Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 00:52:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Успешен и неуспешен fuck close  (Прочетена 6744 пъти)
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 785

Профил
« Отговор #20 -: Май 06, 2014, 14:20:27 »

Уау, презумпции и предположения... Яко! Поста ти ми напомня на зубърчетата от кръжока по математика (примерно). Като ги натиснеш малко и почват да ти редят презумпции и теореми  Млъкнал Ако и на живо ти е такъв изказа представям си как общуваш с жени... Да не говорим ако ти се налага да се амогваш с някой. В живото общуване с презумпции и теоремки не се получава нали? Това му е готиното на форума Намигване
Активен
AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 140

Профил
« Отговор #21 -: Май 06, 2014, 18:06:35 »

Sarrion,
и аз се дънех редовно на тоя етап. Преди да се запозная с пикапа, естествено, си нямах идея защо. След като се запознах с пикапа имах бегла идея защо, но продължавах да се дъня. Дойде момента когато ме заболя изключително много (писал съм и репорт), и това ме накара да седна и да се замисля, аджеба, къде бъркам.
Илиян също много ми помогна точно със сходни примери и съвети и оттогава нещата стават с лекота.

Има и друго, което ми хрумна и изпробвах преди 2 седмици, което не знам дали има връзка с темата, защото си е идея за любовна игра, но мисля че е интересно. Седя на дивана с една мацка. Още не сме правили секс. Хапваме, целуваме се....ясно е накъде вървят нещата. Казвам й: Айде да играем 1 игра. Правилата:
Настройваме алармата на тел. за след 10 мин.
За тези 10 мин. нямаме право да се целуваме и да се докосваме по интимни части, но пък имаме право да се дразним - докосвания, търкане, танцуване, стриптийз абе всякакви позволени и непозволени методи с цел да съблазниш другия. Който е в защита няма право да пипа, да се дърпа или да възпрепятства по някакъв начин действията на атакуващия. Ако не издържи - губи. И така се редуваме. Разбира се, всичко е като един танц през тези 10 мин, а не мой ред, твой ред.
Резултата: Едва ли някой ще се предаде, макар че мойта след 2 мин. вдигна бялото знаме (и краката след това), но когато алармата звънне след 10 мин. сексуалното напрежение между 2мата е толкова голямо, че може да пострадат мебели след това....

Разбира се, може да си определиш каквито си искаш правила. Това са мойте, от конкретния случай. Идеята ми дойде понеже преди няколко години с една мацка, с която си лягахме, 1 вечер, след като дойде, вързахме бас да не се целуваме 15 мин. и почнахме да се дразним и предизвикваме. Сега просто го доразвих.

Пак казвам - по-скоро идея за любовна игра и овертюра преди секса, отколкото по темата!!! Макар че може да е полезна на начинаещите, на които им е трудно да преминат към секса по естествен начин!

Активен
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #22 -: Май 06, 2014, 20:22:49 »

Привет. Усмивчица

Добри примери си дал, Sarrion. Границата между успешна и неуспешна свалка, особено в крайният и етап е много тънка. Понякога, просто ситуацията не благоприятства, но по-важното са моментите, когато нещата зависят и от нас, да направим нужното.

Относно успешната свалка, успехът се дължи й на това, че си бил директен, да й предложиш. Това върши работа, особено, когато жената има някакво, поне, базово привличане към теб. Другият момент е, когато дойде с теб, някъде. Тук пак зависи, доколко жената е привлечена от теб, имаш стил, преселектиран си от други жени и т.н. Ако получиш достатъчно от тези точки, много вероятно е да няма много тестове. Изключвам някои жени, които са много трудни за събличане/секс, по подразбиране.

По въпроса за самия секс, много често, положителният отговор се кодира под формата на отрицания. Например: Хайде да не го правим сега, само не у вас...въпросът е, да запазиш самообладание и заявиш своята сигурност и желание да си изкарате супер, без да натъртваш на секса. Той ще се случи в последствие, но трябва да има един вид леко напрежение и тя да не знае, дали наистина ще има секс, накрая. Може би, да, но не веднага....защото има други хубави неща за вършене... Намигване Много важно е да си убедителен и предоставящ възможност, която не е за изпускане. Така, както е направил Sarrion в първата ситуация. Това е и липсващото звено във вторият пример.

Втората ситуация е типичен пример за самонавиване. Точно това самонавиване, съчетано с мисленето, че секса е "в кърпа вързан" води до оставането с "празни ръце". Това може да се случи на всеки, когато действа, като загорял или пък, когато не действа, а чака мадамата сама да се съблече. Общото между "загорелия" и "пасивния" е, че и в двата случая липсва момента на напрежението. На мадамата или й е прекалено ясно, какво ще се случи или се чуди, дали този срещу нея не е гей.

Достигам до момента със спора. Самото достигане дотам, води до задънена улица. Не, че не може да направиш и след това, но...шансовете са изключително нищожни. И цялата тази логика се възбужда, когато мъжът се държи самонадеяно и прекалено нийди за секс. Това води до едно претупване на цялата ситуация - един вид "от краката за главата".  
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #23 -: Май 07, 2014, 11:39:36 »

Уау, презумпции и предположения... Яко! Поста ти ми напомня на зубърчетата от кръжока по математика (примерно). Като ги натиснеш малко и почват да ти редят презумпции и теореми  Млъкнал Ако и на живо ти е такъв изказа представям си как общуваш с жени... Да не говорим ако ти се налага да се амогваш с някой. В живото общуване с презумпции и теоремки не се получава нали? Това му е готиното на форума Намигване
Мен пък това превключване от философски приказки "ама мъжът, ама жената, ама как я гледам ,ама тя как ме гледа, ама как я държа за ръцете и за фустата", на канонада-булшит-mode, ми прилича на краба. Яко!
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1943

Профил WWW
« Отговор #24 -: Май 07, 2014, 12:00:37 »

О, Берсерк, смъртна обида. Сравниха те с мен. Направо си зарови главата в пясъка. И почвай кондота да купуваш, и готини дрешки.  Ухилен Ухилен Ухилен Или по-добре няма смисъл. Всичко е случайност. Просто случайно една идва да те наебе.  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Vladikata
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #25 -: Юли 08, 2014, 12:28:14 »

При втората си се провалил защото си отишъл с нагласата , че ще правиш секс без да знаеш със сигурност дали е така. Грешката ти е , че не си отишъл просто с нагласата да изкараш добре , а да правиш секс на всяка цена. Тази ме изкефи как се е подиграла с тебе, щото си пълен аматьор. Първо правило трябва да няма нищо на всяка цена в мислите ти, за да можеш да си отпуснат , фокусиран и да не се спечеш като те отреже.
Активен
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 375

Профил
« Отговор #26 -: Юли 08, 2014, 14:57:20 »

Намигване Пак ли някое скучаещо тролче изважда на бял свят стари теми.Писал съм в началото,че случките са стари,аз не се срамувам да пиша за неуспехите си.Нали се сещаш,че твоето мнение не е от значение.Мненията на Илиян,Берсерк и другите играчи са важни за мен защото са градивни Намигване Дрънканиците на номадите като теб не ме греят.Аз си играя редовно и си изчиствам грешките. Намигване "Аматьора" има достатъчно прилична игра да ти открадне гаджето,така,че по-добре се развивай навън,а не в писането на евангелия дядо попе  Ухилен
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: