Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 05:12:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Първата ми изцяло натурална свалка,завършила с фб/нямаше телефон/клоуз  (Прочетена 1077 пъти)
даката
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 140

Профил
« -: Юли 07, 2014, 22:14:29 »

Здрасти на всички пичове и пи.....ехх то пък за жени не става да му се невиди  Засрамен
Малко предистория:
Тръгвам от къщи, (на края на вселената), към Божурище, на стоп, че колата на ремонт. Часът е 14:ХХ Качи ме един пич с пежо, та се завъртя разговора около дилемата голф или французойка е по добре(за коли) и си вдигнах яко стейта, като добавим и топлото време...,та стигаме до околовръстното, после по него до овча купел, там слизам.
Качвам се на автобус 102 с надеждата че води към семинарията, да си взема голфа. Дотук нищо интересно.
Обаче по едно време забелязвам едно сладурче на задната седалка, което в последствие се оказа без билет...като мен. Чудя се аз защо всички слизат на една спирка по бул. България, а то контрола.
-Момиче, имаш ли билет, карта? Тя-не Оная-слизаш на следващата спирка тогава.
Същия сценарий се повтори и за мене и слизаме ние двамата и още някакви хора:
Аз  веднага започнах някакъв разговор,(вече сме аз и момичето слезнали на спирката и си говорим) но не помня точно какво беше, в този момент всичкото алфа излъчване беше в мен...момичето приличаше на една моя братовчедка. Която ако не ми беше втора братовчедка, ами например 15-та, отдавна щеше да ми е жена,но това е друга история.
Казах й -знаеш ли,приличаш на една моя братовчедка,като близначки сте. Изкефи се.По едно време се покашля. Познах че пуши, негнах я че е вредно. Обясних й колко неща може да прави с парите от цигарите...отново разговор,който мислех че може да продължи цял час... Имах двайсетачка на 2х10...спира един рейс и взех два билета(по-горе писах,че ни свали контрола) та си говорим разни неща, дадох й единия билет,после й го взех и й казах как се "дупчи" така че да можеш да го ползваш по 10 пъти и казах че ще ми върне услугата с телефонния си номер на гърба на моето билетче, но нито аз нито тя имаше химикал. За съжаление имах малко време, и не успях да взема нищо повече от фб/телефони нямала,че счупила 2 скъпи някви таблети ли нз кво и сега-без телефон... Ухилен
През цялото време някъв разговор колко са скапани рейсовете, нз там кво, обаче понеже имах присъствие на макс нямаше никакво значение какво плещя, важното беше че бях "вътре" в емоцията на това, което говорех. Опитах да позная на колко години е, и познайте на колко беше-14.Прирева ми се. След като се разбра(вътрешно в мен) че няма да я бъде "за връзка" си продължих все пак не исках да разваля моментната емоция,но колкото за разчупване беше супер мега якото ми изживяване-нещо като да се научиш да караш сърф-знаеш, че можеш да паднеш, но пък падаш във водата нали, не на цимента...Само това си отчитам като голям недостатък, че не мога да излизам често, поради факта, че живея далеч от центъра на София, а бензина си е пари... Смисъл, не е оправдание,но разстоянието си е разстояние, и създава пречки. Както и да е, изкефих се на макс заради самата динамика на общуването.  Усмивчица
Активен

жените, също като децата, обичат да казват "Не!"
мъжете, също като децата, го приемат насериозно...руска поговорка
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: