Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 24, 2020, 07:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Кис-клоуз на улицата. Търся съвет как да подобря играта си на улицата?  (Прочетена 4192 пъти)
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1949

Профил WWW
« -: Октомври 14, 2014, 22:33 »

След великите фанфари в съседната тема колко съм се подобрил е редно да компенсираме и да възстановим баланса в природата. Не съм чак толкоз добър станал. Та за целта реших да опиша какво ми се случи преди две седмици и малко да поразсъждавам на темата.

Та в последно време играя на улицата и в сайтове. И поради последните събития искам да направя малко анализ.  Завърти очи

Преди две седмици както си пикапя и един сет стана доста добър. Дръпнах момичето директно в съседното заведение. Седнах до нея, поприказвахме. Разказах й за мен, тя за себе си. Показах й малко снимки от телефона, тя от нейния и после я целунах. Срещата беше супер. След това доста се целувахме. Бъзиках я и се разбрахме да се чуем пак.

И после нещата доста охладняха. Тя ми пишеше с по едно изречение, мен ми писна да генерирам нещо, а на среща да получавам - да, не, добре и ок. Бъзиках я, предизвиквах я, разказвах й дхв-та - отсреща все едно не беше момичето, което целувах преди 3-4 дена.

Ок ,всичко е супер. Но забелязвам, че този модел се повтаря при мен за 3-4 път тази година. Инстант дейт. Целувки на първа среща и после абсолютно охладняване от момичето.

Забелязвам, че обикновено инстант дейтовете са доста по-готини от първите ми срещи с момичета от сайтове. Някак си емоцията, че сега сте се видели на улицата и всичко е така неочаквано, кара момичета да се отпускат и да се целуваме. Както казвам това ми е третата целувка директно от инстант дейт.

В същото време от сайтовете за запознанства всичко минава през бавни чатове и писане по 2-3-4 седмици, преди да се срещна с момичето. Но някак си, когато се видим, първо момичетата ме познават доста повече. Разказвал съм им за мене, пращал съм им снимки, говорили сме по тела. Имат представа кой съм. Обикновено я няма тази емоция от улицата, но някак си нещата са по-трайни. Някак си след като сте говорили по чата 2-3 седмици, дори и първата среща да не се награбите, след това пак си пишете и после има втора среща. От сайт ми беше и тазгодишното гадже.

Та въпросът ми е:
как да подобря играта на улицата?
на улицата има голяма емоция, успявам често (поне за мен е често) да стигна до кис клоуз.
въпреки че имам 3 кис клоуза на улицата тази година, нямам нито един ф-клоуз, докато от сайтовете нещата са по-добре.

Знам, че резултатите нямат значение и т.н. и т.н., но въпросът ми е - можете ли да ми дадете някакви съвети конкретно за уличния пикап и за инстант дейта?

Предполагам че момичетата изпитват няква тръпка от уличното запознанство и затова се целуваме, но след това като си отидат вкъщи, реално аз за тях съм някакъв напълно непознат, почват да мислят логично и не става нищо.

Факт е, че не е имало жена, която да съм целунал и да не е от уличен пикап, и след това да не е имало продължение.
А от улицата имам три целувки и дори нямам втора среща с тези жени.

Това ми е малко странно и затова, ако може някакви съвети относно уличния пикап и срешите с жени от улицата.

Последно - смятате ли за добра идея при инстант дейт или при среща с жена, чийто телефон съм взел от улицата, да забавям целувка и кино с цел да увелича напрежението, да увелича нейното желание и някак да не изглеждам явно толкоз загорял - сигурно мацките си мислят : тоя па ей ся ме спря на улицата , пък и се целуваме. Сигурно е супер нийди. Не знам.

Намигване
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2014, 22:56 »

По какъв въпрос точно имаше предвид да разсъждаваме тук?
То е ясно - всяка минута повече общуване с момиче от чат изсмуква от енергията за срещата после. Това което някои наричат "да си попишем, да се поопознаем" е точно онази тръпка, която се спихва с всяка следваща минута в чата, а я усещаш така ясно при инстант дейтите. Първите реакции, тръпката от непознатото и.т.н. Не виждам кое точно те учудва тук и върху какво да разсъждаваме.

Не че няма да наебеш някоя и друга девойка от чат, но колкото по-бързо, толкова по-добре. Помисли си дори с мисс България да се запознаеш в някой чат, колко тръпка ще ти е останала ако 1 година си чатите всяка вечер и сте си споделили всичко предварително. Съмнявам се да е останала много, по-скоро ще ти е вече досадно. Нищо че се води мис-ка.

Ако искаш тема за размисъл върху играта ти, дай да видим кои мацки досега са по-готини по твоя преценка - тия които ти се кефят на излъчването без да са ти видели още напълно акъла (инстант-ните) или тия които ти се кефят на акъла и фрейма без да са ти видели наживо излъчването (интернет-ките)?
Тоест да видим коя ти е по-силната страна и къде нещата куцат повече.

В тоя ред на мисли, аз имам тоя въпрос - на колко оценяваш момичетата, с които си се целувал от инстант дейт? 3-ки, 5-ци, 8-ци?

Активен

Fake it 'til you make it!
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #2 -: Октомври 14, 2014, 23:02 »

Е добре де изсмуква, ама от пикап на улиуцата не ги клоузя, а от интернет клоузнах една. Да, една, ама и само една целунах от интернет. А от пикапа на улицата някак си няма изсмукване, супер е емоцията, ама след кис клоуз от улица не стигам до ф-клоуз. И искам да оправя това завбъдеще.
Да, момичетата от улицата са по-хубави.
Ами въпроса за разсъждение - дали да не бързам с кино, целувка и натискане при среща директно от улица с цел да оставя момичето да ме опознае, да очаква киното и целувките и така да ф-клоузвам от улицата.  Завърти очи
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1335

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 15, 2014, 02:36 »

Добре де, Краб, ти си си задал въпроса, отговорил си си, и... Казваш, че при инстант дей има силна тръпка, привличане ма макс, а след срещата охладняват. Кое ти куца в случая??

Някой тука беше казал, че добрите играчи са майстори на дълбокия рапорт Усмивчица

Цитат
"Ами въпроса за разсъждение - дали да не бързам с кино, целувка и натискане при среща директно от улица с цел да оставя момичето да ме опознае, да очаква киното и целувките и така да ф-клоузвам от улицата."

Не! Не и с цел да те опознае, нали знаеш к'во става като размениш рапорта и привличането. Щом привличането ти върви, защо трябва рапорта да е за негова сметка, просто отдели внимание и на него.
Може да бавиш киното и целувките, с цел да натрупаш напрежение и очакване, но това е нещо съвсем други. Надявам се, разбираш какво имам предвид и няма да възпиемеш думите ми погрешно.
Разликата е подобна като тази между чикиджия, дето се усмуква покрай силиконка, в опит да събере кураж, с надеждата да "намаже нещо", и котка която пуска мишлето и разсеяно поглежда встрани.

Другото което искам да спомена е, че представената от теб извадка е смешна за подобен анализ. Ти си споменавал, че имаш хиляди сетове. Видял си много и най-разнообразни реакции, поведения и ситуации. Напълно наясно си колко милиони променливи има в свалките и предвид бруталната вариация, търсиш конкретен елемент в развоя на 3 кис клоуза от улицата и един ф-клоуз от нета. Или казано по-простичко, не го мисли толкова Усмивчица
Активен
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 378

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 15, 2014, 07:51 »

Намигване Недостатъчно рапорт,Краб! Ти сам си отговаряш на въпросите,в сайтовете за запознаство изграждаш много рапорт,мацките научават доста неща за теб и затова после има няколко срещи.Докато на живо май си целево ориентиран как най-бързо да я целунеш.Абсолютно прав си,че създаваш емоция,но само с гола емоция без създаден рапорт, нищо не правиш.Тоест няма изградена емоционална връзка,нещо за което да се хване мацката с теб за да се видите отново.
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 15, 2014, 08:06 »

Коко ти още не си разбрал каква е разликата между уличния Пикъп и сайтове за запознанство, а тя е много проста в сайтовете създаваш интерес като си пишеш с момичето обаче емоцията е слаба поради липсата на личен контакт и при продължително писане тя изчезва. От личния ми опит в сайтовете продължиш ли писането повече от 2-3 дена положението е свирено. На улицата създаваш силна емоция обаче няма интерес било заради това, че бързаш да вземеш телефон или да направиш кис клоуз. И тук идва ония съвет от теоретичната част да не правиш тежко кино ако не си на терен за клоуз. Една целувка и леки докосвания са повече от достатъчни при запознанство след това трябва да се дръпнеш леко и да продължиш с рапорта за създаване на интерес за втора среща.
Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3872

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 15, 2014, 09:35 »

Хубаво де, като не върви дневната игра и онлайн играта (доколкото последното въобще е игра) защо не пробваш нощна?
Дневната сам виждаш как е - всяка бърза нанякъде, най-много вземеш телефон, после звъниш и тя често флейква.
А на нощната имаш възможност да я сгащиш за няколко часа без тя да мърда (нали е излязла да се весели, а понякога и да се ебе) и ескалираш.
Вярно - изисква енергия и пари трябва да се харчат, ама вие нали не искате само на работата лекото и на баницата мекото?
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 790

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 15, 2014, 10:13 »

Измествате фокуса от проблема. Не е проблема, че ги сваля от дей гейм, или от сайтове. Дори подозирам, че на нощна игра ще го има още повече този проблем.
 Свалката е един микс от емоции (предимно положителни, но не само), сексуалност, изграждане на връзка и доверие, дълбок рапорт, привличане и тн. Всички тези неща поднесени в правилния момент и в правилната доза.
 Първия проблем на почти всички начинаещи е, че не успяват да създават привличане и не са достатъчно сексуални. Сещате се за онези сетове, в които играете предпазливо, говорите си безопасни неща и мацката не ви реже, стои си в сета и ви слуша. Обаче после е много учудена като и поискате телефон с някой главозамайващ рутин. И дори да ви го даде до среща не се стига. Все пак абсолютните новаци отчитат успех като стигнат до тук, защото макар и да не създават привличане поне успяват да преодолеят страховете си и да спират и държат мацките по-дълго. Това е най-първия етап в развитието, независимо дали става въпрос за дей или найт гейм. Разликите идват на много по-късен етап.
 Следващото ниво, до което е стигнал и Краба е когато постепенно практикуващия започне да усеща как стават нещата. Става по-рязък, по-доминантен и по-голям непукист, когато е в сет. Почва да създава привличане. Вижда, че жените го гледат с "онзи" поглед и се радва завалията. Само, че привличането е просто една гола емоция, която ако не се използва за създаване на емоционална връзка, или за мощна сексуална ескалация, постепенно заглъхва. Често срещана грешка на този етап - дай да взема телефон и да бягам за да не усера нещата после. Но само с привличане , без рапорт и взаимно опознаване малко мацки биха се навили на среща след това, независимо дали си ги целувал, барал , фингървал и тн.
 Тоест едно от необходимите неща е да има повечко рапорт. Но това не е достатъчно. Нужно е рапорта да се гради качествено. Да се получава естествено и постепенно да почвате да се чувствате свързани с мацката. Да намираш и акцентираш над общите ви интерсеси и бъдещите ви планове. Да говорите свободно и да се интересувате един от друг. Да я опознаваш, да намираш уникални неща и стрнности в характера и, като и ти се разкриваш постепенно. Можеш да усетиш, че си изградил качестен рапорт, ако говорите един с друг без никакви задръжки и имате чувство , че се познавате от много време.
 Нужно е да и дадеш възможност и тя да инвестира в отношенията ви. Ако при опънъра играта е тя бяга, ти гониш, то до рапорта нещата вече трябва да са се изравнили и двамата да вървите заедно и непринудено. Дори е добре да я накараш тя да започне да те гони и да инвестира повече в отношенията ви. Може да станеш по-лежерен да се отдръпнеш леко. Колкото повече инвестира мацката, толкова по-малка е вероятността за фейк след това.
 Разбира се рапорта не изключва сексуалността , дори напротив, в определени моменти прелива в сексуалност и интимност. Тук тънкия момент е да почнеш да уцелваш дозите, така, че да стане магическия коктейл. Ако го удариш само на рапорт френдзоната те зове. Ако натиснеш повече в неправилния момент ще я отблъснеш и ще я накараш да се затвори емоционално.
 Следващия път можеш да пробваш: Да изградиш повече рапорт; Да опиташ да направиш рапорта максимално дълбок, да изградиш силна емоционална връзка с момичето; Да я предизвикаш да инвестира максимално в отношенията ви. Когато почнеш да правиш качествено тези неща няма да има фейкове независимо дали от улицата или от дискотеката .
Активен
AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 15, 2014, 11:06 »

Темата беше пулен bullshit, защото Кокосовия я зададе неконкретно и неясно и това прати всички след него в оф-топик,
но евала BERSERK, много мъдрост и опит в тези думи. Има някои публикации, които считам за важни и си ги копирам, това е една от тях.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #9 -: Октомври 15, 2014, 12:35 »

Темата не знам дали е булшит, но аз получих няколко отговора на въпросите, които си задавах. Мерси особено на Берсерк за анализа.

Реално не е важно дали е от улицата или от сайт. Проблемът идва от там (поне според мен), че реално има много емоция, но мацката почти не ме познава. От това след срещата й се задейсва някаква мисловна дейност, която кара да се отдръпне. От сайтовете е по-разшично може би, защото има доста повече рапорт. В същото време там също има проблеми - често разни мацки си пишем над три седмици и това доста размива емоцията от това, че си се запознал с нов човек и така имам няколко мацки от сайтове дето още си хвърляме реплики от пет месеца, а дори не сме се видели.

Реално не е виновна улицата, а липсата на рапорт.
Активен

Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 15, 2014, 18:46 »

Темата не знам дали е булшит, но аз получих няколко отговора на въпросите, които си задавах. Мерси особено на Берсерк за анализа.

Реално не е важно дали е от улицата или от сайт. Проблемът идва от там (поне според мен), че реално има много емоция, но мацката почти не ме познава. От това след срещата й се задейсва някаква мисловна дейност, която кара да се отдръпне. От сайтовете е по-разшично може би, защото има доста повече рапорт. В същото време там също има проблеми - често разни мацки си пишем над три седмици и това доста размива емоцията от това, че си се запознал с нов човек и така имам няколко мацки от сайтове дето още си хвърляме реплики от пет месеца, а дори не сме се видели.

Реално не е виновна улицата, а липсата на рапорт.

Пак не разбра за какво ти говорим:
Калибрацията е проблема и на двете места и в сайтовете и на улицата, Берсерк отдавна го е написал.
http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=4569.0
Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
sinner
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 224

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 27, 2014, 18:47 »

Много добри съвети са ти дали, колегите по-горе. Аз ще те питам защо толкова бързаш непременно да ги целуваш момичетата, които си баунснал веднага? Така го усещаш, създал си близост и комфорт или просто си чел, че трябва, колкото може по-бързо да я целунеш? Според мен тук е проблема точно, недей да целуваш момичетата, само защото така трябва, целувай ги защото ТИ искаш така Усмивчица
Активен

Не бъди статист в собствения си филм! Напротив - изиграй главната роля.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: