Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 20, 2020, 22:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Истории в парка  (Прочетена 1629 пъти)
Blago
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« -: Септември 18, 2014, 23:32 »

И така здравейте пек.В последните седмици се случиха доста интересни неща.И ето че най-после намерих малко време да споделя две от тях които ми направиха доста впечатление.
И така преди две седмици пак съм командирован.С колегите пристигаме в хотела настаняваме се вършим малко работа колкото да се каже че сме свършили нещо.Работния ден свършва и решавам че ще се разхождам нещо не съм на кеф и решавам да се прибера на връщане забелязах един парк в които по късно ще се развие действието.Та прибрах се догледах последния сезон на game of thrones.Поглеждам часовника то 22:30 реших да ида до близкото заведение да пия една бира и да вия дали няма да се случи нещо.Там нямаше нищо интересно изпих си бирата взех си и едно кенче за като се прибера.Прибрах се и си пуснах един филм на pkck up тематика гадната истина или нещо от сорта с Джерард Бътлър.Във филма тоз имаше зверски фрейм много му се изкефих и по някое време съм заспал.Сутринта снаха взех си едно кафе и се насочих съм парка за които споменах да го изпия на спокойствие и да се порадвам на лапетата дето си играят там.Много зареждащо ми действа да гледам разни деца да си играят и забавляват не обременени от проблеми.Всичко е точно радвам им се на децата и в същото време гледам колко материал минава покрай мен.Гледам разни готини дупета на колело да минават покрай мен други друсат цици тичайки.А аз се зареждам с настроение.На другия ден същото само че почват и да ми се въртят мисли за запра някоя и да вида какво ще стане.И тук пак ме налазват мисли от рода.Как да я спра без да си помисли че не съм някои хахо? Ама тя е на колело да не вземе да се пребие? И те такива глупости.Третата сутрин същото с една малка разлика.Докато отивах към една свободна пейка гледам в далечината се задава едно момиче тичайки прихванах и погледа от далеч и несъзнателно задържах очен контакт докато не се разминахме.Стигам до пейката настанявам се удобно и почвам да се настройвам.До мен една майка с момиченце тя седи на пейката а момиченцето тича нещо по тревата.Гледам пак се задава момичето с което се разминах и лепвам усмивка до уши.След малко пристига един татко с момченце сяда на пейката от другата ми страна.Момченцето веднага се затича към момиченцето с думите здравей аз съм (каза си името не го помня) хайде да си играем.В тоя момент нещо много яко ме жегна как чавето на има няма 4-5 години отиде и почна да си играе с момичето.А аз си мисля разни глупости само и само за да не се запозная с момичето.Няколко минути по късно таткото стана и отиде при майката от друга ми страна и нещо я заприказва.Стана им лафа за децата как са си играели и някакви такива щуроти.А аз пак бях жегнат в тоя момент гледам момичето пак минава покрай нас и оп станах и се затичах след нея без да го мисля много.Почти я бях настигнал и се сещам за My Best Friend's Girl как пича се запознава с момичето.Стори ми се добре и реших да го изиграя е без падането де него го пропуснах.Та тичам аз до нея поглежда към мен аз се усмихвам и почвам да приказвам каквото ми дойде на акъла в тоя момент.Добро утро видях те колко енергично тичаш и реших да потичам малко с теб.Тя мълчи нищо не казва.Дано да не ти преча но пък и да ти преча нямаш голям избор ще трябва да ме изтърпиш като се усмихвам.Тая пак мълчи само се усмихва.Я ама ти си имала и хубава усмивка освен заразителна енергия браво.Никаква реакция още ама продължавам.Аз съм Благовест приятно ми е.Тая пак лепна усмивката но продължава да мълчи.Аз обаче продължавам е стига де само ще ми се усмихваш ли да не си няма.Тук е момента да кажеш приятно ми е аз съм Димитричка (усещам я как едва сдържа смеха си тук) или пък я ми се разкарай от главата не ме занимавай с глупости бе Благо.Пак мълчание а я усещам как и е приятно нищо че мълчи само млъкнах за малко и си тичаме поглеждам я усмихва ми се усмихвам и се и мълча.По едно време почвам пак.Виждам че компанията ми ти е приятна ама така не става само аз да говора а ти да се усмихваш вложи малко усилие и ти кажи две приказки.Пак мълчи гледам че наближаваме пейката дето си оставих кафето и казвам.Гледай сега ей там е кафето ми отивам да си го допия ти като се поизмориш маже да заповядаш да седнеш при мен стига да съм още тук и да си в настроение да разговаряш с мен нямам против да блеща глупости а ти да мълчиш но съм сигурен че ако и ти почнеш говориш глупости с мен ще бъде по забавно и за двама ни.Седнах си аз на пейката и почвам да осъзнавам колко глупости наговорих без да съм близнал и капка алкохол за да ми дойде музата.Изпитвам едно чувство на задоволство че поне опитах и продължавам да си се радвам на децата.Почти си бях допил кафето и сладураната се приближава към мен с бавна крачка.Усмихвам се и пак почвам.Ха пак здравей офертата ми е още валидна стига да говориш ако нямаш такова намерение по добре ме подмини.Усмихва се и ми казва здравей прекъсвам я още тук с думите я ама ти си можела да говориш браво.Тя продължава имам няколко въпроса.Казвам и да пита.И ми изтърсва.Защо дойде да ме сваляш и защо не си намериш някоя на твоята възраст ? Аз се засмях и почнах да те свалям защото от страни ми се видя доста лъчезарна и приятна от теб просто струеше позитивна енергия пък и дупето ти много ми хареса.А колкото до това с възрастта како предлагам ти следното окажа ли се по голям от теб си казваш тела и по късно ще излезем на по бира.Тя се съгласи и ме пита как ще и докажа че съм по голям. Засрамен Спокойно и до там ще стигнем вада си личната карта подавам и я секунди по късно почна да се смее истерично.Не се смей тъй на снимката ми де не съм от най фотогеничните кифли.Сега след като се убеди че съм по голям е редно да си кажеш номера пък няма да е зле и името да си кажеш или те устройва Димитричка.Вика ми не не не се смея на снимката ти чакай секунда като продължава да се хили.Вади си личната карта и ми я подава и ми казва да погледна.Гледам аз и какво да вида.Я адашка супер и се усмихвам.Не не погледи по внимателно дата месец и година на раждане.Гледам аз и какво да вида родени сме по едно и също време. Ухилен От тук тръгна разговор за съдбата съвпаденията колко е малък света.По едно време се усетих че съм се отплеснал много и че закъснявам за работа разбрахме се да се видим по късно.Като се видяхме я разпитах малко за нея разпитах я защо след като първоначално ми отсвири после дойде при мен.Било и направило впечатление колко упорит и самоуверен съм бил докато тичахме.А на въпроса ми защо тогава само е мълчала Отговора беше че е била стаписана и не е знаела какво да каже.Указа се че си има приятел много точен пич.Излязох няколко пъти с тяхната компания.Скоро не се бях запознавал с толкова енергични и положително настроени хора купона с тях беше на мах.Общо взето това е първата история.Тук бих искал да ми дадете някакви насоки какво да правя или по точно как вие се справяте с мацка дето се вижда че ви се кефи но реално поради някаква незнайна причина ви реже? Нахалствате ли като аз направих или пък или се отказвате бързо или пък правите нещо съвсем различно  Усмивчица

Сега да премина към другата интересна случка.Миналата седмица звани брат ми нямало кои да гледа племенника и цялата седмица и да сме измислели нещо.Ок няма проблем ще измислим нещо.Уредих си малко почивка от работа и почнах да се настройвам на вълна забавление с чавето.Понеделник сутринта отивам там Ицето спи още на масата гледам вестник вътре няма нищо интересно намирам решена кръстословица и две от три судокута решени най-трудното не пипнато.Пула се на судокуто по едно време племенника вече е буден и още не разсънил се ми вика да му намажа филия с маргарин и мед.  Ухилен Хапна той и го питам.Ице я са ми кажи какво искаш да правим? Да сме гледали дисни.Мисля си аз супер ще гледам готина анимация и си спомням как на времето събута и неделя ставах рано рано сутринта за да гледам анимацията по канал 1.Да ама не няма такава греда просто.Както се казва гледам и не вярвам на ушите си. Засрамен Толкова обла плоска и меркантилна програма е това направо се ушашках.Нищо общо с това което очаквах.Някои ден като ми се роди дете никога няма да му дам да си пусне тоя канал.А и Ицето вече не я гледа.Няма как да позволя племенника или детето ми да гледат такива програма.С времето разбрах от къде произлиза (извинявам се за думите които ще използвам но по подходящи не намирам) педалския стил на обличане и маниер на поведение да поколението след 97-98г.Гледам аз въпросния канал и си спомням за моето детство как сме се събирали по 30-40 лапетии и се играели на фунийки като се стъмни на киеница народна топка и още куп такива игри.Мисля си и как сегашното поколение расте с такива глупости и им се втълпява как Селена Гоме и онзи геитак Биберона са олеле мале и да им подражават.Оп пак се отплеснах та връщам се на основния разказ.Докато гледам глупостите почвам да мисля разни схеми това няма как да го търпя цяла седмица.Решавам че на следващия ден ще се ходи в южния парк намирам съседското лапе и измуфтих една топка от него а покрай топката и хилки и перце за федербал.Деня мина прибрах се в къщи намерих старата си ученическа раница след тия 7-8 години дето беше прекарала отгоре на гардероба толкоз прах беше хванала. Ухилен Та пак влезна в употреба ръгнах топката и хилките вътре намерих тесте карти докато го търсех намерих и домино та и двете се литнаха в раницата.На другия ден раницата на рамо пак се почувствах като ученик.Взех племенника и газ към парка по път бутнах и малко солети и семки в раницата да имам някаква занимавка там.Малко след 10 бяхме в парка Ицко мега доволен вети тича няма кои да го запре.Ритахме малко после го оставих за малко да ида да си взема кафе и като се върнах какво да видя.На 20-30 метра от Ицето се настанили 4 госпожици.Пия си кафето Ицо дига доста шум а мацките нещо му се радват.Изпих си кафето и се включих в забавлението на Ицо.Постарах се да дигнем още повече шум.И търся някаква схема да се запозная с момичетата.Хайде Ице да те вида как правиш задна ножица.Не знаел какво е това чакай са ще ти покажа риташ топката високо и правиш като мен.И в тоя момент болния ми мозък роди плана.След като направихме изпълненията със ножиците привиках племенника и му разясних плана.Ушкем случайно да ритне топката към госпожиците по възможност и да удари някоя а аз ще му се скарам малко но да не го приема като хокане а като поздравления че се е справил добре. Ухилен Справи се повече от брилянтно момчето шибна момата с топката по главата.Затичах се аз към момите и като ги стигнах почнах.Ауу добре ли си нали не те удари силно.Обръщам се и викам Ицко да дойде и към него.Браво бе Ице нали съм ти казал да внимаваш виж сега удари момичето.Сега и синка може да и излезе.Тия хиени като ми се нахвърлиха да не хокам по детето чак смешно ми стана. Засрамен От там почна лаф след лафа дали съм бил татко на Ицака за момент ги вкарах във филма че съм самотен татко стана доста весело после ги накарах да играем на народна топка за да могат да го върнат на Ицо.  Засрамен После ги питах дали харесват рафи едната го харесвала хубаво пеело момчето на другите две им било се тая а четвъртата не го знаела тоя.Мен пък ми стана смешно и ги спуках от майтапи защото имах предвид сладоледа (което ме подсеща трябва да го вида що за песни вади това момче Ухилен ). Докато си хапвахме сладолед разбрах че тая година ще са студентки първи курс и ме напуши пак смях те ме питат какво толкова смешно има а аз им казах че съм се сетил за откъс от песен.Веднага да съм почвал да я пея ми разправят аз пък им разправям че не искам да ги плаша като почна да грача и за това ще рецитирам като поема. Ухилен Студентките елитни (пауза) тез хиени ненаситни (пауза) всичко упостошават всичко упостошават.Почнаха да се кикотат точно като хиени за което пак ги засипах с майтапи.По едно време поглеждам часовника то станало време да си ходим взех им телефони и фейсове с уговорката да се видим пак и си заминахме.

Е това беше дано да ви е интересно и приятно да четете поредният ми огромен пост стига да сте имали нерви да го направите де  Засрамен спирам да пиша че и без това стана дълго  Ухилен
Активен

Когато някъде влезе мъж с харизма, чар и самочувствие, тия с големите портфейли , големите мускули , скъпите дрешки и  изкуственото самочувствие могат да се прибират по къщите си.
Heat
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 109

Go hard or go home

Профил
« Отговор #1 -: Септември 19, 2014, 00:07 »

Кефиш, пич. Има нещо позитивно в тебе, което ме кара да чета! +1.
Активен

Да сбъркаш не е грешка. Това е опит.
Да не опиташ - това е загубен живот.
даката
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 142

Профил
« Отговор #2 -: Септември 19, 2014, 00:09 »

От сума време не ми е било толкова приятно да чета нечия история. :)Много готино се е получило, но все пак случайно...Браво на остроумието на баткото(някак вуйчо/чичо не ми звучи ок) Мисля да опитам подхода, който си описал в случка №1 с някои дребни изменения Усмивчица
Активен

жените, също като децата, обичат да казват "Не!"
мъжете, също като децата, го приемат насериозно...руска поговорка
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: