Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 13, 2020, 03:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Командировка и още нещо  (Прочетена 1936 пъти)
Blago
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« -: Август 19, 2014, 23:05 »

Ха добър вече като за начало.Доста се почудих дали да пусна темата тук или в проблеми в свалките (цели 20-30 секунди) но реших да е тук.Преди няколко часа се прибрах от командировка на която имах късмета да се забавлявам доста.Имах и късмет де попаднах на супер свястно и точно момиче.Действието се развива в Арбанаси където съм командирован с още трима пича.За жалост са по на 30-40 години женени с деца. Засрамен Пристигнахме там поработихме малко то взе че стана към 15:30 и решихме че за днеска сме се преуморили и стига толкова.Прибрахме с в хотела аз си теглих един бърз душ и тъй като не съм бил до сега в Арбанаси ми се щъка на някъде и ми се пие бира.Карам единия колега не иска другия и той третия също.Да кажем че ги разбирам стари женени хора защо им е да излизат да бият бира с младо и щуро момче като мен. Ухилен  Решавам аз че ще щъкам сам на някъде и излизам да се разхождам.Мястото е страхотно много е красиво там които не е ходил бързо да си спретне една екскурзия до там.Бръмча си аз с кракомобила и разглеждам по едно време усещам някаква умора и жажда поглеждам часовника то минава 6.Намирам бързо някакво заведение да утоля жаждата си с една бира.Влизам вътре то празно само една маса с 1 момче и 3 момичета.Поръчвам си аз бира да ама тия не продавали ариана бъзикам сервитьорката че е несериозно това и я питам какви има.Изброи ми там 4-5 то сред тях няма нищо дето пия бъзикам я и за това и я питам тя кои от тия пие.Казва тя някаква ми значи от нея ми донеси.Изпих си бирата поръчах си ще една момичето нещо се мъчи да ме бъзика че съм пропил още една марка бира.Подминавам лафа и с насмешка и продължавам да си човъркам телефона.Писва ми да рова в телефона оглеждам се то заведението празно само аз сервитьорката която тоя ден беше поела и задълженията на барманка защото момчето дето по принцип работело там си имало някаква работа и съседната маса с момчето и момичетата.На мен ми се разговаря с някои и решавам че сервитьорката ще ми прави компания.Отивам при нея с думите че я виждам че и е скучно и си рови в телефона и че и аз съм като нея и сега ще има щастието да си говори с моята особа.Почна да ме разпитва защо съм сам къде са приятелите ми (тук имам въпрос които ще задам по късно или пък може и нова тема да направя не знам още както ми дойде на момента). Обаждам и аз каква е работата че съм командировка с разни стари пенсии спука се от смях.Почвам да и разказвам аз за разходката си и как съм очарован от мястото.Тя почва да ми разправя как и тя като дошла за пръв път била възхитена колко е красиво.Оказа са че е студентка в УНСС а родом е от Видин.Питам я какво по дяволите търси в Арбанаси. Ухилен Само тук успяла да си намери работа за лятото.Поговорихме си още малко разни общи неща и я питах.Кога свършва работа вика ми в 8 страхотно значи в 8 и 1 почваш да ме развеждаш из селцето защото го познаваш вече.Тя ми се хили и си мисли че се майтапа в последствие разбра че съм бил 100% сериозен и почна да ме развежда.Ходим си и си говорим на всевъзможни теми.Почвам да разбирам колко е умно и начетено това момиче и също така разбирам как съм уцелил 10ката.Няма познати тук а аз съм най-приятното и интересно нещо което и се случва откакто е почвала работа в това китно селце.Всичко е точно обаче огладнях и я помолих да ме заведе до някоя хубава кръчма да вечеряме.Хапнахме пихме и домашно червено вино ах как го обожавам туй домашно вино.Поговорихме си още малко и и казах да ме води до хотела защото не знам как да се прибера.Бъзиках я че са ще ме отвлече и ще ме използва за секс роб.Ха ти да видиш колко отворена излезе тая почва да ми обяснява как робите и били мускулести като дядо Силвестър Сталоун на младини и не съм се вписвал в тия изисквания.Аз пък и обаждам че мама и тате са ме направили съвършен и че имам един качествен и твърд мускул и ако е послушна ще и дам да си поиграе с него. 8)Тука вече млъкна и се усмихна едно такова перверзно и смени темата.Разбрахме се следващите дни да ме води до църквата Рождество Христово и манастирът Свети Никола. Стигнахме до хотела поканих я да се качи да пием по една последна бира отказа ми реших да не настоявам се пак цяла седмица ще съм там. Прегърнах я и и лепнах целувка по бузата за лека нощ и кои от къде е.На другия ден си писахме няколко смс-а кара ме да излезнем да се разходим и да хапнем но бях много уморен и отказах.Пак пуснах офертата да си довлече сладкото дупе при мен и да пием бира пак отказва.Разбрахме се че на следващия ден ще скатаем малко от работа и ще ходим до църквата и манастира за които споменах по рано.Така и стана разгледах ги приказки смешки както си му е редът.Седнахме под едно дърво и там я налазих хоп целувка не се дърпа супер хоп отново опала и език бута.По едно време ми разправя че трябвало да се прибере да свърши нещо и да сме се видели по късно.Ок викам да върши каквото ще върши пък вечерта ще се видим във кръчмето дето ме води предния ден.Вечерта хапнахме пихме доста от хубавото вино и заминахме към хотела ми където вече не отказа поканата ми за финално питие което така и не изпихме.Следващите дни се виждахме за разходка хапване пиване и за прекрасния завършек на вечерта. Усмивчица

Сега да задам въпроса си за които споменах по рано.Тъй като в следващите няколко месеца ми се очертават командировки нон стоп из цяла България.Нещо за което се радвам отдавна искам да обикалям страната но нямах времето и средствата а сега ми се отдава тая възможност макари по работа.Та на въпроса как вие опитните играчи излизате и се забавлявате сами? И въобще излизате ли сами? Дайте ми някакви съвети и насоки как най-добре да процедирам при такава ситуация като моята.Нямам намерение да си седя в хотела като колегите ми. Усмивчица
Активен

Когато някъде влезе мъж с харизма, чар и самочувствие, тия с големите портфейли , големите мускули , скъпите дрешки и  изкуственото самочувствие могат да се прибират по къщите си.
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #1 -: Август 20, 2014, 08:06 »

Като ти чета историята нямаш нужда от съвети.  Усмивчица
Активен

Никога не се отказвай .
AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 140

Профил
« Отговор #2 -: Август 20, 2014, 11:02 »

Първо, поздравления че си излезнал. Харесва ми нагласата ти. И разбира се, че и на следващите командировки ще продължиш да излизаш сам по кафета, барове и дискотеки, вместо да стоиш с женените ти колеги в хотела.

СЦЕНАРИИ 1: Излизаш с нагласата и схващането, че да излизаш сам е лузърско и вътрешно изпитваш притеснение от това. Това е напълно първичната емоция и е нормално за човек, който го прави за първи пъти.
Ще започнеш да овърташ и да се оправдаваш като п*тка защо си сам и резултата ще бъде - ще си доста плашеща лепка за момичетата. Преди да излезеш, най-вероятно ще почнеш да се чудиш какво да отговориш като някое момиче в дискотеката те пита с кой си? Защо си сам? Най-вероятно ще започнеш да си измисляш някакви оправдания, какво ще кажеш, че приятеля ти му е станало лошо и се е прибрал и т.н. НЕ ГО ПРАВИ!!!
Мацката вижда в теб, пич, прецакан от обстоятелствата, който е принуден да прави нещо отчаяно.

СЦЕНАРИИ 2:Излизаш с настройката, че си пич и излизаш сам, защото това искаш да направиш и не те интересува дали има с кой или не. ИСКАШ ДА НАПРАВИШ НЕЩО И ГО ПРАВИШ!
Когато в дискотеката трябва да кажеш, че си сам, го правиш гордо с уверен глас: "САМ СЪМ! Командировка съм с колегите ми, но всички са женени. Реших, че искам да излезна да се забавлявам и да срещна готини хора, вместо да стоя в хотела и да ме занимават с пенсионерските им глупости".  
Какво субкомуникираш на мацката по този начин? Тя вижда в теб пич, който е в контрол. Искаш да отидеш на дискотека и не ти пука какви са обстоятелствата и не се съобразяваш с никой. Ти си госпадар на твоя свят. Ако си наистина уверен, дори ще ти се накефят за това и ще бъде предимство, а не недостатък.

Така, за самия сет, няма много игра и няма какво да коментирам. Не искам да омаловажавам успеха ти, но обстоятелствата са били страхотно в твоя полза и толеранса за грешки е бил огромен. Мацка, която работи в малко селце за лятото, няма приятели там, след 1 месец си тръгва, няма други опции за секс. Единствено е трябвало да не направиш нещо мега глупаво.

Стигнахме до хотела поканих я да се качи да пием по една последна бира отказа ми реших да не настоявам се пак цяла седмица ще съм там.
Играта ти като цяло е малко пасивна и мудна - имам предвид  липсата на настоятелност и цялото това разкарване по кафета, кръчми, църкви преди да сте правили секс. Виж, ако си отчел изключително благоприятните обстоятелства + факта че имаш цяла седмица там, донякъде бих те оправдал, това е един фактор в полза на това да не натискаш. При положение, че ако действаш на сигурно и предпазливо имаш почти сигурен клоуз, защо да рискуваш да натискаш още първата вечер, което ще билдне сериозни възражения от нея, ЛМР и т.н. Това обаче е второстепенния фактор в случая.  В пъти по-важния фактор, който определя дали да натискаш или не, е как ви се развиват отношенията с мацката тая вечер. Ако тя е готова за ескалация и не ескалираш, може да те приеме за неуверен хлапак, да загуби интерес, това да е края на отношенията ви и повече да не я видиш. Надявам се да не породя полемика във форума и 5 теоретици и 5 практици да дойдат и да ме хванат за гушата, затова веднага ще балансирам твърдението си:

Утре отиваш командировка в Пловдив или в който и по-голям град и вместо мацката в Арбанаси, срещу теб стои всяка обиграна мацка, която е в своя град, с много приятели и ухажори.
Стигнахме до хотела поканих я да се качи да пием по една последна бира отказа ми реших да не настоявам се пак цяла седмица ще съм там.
Направиш ли това, си Game Over. 1)Показваш липса на топки, като се отказваш на първото й възражение. Тя губи интерес към теб. 2) (по-маловажното)На другия ден се събужда и има 5 пропуснати и 7 смс-а от 3ма, с които се чука и 2ма с които се зарибява в момента. Състезаваш се с тяхните оферти за вечерта, и то след като вече е загубила интерес към теб, защото не си ескалирал, когато е трябвало да покажеш увереност и настоятелност.

От гледна точка ма мъжко-женските отношения, било то в Арбанаси, София, Пловдив, Марс - си задържен да си настоятелен и да ескалираш.
От гледна точка на конкретните обстоятелства на сета в Арбанаси - е по-правилно да не бързаш много. Давам 5 пъти по-голяма тежест на горния ред.
Ти си играча, ти държиш джойстика, и ти трябва да преценяваш и калибрираш на момента. Затова Играта е интересна.

Пак казвам, ако си отчел добрите обстоятелства и затова си играл така - поздравления. Ако обаче играта ти винаги е такава, трябва да поработиш над нея, за да стигнеш до това, което прави Парадокс във Варна.
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #3 -: Август 20, 2014, 11:47 »

Поздрави и от мен, направил си каквото си сметнал за правилно в ситуацията. Сега, и аз като алфастар бих казал първоначално че е трябвало да си по-настоятелен, дори и все пак да не се беше качила първата вечер, просто за да й го вкараш в главата като идея. Обаче имам предвид, че ти все пак си бил там, видял си ситуацията и може да си преценил, че е по-добре да изчакаш, което е напълно допустим вариант. И аз съм го правил, като усещам, че нещата рано или късно ще се случат, не бързам да напирам.
И тук ще се съглася със Стар-а, че е имало огромни шансове в твоя полза - какъв е шанса цялото заведение да е било празно, и тя да не търчи между масите, сиреч - заета, сиреч - гейм овър преди да е почнала. Шанс - колегата й го няма, иначе най-вероятно нямаше да иска да я види как си тръгва с теб. Шанс - приключва в 8, повечето работят поне до 12-1, след което ще са скапани и няма да им се прави нищо. Шанс - съгласила се е понеже е нямало други опции освен да ходи да виси в хотела си. Шанс - след като първата вечер не си я накарал да инвестира нищо в отношенията ви - например поне да сте се целували, защото тогава вече е инвестирана, да се навие и следващата вечер да излезете, пак защото най-вероятно няма други опции.
     Тъй като ще ходиш по други градове, съветът ми е да не се вкопчваш в очаквания, че всеки път ще всичко ще се разиграе в твоя полза както в случая.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Blago
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #4 -: Август 20, 2014, 19:35 »

AlphaStar като цяло дал си два много точни сценария.Ако трябва да определя в кои от тях попадам отговора е в нито един от тях.По скоро съм някъде по средата изпитвам някакъв вид не комфорт от това че излизам сам.Според мен се дължи на факта че няма с кои да си лафа.Това не значи че като ме питат защо съм сам почвам да разтягам локуми а си казвам истината по колкото мога по забавен начин.Хич не ми пука как ще я приемат било то жени или мъже.
Сега за играта ми ясно ми е че шанса е бил в моя полза няма какво да се лъжем.Споменаваш че много съм я развеждал.Направих го защото на мен така ми беше кеф винаги е по приятно да има с кои да си полафиш докато разглеждаш някоя забележителност.Отдавна исках да пътувам из страната но нямах времето и възможностите.Сега хем ще пътувам хем и пари ще вземам за това.Та мисълта ми е че исках да разгледам като хората това китно селце.Не ми липсват скрупули да натисна още първата вечер най-малкото след като имам алкохол в кръвта.Не натиснах поради тази причина която и ти изтъкна че съм там цяла седмица а тя няма по интересни занимания за къде да бързам.Даже съм го и написал в рапорта.

и също така разбирам как съм уцелил 10ката.Няма познати тук а аз съм най-приятното и интересно нещо което и се случва откакто е почвала работа в това китно селце.

Kejtarn хич не си права илюзии че като ида другаде ще е същото точно заради това поисках съвети. Усмивчица
Активен

Когато някъде влезе мъж с харизма, чар и самочувствие, тия с големите портфейли , големите мускули , скъпите дрешки и  изкуственото самочувствие могат да се прибират по къщите си.
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #5 -: Август 20, 2014, 20:20 »

Има нещо което май и двамата не взимате предвид и това, е че процента на жените които ще си легнат на първа среща е доста нисък, а при колд апроуч е още по нисък. Съгласен съм ако усетиш, че е готова да ескалираш, но ако не си преценил вярно ескалацията само ще ти развали играта. При втора среща тя вече си е представила какво ще стане и има ли такава е почти на 80% сигурен клоуза.

Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: