Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 21, 2021, 01:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Анкета
Въпрос: Как да се развие "свалката" от тук нататък.  (Гласуването приключено: Септември 27, 2014, 00:20)
Справих се - 1 (20%)
Чата изглежда бета - 4 (80%)
Общ брой гласове: 5

Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Фейсбук Хейт  (Прочетена 2701 пъти)
Pewter
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Септември 12, 2014, 00:20 »

Здравейте. Кратка пред история.
Един приятел постна коментар под снимката на въпросното момиче, относно това, че по тялото й беше работено с Photoshop (само за протокола, момичето изглежда добре 7-8, а въпросното работене с Photoshop, не е кой знае какво Усмивчица ).
След като изтри "хейтърският" коментар на приятел, както след това й на няколко други приятели, забелязали малкият дефект. Аз й написах нещо от сорта на " коментарите ги трий колкото си искаш, но проблема са си все там"   Ухилен.
След малко виждам тя ми пише ........ КАКВО  Смотан ?!?!?! Казах си това е моят шанс  Завърти очи
Ето линк към целият чат. http://imgur.com/a/3QVto
Така, момчета и евентуално момичета, давайте, вие сте наред.Чата е от вчера, днес възнамерявам да не й пиша. Ще чакам евентуално тя да пише, ако ми пише, значи съм й направил впечатление.
Имайте на предвид, че с въпросното момиче не сме се виждали, нито се познава/хме.
Сега като препрочитам чата си мисля, че това на края звучи яко Beta, но докато си писахме мисля, че наистина изглеждах като някъв creep и затова се опитах да замажа някак положението.
Активен
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 212

Профил
« Отговор #1 -: Септември 12, 2014, 01:02 »

Още в  началото те е закопала, не бъди толкова приятелски настроен.
Изразявай себе си независимо какво мисли тя,а ако си от голям град още тази вече ризката и в клуб.
За начало заговаряй само за да се здрависате,запознанство , а по нататък гледай да стигнеш колкото може по далеч.
Браво въпреки всичко не си се отказал. Колкото и да ти намеква че си зле изобщо недей да си го слагаш,имал съм случаи когато тя след седмица ме търси. Другия път и отговори подобаващо (без  псувни  Ухилен) негния да разбере,че не си пише с поредния нещастник, а с пича който ще я подмокри като се видят.
Активен

Ако успееш да убедиш себе си, че можеш да направиш дадено
нещо, стига то изобщо да е възможно, ти ще го направиш,
колкото и да е трудно. Ако, обратното, си представиш,
че не можеш да направиш и най-простото нещо на
света, наистина ще ти е невъзможно да го направиш и
къртичините ще са за тебе непристъпни планини.
Емил Куе
Pewter
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #2 -: Септември 12, 2014, 01:12 »

Града ни е малък с един нощен клуб. "Голям" купон е да знаеш  Ухилен. На празно ще си гладя ризата.
А мисля, че в началото ме закопа, защото сигурно й е било омръзнало от хора, натякващи й за дефекта на снимката.
Активен
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 212

Профил
« Отговор #3 -: Септември 12, 2014, 01:17 »

Изглади я и иди, недей да отваряш сетове направи го точно защото не искаш, разчупи се малко.Като искаш и с бармана се запознай.А ако отвориш сет още по-хубаво.
Активен

Ако успееш да убедиш себе си, че можеш да направиш дадено
нещо, стига то изобщо да е възможно, ти ще го направиш,
колкото и да е трудно. Ако, обратното, си представиш,
че не можеш да направиш и най-простото нещо на
света, наистина ще ти е невъзможно да го направиш и
къртичините ще са за тебе непристъпни планини.
Емил Куе
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #4 -: Септември 12, 2014, 08:37 »

Цитат
Чата е от вчера, днес възнамерявам да не й пиша. Ще чакам евентуално тя да пише, ако ми пише, значи съм й направил впечатление.

Тя няма да ти пише това ти го гарантирам. Относно чата почваш като се хващаш за нещо емоционално, но то е свързано с негативна емоция за момичето и тук ти почват проблемите понеже тя е агресивно настроена към темата, вместо да смениш темата задълбаваш и негативните емоции се прехвърлят към теб. Това за майка ти въобще няма да го коментирам, а с излизането много бързаш.
Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: