Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 20, 2020, 22:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Варна  (Прочетена 2989 пъти)
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3868

Профил
« -: Октомври 04, 2014, 13:19 »

Тъй като бях малко командировка по този край, реших да се отбия след като си свърших работата и една вечер във Варна. Знам я добре през лятото, даже по едно време преди години тя беше вълшебен град за мен, защото колкото пъти ида, еба. Добре ама от известно време развалих тази серия. Та дали защото исках да видя дали в мен е причината или самата Варна се е променила, дали пък дето се вика за да съживя малко магията на отминалото лято, реших да се отбия. Обаче хич не знам къде има игра по това време на годината (ако въобще има). Когато пътувам, обичам предварително да проуча града от интернет или още по-добре от познат, затова писах на този-онзи от форума. Колегата netlight ми даде идеи за заведения, но бил зает рано на другия ден та не му се излизало, а колегата conquistador също даде идеи за барове и предложи да се видим на по бира вечерта.
Тъй като реших, че най-подходящ като за мене клуб е Хоризонт реших да си взема хотел близо до там, а и намерих добра оферта в интернет за Бест Уестърна, си запазих там стая. Добре ама като стигнах видях, че макар и да е близо до този клуб Хоризонт, хич не е близо до центъра! Нищо, викам си, здраве да е, то Варна не е толкова голяма. Качих се на едно такси и отидох първо да се видя с колегата conquistador към 9:30 часа. Той ме заведе в един бар на главната, абе от Макдоналдс първата уличка и вратата вляво - ама му забравих името. Не беше лошо - първо беше празничко, та пийнахме и си полафихме, а после взе да се пълни и към 11 вече имаше хора. На нашата маса беше се събрала някаква смесена компания и имаше една милфка точно като за мене - обаче аз винаги като ще свалям мацка гледам в първите 15 минути да разбера къде живее, къде нощува тази вечер, с кого, дали има важна работа рано на другия ден, за да преценя има ли смисъл да се занимавам. Та тази се оказа, че не била от Варна и спяла тук при кака си (дежа вю) - друга една милфка от масата, ама тя не ставаше. Та си викам айде майната ѝ, макар че даваше много ИоИ, сама ме търсеше да си говорим и на кино хич не се дърпаше, ами се вреше у мен.
Та в заведението имаше горе-долу хора, но все смесени компании - единствено на бара имаше няколко сами мацки. Отидох да заприказвам една руса 9-ка, но без малко да се откажа още като наближих - на бара сложила на видно място последен модел смартфон и ключове от мерцедес. Обаче си викам, няма да се връщам с подвита опашка без поне да съм пробвал... Е, заговорих я, но още на втората минута си пролича, че не върви на ебане работата... не ме питаше нищо тя, а само отговаряше, а от кино се дърпаше. А пък след 5 минути и колегата conquistador ги отвори тези, ама с "момичета, искате ли да ви взема по нещо за пиене?" - epic fail. Предполагам, че за да измисли този остроумен оупънър се е бил позамаял нещо, защото беше вече пил два големи рома. Иначе беше точно момче и се радвам, че се запознах с него и ми показа този бар.
Така, време беше да тръгвам към главното събитие на вечерта, а именно тази дискотека Хоризонт, която няколко човека ми бяха похвалили, и която ми беше близо и до хотела. Тя е в Морската Градина до делфинариума. На път за там минавам покрай някакъв Бар Плаза и гледам отпред пушат няколко компании... Естествено, избрах си две сами мацки за да ги питам къде е дискотека Хармония (макар че добре бях разбрал къде е и че е Хоризонт) та една минута малко се посмяхме на моята неориентираност като турист, и едното момиченце излезе такава душичка, че ме хвана подръка и повървя 20-30 метра с мен, та хубаво да ми покаже къде е. Това ИоИ трябваше да ме откаже от тоя Хоризонт и да си остана с нея и имаше добър шанс да я еба (както по-късно ще се види) ама къде ми беше акъла не знам. Както и да е, продължих към Хоризонт, обаче в прехвалената дискотека се оказа, че има 10 души накръст. Имаше единствено две мацки уж сами, аз веднага се намърдах при тях да ги питам що е така празно и къде другаде има живот, но се оказа че дори и те не са сами, защото довтасаха двама пича да си ги прегърнат и да покажат, че са заплюти. Майната им, връщам се на този Бар Плаза. Добре, ама кое беше сега това момиченце, което ме упъти одеве? Помнех само, че беше с нещо черно, ама то имаше и други мацки в черно. Стори ми се, че една на бара ме заглежда и се намърдах там да си купя нещо за пиене. След малко пробвах да я дръпна, но ударих на камък, нещо не вървеше приказката. Седя и си пия и се оглеждам - в този бар хич не беше лошо. По сепаретата смесени компании, а на бара поне на 3-4 места имаше сами по 2-3-4 момичета. Лошото, че бара е квадратен и отвсякъде има видимост и всички вече бяха видели как ме отряза онази. Хич не вървеше да прелитам от цвят на цвят при пряка видимост от другите компании. Затова след малко гаврътнах питието, излязох да изпуша една цигара, и влязох пак като тоя път се настаних до едни други - 3 момичета заедно. Заприказвах крайната, но и там нещо не потръгна работата. Баси... пак май нищо няма да еба във Варна, явно добрите стари време са отминали безвъзвратно.
Тъкмо седя и си медитирам и се чудя какво да правя докато заведението лека-полека се празни (а аз май няма да се празня тази вечер) и гледам отзад до стената има някакъв плот с високи столчета и други едни мацки седят там и пушат наргиле. Едната си пишеше нещо на смартфона, та използвах това за оупънър. Стори ми се, че изненадващо добре ме прие и тъкмо се чудя защо ли, когато ми светна - ми тя облечена в черно, и такава усмихната душичка. Викам си - само тая ще е! Питам - абе ти одеве защо ме прати в този Хоризонт, като знаеш, че там няма живот, а тука е живота в Плаза (и си викам сега ако не е била тя, ще ме помисли за луд) а тя се смее и вика "исках сам да се увериш". Оттам потръгна работата на добре, момиченцето излезе толкова точно, че ми върна смисъла на вечерта.
Добре, ама не било писано да се върне магията на Варна, и то поради най-баналната причина... отгатнахте ли? Кок-блок, разбира се. От трите едната беше дебела и естествено се изживяваше като тарторката. Почна да ми вкарва шитове, какво съм правел тука сам, защо съм се лепнал за тях, те щели да си ходят скоро... Викам баси - аз една свалям, а друга ми прави шит-тестове: това се казва тиймуърк. Та с "моята" до повече от кино не стигнахме... но киното беше много приятно. На докосване по рамото и през кръста се вреше у мене и ме подпираше с циците си, които бяха доста големи и твърди. Исках много да ги мачкам, ама дебелата по едно време като ги дръпна и като ги подкара навън... Тръгнах след тях, разбира се, като бърборех нещо по пътя и си виках все нещо ще измисля, но за лош късмет имаше вече чакащи таксита и тези веднага се метнаха в едно. "Моята" ми вика съжалявам, не мога да ги оставя, с тях съм излязла и с тях трябва да се прибера, ама искаш ли да се видим друг път? Представете си в какво положение бях... колкото и да ми беше тъжно, трябваше да кажа "сори - ако искаш, остани с мен сега; ако не - лека нощ". За съжаление тази реплика рядко работи.
Вече беше станало 2 и нещо, а бях доста далече от центъра, за да тръгна да търся други заведения, в които вероятно докато стигна и щяха да почват да се изпразват. Затова се прибрах в хотела, но може би трябваше все пак да обикалям още, защото и без това не можах да заспя до 4 часа - дали защото бях пил Ред Бул, дали защото си мислех за тази мацка и какво щеше да е ако беше сега тя с мен, и аз не знам.
За да не съм валат, на другия ден като тръгнах наебах една от тези за 20 лева, дето са по пътя. Беше доста хубава, и не много черна.
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 04, 2014, 15:52 »

Учудвам се че на Хоризонт е било празно петьк вечер. Лошото зимата вьв Варна е че готините заведения са доста разпрьснати из града и да се обикаля не е много рентабилно. Лятото всички са на алеята и е много по удобно.
Активен

Никога не се отказвай .
roberto92
PuP Masterpiece
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 04, 2014, 20:19 »

В хоризонт, когато съм ходил през по-хладните дни е било винаги празно, лятната градина през лятото е пълно със страхотни мацки, хубава обстановка и приятна музика, която не пречи за разговори. Като цяло дискотеките в града са шит, трудно се осъщестяват сетове, музиката дрънчи и трябва с ръце и крака да махаш за да се разберете но за сметна на това има доста прилични барове в които така и не се научих да ходя редовно. Иначе съм забелязал че варненките са една идея по дръпнати от момичетата примерно в София, Бургас и т.н. винаги ме е дразнело това и от време на време си позволявам да сваля на някоя ранга в критично състояние до такава степен че чак да ме намрази.
Активен
hid
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 28, 2014, 17:29 »

Толкова емоции в един разказ. Докато четох се смях, после ми стана тъжно как не са ви се получили нещата с момичето с големите, подпиращи цици, та си поплаках. А последното изречение ме накара да върна малко лазаня в устата си, ама нищо, пак си я преглътнах де, че и даже нямаше вкус на стомач(ш?)ни сокове. Усмивчица
Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1450

Let it be

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 30, 2014, 11:52 »

Stone, би ли опитал следващия път да си измислиш някакъв по-позитивен край? Така изглежда мега безнадеждно и минорно.
Иначе, изключая моралния елемент, като извод може да се направи това, че трябва винаги да си предвиждаш по един ден резерва (+/-). Ако беше останал и на следващия ден, нямаше да се налага да спираш не много тъмни магистралки (е, това последното ми е наистина крайно невероятно и противоречащо на всякакъв пик ъп).

Но винаги е било така: по неписан закон в последния ден от отпуската/почивката/лагера се случват най-интересните запознанства.
Активен

Leaders grow leaders.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3868

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 05, 2014, 22:23 »

Кики, какво значи "да измислиш по-позитивен край" - така се случи, така го разказвам. За измислици - виж някой пост на Краш Дейвис. Ама той май не влиза напоследък във форума, сигурно е много зает покрай манекенките и голфа.
Ти също не си влизала хич, да не си се преместила във форума на бг-мама? А-а-а, я си признай! Ако е така, няма да можем да си комуникираме много, мен там сигурно биха ме изгонили с камъни, така че ще трябва да си разменим фейсбуците, да си лайкваме снимките на децата, и въобще да тейк ит ту дъ некст левъл, дето се вика.
Поздрави!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: