Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 29, 2020, 13:32:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да се развивам??  (Прочетена 10045 пъти)
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 03, 2014, 22:03:56 »

Коки, не е въпроса да се надцакваме тук, но ти си най-добрия ми пример за това какво имам предвид като казвам че някои им е вродено, пък други са тотално непригодни към успех от фейст-ту-фейст уличн пикап. Просто от колегиалност не те давам за пример. Така че моля те, не се давай и ти самия за някакъв пример.
Свалянето на мацки от сайт е несравнимо по-лесно от това на улицата и ми е жал, че си се върнал натам, щото и качеството е несравнимо по-ниско. Личното ми мнение е, че след като си видял, че на улицата очи в очи е доста трудно за човек непритежаващ природните качества например на Берсерк, си се върнал към беопасното онлайн чатене, и сега се опитваш да ни убедиш (а и себе си) как  е почти пак същото.....ама не е.

А за мен трудността е да изразя, че целта ми не е да се заям с някого тук лично Нерешителен
Активен

Fake it 'til you make it!
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 04, 2014, 00:31:31 »

пуяк,
Как става това след като бягат от мен преди да ме изслушат??! 

Аз залагам на кофти визия. Не дрехи и не прическа. Просто кофти визия природно.
Знам че звучи гадно да го кажеш на някой, но по същия начин така има и жени които масово не се харесват на мъжете и биват отбягвани.

Начинът не е същият, защото визията няма еднакво значение за мъж и жена - за една жена визията не е приоритет, когато избира, докато за един мъж е. Най-важно е излъчването на мъжа - ако един пич има мъжкарско излъчване, а това не е трудно с правилното поведение, глас, начин на говорене и някаква мускулна маса, това е напълно достатъчно.

Но дори и да си прав и на някого да му пречи визията, защото да кажем, че точно пък той се е родил необикновено грозен, не може на всеки, който дойде във форума и каже, че мацките не му обръщат внимание, да му казваш "Ми, сигурно си грозен". Снимка ли да им искаме, преди да им даваме съвети? Или направо да затваряме форума, щото по тая логика всеки, който дойде да пита, явно е грозен и няма какво да се направи, така че защо да се хабим да му даваме съвети за промяна, вътрешна игра и тн.. Привлекателността - не красотата! - но степента на привлекателност на един мъж се определя в малка степен от външния му вид, други неща са мнооого по-важни. А дори тази малка част, която се определя от външността, не е от това дали има правилна форма на носа и скулите, а са все неща, които подлежат на промяна - ако имаш смешни/мръсни/прекалено големи за теб дрехи, масна коса или смешна прическа, мазна кожа, кофти език на тялото, примерно, влачиш си краката или си прегърбен и свит, ако си хърбав или много дебел, пъпчив и тн... Това са все отблъскващи, но и все променяеми неща!

За стотен път го говорим това за визията на мъжа... Виж снимки на грозни мъже, ама наистина грозни, и кажи такива ли са средностатистическите момчета, които срещаш по улицата? Ами, не, не са... Повечето са средни на външност, то и затова е средно, защото повечето са такива - и това е напълно достатъчно за една жена, ако всичко останало ти е наред. Но понеже мъжете избирате по външен вид, не ви се вярва, че жените не избират по това...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1938

Профил WWW
« Отговор #17 -: Ноември 04, 2014, 06:56:50 »

Пуяк тая презумция за визията тръгна още на втората седмица откакто пикапя.

А ти след като пикапиш, а нямаш фклоуз, можем ли да предположим, че и твоята визия е зле....
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Fenrir
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 82

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 04, 2014, 12:03:31 »

Каквото и да ви говорят жените външността на мъжа е изключително важна и по-точно физиката.Това е първото нещо което жените забелязват в един мъж и са много по предразположени към мъж който ги привлича чисто физически тоест този мъж почва с много мощен старт.Това ,че жените са привлечени от мускулести мъже си е биологичен закон първо такъв мъж вдъхва чувство за сигурност и закрила на жената,второ жената усеща ,че този мъж ще им предаде добър ген за здрави и красиви деца,трето мускулната маса се свързва с висока концентрация на тестостерон в организма на мъжа и т.н....Всъщност привличането на жените към мъжете подсъзнателно(или направо съзнателно) се основава на това жената да има здраво и осигурено поколение тоест добър ген(физическа привлекателност на мъжа) и осигурено бъдеще(достъп на мъжа до ресурси).И всичко друго е компенсация на тези две липси.И нека не залитаме в крайности нямам предвид някакъв напомпан богат дебил който не може да каже две приказки и обладава ежедневно яки мацки(въпреки че има такива случай..)И ако мислите ,че външността не е фактор помислете за следния пример.Двама мъже еднакво добри в пикапа единият физически привлекателен другия не е кой ще има по-голяма успеваемост?
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 04, 2014, 12:13:23 »

Fenrir, ти видял ли си да се роди мускулесто бебе? Аз не съм виждала...

Хайде като говорим за външен вид, да правим разлика между нещата, които са дадени по природа и не могат да се променят (черти на лицето и ръст - само за това се сещам) и онези, които зависят от нас в малка или много голяма степен.

Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Fenrir
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 04, 2014, 13:55:39 »

priZdrachna не бебетата не се раждат мускулести ,но някой имат много по-голям потенциал да станат такива ако искат...и това се дължи на гена.Типично мъжките и привлекателни за жените черти като широки рамене,тесен ханш,мъжествено лице,по-широка и здрава челюст,окосмяване,глас,ръст...тоест разликите в пола които всъщност ни правят да изглеждаме секси за противоположния пол подсъзнателно се свързват с добро здраве и ген.Защо?Защото всички тези белези се формират в пубертета от тестостерона.А само момченцата които са над средното ниво на здравословно състояние(защото високите нива на тестостерон увреждат имунната система) могат да произведат високи нива на тестостерон които формира всичките тези мъжествени черти...По принцип всичко е дадено по природа ,но и почти всичко може да се промени жените си слагат цици,помпат устни,оперират си лицата(черти на лицето),дори си удължават краката(ръст)...Докато мъжете ако искат да са конкурентно способни на другите мъже в борбата за партньорка  помпат мускули или компенсират физическата си не привлекателност като развиват редица качества или трупат материални блага.
Активен
Erera
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 04, 2014, 15:51:36 »

Това с физиката е много относително. Не знам защо в България е на почит комплексарското мислене, че колкото повече помпаш във фитнеса, толкова повече мацки ще впечатлиш. Аз пък мога да ви кажа, че имам приятели, които блъскат като откачени и наистина са супер в тяло, но не могат две думи да вържат с момиче. А имам и такъв, който не е стъпвал във фитнес, тежи 60 кг. и всяка седмица е с различна мацка (минимум 7.5). Естествено не казвам, че трябва да се изпуснеш да пуснеш бирено шкембенце, но не е нужно да блъскаш като идиот и да се попмаш с какви ли не химии. Много по - важно е да развиваш личностните и комуникативните си качества, пък спорта нека бъде само за тонус  Усмивчица В допълнение мога да споделя една история, която доста ме впечатли. Това лято на морето се запознах с някакви пичове от Израел, докато играехме волейбол на плажа и те ме питаха дали културизма не е някакъв национален спорт в България, защото всички местни момчета изглеждали като културисти (и това съвсем сериозно си ме питаха) и че в Израел изключително рядко можеш да срещнеш такъв... Смятайте какви впечатления оставяме у чужденците  Ухилен
Активен
clown
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 105

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 04, 2014, 16:08:48 »

Дърпаш си това  http://www.limetorrents.cc/PIMP-by-RSD-Julien--Standard-Version-torrent-4240150.html . Гледаш и осмисляш. Продукта е готин, всичко нужно ти е събрано в него. Обяснено е разбираемо и кратко без разпъване на локуми. Всичко е стъпка по ? стъпка, има и нагледни примери, което е много готино. Може стила на Julien  да ти дойде в повече, ама това не е чак толкова лошо. Ще видиш какво е от едната крайност на поведение(твоето може би), до неговото и с времето ще стигнеш до едно междинно поведение, което ще те устройва. И все пак, ако ти е в повече виж http://donjuancentre.com/topic/67-%D0%BE%D1%80%D1%8A%D0%B6%D0%B8%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%BE-%D1%81%D1%8A%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D1%8F%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BE%D0%BC%D1%81/ . Там също всичко е събрано  , като цялостна картина  и са засегнати основни неща , като глас, език на тялото , нагласа и др. Също има и структура на самата свалка. Може да си я видиш, като бонус. Гледаш, четеш и осмисляш. Все едно ти е предмет в университета, ама гледаш да научиш нещата , не колкото да минеш.

Заебаваш всякаква друга теория за известно време, защото само ще ти направят каша в главата. Може и да не се фокусираш върху , тези продукти , които съм ти посочил , а върху  други , които ти си харесаш. Идеята да хванеш, някое цялостно видео , книга и да действаш по него. Защото различни хора различни гледни точки и само ще се объркаш.
Почваш , яко практика. Ако нямаш пари да излизаш много много , се хвърляш на дневната игра. Почваш да пробваш нещата и да експериментираш.

Разрови се из форума , за някои от форума с повечко опит или изкарал обучението , които е от Варна. Излезте пийте кафе, бира, поприказвайте , после пикапете  и така.

След 2-3 месеца прегледай пак, pimp-a  и книгата. Тогава може да ти се стори ,че гледаш/четеш нещо съвсем ново , защото ще го  съпоставиш със собствения опит.

Всичко зависи от теб какви усилия ще положиш, за да задобрееш. Но не очаквай чудеса от няколко видеота и книга , да извадиш к*ра и да ги почнеш наред. Не може от един а-социален тип(говоря примерно, не за теб) за седмица , месец да станеш социална личност и да чукаш наред. Все едно да влезеш във фитнеса затлъстял , мързелив и да очакваш за 1месец да станеш Арнолд. Няма как да стане. Но на първо време можеш да подобриш физиката си, но не и на ниво културист .  Дори да стигнеш , само до среща пак си успех, защото не е толкова лесно да хванеш момиче/жена от улицата и да я омагъосаш. Пак зависи от стартовата позиция , която започваш. Идеята ми е такава, че крайния резултат не е толкова важен. Просто  целия процес е супер забавен, на фона на това , че повечето хора живеят един скучен и монотонен живот. Просто  трябва да го изпиташ, няма друго токова нещо , което да влива толкова живот и адреналин във вените ти от pick up.

Трябва да си благодарен само за това , че знаеш за pick-pa. Но дали ще си извлечеш позитивните изживявания и уроци от него, зависи само от теб. Но ако само , четеш и не се решаваш да изпробваш всичко на практика, просто си губиш времето. Спокойно можеш да пренасочиш времето си за четене на теория в нещо по ? полезно , като например фитнес или някаква друга дейност , която да ти носи пари.

Преди време така се случи, че излизах две седмици подред всяка вечер и тогава имах най ? голямо израстване и лекота в общуването с хората.RSD също казват , че е хубаво да практикуваш всеки ден примерно за период от 1 месец, поне по 1 час на ден, независимо дали нощна игра или дневна.

Ако месеци наред, нямаш никакъв напредък , значи бъркаш сериозно нещата. Тогава запиши едно обучение  към сайта, ако почнеш да събираш от сега , за следващото обучение във Варна ще имаш парите.

Също хвърли един поглед на http://www.rsdnation.com/forum , там има доста рапорти.

Да ще ти се наложи да се пришпорваш за да постигнеш успехите , които желаеш , но не поставай pick up в центъра на живота си (лично мнение). Намери някаква страст в живота си, която да те консумира. Помисли и за финансовата си стабилност , защото рано или късно става важен фактор.
Активен
Fenrir
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 04, 2014, 16:47:08 »

Erera в бодибилдинга(културизмът) дали любителски или професионално няма нищо комплексарско това си е спорт като всички останали все едно да кажеш ,че е комплексарско да се тренира бокс,борба,футбол,баскетбол...комплексарско е да се завижда на някой за физиката или за каквото и да било друго.И естествено ако някой само блъска в залата и е пълен дебил няма да има големи успехи с жените...ама то едното не пречи на другото хем да си як хем комуникативен,общителен,приятен,интересен...А това че въпросните чужденци им е направило впечатление ,че повечето мъже и момчета изглеждат  като културисти е чудесно говори добре за нацията!Те и жените ни са хубави това лошо ли е?
Активен
asfr
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 04, 2014, 17:45:33 »

Знам за книгата ОМС. Всъщност аз съм този който прати втората половина от главите в ебоок за да се постнат в сайта преди няколко месеца. Чел съм я но не пикапех толкова колкото ми се искаше докато я четях. Що се отнася до RSD на харда са ми. Възпира ме факта че английския ми е много слаб и не ги разбирам. В момента съм се хванал да го уча само заради RSD всекидневно. Не че няма хиляди други причини да научиш езика но нищо друго не ме мотивира толкова от представата за твърдите вкоренени вътрешни възгледи които би зародил The Blueprint Decoded на Tyler Durden ако седна и го изгледам така все едно ми е на български.
В лице далеч не съм сладур но предполагам че покривам някакви средни визуални критерий. Обличам се добре и поддържам актуална прическа. Дълго време това ме измъчваше докато накрая не приех мирогледа на priZdrachna и не започнах да се харесвам такъв какъвто съм. Единствения ми плюс е, че съм висок. Малко съм хърбав но работя по въпроса също всекидневно.
Възможно най-скоро ще отида в клуба отново. Този път ще го играя директно както ме посъветвахте. Възнамерявам даже да прекрача границата умишлено с някакви крайности за да разширя малко зоната си на комфорт. Дано не ме набият. А до правилния фрейм и игра вероятно ще достигна с практиката.

Благодаря много за коментарите! Моля не се карайте по темата за външността, размера на мускулите и прочие. Поне не в тази тема. Просто не ми е в полза. Виж ако споделите някакви препоръки или примери за самата игра определено ще ми бъде от полза. Усмивчица
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 04, 2014, 18:40:43 »

Дълго време това ме измъчваше докато накрая не приех мирогледа на priZdrachna и не започнах да се харесвам такъв какъвто съм.

Бих искала да внеса едно уточнение, защото не искам да бъда погрешно разбрана - моят съвет не е да се харесваме такива, каквито сме (щото има хора, които са много зле и определено имат нужда от много работа по себе си и вътрешно, и външно!), а да приемаме нещата, които не можем да променим, да не се фиксираме над тях до степен, в която да ни станат комплекси и да ни служат за извинения за неуспехите ни, като в същото време работим ежедневно и даваме всичко от себе си, за да се развиваме и да станем най-добрата версия на себе си, която можем да постигнем с толкова усилия, колкото си заслужава целта, която гоним. Не бих могла да го кажа по-ясно и изчерпателно.

Но просто виждам хора (и мъже, и жени!), които имат минуси и във външен вид, и най-вече във вътрешна игра, но понеже ги мързи да се променят и да полагат някакви усилия, се концентрират умишлено върху онези неща, над които не могат да влияят, вместо да работят над това, което подлежи на промяна.
И съветът ми към тези хора определено не е да не правят нищо и да си седят така в застой и просто да си се харесват. То аз на моменти не се харесвам и мисля, че има още какво да се желае, дето съм толкова прекрасна, пък камо ли те  Смотан

Наблюдавай около себе си успешните хора, помисли си какво имат те, което на теб ти липсва (под "имане" нямам предвид скъпа кола, естествено...) и работи над това. Развивай се и не стой на едно място. Прави нещата, които обичаш, с хората, които са ти симпатични, не прави фундаментални компромиси със себе си и нещата ще почнат да се случват. Ако ти не си в застой и светът около теб няма да е спрял.
Активен

Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #26 -: Ноември 04, 2014, 20:45:00 »

Не знам как го виждате това нещо с едни мускули да се развивате само освен ако не сте на принципа да превърнем мозъка в мускул.
Развитието е в много посоки, но най-важно според мен е умението за комуникация и правилната калибрация спрямо конкретния случай.
Ако не си толкова грозен, че да плашиш кокошките по двора правенето на хубаво тяло, купуването на скъпа кола и дрехи е само заобикаляне на проблема.
Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1938

Профил WWW
« Отговор #27 -: Ноември 04, 2014, 20:55:58 »

Странно... Диабло винаги съм мислел, че си от феновете на тезата, че външният вид е супер много важен. Сигурно с погрешно впечатление съм останал.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #28 -: Ноември 04, 2014, 21:02:06 »

Важно е когато си овладял комуникацията и калибрацията, иначе ще ти дам мерцедеса и кинти ще си сложиш риза и костюмче и искам да видя вечерта дали ще си с мадама в леглото или не.Усмивчица
Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #29 -: Ноември 04, 2014, 21:34:20 »

В лице далеч не съм сладур но предполагам че покривам някакви средни визуални критерий.

Предполагаш, но дали жените мислят същото?
Все още не разбрахме защо не спират да слушат опенъри, но дали в предположението на Пуяка нямаше частица истина все пак? Май май накъм визия отиват нещата и по твоите думи. С добра визия и кофти опенър си по-напред отколкото с кофти визия и добър опенър. Здрач няма да го каже, но другите жени тук (ако още влизат) са по-директни и ще ти кажат, че извръщат глави директно ако приближаващия не кефи без да се умиляват много-много по другите ти качества.

Иначе Здрач за другото е права - не трябва недостатъците да се превръщат в комплекс. С недостатъци и упоритост е по-добре, отколкото с недостатъци и пасивност. Давай смело напред към следващите 80 сета. Това ти го казах още в първия пост, прочети го пак.
Активен

Fake it 'til you make it!
Страници: 1 [2] 3 4
  Изпечатай  

Отиди на: