Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 24, 2020, 07:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Дискотека : Силен старт и издънка в края: )  (Прочетена 3084 пъти)
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« -: Септември 11, 2014, 02:19 »

Значи, рядко пиша във форума, ама тая история съм длъжен да я публикувам с риск да бъда охулен, че такъв идиотизъм като моя рядко се среща Ухилен
   Tа историята се развива във втория по големина град в страната, и първи по красота на жителките му,  където съм за уикенда на разходка и за разпускане (имам апартамент, но не живея там). Събота вечер, известен клуб в центъра на града, весела смесена компания, и бутилка Bushmils на масата. Добро настроение наздравици, и аз какво да правя освен да огледам периметъра за жертви жени. Обръщам се зад мен - кочкомпания, отстрани също. В близък план беше тва, викам си ще обиколя няма да е тая работа така. Обикаляме с един приятел (направо с чашката си вървя в ръка Смотан )наздравици наляво надясно, някъде видя ли ситуация с мацки направо влизам с разговор, ама квото ми хрумне на момента, като гледам естествено да не изглежда, че за тва обикалям и се спирам на всяка Смотан Леко подпийнал и в настроение (естествено не пиян или дори замаян) даже с пичове наоколо си давах наздраве, да си вдигна енергията. Тук-таме завързах разговори с мацки, погледи имаше, но само им влизам говоря малко, по някой бъзик, наздраве и се махам. Все едно познавам всички в дискотеката, а де факто не познавам никой Смотан По едно време гледам на бара стоят две доста брутални, отляво до тях още двечки такива и викам айде ся или едните или другите, че не върви при всички, и се изтеглих малко да огледам ситуацията. При едните дойдоха 2ма пича, явно са били с тях и не съм ги видял, та се насочих към другите. Моя човек от компанията не искаше да дойде при тях, остави ме сам на фронта... никой от другите също не посмя, даже ми се изсмя някой и вика стига няма да ти обърнат внимание. А те двечките си стоят с гръб на 15ина метра от мене съвсем кротко и си смукват там по един коктейл, нито се забавляват танцуват нито нищо, даже не се обръщат нанякъде, като минах покрай тях 2 3 пъти, дори не ме забелязаха, демек никви индикации на интерес.
   Та викам си айде отивам сам и тва е, давам им наздраве и после нещо тривиално като "момичета, как е партито тази вечер и къде са ви мъжете" и още някви от рода ама с широка усмивка и все едно не ми е направило впечатление че са яки, и пичовете наоколо дори още не са се напили да та се престрашат да им се пробват. Нали и говоря ама се хиля и стоя по средата да видя коя ще ми обърне внимание от двете и коя ще върже. Едната беше между 7 и 8, другата спокойно ѝ давам 9 (по-късно разбрах че е била танцьорка в различни клубове из страната). Дават ми и 2те наздраве, като 9ката ме погледна малко по-особено, даже едва доловимо се усмихна така и ми отговори там на стандартните глупости. След малко се махам, връщам се при мойте хора, като на мацките никво внимание не обръщам. Още 1 2 пъти ходих само наздраве и се махам, все едно са ми дружки, тая 9ката пак усетих че отвръща с лек интерес може би, погледна ме, малко ме огледа единия път, ама някви по-сериозни аванти нямаше. После розичка ѝ занесох такава от салфетка тя се ухили цялата, викам ся е време да се запознаем вече, мерси няма ли да кажеш, после пак някви тривиални работи,откъде си що си кво си, и от рода на че си стоят само и си пият двечките а изпускат купона и тя вече я усетих как се отваря но приятелката ѝ ни гледа на кръв. Викам си тая ще ме спъне чакай да дръпна някой от мойте хора да ми асистира и да я занимава, ама те дървета, не посмяха вече, и като зрители бяха малко: )
   През тва време вече гледам назад кво става към бара : пичовете наоколо вече се бяха понапили и окуражили от моя подход към двете и като ги налазиха... един след друг тълпи навлеци се наредиха и се спускаха един по един към тях да им се пробват Смотан С крайчеца на окото гледам как един ѝ говори на 9ката върху нея там и тя гледа отегчено настрани и ме погледна в тоя момент едно особено и си викам тва е момента. Отивам демонстративно ѝ подавам ръка все едно я спасявам и я дърпам от бара да танцува - обаче тя НЕ, вика НЕ ама с усмивка такова. А и другата веднага се спусна като орлица и вика: МАХАЙ СЕ, и аз почнах да ѝ говоря: викам само за 2минути ти я крада спокойно, в безопасност е с мен, виж какви лоши хора има дето я притесняват и соча навлеците наоколо, аз не съм лошия викам. И тя оная пак : НЕ остави ни само двете сме си добре не ни трябват мъже тая вечер, и аз ѝ викам добре на тебе повече наздраве няма да ти давам зла си, и пак пробвам да дръпна мойта, тя леко се отмести от столчето аха да стане, ама пак се спря и викам ти пък не можеш да се забавляваш, след малко идвам и те вдигам да танцуваме, само да си ми отказала... и се връщам на мойта маса. Ама вече се почнаха едни погледи... усмивки от нейна страна.. намигания...вдигам чашата тя отвръща, поговори си малко с онази и явно се разбраха да не я спира, някви жестове с пръст заканителни и правя демек че ми е обещала да стане, намигания, смях яко Смотан Накрая отивам вече уверен гледам я тя се смее аз се хиля дърпам я, дойде стана поигра малко ама доста дистанцирано такова и седна. Аз обаче продължавам, борбата беше голяма все пак, викам тва не се брои идвай тука, дърпам я по сериозно, онази постепенно взе да отвръща,танци манци а у, градуса се вдигна, всички в кръг около нас ни гледат, онази явно вложи доста страст да се докаже че все пак умее да се забавлява Смотан После целувка две, пак отдръпване, онази се изнерви малко ме блъсна, пак целувчици. Натискането и мръсните танци станаха сериозни. Оставих я замалко, пичовете от съседните маси всичките ми дават Хай файв и наздраве, навлеците и те, чак смешно ми стана Смотан
Дотук добре , ама вече беше към 5 часа, моите хора си тръгнаха почти всички и аз сега си викам сам ли да остана с нея и да я чакам, питам я докога ще стоите , тя вика : не знам сигурно още малко ама може и час. Двама приятели дето бяха останали ми дават зор от масата да си ходим непрекъснато, а се чудех дали да остана сам с нея до последно ама тогава пък си мислех как ще ги разделя двете... Моля ги пак моите 2ма да я занимаят нещо другата те: не та не, айде та айде да си ходим. ВИкам си хубаво: взимам тел и се махам. Отивам викам ѝ дай си номера утре да пием по нещо, че имам още един ден тука и си отивам. Даде го и се махнах, ама още тук загубих играта може би. Нищо викам си на другия ден ще стане Прекрасното. Да бе да, как ли пък не.

На другия ден спах до късно следобед, писах ѝ смс, тя не отговори, после имах други планове за вечерта, пак с компании и барче. Даже не ѝ звъннах (втора глупост), тя обаче почна да пише смси, дай си фейсбуук да се опознаем повече тва онва, и някви други неща, 7 8 смса си разменихме. Викам ѝ другия уикенд пак съм тука и ще се видим вече, че днес стана късно, а имам други планове и излизания. Прибирам се вечерта след бара на втората вечер, после гледам тя ме намерила , пратила покана, и още в момента в който влезнах в 4  5 вечерта гледам пише- как си, коя зодия си и т.н., тя инициира разговор. Початихме малко и ми пише лека нощ с разни картинки там не спира да праща. На следващия ден се прибрах в моя град и писахме доста единия ден, тя отговаря непрекъснато на секундата, интерес на ниво, авантюристичен човек съм вика, обичам авантюрите, ама общо взето някакъв по-нормален лаф не можах да завържа с нея, очевидно акъл за това няма, разговора предимно се въртеше около бедра, татуси и т.н. Кажа ли нещо по-сериозно тя не го схваща и отговаря с  " Смотан ". Постепенно емоцията се изгуби, понеже тя си е ограничена и освен "лежа си, слушам музика, сега ще пуша" и някви такива друго не произвежда мозъчето ѝ (кой ме караше по дяволите да се занимавам с чатове, ама сам съм си виновен че стигнах до там). Накрая се избъзиках за нещо по-пиперливо, което не го схвана явно, само малоумен човек не би го схванал, но нейсе. Махам те вика лека вечер и ме изтри, и тва беше края  Ухилен

Извод: Можеше първата вечер в самата дискотека да остана при тях двете самичък и да я дебна до сутринта, но как щях да разкарам приятелката и да я взема мойта с мен? Както и да е, не останах, не натиснах , не пробвах.
   Втори ден: емоцията вече е изчезнала и логиката е на преден план, все пак можеше да звъня с оферта за излизане и оттам да продължа нещата, и това не направих. След което на нея ѝ се включва сигналната лампа кой съм откъде съм , и започва с смсите да разпитва и да ми иска фейсбуука "да се опознаем". Викам си айде ще си направя пак бара с приятелчета, може нещо ново да изскочи, а тази ще я оставя за следващия уикенд като дойда.
   Трети ден: вече ме нямаше в града, нямах друг избор освен чата, и там нещата се оплетоха безвъзвратно, въпреки че демонстрираше зверски интерес, сам се закопах.  
Kaто цяло не съжалявам за цялата игричка, дори ми е смешно в момента, друга ще изскочи пак, така че не ме притеснява особено. Е, може и да не е 9ка, а може и да е... кой знае  Усмивчица  
Активен
delgado
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

,,Be yourself: everyone else is already taken."

Профил
« Отговор #1 -: Септември 11, 2014, 02:55 »

Това с онлайн играта, чатовете и тнт. си е пълна простотия.. Не е трябвало да се впрягаш в чатове толкова много. Пишеш първия ден (най-много 1 час, след което казваш, че имаш работа/че ставаш/че лягаш) като я опознаваш (това, което на теб ти трябва, за да видиш дали си струва като характер). На втория ден влизаш за малко, тя ще ти пише и си уговаряте среща  (нали другия уикенд ще ходиш пак до там) под предтекста, че на живо ще се опознаете по-добре (което е така, пък и няма да може да ти отговаря само с емотиконки, когато заговориш за сериозни неща) и си изключваш чата. Така не можеш да оплескаш нещата повече. Иначе добре си се справил като цяло, въпреки че след като си я срещнал си забравил, че в бара има и други момичета освен нея.. Следващия път ще знаеш да не си губиш времето с чатове. Успех!
Активен

,,Вълкът не е по-силен от мечката, но НИКОГА не играе в цирка.."
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Септември 11, 2014, 03:10 »

Не е в чата въпроса, драсках ѝ рядко и не съм отдавал съществена важност.  Направили сме 3-4 разговора за по 20-30 мин общо за 2та дни ей така, където насочвах към теми за тръпката, адреналина, авантюрите, татуировките, и майтапи постоянно от рода на колко деца ще ѝ направя и т.н. Просто идеята ми е, че цялата ситуация не трябваше да стига до чат , а трябваше да бъде решена много по-рано, но ми куца завършващия удар в такива ситуации. Тя в дискотеката към края сама идваше да ми танцува покорително и агресивно такава. Голяма емоция създадох в самия момент, просто трябваше да я оползотворя час по-скоро : )
Активен
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #3 -: Септември 11, 2014, 08:58 »

В дискотеката трябваше да обръщаш внимание и на двете така накрая би могло да ги изпратиш (първо приятелката) и после таргета. Но въпреки това си взел телефон което е ок. От тук ти почват грешките:
1. Пращаш СМС, трябваше да се обадиш (един мъж се обажда, смс праща кой?Ъ??).
2. Като знаеш, че писането не ти е силната страна не почвай да пишеш. имаш и телефона нали?

Много мъже подценяват онлайн играта, а в днешно време жените прекарват повече време с телефона онлайн от колкото излизат по дискотеки.
При наличието на интерес от нейна страна да те намери в ФБ трябвало е много малко въображение за да сексуализираш чата, с какво си облечена изглежда ми секси, ех сега ако бях при теб Супер елементарни неща са, но работят с още 3-4 лафа можеш да я накараш да се разтрепери докато си представя какво ще и се случи като те види отново.

Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Септември 11, 2014, 15:14 »

Много мъже подценяват онлайн играта, а в днешно време жените прекарват повече време с телефона онлайн от колкото излизат по дискотеки.
При наличието на интерес от нейна страна да те намери в ФБ трябвало е много малко въображение за да сексуализираш чата

Опитах да сексуализирам естествено, на което тя винаги отговаряше с ": D ". Инак ми пишеше как си миличък и ме питаше някакви простички неща, доколкото може да роди мозъчето ѝ. А в моменти когато се пошегувам по-грубо за нещо тя все едно не схващаше изобщо. Накрая най-неочаквано на моя реплика, тя ме изтри. Беше нещо от рода на "че красивите жени често ме преследват и не мога да се оттърва от тях, ама знам че както хубави емоции така могат да ми донесат и беля на главата, даже си мислих днеска да те трия от фейсбук да не стане някоя беля : D : D : D " след което ми вика лека вечер и ме изтри.
Което ми се вижда малоумно, че не е схванала, че е майтап.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1335

Профил
« Отговор #5 -: Септември 11, 2014, 16:47 »

При наличието на интерес от нейна страна да те намери в ФБ трябвало е много малко въображение за да сексуализираш чата

Опитах да сексуализирам естествено, на което тя винаги отговаряше с ": D ". Инак ми пишеше как си миличък и ме питаше някакви простички неща, доколкото може да роди мозъчето ѝ. А в моменти когато се пошегувам по-грубо за нещо тя все едно не схващаше изобщо. Накрая най-неочаквано на моя реплика, тя ме изтри. Беше нещо от рода на "че красивите жени често ме преследват и не мога да се оттърва от тях, ама знам че както хубави емоции така могат да ми донесат и беля на главата, даже си мислих днеска да те трия от фейсбук да не стане някоя беля : D : D : D " след което ми вика лека вечер и ме изтри.

Ако ще ходиш в нейния град отново, можеш да пробваш да продължиш да и пишеш, все едно нищо не се е случило. Не споменаваш нищо за това, че те е изтрила, запазваш положителната емоция на разговора и т.н
Активен
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #6 -: Септември 11, 2014, 17:41 »

Не схващаш въобще какво си сбъркал за това ще се опитам да ти обясня:
Подхода ти по време на чата е изцяло погрешен защото субкомуникира Аз съм перфектния пич, а ти си някаква смотана кифла. Има хиляди като теб.
Ти си предизвикал интерес у момичето в дискотеката и тя те е намерила в ФБ, искала е да си пише с теб отговаряла ти е веднага и не ти е пускала шит тестове. В замяна е трябвало да и пуснеш валидация, че я харесваш един два комплимента и да започнете да си говорите на по интимни теми.
В тази ситуация е напълно безсмислено да се бъзикаш грубо с нея. Един чат не свършва в момента когато ти си мислиш той е свършил много по-рано когато ти е отговаряла с  Ухилен.

Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3872

Профил
« Отговор #7 -: Септември 11, 2014, 18:22 »

Двама приятели дето бяха останали ми дават зор от масата да си ходим непрекъснато, а се чудех дали да остана сам с нея до последно ама тогава пък си мислех как ще ги разделя двете... Моля ги пак моите 2ма да я занимаят нещо другата те: не та не, айде та айде да си ходим.
Такива "приятели" по-добре без тях да ходиш да дърпаш, отколкото с тях. Трябвало е да останеш според ме. Но това не винаги е възможно - зависи дали имаш работа на другия ден, а и има ли смисъл: дали мацките пък имат работа, или им се спи, или още им се дивее или им се ебе, и дали логистично ще се вържат нещата, трябвало е да разузнаеш коя с коя ще се прибира, къде живее, с кого и т.н.

Даже не ѝ звъннах (втора глупост), тя обаче почна да пише смси, дай си фейсбуук да се опознаем повече тва онва, и някви други неща, 7 8 смса си разменихме. Викам ѝ другия уикенд пак съм тука и ще се видим вече, че днес стана късно, а имам други планове и излизания.
СМС-ите не са глупост, но виж фейсбука си е глупост, и то голяма. Като си искал да ебеш, трябвало е да намериш време да излезеш с мацката. Като си решил, че другите планове са ти по-важни, кой ти е виновен. По фейсбука как мислиш да я свалиш, ти видя ли я колко приятели има там? Бас държа, че са 500+. Ти с твоите съобщенийца трябва да се състезаваш с тези 500 други кълвача, които всичките искат да я наебат. А ако беше излязъл само с нея двамата лично, с никого не се състезаваш освен със себе си.
Активен
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Септември 11, 2014, 18:41 »

Не схващаш въобще какво си сбъркал за това ще се опитам да ти обясня:
Подхода ти по време на чата е изцяло погрешен защото субкомуникира Аз съм перфектния пич, а ти си някаква смотана кифла. Има хиляди като теб.
Ти си предизвикал интерес у момичето в дискотеката и тя те е намерила в ФБ, искала е да си пише с теб отговаряла ти е веднага и не ти е пускала шит тестове. В замяна е трябвало да и пуснеш валидация, че я харесваш един два комплимента и да започнете да си говорите на по интимни теми.
В тази ситуация е напълно безсмислено да се бъзикаш грубо с нея. Един чат не свършва в момента когато ти си мислиш той е свършил много по-рано когато ти е отговаряла с  Ухилен.

Ето това е най-близо до истината може би, сега усещам какво ми е убягнало. Наистина може би се държах с такава нагласа всячески да ѝ докажа, че с нищо не ми е специална през цялото време и прекалих.
Активен
Heat
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 109

Go hard or go home

Профил
« Отговор #9 -: Септември 11, 2014, 23:46 »

Пич, ти си изглеждал нелепо в края. Спечелил си мацката и си загубил спечелен мач. Това е като Кличко да пребие някой от бой, съдията да спре мача заради тоталната му доминация и той на прекратен мач през съдията да му се нахвърли да го бие. Ами, хвърчиш. Целта на тези амогвания е да покажеш, че ти си THE DUDE. Следващият етап е по-важен - да докажеш с поведението си това. Жените нямат нищо против да ги зариби играч, идеята е да ѝ покажеш, че за нея си "мъжът мечта", "нейният човек", а,у, разни простотии там. Ама не да се занимаваш с нея и да продължаваш да напираш, че си голяма риба Ухилен И все пак gg, другият път повече.
Активен

Да сбъркаш не е грешка. Това е опит.
Да не опиташ - това е загубен живот.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: