Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 06, 2020, 00:07:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: It's all Fun  (Прочетена 2086 пъти)
addadon
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Юли 07, 2014, 18:39:22 »

И така момчета просто исках да ви напиша нещо в което все повече се убеждавам. Забавлението е в основата на успеха. В последно време нямам време за пикъп. Или по скоро съм доста уморен за да изляза след работа. Това не ми пречи да се забавлявам с момичетата около мен. Вече не използвам рутини или други заучени фрази. Вече говоря това което ми е на сърце и гледам на мен да ми е весело. Единственото което имам е фрейм. Не бих казал че е железен. Като на всеки един от вас се е случвало така и на мен понякога фрейма се пропуква, но това е без значение за мен. Дори да изгубя едно момиче след него идват други две. Днес свърших работа по-рано и си викам защо да не ида на плаж с няколко колеги. Едната колежка не спря да ме закача. Пробва се да ме шитне (или поне така го усетих) с думите "да си махна ли горнището?"(беше малко странно защото не съм много близък с нея). Имам други две колежки които бъзикам все на сексуални теми. Понякога съм леко груб, но не ми пука важното е на мен да ми е весело. Вчера една туристка (на около 60) с внучката си (около 20) ме разпитваха дали си търся жена, внучката й  много ме харесала. Оказаха се много забавни посмях се доста с тях. Целта на тази тема не беше да ви разказвам нещо конкретно, а да ви покажа че можете да бъдете успешни с жените и без заучените фрази. Според мен е глупаво главата ви да е пълна с информация за пикъп и да забиеш когато отвориш едно момиче.

Забавлявайте се и нападайте туристките Смотан. Natural lifestyle <3
Активен
tiger
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 143

Профил
« Отговор #1 -: Юли 07, 2014, 20:05:01 »

Закво ти е тоя фън ако е безцелно? Основата на успеха освен да се забавляваш е и да получаваш много работи. А за да получаваш много работи трябва да търсиш, постоянно и цял живот. По правилния начин.
Всяко нещо в този живот трябва да става с цел. Щом не излизаш на пикъп или срещи с жени и си лягаш сам...значи файдата ти е .... Дори във всеки разговор трябва да има за мен цел - да получаваш естествено готино отношение от колежките. Или това от което те интересува. За да може да се сближавате, да си разширявате географията...да намирате общи теми...и цялата идея е да има с коя да си лягаш. Да й готвиш да си й поднесъл много изчистен апартамент, спретнат вид, да й говориш, да й готвиш, да правиш неща за нея заради твоя кеф а не насила, и същото да получаваш в замяна - да ти говорят, да се грижат за теб и да ти дават това от което имаш нужда - естествено без натиск. Докато не намериш това - да получаваш всичко с желание и тя да го дава от сърце - търси. Или изчакавай тези които не могат да ти го дадат на момента, и търси тези които могат да ти го дадат. Тези които мн мн не искат можеш да ги издебваш - диско алкохол да си лягат с теб и после игнор и да ми е гадно, аз сега и така правя:Д Идеята е да можеш да ги задържаш като им даваш стойност Усмивчица Станеш ли изпълнен с това от което имаш нужда, търсиш ли го постоянно и вярваш ли го че можеш да го вземеш - тогава всичко е твое:) Тази примерно с горнището явно е отворена - пробвай се да я изкараш вечер на бар където се пие алкохол, вярвай го че наистина може да го махне и да го маха у вас. А така, кво ще вземеш от живота. И запомнете - говорете на тия жени, а не да задавате тъпи въпроси като чатовете на бейби и незнам си кой. С цел разбира се, всеки разговор да ви доближава до някаква цел и да е съществен. Щото като питаш някоя нещо, искаш стойности от нея насила. Идевята е да получаваш от тази която е готова сама да дава иначе закво ти е изпросено даване. Давай първо а която е готова да дава ще дава и говори и тя сама. Която не е некст веднага колко чакащи да си разтворят краката жени има:)
Активен
addadon
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #2 -: Юли 07, 2014, 23:19:39 »

Явно не съм се изразил правилно. Първо относно жените аз не се оплаквам. Вярно не всяка вечер има жена в леглото ми, но съм доволен. Пък и от работа нямам време и енергия за всекидневни игри. Второ защо секса и самото съблазняване да ми е цел? За мен това са следствия от добре изиграни карти + забавно прекарано време. Когато мислиш за секса или за други стъпки до него играта ти се прецаква отвсякъде. Трето знам какво да правя с колежката си. Смотан
Активен
tiger
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 143

Профил
« Отговор #3 -: Юли 08, 2014, 01:38:56 »

ОК, ОК:) развивам си теории за свалките.....
прочетох си малко поста после не ме изкефи - тва за разтварянето на краката на момичетата, малко е..... а и жените във форума ще се обидят...... а и по принцип не ми е целта секс а мн други цели....най-обичам да им говоря примерно(когато си заслужава) - http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=6331.msg77525#msg77525 п.с. целеустремен винаги - ОК, но 3 поста назад съм написъл какви според мен трябва да са целите - цел минимум (примерно като я постигна да съм доволен от нея), а не винаги цел максимум - и никога да не съм доволен от резултата с такива цели.  Намигване не казвам амбициийки а не амбиции а съвсем друго нещо правете разлика. Намигване
ето тука съм го написал. и ви съветвам хора наистина сексът да не ви е цел:) а готини и хармонични отношения :sleepy: ама верно некста тр да играе яко и да се търсят тия които могат да обичат и са готови на момента да обичат Усмивчица
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: