Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 28, 2020, 10:06:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да се развивам??  (Прочетена 10032 пъти)
asfr
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« -: Ноември 03, 2014, 04:19:19 »

Чел съм доста пуа теория. В практиката съм нов. Отварял съм... загубих им бройката вече можеби между 50-80 сета в рамките на няколко излизания. Но като че ли не виждам прогрес. Спазвам брейкинг рапорт, очен контакт, език на тяло... но продължавам да ям резачки. Днес ходих на диско сам и отворих около 8 от който само на 1 се задържа просто защото не ме изгони въпреки че видимо не влагаше нищо в разговора и си зяпаше на другата посока все едно ме няма когато не и говоря. Момичето си беше видимо незаинтересована и просто си чакаше да се махна. С всчки останали процедурата беше - някакъв рандъм опънър или по скоро опит за произнасяне на такъв защото буйвално на 2 секунда след като ги заговоря си обръщат главата вдругата посока и ме игнорват. Това се случва толкова бързо та чак ми се струва че не е имало момент в който аз съм се издънил. Започвам да си мислия или че всичко това с играта в клубовете е почти невъзможно или че съм толкова непривлекателен физически че никоя няма ни най малко намерение да ме изслуша преди да ме резне. Дреме ми че ме режат след като това е част от пътя на пикъп артиста стига да се върви по път, но ми се струва че прогрес няма или по точно няма на базата на какво да бъде изграден такъв, тъй като каквото и да се изрече ям ножа преди да е имало някъкъв съществен обмен на информация в която аджаба аз да се издъня.
Моля някой който е преминал през това да ми даде някакъв съвет какво да правя занапред. Нали ако си достатчно добър би трябвало да можеш да свалиш всяка. Как става това след като бягат от мен преди да ме изслушат??! 
Активен
Heat
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 109

Go hard or go home

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 03, 2014, 11:13:06 »

Е, ти отиваш да бройкаш сетове, това няма как да стане. Аз като отварям сет с нови мацки, инвестирам в разговора. Ти едва ли не казваш "здрасти, кво става, айде да се ебем". Трябва да покажеш, че си заинтересован ТОЧНО от съответната мадама, в противен случай си "Сваляч" - а според жените, такива мъже са досадни и ги режат най-лесно.
Активен

Да сбъркаш не е грешка. Това е опит.
Да не опиташ - това е загубен живот.
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 782

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 03, 2014, 11:34:34 »

Тези 50-80 сета само на найт гейм ли ги направи?
 Какво разбираш под "Спазвам брейкинг рапорт, очен контакт, език на тяло" ? Ако мислиш прекалено много за тези неща докато си в сет, това може да те натоварва и да те дърпа назад.
 Сега ако си отворил всички тези сетове на найт гейм и повечето са реагирали с директно дърпане/рязане преди още да те чуят значи бъркаш нещо генерално.
 Когато отваряш в дискотеките това става предимно с физикъл гейм. Общо взето хващаш я за ръката/рамото , придърпваш я към теб и и казваш опънъра на ухото (иначе няма да го чуе). След това тя ти отвръща (и през цялото време сте плътно един до друг за да се чувате).
 Това, което описваш , че ти се случва е възможно и съм го виждал само при следните случай: Ако пробваш да отваряш без физически контакт  - в дискотеките е невъзможно. Тя нама как да те чуе от шума на музиката.   Друг вариант е ако действаш плахо и отваряш неуверено. Опънъра в дискотеката трябва да е наперен, дори нагъл и безпардонен. Вял и предпазлив опит в тази среда ще бъде посечен в зародиш.
  И последния вариант е ако не се чувстваш конфортно/уверено да я пипаш/доминираш докато сте близко един до друг и говорите. Това е най-честата причина за резачки в дискотеките при първия етап на свлката. Пича отваря, обаче му треперят краката , пипа внимателно, не смее да се доближи много и като резултат мацката се врътва.
 Ти кажи кое куца при теб, или опиши как точно действаш при опънър.
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 03, 2014, 12:57:29 »

Как става това след като бягат от мен преди да ме изслушат??!  

Аз залагам на кофти визия. Не дрехи и не прическа. Просто кофти визия природно.
Знам че звучи гадно да го кажеш на някой, но по същия начин така има и жени които масово не се харесват на мъжете и биват отбягвани. Ти също би отвърнал глава от такава ако те доближи дори без да я изслушаш. След това аз бих я отблъснал, след това всеки следващ тук от нас.

Това е нещо, което Слеър, Берсерк и т.н. не могат да разберат, щото дори в най-АФС периодите си не са били на такова положение и затова яростно се отрича тук. Просто не всеки е роден да бъде масово приет от жените. А пикапа е точно това - да се представиш (апроучнеш) пред в твоя случай 80 жени и поне някаква част от тях да са склонни да изслушат дали имаш уверен глас и нещо интересно да кажеш. Ако почти всичките не са, къде мислиш е причината?
Май не е в увереността или гласа.
Неугледен визуално мъж с увереност и мощен глас става само за говорител по радиото.

Затова облечи се, нареши се, извади от себе си максимално каквото може, оправи боди ленгуиджа и карай напред.
Ако на Берсерк му трябва примерно 3 сета за да прасне нещо, на теб ще ти трябват 300. Примерно. Е ако се отракаш може и една на 250 да станат. Примерно.
Затова примири се с това, че успеваемостта ти няма как да бъде като на най-добрите и карай непред. Упоритост му е майката. Следващите 80 сета са наред. Или 800.

Айде скачайте ми сега
Активен

Fake it 'til you make it!
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 782

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 03, 2014, 13:30:17 »

Айде скачайте ми сега

Няма да ти скачаме, просто недей да се изказваш по проблеми, по които нямаш опит първа ръка. Твоите убеждения и наблюдения са си твоя работа, но когато става въпрос за човек, който търси мнения неадекватните изказвания, базирани не на реален опит, а на предположения могат да го вкарат в по-големи проблеми, вместо да му помогнат.
  Кажи ми на каква база си достигнал до твоите изводи за важността на визията. Колко сета си отворил с различна визия? Колко пъти си видял други да отваря с добра и респективно лоша визия? До къде стигнаха двата тестови субекта? Колко пъти повтори експеримента? На база на каква извадка правиш тези заключения? Иначе да праскаш някакви изводи ей така от нищото е просто несериозно.
 И за да не съм голословен ще дам моята гледна точка, базирана на опит първа ръка. Виждал съм почти всички практикуващи найт и дей гейм в София. Наблюдавал съм играта им. Процента на хората, които не успяват заради (липса) на визия е под 5 %. И то говорим за фрапиращи случай, в които човека смърди, уродлив е, тежи 150 кила и тн. Във всички останали случай по мой наблюдения (базирани на хората, които практикуват тук в София) визията е последното , което ги е спирало. И резултатите не са право-пропорционални, нито обратно - пропорционални на визията. Всъщност това, което виждам е , че няма никаква връзка между визията и успехите/неуспехите , като изключим аномалиите и фрапиращите случай .
 Виж между начина по който играе и успеха връзката е право-пропорционална. И пича най-вероятно бърка там някъде.
 Ето например последния път като излизах на найт гейм бях взел с мен едно момче от тренировките по ММА. Страшна физика, страшен фрейм, обаче не знае как да отваря. И го режат на поразия. Защото повтаря едни и същи грешки. Първия път , в който успя да отвори както трябва кис клоузна мацка. Останалото бяха 20 фейла. А като физика превъзхождаше повечето от другите момчета в заведението.
 Въобще да си мислиш , че мацките режат/пускат на база само външния вид показва супер неопитност в играта.
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 03, 2014, 15:18:19 »

Виждал съм почти всички практикуващи найт и дей гейм в София. Наблюдавал съм играта им. Процента на хората, които не успяват заради (липса) на визия е под 5 %.

Това звучи горе-долу като:
"Наблюдавал съм почти всички професионални футболисти в А-група и процента на крайно неталантливите сред тях е около 5 %. Значи всеки има данни да рита в А-група"

Да де, ама ние останалите по трибуните сме с по два леви крака и ако наблюдаваш нас как ритаме, ще получиш съвсем друга цялостна представа. По-голямата част от тия дето люпим семки по трибуните не сме с чак такива дадености и затова не сме футболисти. Станали сме счетоводители, инженери, продавачи...

Нищо теоретично не виждам тук и не водя празни спорове. Ако във всяка област успеха беше въпрос само на желание, живота щеше да е песен.

Тоест редовнопрактикуващите са някакъв каймак.
Това са хората които имат данни, мотивация и успех и продължават или продължават защото имат успех. Тук не коментирам кое е причина и кое следствие. Коментирам, че наблюденията които формират менението ти са на база "елитната прослойка". На тях браво.
Както виждаш, другите се позавъртят позавъртят, някои отворят и по 200-300 сета и се чудят "абе защо нещо публиката не ме харесва Нерешителен" и не ги виждаш повече на терена.

Забележи:
Дотук става дума само за тия дето играят или са играли някога. Като вземеш предвид, че сигурно 95 % от всички мъже не са и чували за пикап, а свалят жени с обяснения и букети с рози, ще се сетиш защо наричам тия за които говориш "каймак". И да съдиш по тях, че от всеки става успешен ПУА и на база на тях да вадиш изводи е повече от погрешно.
Активен

Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1938

Профил WWW
« Отговор #6 -: Ноември 03, 2014, 15:19:00 »

Пич, виж сега. Значи аз съм изял мега много повече резачки от теб. Въпреки че се подобрих за близо година пикап, 80 тина резачки събирам за два месеца. Това е пикапа, да в началото те режат страшно много, но и след това да не мислиш, че не те режат. Смятам че преди да почнеш да променяш визия, оупънър, глас, трябва да приемеш, че ти се кефиш на пикапа независимо от отрязванията. Знам че ти говоря, а ти пак си недоволен и искаш да те режат по-малко, но с времето ще разбереш.

Един много готин съвет ми беше дал Парадокса преди около година, точно по моя казус, че ме режат. Не се отказвай. Пикапът изисква постоянство и промяна. Постоянството е да продължаваш със сетовете, а промяната е да си виждаш грешките и да се променяш.

Но в момента ти си негативно зареден заради тези резачки. И колкото повече го мислиш, по-зле ще е. Просто приеми, че ще пикапиш следващата година без значение на резултати и няма да си целево отиентиран, а аз ти гарантирам, че преди да е изтекла годината ще успееш докрай.

Пиши на лично ако искаш да излезем малко да попикапим, пък ако ще и 150 кила да си. Аз съм 100, така че нема се плашиш.  Ухилен
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #7 -: Ноември 03, 2014, 15:22:28 »

Абе Пуяк - ти верно не си пикапил. Ето аз не съм със супер визия, нямам супер резултати, пък пикапя и се развивам. А и защо си мислиш че всички пикапьори са излезнали от модни списания. Ами бих казал, че има и други, които не са манекени, пък пикапят.

Но няма мрънкачи със сигурност. Нито някой си търси оправдание да не пикапи.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Blago
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 03, 2014, 16:36:46 »

Към автора на темата щом си се престрашил да отваряш вече си минал половината път.Според мен в дискотеката трябва да си по нагъл и директен в отварянията си. Вслушай се в съветите на BERSERK всичко казано от него е 100% вярно.Това че са те резнали 80 пъти да не ти пука.Сещам се за нещо което прочетох тук ще го предам по спомен.Ако те отрежат 100 пъти а на 101 път ти излезе късмета това значи ли че си се провалил може и да не е точно така предавам го по спомен.

По повод на това с външността не съм съгласен с PU_як.Ще дам себе си за пример не съм красавец но не съм и грозен.Не съм и мистър мускул дори обратното по скоро съм хилав.Това обаче не ми пречи да свалям мацки.Преди си мислех само ако имах визията на  Орландо Блум Том Круз Брад Пит Антонио Бандерас или пък на някои друг известен жените ще се подмокрят само докато ме погледнат.Сега мнението ми е коренно различно а именно че не е необходимо да си Том Круз за да сваляш.Достатъчен е един приличен и спретнат вид и да не забравяме че все пак красотата за доста субективна.Според една жена може да си грозен а според друга да си по хубав и от Брад Пит.Все пак една жена няма да си легне с някои само защото е много хубава.По важно е колко си сладкодумен от това как изглеждаш.Ще дам един пример от личния си опит. Аз един приятел и две мацки не познавах момичетата.Моя човек зарибява едната а аз трябва да залисвам другата.Е да но в един момент без да се усета говорех само аз.Момичетата слушат и попиват всяка дума която излиза от устата ми а авера мълчи и нищо не казва.Накрая си тръгнах с феиса на приятелката и а ден по късно гледам и другата ми пратила показа на приятелство и почва да ми се сваля сама.Като външен вид моя човек го определям като голям красавец но уви не е сладкодумен.Това за мен е достатъчно показателно че не е необходимо да съм Круз Брад за да свалям.
Активен

Когато някъде влезе мъж с харизма, чар и самочувствие, тия с големите портфейли , големите мускули , скъпите дрешки и  изкуственото самочувствие могат да се прибират по къщите си.
asfr
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 03, 2014, 17:16:14 »

От PU_як очаквах да чуя нещо подобно. И не го виня, даже съм леко солидарен понеже това е казус който винаги ме е дерзаел, тъй като е единственото нещо в уравнението което не би могло да бъде променено. И точно поради това че е така, избирам да го игнорирам с принципите на вътрешната си игра за да продължа напред.
Що се отнася за това, че съм се бил настроил негативно поради резултатите. Ами не не съм негативен. Преди време осъзнах че за да станеш добър в пикъпа не трябва да се обвързваш с резултата. На практика го правя не толкова за да клоузна някоя макар че това е което ми се иска а по скоро за да стана добър в самия процес. И именно тук идва притеснението поради факта че аз излизам за да трупам опит а реално не се стига до задържане в сет през повечето случай, следователно до натрупване на опит от който да си вадя някакви изводи на базата на който да анализирам грешки за да коригирам.
Сега малко детайли от играта. Дневните и нощните ми опити са горе долу 50/50.
Когато ги спирам през деня се стремя да държа език на тяло брейкинг рапорт и очен контакт и някво леко кино в случай че ги задържа което просто не се случва почти никога. Знам че опънърите трябва да са нещо ситуцивно но навярно социалната ми интелигентност и наблюдателността ми не са чак толкова добре развити понеже изключително рядко отварям с конкретен коментар. Понякога се представям като участник в проучване и ги питам за посоките след което ги майтапя че север е в противоположната посока и се опитвам да ги хукна за да ги обърна към друга тема но тук най често в първия момент в който осъзнаят че не съм участник в проучване се омитат. Друг път ги спирам и използвам опънъра на Sasha с висока енергия и подчертаваща жестикулация с ръце им казвам да не се паникьосват че не съм луд. След това ги питам имат ли 2 мин с цел подчертаване на времево ограничение за да си поговорим понеже съм ги видял и са ми харесали. Последния път когато ги отварях по този начин отворих 5 една след друга докато задържа една след фразата за 2-те минути. Поговорихме си за татуировката и и ми даде фб след което си тръгна точно преди да се изчерпам но когато и пратих покана по късно просто не ме прие. И това последното е най-добрата ми игра.... Друг път ги спирам за да им кажа че съм нов в града и си търся интересни места за посещение след което се опитвам да обърна темата или ако не мога им предлагам да се разходя с тях и винаги отказват вероятно поради липса на рапорт. Лятото в по тихите заведения ги отварях с някакъв въпрос и се опитвах да ескалирам разговор който би могъл да провокира емоция но най често се стигаше до прекаляване с въпросите а през повечето случай в опит за провокиране на емоция се държаха хладно. Често се случва докато комуникирам с жени просто да не ми идва какво да им кажа и поради това да обръщам на скучни разговори или да се умълчавам. Мисля че е заради малкото практика и слабата социална интелигентност.
На нощна в клуба винаги използвам лява рака на гърба + говорене на ухо за да ме чуят. Често ги отварям с въпрос относно това "Защо задухват" ако ги видя че не танцват и след това вкарвам някакъв коментар за атмосферата на клуба ако ги задържа. Друг път заставам някъде където минават като излизат от тоалетните придърпвам ги леко с дясна рака към мен докато съм се облегнал на бара, слагам лявата на гърба им и им казвам на ухо "Много си ми позната познаваме ли се от някъде?" (за облягането към стена Мистъри беше казал че създава чувство че те инвестират в диалога). Тази която отворих по този начин снощи просто се извъртя и си тръгна без да ми отговори нищо.
Отварял съм ги с "Забавлявате ли се?" След което се опитвам да ескалирам разговор ако не се извъртят което се случва обикновено.
Отварял съм и с комплимент за облеклото. Което съм наясно че е опит за подмазване и спечелване и субкомуникира че се смятам за ниска стойност но просто не ми идва друго на ум.

Ще се радвам да изляза с някой по опитен за да ми набележи грешките но съм от Варна а ми прави впечатление че повечето сте от София. Пари за workshop наистина нямам.. беден студент съм.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 941

Профил WWW
« Отговор #10 -: Ноември 03, 2014, 18:47:34 »

Понякога се представям като участник в проучване и ги питам за посоките след което ги майтапя че север е в противоположната посока и се опитвам да ги хукна за да ги обърна към друга тема но тук най често в първия момент в който осъзнаят че не съм участник в проучване се омитат.

Никога повече не се представяй за участник в проучване.

Друг път ги спирам и използвам опънъра на Sasha с висока енергия и подчертаваща жестикулация с ръце им казвам да не се паникьосват че не съм луд. След това ги питам имат ли 2 мин с цел подчертаване на времево ограничение за да си поговорим понеже съм ги видял и са ми харесали.

Проблемът е, че искаш. Целият ти фрейм е искащ. Затова и не създаваш нищо. Искаш и същевременно се правиш на интересен. Жените са се нагледали на това. Трябва да доминираш, да командориш мацките. Бас държа, че гласът ти е слаб и неуверен.  И никой от опънърите не изразява директност, само жалки опити да привлечеш внимание. В това трябва да се хвърлиш изцяло. Сякаш нищо друго не съществува, освен ти, който си център на вниманието и казваш какво ще се прави.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1284

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 03, 2014, 19:51:58 »

Не можеш да нацелиш правилната рамка. Липсва ти стейт в сетовете. Предвид липсата ти на опит, това е нормално. За да успееш, ще ти се наложи да разчупиш доста играта си, да експериментираш повече, за да придобиеш по-ясна представа за нещата. За да можеш да анализираш грешките си и да разбереш кое работи и кое не. Докато повтаряш едни и същи грешки си ограничен и за да развиеш играта си, тя има нужда от нови. Това ще донесе много позитиви за развитието ти. От една страна ще ти помогне да си по-креативен
Цитат
Знам че опънърите трябва да са нещо ситуцивно но навярно социалната ми интелигентност и наблюдателността ми не са чак толкова добре развити понеже изключително рядко отварям с конкретен коментар.
Цитат
Поговорихме си за татуировката и и ми даде фб след което си тръгна точно преди да се изчерпам
Цитат
Често се случва докато комуникирам с жени просто да не ми идва какво да им кажа и поради това да обръщам на скучни разговори или да се умълчавам.
От друга страна, това ще ти помогне да не си така обвързан и зависим от резултатите, от реакцията на мадамите, и да не си реактивен като цяло.
Цитат
Лятото в по-тихите заведения ги отварях с някакъв въпрос и се опитвах да ескалирам разговор, който би могъл да провокира емоция, но най често се стигаше до прекаляване с въпросите, а през повечето случай в опит за провокиране на емоция се държаха хладно.
И най-важното - ще е адски, адски забавно Усмивчица

Сега за играта ти
Цитат
Понякога се представям като участник в проучване и ги питам за посоките след което ги майтапя че север е в противоположната посока и се опитвам да ги хукна за да ги обърна към друга тема но тук най често в първия момент в който осъзнаят че не съм участник в проучване се омитат.
Цитат
Друг път ги спирам за да им кажа че съм нов в града и си търся интересни места за посещение след което се опитвам да обърна темата или ако не мога им предлагам да се разходя с тях и винаги отказват
Цитат
Лятото в по тихите заведения ги отварях с някакъв въпрос
Цитат
Често се случва докато комуникирам с жени просто да не ми идва какво да им кажа и поради това да обръщам на скучни разговори или да се умълчавам.
Цитат
Често ги отварям с въпрос относно това "Защо задухват" ако ги видя че не танцват и след това вкарвам някакъв коментар за атмосферата на клуба ако ги задържа. Друг път заставам някъде където минават като излизат от тоалетните придърпвам ги леко с дясна рака към мен докато съм се облегнал на бара, слагам лявата на гърба им и им казвам на ухо "Много си ми позната познаваме ли се от някъде?"
Цитат
Отварял съм ги с "Забавлявате ли се?"
Цитат
Отварял съм и с комплимент за облеклото. Което съм наясно че е опит за подмазване и спечелване и субкомуникира че се смятам за ниска стойност но просто не ми идва друго на ум.
В общи линии ясно се вижда, че всичките ти опити за отваряне са плахи, целия ти стил на игра е такъв. Предпазлив и устремен да не загуби сета. Сам твърдиш, че не ти носи желаните от теб резултати. Както споменах в началото, за да развиеш играта си, трябва да изпробваш нещо ново. Защо не пробваш вместо да гасиш пожара, да хвърляш бензин в него? Защо не пробваш, да си крайно директен и открит? Както сам се сещаш, съветът ми няма да ти даде желаните разултати, но ще те отведе крачка встрани от коловоза, който те води към началото си.
И предвид всичко това, разбираш, че самите откази не са от значение, а начина по-който се възползваш от тях. Успех  Усмивчица
Активен
asfr
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 03, 2014, 20:23:36 »

Никога повече не се представяй за участник в проучване.

Друг път ги спирам и използвам опънъра на Sasha с висока енергия и подчертаваща жестикулация с ръце им казвам да не се паникьосват че не съм луд. След това ги питам имат ли 2 мин с цел подчертаване на времево ограничение за да си поговорим понеже съм ги видял и са ми харесали.

Проблемът е, че искаш. Целият ти фрейм е искащ. Затова и не създаваш нищо. Искаш и същевременно се правиш на интересен. Жените са се нагледали на това. Трябва да доминираш, да командориш мацките. Бас държа, че гласът ти е слаб и неуверен.  И никой от опънърите не изразява директност, само жалки опити да привлечеш внимание. В това трябва да се хвърлиш изцяло. Сякаш нищо друго не съществува, освен ти, който си център на вниманието и казваш какво ще се прави.

Благодаря за коментара. Знам че не трябва да искам а да отдавам стойност но идея си нямам как да го сторя на практика. Добре нека бъда по груб и директен. Отварям някоя на улицата и заповядвам "Хей спри се!" След това какво? Ако и коментирам облеклото ще субкомуникира че и се подмазвам. Ако я питам за нещо ще излиза че търся стойност и ще е по скоро логистично отколкото емоционално. Ако въпроса е директен какъв трябва да е и няма ли да изглежда некалибрирано на този етап. Да отворя с некалибриран въпрос и да калибрирам след факта ли с оправдание че се шегувам (не е ок да се оправдавам)? Ако и разкажа нещо смешно първо не знам какво, второ изглежда все едно се опитвам да я забавлявам.
Що се отнася до нощна какво мога да сторя? Ако трябва да бъда директен - Отивам и без да я питам за каквото и да било я хващам за ръка и започвам да танцувам. Тук вече си представям как се дърпа. Идея си нямам как да изградя първо впечатление.
Би ли ми дал примери как точно да сторя това в дневна и нощна игра и какво да наблюдавам в практиката за да реализирам някакъв прогрес в играта си. Понякога когато чета теория се чувствам така все едно някой ми описва как изглежда даден цвят без да съм виждал цветове през живота си. Купчина правила за ситуация която не знам как да създам.
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 03, 2014, 20:26:39 »

От PU_як очаквах да чуя нещо подобно. И не го виня, даже съм леко солидарен понеже това е казус който винаги ме е дерзаел, тъй като е единственото нещо в уравнението което не би могло да бъде променено. И точно поради това че е така, избирам да го игнорирам с принципите на вътрешната си игра за да продължа напред.

Като казвам да се примириш, имам предвид точно това - да приемеш, че някои неща не можеш да ги промениш и да продължиш напред, а не да се откажеш. Тоест надявам се поне ти да оцениш, че това е позитивизъм, а не негативизъм както първосигнално го тълкуват тук. Не виждам нищо лошо в това да ти се налага да отвориш 200 до целта, където на някои им са нужни само 2. Стремя с е да спазвам някаква колегиалност към Coconut Crab и да не му припомням, че развитието му всъщност е нулево, щом от реално пикапене се връща към сайтове за запознанства.
Пределено директен съм - изглежда нямаш данни да стартираш всеки сет от нивото, от което например Берсерк го стартира, така ще ти се налага да отваряш десетократно повече от него за да си в състояние да заповаш от нивото, в което той ги започва.
Заплюй ме ако това се окаже невярно
Активен

Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #14 -: Ноември 03, 2014, 21:48:54 »

Пуяк - като направиш ф-клоуз от улицата, ама баш от улицата, не от другаде, тогава можеш да ми кажеш, че ми е нулево развитието. (Нещо си станал ала-Кейтаран).
Свалянето на мацки в сайтове не е по-лесно от улицата. Качествата, които ти трябват са същите. Защото ти добре си седиш пред компа, ама за ДА ЕБЕШ ЕДНА МАЦКА, трябва да се видите на живо. Така че няма никаква разлика!!!!!

Приятелю, аз ги спирам директно, бъзикам ги нещо, правя наквакво забавно предположение за тях, и след това разказвам нещо готино и забавно за мен - някаква история, кой съм, какво обичам. Най-истинско е не да разказваш некви измислици, а да разкажеш за себе си. Интересуваш се от мацката - коя е, защо е, бъзикаш я, негваш я леко, след това даваш лек валидейшън и си разменяте телефоните, или пък я каниш на директна среща в близкото заведение и това е. Найт гейм - Берсерк е спец.
Активен

Страници: [1] 2 3 4
  Изпечатай  

Отиди на: