Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 24, 2020, 08:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво мислите по моя случай , дали имам шанс с момичето ?  (Прочетена 7007 пъти)
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1949

Профил WWW
« Отговор #20 -: Ноември 02, 2014, 12:58 »

А защо никъде по форума ама никъде не съм срещнал и един съвет за романтични неотчаяни жестове - навсякъде се анатемосват всякакви специални приготовления, резервации, цветя, романтични изненади....
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #21 -: Ноември 02, 2014, 13:03 »

Ама то не е само до докосване....
прибвал си докосване, ама говориш само за торния бръмбар, язък за докосването. Свалката е ескалация и игра чрез думи и физически контакт. Трябва да я предизвикаш, да я бъзикаш, после малко да я валидираш, да покажеш ДХВ, да се отдръпнеш малко, после кино и т.н.

Почети малко форума!!!
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 02, 2014, 13:11 »

Всъщност ти не рискуваш нищо, просто и даваш ултиматум да избира, защото ако продължава да се дърпа тя рискува да те изгуби.

Съгласна съм с това, което си написал, само не и с думата ултиматуми...

А защо никъде по форума ама никъде не съм срещнал и един съвет за романтични неотчаяни жестове - навсякъде се анатемосват всякакви специални приготовления, резервации, цветя, романтични изненади....

Ако това е насочено към моя пост относно романитката, първо, защото мъжете, които искат съвет тук, са предимно отчаяни и нийдита и с тези жестове се стремят да купят вниманието на момичето, а освен това го правят във фаза, в която нито са показали, че са готини мъже, нито са създали привличане, абе, в общи линии още никакви не са си с момичето и вече отиват с букети и пръстени, а това плаши една жена. Важното е на какъв етап от отношенията сте. И на теб една жена, ако ти дойде още на първа среща да ти обяснява колко те обича и как иска деца от теб, ще се стреснеш, но после в хода на отношенията би ти харесало да имаш насреща си жена, която показва, че й пука за теб, нали...

Освен това много зависи какво наричаме романтика.. Да й кажеш примерно да е готова след 15 мин и да не й казваш къде ще я заведеш и да отидете на Витоша да гледате звездите и тн и тн, също може да е романтично... Романтично не е само вечеря на свещи и балдахин, осеян с рози..
Да правиш романтични изненади на жена, с която сте си никакви още е малко too much... Но всяка жена ще се зарадва на готин жест от мъж, когото харесва. А конкретно в тази тема те вече са си някакви и вече се познават доста и тя вече е демонстрирала интерес към него, не е като тепърва да се опознават от нулата...

Та така..затова не си чел във форума, но отношенията между мъжете и жените не се изчерпват с казусите във форума. Един готин алфа мъж, който е създал привличане у една жена, няма да дойде да пита във форума дали да направи едикакъвси романтичен жест за една жена. Във форума ще дойдат да питат притеснителни момчета, които не знаят как да отидат да се запознаят с някоя - тогава много ясно, че няма да им кажа "Иди с букет рози и й кажи, че искаш децата ти да имат нейните очи"...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #23 -: Ноември 02, 2014, 13:31 »

Тук съм напълно съгласен с теб. А също правех романтични неща с гаджето това лято, но първо че ги правех след като вече бяхме тръгнали и второ бяха доста рядко - все пак още не съм чак такава алфа и лесно мога да тръгна в оная лоша моя задушаваща крайност от едно време.

Обаче тук пича според мен изобщо не е алфа пичага и съответно романтичните жестове дето му прокламира Коконът Кис са доста неадекватни и неподходящи.

Той вече разправя как едва ли не я обича тая мацка, а реално няма нищо между тях и рочантни жестове ще направят следното:

тя ще го резне - ама аз мислех че сме само приятели. Излизаме сумайти срещи, исках да ме сваляш, ти нищо на прави, а сега цветя ми носиш - доста неадекватно май.

Пич, най-добре се ориентирай към други момичета - и се подобрявай в свалките, защото тази мацка е кауза пердута...
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 02, 2014, 14:19 »

тя ще го резне - ама аз мислех че сме само приятели. Излизаме сумайти срещи, исках да ме сваляш, ти нищо на прави, а сега цветя ми носиш - доста неадекватно май.

А, да, съгласна съм с това, няма да има ефект, защото той много се е забил сам и много нерешителен се е показал...

Аз имах предвид по принцип да не казваш, че "романтиката е само по филмите", защото момчетата го четат това и си казват, че генерално не е добра идея да правят жестове и да са романтични и после дори в един по-напреднал етап на отношенията, си се държат с жената неебателно както отначало, когато не са си били никакви. И иронията е, че именно това, което е привлякло една жена, в последствие я отблъсква, както онзи случай с моята приятелка в темата Обичаме ли да ни е гадно.. Та така, трябва калибрация и адекватност на всеки един етап от свалката, това значи да си емоционално интелигентен и да усещаш накъде отиват нещата и кога да натиснеш, пък кога да се дръпнеш...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Leon
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 02, 2014, 14:23 »

Много Ви благодаря за съветите, наистина малко ме посвалихте на земята , може би от това имах нужда в момента. От мацката няма да се откажа докато не реша вече , че е безнадеждно, за мен не е важно дали си алфа , бета , гама или сигма , просто не трябва да спираш да се опитваш , както се казва "карай да върви пък каквото ще да става" . отностно останалите мацки не съм спирал с тях, вчера се запознах в един мол с едно момиче доста красиво според мойте разбирания , разменихме и контакти,пихме кафе , но усетих , че не ми е такава тръпка, явно съм безнадежден случай  Засрамен . Ако не стане нищо с Д - жени много.  

P.S. : днес Д ми се обади отново , от 3 дни не се бяхме чували.  
Активен

Nil satis nisi optimum .
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #26 -: Ноември 02, 2014, 16:53 »

Какво значи "не трябва да спираш да опитваш"? По принцип е така, но ти какво опитваш?
Активен

Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #27 -: Ноември 02, 2014, 20:52 »

Принципът не спирай да опитваш го прилагаш за различни мацки, е супер.

Но ако прунципът е не спирай да опитваш с тази мацка докрай, тя ще се оплаче
в полицията накрая, или пък ще си изгубиш времето, защото ще си седиш във френд листата на една мацка, а ти ще си опитваш и опитваш...
Активен

Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Make it till you make it! ;)

Профил WWW
« Отговор #28 -: Ноември 02, 2014, 21:37 »

Тц, тц, като те чета се сещам за оня виц дето един разправял на приятел как една мацка го помолила да и изтрие гърба... гола във ваната! Естествено, приятелят ухилено го пита и ти кво... изчука ли я! Пък пишман телякът въздъхнал... ей много ми се искаше, ама тя не си поиска!

Леоне, името ти е почти като на Дон Корлеоне, но поведението ти е на 16 годишно момченце! Момичето ти е дало безброй знаци, а ти се чудиш какво иска!

Значи ще си направя труда да анализирам за теб и безброй други като теб:

1) когато момичето ти поднася на тепсия претексти да се видите... това означава че иска да я поканиш! И тя е приела на практика винаги и по всяко време! Няма кво да се притесняваш за приятелски зони... в началото вие сте били непознати и нейния интерес няма нищо общо с приятелски!

2) Тя идва с теб през ноща в планината! Това е хем е знак за голямо доверие, хем за тръпка авантюризъм... пък ти действаш като приятелче! (Това с планината ми напомня за времето когато живеех до Римската стена зад Борисовата градина, много се кефех когато можех през ноща да накарам мадамата да прекосим градината... знаех че дойде ли с мен в тъмното после ще има луда романтика!)

3) Тя те кани на тайното си и любимо място... тя иска да го сподели с теб непознатия! Определено шансовете за споделяне на прекрасното прекрасно са прекрасни! Е не непременно на самото място.

4) когато те е канила с приятелките си в Брилянтин... все още не е било като да кани приятелка. Бъди сигурен, че искала мнението на приятелките си що за птица си и кви са ви шансовете да излезе нещо между вас!

5) Тя те кани на концерт. Тук още си бил в играта, при това ви прави селфита! Хем повод за близост, хем вероятно после да те тагне и пак да види какво другите мислят за теб!

6) Това за астролога, какъв по-голям намек искаш, че е свободна и на разположение! Трябвало е да те фрасне в челото, не по рамото. Между другото когато едно момиче ви удря уж разсърдено, това е много добър знак, това е женската кино ескалация!

7) "после ми чупеше и ме хранеше" е това е било за капак, че ти е била супер навита! Момчета запомнете от дрътия си батко... една жена ти подава храна  в три случая, ако ти е майка, ако си сакат или ако е влюбена в тебе! От тия трите поне е ясно, че не ти е майка!

Между другото подаването на храна е страхотен любовен ритуал! А за тия дето ги е страх от отказ целувка, ето ви една рецепта сигурна почти на сто процента... подайте храна с лъжичка на мадамата... приеме ли целувката после е сигурна!
Ей ви за десерт една супер сценка в кухнята, при това романтична Намигване...
http://www.youtube.com/watch?v=3vLBMEWexoI

П.С. Романтиката когато има взаимна химия е прекрасна! Но тя е десерт, не предястие! Мъже не се страхувайте да бъдете романтици, достатъчно е да уцелите точния момент и доза. Все пак и Казанова е бил романтик...
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: