Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 10:37:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 68 69 [70] 71
  Изпечатай  
Автор Тема: Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2  (Прочетена 188498 пъти)
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 348

Профил
« Отговор #1380 -: Юли 03, 2019, 11:12:04 »

Не мога да разбера как може човек програмист, иска се ум за тая работа, отделно член на Менса, като погледнах сайта им - гордо написали, че са 2% от най-умните хора. Буквално пише "ние сме 2 процента от 100те". Та такъв човек да е тотално неадекватен Ъ? Ебем ти акъла! Много лоша реклама им направи тоя пич. После ще викат че нямало лоша реклама, дали няма Ухилен
Изпростяла била нацията, ако тва е алтернативата.....

Просто му липсва емоционална интелигентност и комуникативни умения.
Още Дарвин го е казал - не оцеляват най-силните, нито най-умните, а най-приспособимите.
В този смисъл интелигентност е умението ти да решаваш житейски проблеми, а не логически задачи.

Сега вече вярваш ли в безнадежните случаи  :laugh:
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 190

Профил
« Отговор #1381 -: Юли 03, 2019, 14:10:28 »

Не, не вярвам.
Социалните умения са просто умения, които могат да бъдат усвоени, просто се иска този индивид малко да се понапъне, защото е закъснял с 20 години.
И много се дразня, като обвиняват родителите - родителите са длъжни да се грижат да си облечен и нахранен до 18 годишна възраст.
Родителите не са отговорни за твоето щастие, нито на 18, нито на 50.
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1382 -: Юли 03, 2019, 14:11:41 »

Нещо по темата:
https://www.youtube.com/watch?v=JoQEY2sIMTg&t=130s
Активен

bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 530

Профил
« Отговор #1383 -: Юли 03, 2019, 14:34:45 »

Казвате бил успешен с жените, ама пълен тъпак, ако ще се води интелигентен разговор с него. Въпросът е, с кои жени и за какво става въпрос-само за секс ли. Ама разбира се, че някой тъпак може да изчука готина мадама, не говорим за това. Иначе аз не познавам в обкръжението си, било то професионално, било в приятелска обстановка или пък там където живея, готина и интелигентна жена да се е хванала с подобен тъпак за гадже, съпруг и т.н. Изключвам случаите на златотърсачките, там е друго. Обратното обаче го има доста по-често, т.е. умник с някоя простакеса. Общо взето до красивите и интелигентни жени стои и интелигентен мъж, който естествено има и други качества, за да бъде с такава мацка. И нямам предвид образованието на двамата. Начетените жени си търсят за партньор човек с подобно интелектуално ниво като тяхното, плюс другите мъжки качества.
Примерно аз работя в сферата на правосъдието - образно казано. Познавам и съм имал контакти с много мадами там през годините. Не знам случай с дори една съдийка, адвокатка, прокурорка, нотариус и т.н. /на много от които съм познавал и мъжете/ да се е хванала или омъжила за някой тъпанар. Като цяло все мъже на тяхното интелектуално ниво.
Ама тука нали се говори за пикъп, няма да се женят или омъжват я  Намигване
Иначе да - ако развиваш само качествата, дето бабите и мамите са те учили, много ясно какъв ще е изхода. Което пък поражда един много съществен въпрос. След като бабите и особено мамите са жени /а мамите понастоящем на един 20-25 годишен хубостник/ са живели в що годе развити времена, не знаят ли те какво усеща една жена и какво я привлича у мъжа, та да възпитават младежа да се развива там, където ще има успех с жените. Дори само за секса.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1384 -: Юли 03, 2019, 15:28:23 »

Не, не вярвам.
Социалните умения са просто умения, които могат да бъдат усвоени, просто се иска този индивид малко да се понапъне, защото е закъснял с 20 години.
И много се дразня, като обвиняват родителите - родителите са длъжни да се грижат да си облечен и нахранен до 18 годишна възраст.
Родителите не са отговорни за твоето щастие, нито на 18, нито на 50.

Тук отчасти си права, че родителите нямат вина за това децата им да са щастливи, но отчасти имат. Примерно ако майката на едно момче е поддържана, стройна и красива жена, да не мислиш че приятелката му ще е някоя грозна, съмнявам се, обратното ако това момче  е израснало в атмосфера където родителите са обикновени и не толкова привлекателни и най-вече майка му, познай. Това афектира върху подсъзнанието му. Замисли се над това, и не го казвам ей така, виждам го на практика. Защо според теб някои бащи водят синовете си на мъжки занимания, за да ги направят мъже. Естествено това не е гаранция, може и да има обратен ефект и момчето да стане още по-зле и притеснително. Но каквито и да са родителите ти, след приключване на 18 или ако се отделиш от тях, започваш да мислиш сам и там няма кого да се обвинява, но старта от страна на родителите е важен до известна степен.
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1385 -: Юли 03, 2019, 15:36:13 »

но старта от страна на родителите е важен до известна степен.

Да, стартът е винаги важен.
Ние не се раждаме равни, не израстваме с равни блага, не получаваме един и същ старт.
Също така обаче стартът не зависи от теб, затова и да обвиняваш родителите си - все тая.
20 години обвинения и тръшкане няма да имат ефектът, който ще има една година старание и стремеж към подобрение.
Или какво - всички, които не сме се родили високи и руси шведи да ходим на бесилото, а?
Активен

StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 208

Профил
« Отговор #1386 -: Юли 16, 2019, 11:05:15 »

Не можах да се стърпя. Не бъдете като Безос! Най-богатия човек в историята, вижте само езика на тялото. "Аз съм ши**н послушко. Имам нужда от тебе, любима". Да не забравяме, че "любимата" му е 50 годишна, женена няколко пъти и със 17 различни деца от незнам-си-колко мъже. Всичките пари на земята не могат да те изабвят от мухленското ти поведение с жените.

https://www.businessinsider.in/jeff-bezos-and-lauren-sanchez-made-their-public-debut-at-wimbledon-just-days-after-bezos-record-setting-divorce-was-finalized/articleshow/70220438.cms

P.S някой да ми помогне с изображението да се вижда?
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1387 -: Юли 16, 2019, 12:32:26 »

Не можах да се стърпя. Не бъдете като Безос! Най-богатия човек в историята, вижте само езика на тялото. "Аз съм ши**н послушко. Имам нужда от тебе, любима". Да не забравяме, че "любимата" му е 50 годишна, женена няколко пъти и със 17 различни деца от незнам-си-колко мъже. Всичките пари на земята не могат да те изабвят от мухленското ти поведение с жените.

Но и да се правиш на отворен а пък да нямаш и една стотинка в джоба си пак не е добре, най-хубавото нещо е да си балансиран, да изглеждаш добре и да имаш пари, поне на средно ниво оттам нататък каквото дойде. Вярно че мухленското поведение не се маха с пари, ама пича пак има нещо за разлика от някои хора които са само мухльовци ама без пари.  :laugh:
Активен
cionflipp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 201

Профил
« Отговор #1388 -: Юли 18, 2019, 12:40:24 »

Търсиш под вола теле малко с тая снимка.
Всъщност Безос има 3 деца и тая има 3 деца, но от 2-ма мъже.
Вярно, че е алфа да висиш цял ден по яхти с по 25 пички като Леонардо Дикаприо, но пък тогава няма да имаш време да направиш 160 милярда.
Но може и да си прав. Елон Мъск примерно някакви фръцли го въртят на малия си пръст, след това прибират милиони от него.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Неактивен потребител

Профил
« Отговор #1389 -: Ноември 07, 2019, 23:21:24 »

толкова съм свикнала да правим секс постоянно, че ако минат 3, 4 дена без и започвам да се разстройвам не на шега.
А какво правим? Миии най-логичното нещо Усмивчица Секс. В това отношение на мен поне ми е лесно, мъжете/моя винаги на линия Плезещ се
Само забрави да кажеш и че му е 21 сантиметра.
Пу-пу, да не му е уроки на момчето, от толкоз похвали да не земе нещо да спре да му става.

стоне, ти май скоро не си минавал през стария път за София ми се струва Ухилен
Какво да правиш, лятото е само 1 от цели 4 сезона... стискай зъби, пак ще дойде Усмивчица
Активен
hitman321
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 488

Профил
« Отговор #1390 -: Ноември 08, 2019, 13:03:10 »

толкова съм свикнала да правим секс постоянно, че ако минат 3, 4 дена без и започвам да се разстройвам не на шега.
А какво правим? Миии най-логичното нещо Усмивчица Секс. В това отношение на мен поне ми е лесно, мъжете/моя винаги на линия Плезещ се
Само забрави да кажеш и че му е 21 сантиметра.
Пу-пу, да не му е уроки на момчето, от толкоз похвали да не земе нещо да спре да му става.

стоне, ти май скоро не си минавал през стария път за София ми се струва Ухилен
Какво да правиш, лятото е само 1 от цели 4 сезона... стискай зъби, пак ще дойде Усмивчица
Като гледам, май някой наближава четвъртия ден Ухилен
Я бягай да намериш момчето  Намигване
Активен
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Неактивен потребител

Профил
« Отговор #1391 -: Декември 06, 2019, 13:07:16 »

(чети бивша танцьорка и настоящ боклук).

Аз нямам какво да добавя Стефан изчерпа темата. Реп от мен.

Мда. Този форум не е за женомразци, той е за готини пичове...

Направо ми стана гадно, че съм регистрирана в това място.
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 785

Профил
« Отговор #1392 -: Декември 06, 2019, 13:36:49 »

Че танцьорките по заведения са боклуци е факт в 99% от случаите Усмивчица

Сега за тази конкретно не я знаем каква е, възможно е и да не е. Не това е важното. Стефан използва тези думи за да въздейства върху автора и да го насочи от мислене тип путкопоклонничество към неебателно мислене.

Ти така ако седнеш да анализираш спортните речи на треньорите преди мач ще кажеш че те са мизентропи , които внушават омраза и проповядват смърт (на съперниковите играчи) Ухилен

Някой думи целят просто емоционално въздействие и надъхване, не бъдете буквояди.
Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Активен Активен

Публикации: 737

Профил
« Отговор #1393 -: Декември 06, 2019, 16:41:17 »

Абе, аз не съм много навътре в точно тоя сегмент, но, до колкото съм чувал, няма танцьорка, която да не се пуска и за пари. Разбира се, няма да е 100 лв, но не е и хиляди.
То манекенки почти няма, които да не се пускат и за пари, пък какво остава за танцьорка.
Тъй че, не виждам форм-алдехидената защо се обижда и го приема лично.

В края на краищата човешките отношения се систематизират и научават на базата на генерализации.
Всяко човешко знание при интернализацията се абстрактизира и генерализира.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Усмивчица
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Неактивен потребител

Профил
« Отговор #1394 -: Декември 06, 2019, 19:59:18 »

Че танцьорките по заведения са боклуци е факт в 99% от случаите Усмивчица

Фактите, БЕРСЕРК, подлежат на доказване. Как ще доказваш нещо, за което няма даже дефиниция, а се тълкува от всеки според личния му опит с другия пол? Защо да е боклук? Защото обича да прави секс, защото обича да прави секс с различни мъже, защото прави секс за пари (макар нито едно от тия твърдения да не е направено от автора в темата)?
И ако да, тогава вие, играчите, които постоянно бройкате мацки за да спите с тях, тогава вие какви сте?
Че и каква майка щяло да бъде момиче, което нито си виждал и на което нито дори знаеш името. Може да стане прекрасна майка, може да е прекрасно момиче. А може и да е лигла и парясница... но кой е Стефан, и кой си ти, за да лепите етикети наляво и надясно?

Сега за тази конкретно не я знаем каква е, възможно е и да не е. Не това е важното.
ВАЖНО Е КАК ГОВОРИШ ЗА ХОРАТА ТОЛКОВА, КОЛКОТО Е ВАЖНО И КАК СЕ ОТНАСЯШ С ТЯХ! Еле па за жени, към които уж се стремиш. И които уж превъзхождаш. Даже в спорта - където си пряко срещу някого и картите са на масата - човек трябва да може да уважава съперника си, за да имат смисъл победите му, а какво остава за мацка, с която се каниш да имаш лични отношения!?!

Някога замисляли ли сте се, че мъжете имат "ебателно" отношение към жените по начало и не са жените тези, които са казали на мъжете - ти трябва да се съобразяваш с мен. Казват го и го показват сега, защото са се научили да извличат дивиденти от това. Само че потискането на такова отношение спрямо жените, не е естествено, затова и ви трябва да ги наричате боклуци, за да ги дехуманизирате.

Стефан използва тези думи за да въздейства върху автора и да го насочи от мислене тип путкопоклонничество към неебателно мислене.
Това може и да е така. И ти с твоя опит, с твойта закалка и с качествата, които си изградил, го разбираш така и можеш да извлечеш поуката от така поднесения коментар.
Как обаче си убеден, че автора ще приеме нещата от същия край? Ами ако се озлоби спрямо жените? Ами ако реши да действа опасно? И толкова ли тези свалки и този секс който правите, ви пречи да развивате ума си и да успявате да учите други момчета по правилен, човешки начин, как да бъдат успешни без да са вредни?
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1295

Профил
« Отговор #1395 -: Декември 06, 2019, 23:24:16 »

И какво като една жена си изкарва хляба като си търка гъза в скута на плешиви, чичковци с шкембета? Кои сте вие да я съдите? И да определедяте дали е боклук или стойностен човек? Някое момиче е успешно, печели и гради кариера, и вас това ви плаши, и комплексира. Че вие не се справяте. ЖЕНОМРАЗЦИ. И какво като си пуска пичката под наем, за 80лв на час, да я порят тираджии, бакшиши, манга*ли, и всеки произволен с 80лв в джоба? Това си е нейната пичка! Кои сте вие да определяте и да лепите етикети, бе! Завиждате, че жените печелят и успяват, че са независими и това ви плаши? Нали бе? Тва ви е проблема на всички мъже бе? Признайте си бе? Вие сте страхливци? И от страх ги наричате боклуци. Страх ви е, че жената има по-висока стойност от мъжа. И за това ги убиждате, и се опитвате да ги оплюете, и да я свалите. Срамувам се от тоя форум. СРАМ!
Колежката ме е изпреварила с тирадата, но аз я виждах всяка дума, всеки ред, още преди да я напише. Просто това е, като да те питат "как се казваш", и ти да си кажеш името. От едното следва другото. Машинация.

Formaldehidena, значи, манипулацията ти е толкова механична, че дори не си си направила труда. Просто ейтака си го направила, колкото да го отметнеш от задачите си за днес.
Кой съм аз, че да лепя етикети, питаш? А единствения смислен въпроса е, кой и как ще ме спре? Само от това се определя.
И ти казвам - аз съм свободен, да наричам боклук, всеки който смятам за боклук. Както тя е напълно свободна да бъде боклук, и аз нямам власт над това.

Другия момент. Женомразец, ме прави според тебе, това, че наричам боклука - боклук. Че като видя лайно, го наричам "лайно" и не го настъпвам. Не казвам "Не познавам това лайно, дай да го опитам, може да е шоколад". И що? Щото използвам истинските думи за нещата? А, те не са хубави? Грозни? Щото аз не съм жена? Не съм и лайно? Ми окей. Ако това е общоприетото условие, няма проблем - аз съм женомразец. Аз мразя жените  Усмивчица
Доволна ли си...
Както и да е. Мисълта ми беше другаде. Виждал съм, как се съдят жените. Как се изказват една за друга. Предполагам всеки. И масово се съдят доста по-грозно! Но за неща, нямат значение, нямат отношение.
Най-яркия пример, виждал съм го стотици пъти. С момичето Х, коментирам момичето У (тя е красива, и нищо друго не се знае за нея). Коментара е само един и е обоснован по следния начин "Абе мани я тая курва бе, виж я само как изглежда! Тая търси парите, аз не съм такава", "виж я само как се е обляква/как се е направила, тая е курва. Аз не съм такава". Информацията е само снимка. Нищо друго Х, не знае за У. И много, много, много рядко "да, красива е".
И подобни коментари, с нищо не се различават от твоя, Formaldehidena. И двата будят в мене смях. Разбираш ли, що? Щото са прозрачни идеите зад тях.
Значи, те се съдят и определят по външния вид. По това дали се раждаш красив или не. По това дали изглеждаш добре или не. И са готови с точно определение - най-често курва.
Аз съдя хората по действията им. Определям хората по делата им. По това дали са избрали да се качат на пилон, потните селяни да ги целят със салфетки или са избрали да останат долу.
И ти ми казваш, че аз съм повърхностния. Аз съм женомразец. Аз съдя със задни мисли и предрасъдаци. А онея първите, имат силно 6то чувство, и там е друго (съзнателно или не, със сигурност си попадала в тая категория, ако не вербално, то поне мисловно).
Сериозно? Аз ли съм повърхностния? И моята ли е фалшивата преценка?

Да го погледнем и от твоята гледна точка. Ако утре аз и ти се запознаем. Харесаме се. Свободни сме и двамата. И се разберем да се видим. Обаче ти кажа - Дай следващата вечер, не мога тази. Ще се събираме с момчетата, да празнуваме освобождаването ми. Миналата седмица ме пуснаха, лежаш 4г за сводничество и склоняване към проституция, и от много време не съм виждал приятелите си.
Та, я ми кажи, ще се видим ли с тебе  Усмивчица
И факта, че няма да ме определиш с думата, която ме определяш в мислите си, и поради която ще откажеш да се срещнем, с какво променя ситуацията? Инвестираното от теб лицемерие, и това че ще си направиш труда да ме излъжеш, те прави по стойностна? Това ще промени ли мен? А теб? Не.
И къде за да ми пожалиш чувствата, къде от страх да не ти разбия тиквата, твоята реакция и действие с нищо не се различава от моята - да наречеш боклука, боклук. Ти мъжемразка ли си?

На мен ми е ясно, приятелко, че за теб това е просто игра на думи. По колко хиляди начина можеш да опишеш нещо, и то как винаги ще е различно. Как ще звучи най-добре. И най-удобно. На мен ми е ясно, приятелко, че за вас това е просто маркетинг, и малко евтина реклама. От профила във фб, през мнението на приятелките ви за вас, до последния детаил в  целия ви живот. На мен ми е ясно, че за вас е много по-важно, как изглежда, и за какво го мисли обществото, от това какво е в действителност - всяко едно нещо.
За това моралната ти реч, не ме замисля. Разсмива ме. Не е първата, не е и последната дето ще чуя. Тип - с двоен характер.
Но смятам, че форума е място което да обогати потребителите, а не да си изливаме булшит псевдо-мирогледа, дето вярваме, че всички трябва да спазват стриктно, освен ние. И ще живеем в един щастлив свят.

ПП: Това с танциорката е само пример. Нямам наблюдения в/у танциорки, понеже не познавам и не съм се занимавал с такива. Но и аз бих имал едно на ум за подобна. И то ще е негативно. Че може да е боклук.
И съм напълно склонен да се доверя на мнението на берсерк (с основателна причина).
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #1396 -: Декември 07, 2019, 07:38:24 »

Последните 5-6 мнения какви са - явно изнесени от друга тема? Не съм я чел, така че само на това имам коментар:
И какво като една жена си изкарва хляба като си търка гъза в скута на плешиви, чичковци с шкембета?
Аааа, моля моля, и аз съм ходил един-два пъти при такива танцьорки, па нито съм плешив, нито съм чичо, нито съм с шкембе.

Инак като си изкарва парите с проституция, какво? Нима ние повечето хора не си ги изкарваме пак така? Отиваш на работа, шефа каже направи това и това - ти може да мислиш, абе шефе, не се прави така, има по-модерни/етични/умни/екологични начини да се изкарват пари - ама викаш добре и го правиш, нали, за да ти платят? Така че...
Тая дето не взема кеш пари за да се чука, нима не взема в натура други облаги? Или пък ако ѝ предложат кеш няма ли да се изплющи? 90% ще го направят. Да пичове, и вашето гадже, и вашата сестра, пък може би и майка ви (ако беше по-млада).
Бях чел наскоро една книга от Бегбеде, там един пич викаше на друг - абе какво си увесил нос заради някаква мацка, дето не ти пуска? Ми че то почти всички от тях, ако им предложиш 500 кинта ще ти духат, а за 1000 и ще ти дадат да ги чукаш.
И е прав.
П.С. а останалите дето за 1000 няма да ти пуснат, за 10,000 сигурно ще го направят. Е ако не са Деми Мур де, при нея 1,000,000 трябваше (ако сте гледали този стар филм).
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1295

Профил
« Отговор #1397 -: Декември 07, 2019, 13:41:31 »

Да бе стоун. Да си ги изкарват. Никой не ги е спрял. Може и да ги ебеш, и да ги замеряш със салфетки. Но не ставаше дума за това.
А за това, че в крайна сметка ако не искаш след шоуто да си я прибереш в къщи под презумпцията, че тя е боклук, това е в твоето лично право. Без значение, как ще те съди феминистичния съвет, как ще бъдеш заклеймен като женомразец, шувинист, използвач и цялата им там палитра от определения и епитети.
Активен
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Неактивен потребител

Профил
« Отговор #1398 -: Декември 07, 2019, 14:40:18 »

@btw,

За втори път развиваш сценарии как с тебе сме щели да се видим и да се харесаме и незнамсикво. Държа да ти кажа, че ти не си мой тип нито на вид, нито начин на мислене и може да пробваш да доказваш тезите си по друг начин.

А по темата - не си разбрал аз за какво се боря. Не ми се обяснява обаче. Всичко най.

@stone, не си вникнал в същината на този толкова полезен форум. Половината от жените са боклуци с атрактивен вид, родени за да бъдат гонени и ебани от всеки, решил да се посвети на пикъпа. Другата половина са стойностни момичета, които не пускат на никого, освен на Единствения, и те се пазят за времето, когато нашите момчета тук решат да намалят темпото на свалките и да се задомят. Ако някоя ти каже че някога си е бачкала танцьорка в клуб, да знаеш - от първия тип е. Усмивчица
Активен
commandante40
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 45

Профил
« Отговор #1399 -: Декември 07, 2019, 17:11:25 »

Хора, само на мен ли ми прави впечатление, че жените нямат грам чувство за справедливост??? Тъкмо си драскам с една, която само междудругото имала дете, но защо аз не съм си давал фейсбука, да не би да съм имал приятелка и да се крия. За нея не е никакъв проблем ако се разпиляват моите ресурси, време и енергия за гени, които не са мои, но да не би случайно да имам опция с друга жена и да няма възможност да ме контролира с пусито си. Както и Формалдехидена - вместо да каже ами сори, гайс, сбърках, на никого не пожелавам да има сериозна връзка с танцьорка, камо ли брак, а отново интерпретиране на думите по удобен за нея начин. Имам въпрос към теб, понеже беше споделила, че си омъжена - мъжът ти програмист/лекар/адвокат/архитект/бизнесмен ли е или сотаджия/таксиметров шофьор/дилър??
Активен

Every man dies, not every man really lives.
Страници: 1 ... 68 69 [70] 71
  Изпечатай  

Отиди на: