влиза във тоя форум да се оплаква, колко жестока си била с него.

Хора, само на мен ли ми прави впечатление, че жените нямат грам чувство за справедливост??? Тъкмо си драскам с една, която само междудругото имала дете, но защо аз не съм си давал фейсбука, да не би да съм имал приятелка и да се крия. За нея не е никакъв проблем ако се разпиляват моите ресурси, време и енергия за гени, които не са мои, но да не би случайно да имам опция с друга жена и да няма възможност да ме контролира с пусито си. Както и Формалдехидена - вместо да каже ами сори, гайс, сбърках, на никого не пожелавам да има сериозна връзка с танцьорка, камо ли брак, а отново интерпретиране на думите по удобен за нея начин. Имам въпрос към теб, понеже беше споделила, че си омъжена - мъжът ти програмист/лекар/адвокат/архитект/бизнесмен ли е или сотаджия/таксиметров шофьор/дилър??

Не си само ти пич, всички сме наясно че жените са малко от сорта " на където духа вятъра". Чувство за справедливост имат, но към определени мъже, ако не си от тях не очаквай да получиш някакво специално отношение. Жените са променливи. И на мен ми се иска  да се разбирам с жените като нормален човек, ама виждам как това не се получава и трябва или да ги строявам или да им тегля една майна иначе не става.  Намигване

btw - братле недей писа толкова романи, не разбра ли че няма как да убедиш Формалдехидна в нищо, няма смисъл да се престараваш и ядосваш толкова, знаеш какви глупости пиша някой път като ми е криво, от опит казвам недей писа, когато си ядосан.  Усмивчица
Активен
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Неактивен потребител

Профил
« Отговор #1402 -: Декември 08, 2019, 23:02 »

#womenmakehistorytoo

За разнообразие от #тисинаградата и #покажийкойешефа

п.с.
Цитат
Както и Формалдехидена - вместо да каже ами сори, гайс, сбърках
кажи чесно Ухилен
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3945

Профил
« Отговор #1403 -: Декември 09, 2019, 06:56 »

@stone, не си вникнал в същината на този толкова полезен форум. Половината от жените са боклуци с атрактивен вид, родени за да бъдат гонени и ебани от всеки, решил да се посвети на пикъпа. Другата половина са стойностни момичета, които не пускат на никого, освен на Единствения, и те се пазят за времето, когато нашите момчета тук решат да намалят темпото на свалките и да се задомят. Ако някоя ти каже че някога си е бачкала танцьорка в клуб, да знаеш - от първия тип е. Усмивчица
Тука трябва да ти призная, че си напипала нещо вярно. Да, за съжаление гледам доста пичове мислят така. Тия и тия са боклуци, пък има и свестни. Няма, пичове. Всичките са все жени. Те са такива, каквито са, принудени от природата си. Хипергамни. Манипулативни. Прагматични. Природата дава на всички това, което им е нужно за да оцелеят и да се размножават. На мъжете е дала сила и акъл (е не на всички еднакво де), а жените да остави без нищо ли? И на тях е дала колкото и на нас, така че да могат да се преборят с нас. Да, пичове - това си е борба, нищо че му викаме игра. И не винаги я печелиш ти.
Прочетете някоя от безбройните истории какво става сега на запад като разведеш от някоя много свястна, Единствена, за която си се оженил в заблудите си. Тръгва с новия, а теб оставя гол и бос и децата да си видиш един-два пъти в месеца. Ама то и какво вече да им гледаш, като тя им отравя мнението за теб като им натяква всекидневно "той баща ти такъв и онакъв". Та и ние в БГ, дето все вървим с 10-20 години след нормалните държави, сигурно натам сме тръгнали. И това ще ти дойде от жени, които са с кариера, положение, респект в обществото... на пилон никога не са се качвали. Че ебах го, то по-добре да си изпукаш парите по танцьорки, отколкото да ги спестяваш накрая да попаднат у някоя такава.
Така че няма как да ги делим на "свестни и боклуци". Жените са си жени. Ако си мъж на място, ще получиш от всички тях отношение, каквото заслужаваш. Ако си путьо и АФЦ - пак ще получиш каквото заслужаваш. И от танцьорките, и от свестните.
Активен
dalbok_underground
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

Профил
« Отговор #1404 -: Декември 09, 2019, 12:30 »

Прочетете някоя от безбройните истории какво става сега на запад като разведеш от някоя много свястна, Единствена, за която си се оженил в заблудите си.
Прочетете и някоя от безбройните истории как е при арабите, включително тези които живеят на запад.
Та и ние в БГ, дето все вървим с 10-20 години след нормалните държави, сигурно натам сме тръгнали.
Ехеее, оптимист, ма то ще има ли БГ след 10-20 години Усмивчица
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 190

Профил
« Отговор #1405 -: Декември 18, 2019, 16:18 »

И какво като една жена си изкарва хляба като си търка гъза в скута на плешиви, чичковци с шкембета? Кои сте вие да я съдите?
Благодаря ти, че така хубаво ме разсмя  Засрамен
Страхотен пост!
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
dalbok_underground
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

Профил
« Отговор #1406 -: Февруари 06, 2020, 02:11 »

xixixi

https://www.youtube.com/watch?v=_2PJPeyYU-Y
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 575

Профил WWW
« Отговор #1407 -: Февруари 26, 2020, 16:11 »

Всеки има някаква хралупа която си нарича живот ! Това че примерно жените избират да са танцьорки ескорти и други подобни професии и така да си живеят живота това е най-доброто което виждат за себе си . Защото познавам няколко такива който даже са горди с това което правят ! А ние мъжете просто си живуркаме с тях едно свободно време което ни дава малко хормон на щастието и празен джоб и махмурлук. Този вид жени стават и за сериозна връзка стига да променят вижданията си към себе си и това което правят . Познавам и пикли дето без дори да играят в работата си маймуни и са си програмирани да са такива и в социалният си кръг . Те не мислят а просто подражават и си мислят че са секси и интересни но всъщност са лесни и прости .Пример : Идва на мода куче да имаш всички имат кучета и много ги обичат . Примерно по дебели вежди всичките с дебели вежди . Снимки от планина всяка втора и тн примери много и това говорим за масата . А сега да кажа и за изключенията  който са рядко но ги има ! Свестните за уважение гонят да им вървят нещата забавляват се и се развиват определени аспекти от живота . Вярно малко са скучни от време на време но по добре така отколкото иначе ако ще го играеш сериозен  . Самите виждания за нещата са и по различни от тези който са на пример едно и две . Вие какво мислите свестните  по какво се различават като качества и начин на живот ? Как се различават от масата ?
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 176

Профил
« Отговор #1408 -: Април 21, 2020, 13:45 »

https://goguide.bg/gradska-kultura/7413-Momicheta-spodeliat-naikoshmarnite-si-pyrvi-sreshti

Нищо чудно, че някои мацки са толкова резервирани..вижте какви откачалници имало (сори ако някой оттук е лирически герой в някой разказ  Ухилен )
Активен
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 87

Профил
« Отговор #1409 -: Юни 18, 2020, 18:02 »

Абе да ви питам какво мислите за смучките?Вдигат или свалят ранга според вас
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1410 -: Юни 18, 2020, 18:29 »

Абе да ви питам какво мислите за смучките?Вдигат или свалят ранга според вас

Вдигат ранга, стига да не са от мъже.  Намигване
Активен
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1411 -: Юни 18, 2020, 18:56 »

Предполагам  Ухилен
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 499

Профил WWW
« Отговор #1412 -: Юли 17, 2020, 12:31 »

Пичаги, какъв е кода за вплитане на ютуб  видео в публикация? [/video] И [/youtube]  не сработват.
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Цитат на: Ray Dalio
Да бъдеш успешен има повече общо с това, да знаеш какво да направиш с незнанието си.
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 723

Профил
« Отговор #1413 -: Декември 21, 2020, 12:40 »

Пичове да ви питам, жив ли е пик-ъпа още? Усмивчица

Гледам че РСД изчезнаха като книжните двулевки, от другите големи имена тук-таме мяркам по някого, ама са се пре-квалифирицали като лайф коучове и не говорят вече за свалки...

Вече не е нужен пик-ъпа? Как се учат новите да свалят мацки тогава? Или просто се насити бизнес нишата и старите кучета смениха бранша?

Слейър и Илиян, при вас как е - правите ли обучения още?
Активен

ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 952

Профил WWW
« Отговор #1414 -: Декември 22, 2020, 08:30 »

Правим, но нали разбираш - сегашния lockdown малко ни затруднява. Въпреки това, в момента мацките много по-лесно се заговарят и се радват повече поради липсата на внимание, което получават. Голяма част от тях вече са безработни или работят от къщи, а това си е скучно. Усмивчица
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1415 -: Декември 22, 2020, 15:48 »

Зависи какво разбираш под пикап, братле понеже за доста хора това е самата игра и нищо друго, за мен е всичко което правиш в живота си и ти носи мацки, грижа за себе си личноста ни и други работи. Пикапът не е замрял просто някои хора спряха да го практикуват понеже видяха че само с фрейм не се ебе. Ама кой да ги вини, те сами си правят изводиде от материалите които четат. Всеки вижда през своята призма.

Отделно тея смешници от РСД изобщо не са се мяркали или поне аз не съм чувал, преди години дори и членувах в една такава група и не ми хареса.

Самата работа както викаш ти е отчасти така, повечето са преквалифицирани на лайф коучове понеже повечето мъже а в супер застой в живота си а се чудят къде са мацките им. Иначе и за пикап се дават съвети стига да са адекватни и за определия човек, понеже всеки е индивидуален и няма как да му се поднасят нещата повърхностно. Някои хора бяха баннати, други доброволно се махнаха и така активноста във форума се прецака и нивото падна съответно.

Бизнеса си върви, просто мъжете нямат мотивация за свалки понеже виждат какво в действителност представляват жените като цяло и някак си вече не ги влекат свалките. Редпилнати са и не им се занимава, кой може да ги вини то не е за всеки, трябва си нерви за Играта.Тя Играта си е една и съща просто покрай тея глупави пандемии се протакаха малко нещата и естествено удари и нашия бранш.

При теб как са нещата Лектър разкажи за себе си ?  Усмивчица
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 723

Профил
« Отговор #1416 -: Декември 22, 2020, 17:24 »

Илияне, аз не говорих само за ковид ситуацията, а и по принцип от 2-3 години насам. Имаше един момент където пазарът се пренасити с пик-ъп коучове, материали, видеа. После стана скандалът с Джулиън от РСД дето обясняваше как ги души в ефир и оттам само надолу. Даже бг коучовете залезнаха, ти кажи дали имате конкуренция още. Примерно имаше един Боян Москов, дето даваше интервюта по телевизията за пик-ъп...

Таргет, аз не пикапя редовно в смисъла в който се влагаше едно време тук (а пък кой какво разбира под пик-ъп, сме го дъвкали едно време много). Не съм излизал за дейгейм от примерно 5 години, найт гейм също много слабо. Основната причина е, че от последните 5 години, над 4 бях в две връзки. Втора основна причина е, че като имам свободно време, предпочитам да хвана нещо друго за личностно развитие вместо пик-ъп - примерно спорт, книга, онлайн курс, или такъв на място. Обаче, базата откъм майндсет, фрейм, похвати, пособи, си ми остана в главата от едно време, и периодично си преговарям някоя теория от форума или от другите материали.

Откъде намирам мацки? Социален кръг преди ковид, даже работа (с едно бивше гадже се запознахме в работата), онлайн апп-ове сега по време на ковид. Последното ако инвестирам време, що-годе върви. С условността, че мацките са супер презаситени от внимание и инвестират много малко. Флейк процентът е мн висок... И те така...

Активен

Fraemas
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« Отговор #1417 -: Декември 26, 2020, 13:46 »

Пичове да ви питам, жив ли е пик-ъпа още? Усмивчица

Гледам че РСД изчезнаха като книжните двулевки, от другите големи имена тук-таме мяркам по някого, ама са се пре-квалифирицали като лайф коучове и не говорят вече за свалки...

Вече не е нужен пик-ъпа? Как се учат новите да свалят мацки тогава? Или просто се насити бизнес нишата и старите кучета смениха бранша?

Здравей, разбира се, че е жив пикапа. Докато има жени на този свят, мъжете няма да спрат да се запознават с тях, много дори не знаят думата "пикап", но въпреки това използват удобни ситуации и се запознават с непознати момичета.
РСД изчезнаха, защото започнаха да си позволяват твърде много, а и светът е пълен с феминистки последните години, добре че западните ценности още не са навлезли толкова силно в България, макар че и това ще стане рано или късно. Но и кой изобщо гледа рсд изобщо? Техният модел изобщо не работи за бг. Просто дискотеките ни не предразполагат към запознанства, а те учат предимно нощна игра.  Най-много да изядеш боя някъде с техните съвети.  Ухилен
Активен
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1418 -: Януари 27, 2021, 14:34 »

Мера ебльовци.Чудих се дали да пусна нова тема , ма няма смис.Та омръзват ли ви фък бъдитата?
След новогодишните ми клоузове ебах друга мацка , става доста.Още от начало и казах че ше е фък бъди и тва е.Амааа 8 - 10 ебанета и направих , тя пак си става ама нема никво желание в хуя ми да влиза в нея пак.И това ми се случва често , еба 10 - 20 пъти една и повече не искам да я виждам.Само аз ли съм бъгнат ?
Активен

StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 260

Профил
« Отговор #1419 -: Януари 28, 2021, 10:12 »

Само аз ли съм бъгнат ?

Само ти. Шегувам се. Мнозинството мъже сме такива. Така ни е направила еволцията и Природата. Ти не си пригоден/еволюирал/нямаш софтуера и хардуера - всеки ден до края на живота си да си пъхаш пишката в една и съща вагина. Колко наследника (потенциално) можеш да създадеш по този начин? 20-30 ако жена ти е с постоянно заредена фурна.
И обратно - ако всяка вечер го правиш различна девойка, колко (потенциално) наследника ще имаш? Да, хиляди! Толкова за Природата на мъжа.

Как обаче да го забавиш - разреди срещите с фак бадитата. Нека се нергулярни - веднъж в месеца, веднъж на три месеца, когато ти е кеф. Като имаш 3-4 и ги въртиш, няма да ти дреме много. Важното е че ще си задържиш желанието. А и тяхното, което е много важно.

Е, има и друго, предполагам си по-млад, на мен 2 пъти в седмицата да чукам ми идва в повече. Нито време имам толкова, нито желанието, нито енергията ми стига.
Активен
Страници: 1 ... 69 70 [71] 72
  Изпечатай  

Отиди на: