Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 31, 2020, 01:44:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да се развивам??  (Прочетена 10059 пъти)
asfr
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #30 -: Ноември 04, 2014, 22:44:24 »

В лице далеч не съм сладур но предполагам че покривам някакви средни визуални критерий.

Предполагаш, но дали жените мислят същото?
Все още не разбрахме защо не спират да слушат опенъри, но дали в предположението на Пуяка нямаше частица истина все пак? Май май накъм визия отиват нещата и по твоите думи. С добра визия и кофти опенър си по-напред отколкото с кофти визия и добър опенър. Здрач няма да го каже, но другите жени тук (ако още влизат) са по-директни и ще ти кажат, че извръщат глави директно ако приближаващия не кефи без да се умиляват много-много по другите ти качества.

Иначе Здрач за другото е права - не трябва недостатъците да се превръщат в комплекс. С недостатъци и упоритост е по-добре, отколкото с недостатъци и пасивност. Давай смело напред към следващите 80 сета. Това ти го казах още в първия пост, прочети го пак.

Разбрах те от първия път. Ако можеш да добавиш нещо относно играта от собствен опит освен факта че трябва да опитам 800 пъти с радост ще го прочета. Същото се отнася и за останалите. Намигване Споровете и повторенията относно външността са ми наистина непотребни. Моля в друга тема..
А що се отнася до Здрач ще ми е интересно да чуя как са те сваляли теб в клуб и на улицата в случайте в които им се е получавало. Реплики, впечатления.. за каквото се сетиш. Ти така ли режеш по дискотеките след първото изречение? И ако да защо? Къде точно ти самата усещаш че нещо не е така както го искаш? Говори ми с примери.
Активен
clown
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 105

Профил
« Отговор #31 -: Ноември 04, 2014, 23:50:06 »

Пич  намери някои с повечко опит с жените. Дали ще някои от форума , приятел или колега от университета. И по излизай малко с него да може да попиеш от него как стават нещата. Може и да някои , които не подбира. Въпроса е да ебе , а  не да развежда само?Това ще ти помогне доста.

Имаш ли някакви странности , за които те ебават ?

Това , че бързо те отсвирват  може да е от много неща. Например от лош език на тялото плюс някакви насечени движение. От прекалено плахо и неуверено влизане. Преди две седмици ходих в едно клубче и гледам някакво момче нормално на външен вид. И отваряше сетове , като машина вижда някоя и се засилва без капка страх. Ама на всичките сетове го режеха почти на момента. Отива при една реже го , вижда следваща , реже го. Това , което ми направи впечатление е на мен , че имаше супер странните, насече и резки движения. И някаква супер странна крива на движение, просто не мога да го обясня с думи. Всичко това субкомуникира ,че му хлопа дъската. А жените , не e като да не са от най ? плашливите същества. Също така ми направи впечатление , че не държи контакт с очи , които е доста важен , като ги придърпваше към себе си. А гледаше настрани , в краката им , в ръцете им или някъде другаде.

За друго , за което се сещам  избягвай да ги отваряш, когато са в гръб. Плашат се нещо влизай леко странично. Друго , нещо което е засегнато в Pimp е времето , когато отваряш сетовете.  Например заведението отварят към 24,  сетовете до към 2-3 ги правиш само за загрявка, защото по принцип хората по- това са по стегнати, не са се отпуснали. Докато към 3-4-5 вече са по ? подпийнали , весели, настроенията им са по напомпани от обстановката и музиката. Това не го бях осмислял докато не го гледах в Pimpa (там е по ? добре обяснено).

Също не е добре да те отсвирят , няколко поредни пъти и това да го видят следващите ти сетове.

Как ти е излъчването ? За какъв човек те имат в обкръжението ти ? Позитивен усмихнат/ крив намръщен/ спрял умрял ?
Активен
asfr
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #32 -: Ноември 05, 2014, 00:58:19 »

Пич  намери някои с повечко опит с жените. Дали ще някои от форума , приятел или колега от университета. И по излизай малко с него да може да попиеш от него как стават нещата. Може и да някои , които не подбира. Въпроса е да ебе , а  не да развежда само?Това ще ти помогне доста.

Имаш ли някакви странности , за които те ебават ?

Това , че бързо те отсвирват  може да е от много неща. Например от лош език на тялото плюс някакви насечени движение. От прекалено плахо и неуверено влизане. Преди две седмици ходих в едно клубче и гледам някакво момче нормално на външен вид. И отваряше сетове , като машина вижда някоя и се засилва без капка страх. Ама на всичките сетове го режеха почти на момента. Отива при една реже го , вижда следваща , реже го. Това , което ми направи впечатление е на мен , че имаше супер странните, насече и резки движения. И някаква супер странна крива на движение, просто не мога да го обясня с думи. Всичко това субкомуникира ,че му хлопа дъската. А жените , не e като да не са от най ? плашливите същества. Също така ми направи впечатление , че не държи контакт с очи , които е доста важен , като ги придърпваше към себе си. А гледаше настрани , в краката им , в ръцете им или някъде другаде.

За друго , за което се сещам  избягвай да ги отваряш, когато са в гръб. Плашат се нещо влизай леко странично. Друго , нещо което е засегнато в Pimp е времето , когато отваряш сетовете.  Например заведението отварят към 24,  сетовете до към 2-3 ги правиш само за загрявка, защото по принцип хората по- това са по стегнати, не са се отпуснали. Докато към 3-4-5 вече са по ? подпийнали , весели, настроенията им са по напомпани от обстановката и музиката. Това не го бях осмислял докато не го гледах в Pimpa (там е по ? добре обяснено).

Също не е добре да те отсвирят , няколко поредни пъти и това да го видят следващите ти сетове.

Как ти е излъчването ? За какъв човек те имат в обкръжението ти ? Позитивен усмихнат/ крив намръщен/ спрял умрял ?

До сега не можах да открия по-опитен пуа във Варна. Сприятелил съм се с натурали и наблюдавам поведението им в социалния кръг. Какво мога да кажа за себе си. Еми в соц кръг ме имат за типичното "Добро момче" и повечето хубави жени се отправят към мен на галено което е леко унизително. Просто така съм ги научил и ми е трудно да ги накарам да ме гледат друго яче. Като им говоря понякога ме карат да повтарям. Един приятел веднъж ми каза че гласът ми звучал разтревожено дори когато поведението ми не е такова. Вероятно има нещо в гласа ми. Знам ли може би не спазвам низходяща интонация. От както го чух това се стремя да дишам коремно и да отпускам повече въздух при говор, да съм по членоразделен бавно изговарящ и резониращ с цел по-голяма плътност и яснота в някаква адекватна норма. Когато си говоря с жени понякога се хващам как несъзнателно си снижавам гласът. Знам че не трябва да е така и се опитвам да го откоригирам на съзнателно ниво. Когато си оправя напълно вътрешната игра предполагам че ще няма да се случва.
Другото което са ми казвали е че изглеждам стегнат в раменете или се изгърбвам. Последно време се стремя да се отпускам но понякога се гърбя леко. По време на апроуч уж гледам да ги коригирам тези неща...
Един приятел пуа от друг град спомена веднъж че в повечето случай търся стойност вместо да отдавам такава. Тове е така защото понякога не ми идва на ум какво да кажа и се умълчавам. Това е и основната причина поради която се чувствам не на място когато съм с социалния кръг с натуралите и хубавите жени. Трудно градя комуникация и изграждам близост защото ги имам за по-всока стойност и вероятно несъзнателно включвам разни бариери на поведение в мозака си. Забелязвам как мъжете  бичат атракшъм и дърпат цялата среда в фрейма си и инициират супер забавните емоции. Еи това аз не го мога и не знам как да се науча. Предполагам че именно това е така наречената социална интелигентност и с апроуч и повечко социална практика с времето ще започна да го правя и аз.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #33 -: Ноември 05, 2014, 11:35:19 »

Първо, адмирации за клоун, че без да знае нищо за теб, се опитва да налучква и да стреля в тъмното, защото това да кажеш на някого какви са му областите, над които да работи, без да го познаваш или поне да си го виждал, си е търсене на игла в купа сено.
Добро предложение е да се ориентираш по фийдбека на добронамерените към теб хора. Те могат да ти кажат неща, които не забелязваш отстрани.
Също така е хубаво, както и аз казах, да наблюдаваш успешните хора и да анализираш защо на тях им се получава, а на теб не. Винаги има някакъв pattern.

Здрач няма да го каже, но другите жени тук (ако още влизат) са по-директни и ще ти кажат, че извръщат глави директно ако приближаващия не кефи без да се умиляват много-много по другите ти качества.

Както казах, това е комплексно и не може просто така да се опрости, както за един мъж. Ако ти имаш насреща си хубава жена със секси дрешки, която си седи на столче и си пие коктейлчето, това за теб ще е достатъчно да се привлечеш от нея и да искаш да я заговориш. За жената не е достатъчно обаче да си седиш просто с хубавите ти дрешки. Езикът на тялото и подходът са в пъти по-важни от миловидното личице.

Заклевам се и се подписвам под това, което ще кажа на следващия ред:
По-добре да ме заговори мъжкар с чувство за хумор, оригинален подход, нетърпящ възражение, който няма хубаво лице, но е със силна физика, поглед, в който има нещо хипнотизиращо и готин език на тялото, отколкото някой хубавец, който не знае къде да си дене погледа, ръцете, говори ми заучени клишета и цялото му същество излъчва "Моля те, не ме изяждай".
Това важи за всяка жена, така че моля ви се стига с тоя външен вид!

А що се отнася до Здрач ще ми е интересно да чуя как са те сваляли теб в клуб и на улицата в случайте в които им се е получавало. Реплики, впечатления.. за каквото се сетиш. Ти така ли режеш по дискотеките след първото изречение? И ако да защо? Къде точно ти самата усещаш че нещо не е така както го искаш? Говори ми с примери.

Имай едно наум относно това, което ще ти кажа, защото аз не съм много убедена, че съм представителна извадка... Като цяло не са ми много насърце този тип бързи свалки, никога не съм имала гадже от дискотека, затова не мога много да кажа какво е работещо, тъй като каквото не работи за мен, може да работи за други.

Но в общи линии това, което на мен ми харесва, е да виждам, че мъжът наистина се интересува от мен, а не идва просто да си изпее заучената фразичка, и че след това може да продължи адекватно на ситуацията, а не да си кара по неговия заучен сценарий, който предварително си е измислил и не го интересува какво се случва наоколо и какво отговарям аз. Аз усещам кога е фейк, не знам дали защото съм жена или защото съм модератор на форум за свалки. Но мисля, че жените имат усещане за тия неща и чувстват кога се интересуваш от тях искрено. По-естествено и с по-малко напрежение се получава, когато си говорите за нещо, което ви интересува и се случва около вас (като ти пак си я гледаш и третираш като жена, а не обсъждате единствено пейзажа), отколкото когато е изкуствено и си личи, че само си търсил повод да си изплюеш репликата.

Много ми харесва, когато мъжът знае какво да каже и е на място, когато бързо може да реагира според ситуацията. Както тук казваме, когато минава шит тестове.

Виж ти какво казваш:
"процедурата беше - някакъв рандъм опънър или по скоро опит за произнасяне на такъв" - на никоя жена не й е приятно да е просто част от процедурата по пътя на пик ъп артиста...не влагаш нищо лично, нищо от себе си, не се забавляваш, искаш просто да си го кажеш и да продължаваш нататък...

Освен контента, другото, което е важно, е това, което казах по-горе за езика на тялото и излъчването. Излъчването на един мъж трябва да е мъжкарско, а не плахо, свито, прибрано и извиняващо се, че е там и й нарушава спокойствието...но също така и не бива да е просташко, агресивно и твърде нахлуващо в личното пространство на някого, с когото не сте създали все още никаква близост. Калибрация и адекватност.

Ааа, да! И, разбира се, е готино, когато има нещо забавно и лежерно в разговорите и отношението, бъзици, все пак сте отишли да се забавлявате в дискотека, не сте на симпозиум по иновативни методи за борба с ебола. А ако е на улицата, не правиш проучване за електоралните нагласи, а пак я закачаш.

Цялото отношение в една свалка трябва да е закачливо и игриво, а не напрегнато. Ако мъжът е напрегнат, той предава това напрежение и на жената. Ако той е спокоен и пич и води нещата, и на нея й е спокойно и готино.
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Coconut Kiss
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 112

Профил
« Отговор #34 -: Ноември 05, 2014, 21:29:05 »

ПризДрачна,
Този последният ти пост беше нещо, което от доста време исках да прочета. Точно, ясно и конкретно. Затова влязох специално, за да те поздравя.
Активен

"Once we go on stage... and when they like you... of course that's a beautiful feeling" Freddie Mercury
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #35 -: Ноември 05, 2014, 22:12:24 »

Благодаря, но тия неща не ги пиша за сефте...4000 поста ще направя скоро и в тях все едни и същи работи сме разисквали.
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Reese
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #36 -: Ноември 05, 2014, 22:13:45 »

Заклевам се и се подписвам под това, което ще кажа на следващия ред:
По-добре да ме заговори мъжкар с чувство за хумор, оригинален подход, нетърпящ възражение, който няма хубаво лице, но е със силна физика, поглед, в който има нещо хипнотизиращо и готин език на тялото, отколкото някой хубавец, който не знае къде да си дене погледа, ръцете, говори ми заучени клишета и цялото му същество излъчва "Моля те, не ме изяждай".

Това сега да го разбираме така ли ? По-добре да дойде някоя дебелана отколкото дебелана без зъби. Да по-добре е ама и в двата случая файда няма. И защо все тоя хубавия трябва да е мега зле във всяко отношение. Ами ако притежава поне половината неща от първия пример? Ето така е по-реалистично.
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #37 -: Ноември 05, 2014, 22:32:21 »

Ееее, стига крайности де. Кой па е тоя супермъжкар дето е събрал цялата мъжественост и само нещо личицето му е кофти? И кой е па тоя Убавец, дето пък е чак толкова наплашен? Такова преекспониране не пояснява примера ти, а изкривява нещата до безкрай. По лично твои думи повечето мъже (и хора) са средностатистически на вид, а и поведението им едва ли е чак в такива крайности.
Така че решението дали да откликнеш на някого ще го вземеш на база нещо което първо ти създаде впечатление в него в първите милимунди когато го видиш да приближава. Той още устата не си е отворил. Явно ще да е някой външен белег, който в бързината по скоро ще изтълкуваш негативно. Защитна реакция.

Като цяло не са ми много насърце този тип бързи свалки, никога не съм имала гадже от дискотека, затова не мога много да кажа какво е работещо, тъй като каквото не работи за мен, може да работи за други.
О, ти вече го отсвири, дори само щото не са ти насърце такива свалки. Без значение кой беше и какво имаше да каже - тия неща не са за теб, бързи свалки ала-бала.  Не стига че не обичам свалки по дискотеки, па то и от някакви обикновени на вид типове. Средностатистическия мъж със средностатистическите си кусури отече. Какво остава пък за видимо несимпатичен (за грозни няма да говорим хич). Виж някой по- симпатичен би било любопитно дали нещо интересно ще каже щом идва. Макар опенъра му и после разговора да е три пъти по-тъп. Тия преди него дето приближиха да не би след литературен дебат да ги отрязаха, даже размяна на думи нямаше.

Много ми харесва, когато мъжът знае какво да каже и е на място, когато бързо може да реагира според ситуацията. Както тук казваме, когато минава шит тестове.
След като не спираш на случайни места и на случайни свалки, за какви реакции и какви шит тестове говориш, то даже разговор няма. Стъпвам твърдо на думите ти и не останах с впечатление да спираш с всеки да поговориш, да видиш колко му е акъла и мъжествеността и тогава да го отсвириш. Значи е на база на нещо друго. А не вярвам всички да те приближават треперейки. Не ги познавам, но съм убеден, че Краба или автора на темата не треперят пред жена след по 100+ апроуча и не рецитират заучени фрази, както заучено си ги представяш. Но позволи ми да предположа, че няма да завържат разговор с теб, а ще ги отсвириш още по документи. Хората искаха да чуят от теб ЗАЩО? Това е темата в темата.

И това ни връща на основния въпрос в темата: Кое е това, което прави така, че някои мъже от всяка следваща да чуват
... тъй като каквото не работи за мен, може да работи за други.
демек - не ме кефиш (и мен), но карай натам, все някоя може да те хареса...

SLo4AINoSt? Ne MiSlQ...
Активен

Fake it 'til you make it!
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1581

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #38 -: Ноември 05, 2014, 23:33:00 »

Това мисля няколко пъти съм го писал но пак:
При колд апроач най-важните компоненти в съответния ред са:

1. Външен вид (комплексно - природно + начин на обличане). Изобщо не съм съгласен, че ако си природно грозен няма какво да се направи. Ето ти един природен грозник, който с нужната прическа и атлетичен вид (+ хубавите дрехи) придобива къде, къде по-поносимо излъчване:
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/12/13/article-2073708-0F2A430E00000578-360_468x719.jpg

За да не си говорим празни приказки ето и нещата, които всеки може да оправи в природния си външен вид (не особено трудно)
- зъби - Скъпи са по принцип - но хубави бели зъби 'дигат оценката с не мога да опиша колко...
- прическа - не струва много, но е важно да е избрана според косата... пример: Ако оплешивяваш - разбира се, че ще бръснеш или съвсем късо ще се носиш.
- Лице - дебелото не е на мода ... - тук трябва цялостно отслабване в тялото и атлетичност.

Разбира се ако си 200кг и висиш от всякъде или си джудже 1.20см ? трудно ще подобриш тези си недостатъци, но тук се концентрираме върху средните случаи ? не единиците, които ще трябва да разчитат на други неща... и едва ли ще правят колд апроучи.

- Атлетично тяло (или средно добро) ? тук си е зор ако си с много наднормено тегло ? но със сериозна диета и спорт за няколко месеца могат да се видят добри резултати.

1.1. Външен вид като начин на обличане. ТОВА Е НАЙ-ЛЕСНИЯТ компонент за оправяне ? и аз не мога да повярвам колко много пикапьори не се възползват от него. Хубава риза, хубави панталони/дънки, хубави обувки/маратонки, хубаво (мъжко) сако или яке... един аутфит трудно излиза повече от 500 лв. за сметка на това може да вдигне ранга на мъжа от 4 на 7 примерно от раз.

(с две думи... хубави зъби, прическа, поддържано лице, що-годе средно тяло и добър аутфит и оценката ти нараства с МНОГО ... без да е необходимо да си голям красавец.)

2. Език на тялото ? това е второто, което се забелязва в мъжа... Как се движи, как ръкомаха, какви са мимиките на лицето му и т.н. Тук по-скоро идеята е, не да си абсолютния Джеймс Бонд или Батман, а по-скоро да не правиш грешки, които да убиват привличането ? като например патешка походка (походка на дебелака ? с широки разтворени крака на страни), супер прегърбяния, някаква гадна усмивка и мазен смях, нърдски жестове и т.н.

Какви са мимиките ти и лицевото изражение ? допринасят доста за цялостното ти излъчване... ако изглеждаш така сякаш цял живот са те били ? ми много ясно, че ще сдухваш жените... За щастие ? излъчване на лицето се оправя... да с тренировки ? но сравнително доста по-бързо от глас например.

3. Глас ? това е третия компонент в колд апроача, който се забелязва бързо и или затвърждава, или убива атракшъна. Гласът се оправя най-трудно (в интерес на истината), но и при него по-скоро идеята е да не е дразнещ, а не да ти е като на Морган Фрийман. Ако имаш гаден писклив, тинейджърски глас (не-мутирал) ? това общо взето ти скапва играта много лесно (убива сексуалността) и ще трябва сериозно да поработиш над гласа (диафрагмено дишане и говорене например).

...
От тука нататък вече играят фактори като поведение, сексуалност, смелост, колко си готов да рискуваш, финансово състояние и материално положение и т.н.

// Най-гадното е, че сам трудно един мъж може да определи какво му куца (от 1 до 3 например). Ти дори не чуваш реалния си глас... За това ги има нашите обучения и консултации... Плащаш едни джобни парици и си решаваш проблема поне от към анализ ? да знаеш кое ти куца и върху какво да работиш ? иначе може да си мислиш, че е гласът например ? а да се окаже всъщност, че детската ти, нърдска усмивка прави по-гадното впечатление.

- SL

п.с. Добавено на 07.11.14 (благодарение на Краб-а):

Дамз... извинявам се Краб. За това не обичам да пиша по форума, пред това да обяснявам на живо вече... защото пропускам неща и то само защото пиша от своя гледна точка (аз изобщо не мога да си представя как някой ще прави колд апроуч ефективно, без енергия, увереност, лидерство, НО ти си прав, че има много такива ученици)... Естествено, че фрейм-а е супер важен, нека разбием какво включва/издава фрейм (какви части от мъжа разкрива):
увереност, енергичност, непукизъм, спокойствие, опит, смелост, лидерство, умения за доминиране(отчасти), сексуалност, забавност... (може би пак пропускам нещо - но да речем тези стигат за сега)...

И сега златният момент - голяма част от тези неща се забелязват в езика на тялото - тоест в (2). Малка част от тях се забелязват и във външния вид (1) - например колко си опитен и уверен, и обръщаш внимание на детайлите (а не си мърляч) - може да се види отчасти в облеклото... Друга част от тях са свързани с гласа (3) (примерно енергия, доминиране, сексуалност). Изобщо нещата са толкова свързани и за това аз казвам ВСИЧКО Е ВАЖНО! ? тоест цялостното излъчване е важно... А по-горе съм разделил нещата специално за колд апроуч на 3 точки - защото за новаците съветът - 'всичко е важно' - никак не им помага. НО иначе си абсолютно прав ? Фреймът ? и от него може би най-вече: увереността, енергичността и сексуалността (до някъде и по различен начин ? тук е опасно ? ?щото всеки простак, който подвиква на мацките си показва сексуалността) са абсолютно важни да се предадат/покажат при самото подхождане.

За финал ? трите точки си остават като приоритет и най-важни при колд-апроучите. Лошата новина (за новаците) е, че те включват в себе си и много важните неща, за които пиша сега и показват фрейма... за това: ВСИЧКО Е ВАЖНО!
Активен

I'm a very special kind of monster
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #39 -: Ноември 05, 2014, 23:48:05 »

А какво да направя бе, пуяк, като наистина не ме кефят свалките от дискотека и предпочитам да опозная мъжа, а не бих си зарязала компанията, с която съм дошла, за да ходя навън да се опознавам с някого?! Да го лъжа, че с гаджетата си съм се запознала в дискотека и да си измислям как е протекъл разговорът ли?

Нарочно отбелязах, че това, което не работи за мен, работи за други. Защото преди, като съм казвала какво харесвам аз, сте ми казвали във форума "Ти си изключение, ти не си представителна извадка, ти си едикакваси..." Затова му казах да има едно наум, като чете коментара ми.

Ти ли точно ще ми викаш "ее, стига крайности де"?! С твоите примери, дето са "утре, ако дойде Парис Хилтън да ти направи свирка" или "ако ти почука на вратата Бойко Борисов"? Айде, не ми обяснявай точно ти за крайни примери... Те са за такива, като тебе, които още не са разбрали, че не миловидното и красиво личице е това, което привлича жената (и което не може да бъде променено!), а глас, език на тяло и излъчване, над които определено може да се работи и да се постигне много голям напредък!

Не ми изопачавай думите! Забранявам! Казах ти, че вече нямам нерви да се разправям с вечно неразбрали изопачители като тебе...
Да, масово хората по външност са средно ниво, но НИКОГА не съм казала, че по поведение са средни!

Продължаваш с твоята тотална неспособност да разбереш какво казвам... "явно ще е външен белег" - РАЗБИРА СЕ, че ще е външен белег, като не го познавам тоя човек и го виждам за първи път! Но вече отбелязах, че има редица външни белези, КОИТО ПОДЛЕЖАТ НА ПРОМЯНА. За справка, върни се към предния ми пост, няма специално за тебе да повтарям като за малоумни...

Ами, да, не са ми насърце такива бързи свалки, не мога да реша толкова бързо дали ме кефи някой и да го пожелая и статистиката при мен го е доказала - излизам с мъже, които вече познавам малко или много и на база на проведеното по-дълготрайно общуване, решавам дали ми харесва или не, дали искам да правя секс с него или не. Казвала съм много пъти - има такива, които не ме грабват по външност, но се оказват супер пичове по характер, има и такива, за които съм си казвала, че са красиви, но в последствие като си отворят устата, не съм разбирала какво привлекателно съм им намирала някога. Така че външността не е решаваща, но явно за някои мъже е трудно да разберат фундаменталните разлики между мъжете и жените в изкуството на привличането.

Разбира се, че съм отказвала срещи на мъже, които са ми под санитарния праг на изискванията за външен вид, но пак казвам - повечето хора не изглеждат чак толкова зле. Основно съм отказвала без никаква възможност за компромис и добра вътрешна игра на мъже, които са по-ниски от мен. Тук признавам, че няма какво да се направи, такива мъже не мога да ги възприема за потенциални партньори. Обаче! - историята познава ли двойки, в които мъжът е по-нисък от жената? Познава. Значи пак нещо, което е валидно за Здрач, не е валидно за всяка жена.

Reese,
ти пък какво не разбра и ти... Целта на този параграф е да каже, че дори мъже, които не са се родили с красиви черти на лицето, могат да направят достатъчно, така че да привличат жени. Да, ок, естествено, че ако някой е с добра игра и красив, ще го предпочетеш пред някой с добра игра, но грозен. Само дето рядко пъти един човек събира в себе си всичко. Затова една жена, ако трябва да избира между външен вид и вътрешна игра, повечето ще предпочетат вътрешната игра.

Когато мъжът е забавен и интересен и излъчва сексуална енергия, последният му проблем е дали е и красив!

Мъжете трябва да се научат как да открият и събуждат заспалата си мъжка енергия и мъжко начало, което със сигурност дреме някъде у всеки един от тях, точно както и жените трябва да преоткриват постоянно женствената си природа на принцеси и глезлички. И е хубаво за тези неща да си помагаме и да се допълваме, но уви...
Активен

PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #40 -: Ноември 06, 2014, 09:04:24 »

Не ми изопачавай думите! Забранявам! Казах ти, че вече нямам нерви да се разправям с вечно неразбрали изопачители като тебе...

Здрач, имаш болезнена нужда, дори мания някаква в това да изглеждаш вечно права и мъдр и не можеш дори да допуснеш, че някой не намира думите ти за такива например. Така от всяка реплика към теб излиза, че другия нещо се заяжда или не е разбрал думите от Светото ти писание.
Ми приеми, че думите ти не са изопачени, а просто по начина по който са написани не ми харесват. И ето например защо

..."явно ще е външен белег" - РАЗБИРА СЕ, че ще е външен белег, като не го познавам тоя човек и го виждам за първи път! ...
...
...излизам с мъже, които вече познавам малко или много и на база на проведеното по-дълготрайно общуване, решавам дали ми харесва или не, дали искам да правя секс с него или не. Казвала съм много пъти - има такива, които не ме грабват по външност, но се оказват супер пичове по характер
Ама кога се оказват пичове - след време, когато ги опознаеш. А тук говорим за КОЛД АПРОУЧ! Не игра в социален кръг, когато имаш време да ги опознаваша какви всъщност адски готини пичове са. Ето тук някъде се губи мъдростта в думите ти.
Защо мислиш, че си нещо различно от другите жени - коя е тая дето ще каже "Абе аз излизам с всякакви, със Сульо и Пульо, не ми трябва да ги опознавам". Ти си точно поредната, която отпраща пичове като автора на темата с подход:
"Ми отсвирвам те на база на външен белег, щото въобще не съм си говорила с теб и не знам какъв си, но подобрявай се там, пък ще срещнеш някоя друга."

И после седиш и тука каканижеш мъдро как външния вид е хич без значение, щото нали. После автора попада на друга, която го отсвирва с:
"Ми отсвирвам те на база на външен белег, щото въобще не съм си говорила с теб и не знам какъв си, но подобрявай се там, пък ще срещнеш някоя друга."

А Здрач седи и обяснява как външния вид не е най-важния......ама за игра в социалния и кръг, където има време да опознава мъжете.
То и автора на темата ако ги прибере неговите 80 апроуча в социалния си кръг сигурно ще ги свали поне половината, щото е умно момче, но пита що на улицата го режат. Ми е за това те режат, казахме го 16 пъти.

И ако аз съм някакъв галфон дето не схваща нещата според Берсерк и си позволява да оспорва на Шефката, идете и спорете със Слеъра. Той както винаги адски точно нацелва проблемите, но на него не знам защо никой не възразява. При колд апроуч той ги е подредил, не аз. Цитирам:
"При колд апроач най-важните компоненти в съответния ред са:
1. Външен вид
2. Език на тялото
3. Глас"
А тук съветите винаги почват от глас, като точка 1 се неглижира като възможност. НЕ била важна, жените не гледали това. Ми да седнат Берсерк и Слеър да излязят с общо становище Намигване

И сега извода:
Кое е поправимо и кое не е поправимо не знам. Това може да го кажат не Здрач или Слеър, а жена която не те е харесала само! Е така, някак си ако можеше да питаш някоя която не те харесва, какво аджеба ако беше различно в теб би те харесала. Хипотетично. Знам че няма как да тръгнеш по улиците и разпитваш жените.
Зъби, прическа, ала-бала - ми айде прати на Здрач някоя снимка на лични ако искаш направо. Щото всеки отговор като тоя "Абе аз точно не, ама виж там някоя друга може би..." говори, че нещата не са поправими, както бодряшки се приказва тук. А отговора "Махни се от мен, пробвай с друга" си е константен....

ПС: Авторе, не го приемай лично. Нито те знам, нито те познавам. Краба ако може също да не нервничи.
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #41 -: Ноември 06, 2014, 09:53:22 »

пуяк, кое за теб влиза във "външен вид"? Не се разбираме, защото за мен външният вид е сбор от неща, голяма част от които подлежат малко или много на промяна, а за теб явно е нещо по рождение, което, ако не е привлекателно, край. Затова обясни ми, когато кажеш външен вид, какво разбираш под това?
За "външни белези" да не говорим...това са походка, език на тялото и тн..но не е същото като външен вид. Затова и казах, че когато не познаваш някого, да, преценяваш по външни белези. И какво от това?
Активен

PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #42 -: Ноември 06, 2014, 11:12:23 »

а за теб явно е нещо по рождение, което, ако не е привлекателно, край.

Именно. Точно това разбирам. Докато ти говориш за останалите неща и затова се разминаваме, права си.
То пак не е съвсем край, щото ако опознаеш тоя човек, сама казваш, че зад непривлекателността може да стои адски стойностен мъж и жените да ценят му тези качества. Но тук говорим за рамките на секунда-две. Точно достатъчно време колкото да го отрежеш, па мъжествените му качества да оставиш да ги търси следващата след теб. Ама най-вероятно и тя ще направи така.
Затова един ще отвори 100 сета за да му спрат няколко, а друг ще отвори 10 за същия резултат. Просто за да спрат. По-нататък е вече въпрос на променимите неща, за които говориш....и оттук нататък вече си права за останалото.
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #43 -: Ноември 06, 2014, 11:53:20 »

Ами, да, така е..но работата е там, че повечето хора не дават максимума от себе си, говорили сме си го и преди..колкото и ти да казваш, че всеки знае да си измие зъбите и да си изпере дрехите, истината е, че много хора биха могли да положат малко повече усилие и да изглеждат доста по-добре, за да make difference в тази секунда две... И това не важи само за мъжете, разбира се, а и за жените.. Има жени с красиви по рождение черти, но се мъкнат в някакви по-широки, развлечени дрехи, носят косите си къси..същата жена, ако малко я гримираш и я измъкнеш от кубинките, слагайки я на токчета, ще качи много оценката...не, че всеки трябва да е по калъп и не всички харесваме едно и също, но мисълта ми е, че хората има какво да направят, за да подчертаят или максимизират онези неща, които природно са им ок, а да намалят ефекта и значението на онези, които не са.

Затова - да, всички се раждаме с някакви неща, които са предопределени, но не съм съгласна, че няма какво да се направи. Но повечето хора не го правят, дали от мързел, дали щото няма кой да им отвори очите...
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #44 -: Ноември 06, 2014, 12:55:50 »

След като не спираш на случайни места и на случайни свалки, за какви реакции и какви шит тестове говориш, то даже разговор няма.

Искам само да се спра на това. Няма значение дали и къде спирам, защото винаги се случва да попаднеш на мъж, когото не познаваш добре или хич, но да ти грабне вниманието с нещата, които казва, още в първите секунди. Може да е познат на познат, може да е свързано с работа, може да е на опашката в магазина, на съседната маса в ресторанта, всичко може и навсякъде постоянно срещаме непознати. Мен лично това, което ми прави впечатление и ме привлича, са две неща - чувство за хумор и богата обща култура - това в комбинация ме кара да се заслушам веднага в този мъж. На един семинар бяхме и на стълбите на хотела се разминахме с няколко човека, между които и някакво момче, което изобщо не блестеше с физически данни - доста слаб, с пъпки по лицето и като цяло болнав интелектуален вид. Не помня как почна разговора, сигурно от нещо тривиално като в колко часа и къде е вечерята, но помня, че минавахме от тема в тема и седях 45 минути на стълбите да го слушам, оказа се, че се интересува от философия и психология и бях силно впечатлена от нещата, които си говорихме. Стори ми се толкова умен и интересен!
Така че не ми е нужно да спирам на всеки срещнат точно пък на улицата, за да знам кое е това, което тутакси ме грабва в един мъж. Не е видът, повярвай ми, забелязвам го, но за мен не значи нищо, докато не съм разменила няколко приказки с човека. Все едно да го видя на корица на списание - ще отбележа, че е хубав, но няма да се развълнувам и да имам никаква емоция, докато не си поговорим.

Сега вече, ако някой е и грозен, и нисък, и никакви интереси, чувство за хумор и обща култура няма, тогава вече не знам какво може да му помогне...
Активен

Страници: 1 2 [3] 4
  Изпечатай  

Отиди на: