Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 04, 2020, 06:32:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Трябва да бъдеш hardcore копеле ако искаш да имаш жени  (Прочетена 16533 пъти)
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Активен Активен

Публикации: 944

Профил WWW
« -: Ноември 15, 2014, 08:48:19 »

Пускам темата в теоретичния раздел, а не на сайта, заради езика и изразите, които ще използвам. Те не са за широката публика. Но и свалките на жени не са за широката публика. Не всеки е роден, за да сваля жени. И причината за това не е чак толкова липса на външен вид, социален статус и пари. Причината е липсата на мотивация и дисциплина. Липсата на подходящи изрази да мотивира себе си. Липсата на това да е hardcore копеле.  Усмивчица
   Какво знаци да си hardcore копеле? В наши дни липсата на мотивация е нещо естествено и подразбиращо се. Дотолкова е голям комфорта, в който живеем. Толкова много изкуствени стимулации, толкова много неща, които ни карам да се чувстваваме добре така, както сме. Дотолкова много не желаем никаква промяна. Толкова много обичаме да се сравняваме с другите и да определяме цената си в зависимост от тях. Ние влизаме в един удобен коловоз, който ние изобщо не виждаме, че може да бъде разчупен. Но как може да бъде разчупен този коловоз ако всичко, което изживяваме ни бута обратно в него? Трябва да бъдеш hardcore копеле. Думата "hardcore" от английски се превежда като "упорит". Но думата упорит в моя речник е нещо много слабо. Аз я превеждам като "упорит до бруталност".
   Ще бъда искрен с вас, момчета. Омръзнало ми е да обучавам слаби мъже. Мъже, които не са достатъчно мотивирани да развият потенциала си, които се отказват от трудности. И аз често срещам такива мъже. И ми е кофти, защото нищо не мога да направя за тях. Как да накараш някого да бъде и да се държи като мъж? Толкова е трудно. Неслучайно Берсерк ми казваше наскоро: "Трябва да ме викаш преди уоркшопа да им хвърлям по един бой. Така ще влязат в час и ще започнат да се държат като мъже.  Намигване" Всичко това е в кръга на шегата, разбира се. Никой няма да си тръгне от наше обучение бит.  Усмивчица
   Но е истина, че жените не са за всеки. Нека си признаем, ние мъжете в този форум нямаме кой знае какви физически дадености, повечето нямаме кой знае какъв лайфстайл, нямаме кой знае какви финансови способности. Тогава какво е единственото, което ни дава някакъв шанс с готините мацки? Трябва да бъдеш hardcore копеле.
  Това значи, че ти трябва да харесваш и да обичаш това, което си с цялото си сърце. Всичко, което правиш е част от теб, а ти си златен. Твоите преживявания са златни. Това е аксиома, а не теорема. Тя няма нужда да се доказва. Това, което правиш, ти трябва да го правиш по hardcore начин, да влагаш всичко от себе си. Независимо дали сваляш жени или лъскаш тоалетните. И дори и когато работиш като чистач, да знаеш, че си hardcore чистач и да подходиш момичето с фрейма: "Аз съм шибан hardcore чистач. И затова те заслужавам  Усмивчица"
   Нещото, което убива всичко е съмнението. Защото, когато видиш готино момиче, което свалят богати мъже, ти е трудно да повярваш, че ти след като си чистач си ценен. Но ти си hardcore чистач. Защото влагаш най - доброто. Това е, което имаш. Жената иска мъж с силен, с златен фрейм. Как можеш да доминираш, без да си убеден, че това, което си е най - доброто. Когато ти имаш силен фрейм, той я повлича, тя забравя, че работи като директор в някоя известна водеща фирма и ти завижда затова, че си hardcore чистач. Жената е родена, за да бъде привлечена от фрейма на силния мъж.
   Когато излезеш на улицата, виждаш огромен брой недоклатени жени, които досега са срещали в живота си само слаби мъже. Затова те гледат надменно и намръщено, защото мислят, че си един от тях. От теб зависи да им покажеш колко си hardcore. Никой друг няма да го направи вместо теб. И когато силно вярваш в това, то се предава. Стига вече хленчене. Непрекъснато слушам хленчене от някой във форума. Ти не си роден да хленчиш. Ти си роден да бъдеш hardcore. Ако не можеш да повярваш в това, не чети повече пикап материали, отивай във форума на bgmama.  Усмивчица
   Знам че е трудно да повярваш, че си ценен, когато много неща в живота ти куцат, но това е предизвикателството. Когато отидеш пред една жена, тя иска да види пред себе си мъж, защото тя не е лесбийка. Можеш ли да стиснеш юмрук и да извикаш: "Аз съм роден да къртя мацките?"
   Можеш ли да бъдеш hardcore мъж?

И понеже споменавахме в предишните теми за Кръстника, ето една мотивираща сцена от филма:

Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
даката
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 140

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 16, 2014, 01:43:27 »

Ако можеше да се дават медали на членовете на форума, щях лично да ти изработя един.
това да не се приема като подмазване. Искам да кажа, че наистина в последните 15-ина години лигавщината твърде много навлезе в мозъка на българският Мъж...Аз също бях се разглезил допреди да успея да схвана идеята на пикапа...
А това, което се влага в думата ...мъж...,е не само мускули и т*ш*ци...то е и някои от чертите на военните.
...Защо давам за пример военните? Какво правят тези хора,което е различно от всяка друга мъжка професия?  Когато някъде бъдат извикани по служба те слагат на карта най-ценното си притежание - живота, за да спасяват други хора, без дори да им мигне окото...Защото са мъже, и дори да им бъде отнет живота, те ще са защитили със смелостта си честта на държавата, на която служат...
 Да можеш да вземеш това, което искаш, да не те е срам, да не се плашиш да говориш силно, да си мотивиран до краен предел...Да добавяш по 1 час над 24-те, защото бачкаш толкова много, че и те не ти стигат...
И единственото, което можеш да кажеш, когато не постигнеш нещо, за което все пак си се трудил(да свалиш момиче) да не ти пука въобще...
а в думата hardcore виждам и малко по-различен смисъл, но това го оставям на фантазиите ви Завърти очи

Активен

жените, също като децата, обичат да казват "Не!"
мъжете, също като децата, го приемат насериозно...руска поговорка
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 375

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2014, 11:28:20 »

Усмивчица Страхотна тема Илияне.На едно мнение сте с теб относно страхливите и слаби мъже.Те са навсякъде като грип.Преди и аз се опитвах да отварям очите на пациенти,да има помагам,даже наскоро се опитах да помогна на един познат,който беше зарязан от гаджето си.Той уж се впечатли от pick-up-a,но после се покри.Предпочете да реве във фейса.Обожавам такива мотивиращи статии Илиянски!
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 211

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 17, 2014, 22:41:48 »

Щях да се разплача докато го чета, мисля че това е най добрата статия която съм чел до сега в форума потвърждаваща това което си мислех. Единственият отговор на всичките ми въпроси, бяха в тази тема. Субкомуникирам слаба мотивация и подсъзнателен страх който жените усещат в мен. Ма то аз си го знам че не съм мъж пък камоли жените.
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
fancooler
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 24, 2014, 22:34:20 »

Mного искрено и вярно си го написал, Илияне!!!

Истина е, че за да бъдеш успешен трябва да бъдеш hardcore копеле във всяка една сфера от живота си!

Много ясно, че всички искаме да сме щастливи и удовлетворени от живота, който водим! За съжаление малцина са тези, на които им стиска да излязат от хралупките си и да го постигнат това желание. Какво чакате бе, пичове?! Никой не ви е длъжен на тоя свят, ей! Най-малко пък са ви длъжни жените! Даром и без борба няма да стане! Искат се топки, иска се мъжество, иска се вяра в собствените сили, а да - трябва и да обичате себе си, ама повече от всичко, за да вкусите успеха. В другия случай допивате топлата бира на някой друг...

Стига сте обвинявали останалите за грешките си! Не ви е проблема в световната конспирация или в глобалното затопляне, даже не е проблема в жените, дето не ви вързват. Проблемът си е във вас самите! Вие сте виновни за всичко, което ви се случва! Вие, а не някой друг, защото все разчитате на случайността - "Утре Мимка ще ме запознае с най-добрата си приятелка". А успешният е този, който сам генерира събитията  и не чака на някой друг. Успешният не губи време - той действа! Да, и те грешат, и то много често, само дето не ги е страх да си поемат последствията на гърба. Напротив, за тях това е поредния ценен опит, който са натрупали! Това е поредното редизвикателство, през което са минали! Колко пъти е фалирал Доналд Тръмп, а? А сега някой да ми каже, че не е пак милиардер! А как ме е яд, че близки мои приятели предпочитат да им отрежа пръстчетата на ръцете пред варианта да кажат на някое момиче ? ?Хей, здрасти! Харесвам те и искам да се запознаем!?!

Признайте на себе си, че сте и мързеливи! По-лошото е, че сте и докачливи - гордостта и егото ви са причината да сте толкова реактивни. Тоя прословут страх, видиш ли да не ви резне някоя всячески ви кара да търсите валидейшън и потъпквате и малкото индивидуалност, която ви е останала. Тази посредственост даже ви допада, защото така няма как да се провалите - прекалено сте безопасни и индиректни. Все ще ви изтърпят някак, докато кроите планове как да им купите вниманието с цветя, питиета и бомбонки...

А какво се случва с вашия собствен мироглед? Къде остана вашият собствен свят?

Постепенно загива вярата в собствените ви сили, защото вие не живеете за самите вас, а за някой друг! Оставяте на някой друг да решава бъдещето ви, а после страдате и се самосъжалявате. Питате се защо, след като сте толкова мили и добри момчета, мацките ви се качват на главата. Отговорът е простичък, но много болезнен - не притежавате никаква стойност в техните очи! Няма как да ви оценят подобаващо при положение, че за една усмивчица почвате да сваляте звезди...

Вътрешно усещате, че нещо не е наред ? сигурен съм в това! Отражението му обаче се проявява в непрестанно вайкане ? "Тия жени са е**ти и к****те, търсят само мангизите и т.н и т.н", ама не си давате сметка, че на тия, дето ви слушат, им е писнало от вашите вопли и оплаквания. Къде е позитивното? Къде е забавното? Само мрънкате, точно като женички! Да женчовци сте, щото не искате да вземете в ръце живота си и не сте готови да поемете отговорност за вашите действия.

В един прекрасен ден някак успявате да излъжете някое девойче, а след естествения и логичен завършек на любовната ви историйка, пишете стихове и песни, възхаляващи единствената и неповторимата. Жената с главно ?Ж? - олицетворението на вашето минало. И така вперили взор назад ви се нижат дните, а вие нямате сили да живеете в настоящето, защото то е сиво и самотно за вас. А къде са вашите мечти бе пичове? Къде са вашите желания?!

Събудете се!!! Животът ? това сте вие!!!

PS: Написаното тук е преживяно от мен! Благодаря на Илиян и Симо, че промениха живота ми!
Активен

Странно нещо е животът - ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш...
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 25, 2014, 00:22:11 »

Обаче знаете ли кое е много странно...
Има хора, които са hardcore във всяка една сфера на живота си, реализирани, успешни... Но с мъжете и жените са пълна нула... И тяхното положение не е много по-добро и розово от тези, дето са мързеливи и в нито една сфера не правят нищо и не се развиват.
Не мисля, че това трябва да е написано само за мъже. Всеки човек трябва да помисли какво иска, да си постигне цел и да си я гони, след като си даде сметка, че няма да му падне нищо наготово. Познавам прекрасни жени - красиви, възпитани, умни, реализирани. Жени, които са се борили много да постигнат неща в живота си, но с мъжете...пълна пасивност, седене и чакане нещо да се случи. Всеки човек трябва да си случва това, което иска, като влага енергията си, вярата си, самочувствието и позитивното си мислене и е целево ориентиран. Иначе не става. Казвам на такава жена, че както се е борила за работата си, кариерата си, самостоятелността си, апартамента да си го купи, обзаведе и всичко, така трябва да подхожда и към мъжете - да излезе, да среща и да привлича мъже, да намери своя начин да излъчва женската си сексуална енергия - тази, която е притъпила в изкачването по корпоративната стълбица така, както много от момчетата тук и навън са потиснали мъжкото в себе си поради множество фактори.

Не знам защо хората не се борят, за да имат пълноценно общуване с готини мъже и жени, по същия начин, по който се борят, за да получават другите неща в живота си...как може нуждата ти от пари или от житейска реализация да е по-силна и по-водеща от тази да имаш човек до себе си...

Както беше написал един потребител тук - да си щастлив е избор, и да си нещастен пак е избор..
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
dreamcatcher
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 100

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 25, 2014, 02:35:24 »

priZdrachna, хората си имат приоритети. Приоритетите също могат и да се променят, в зависимост от това какво е постигнал човек, какво иска да постигне и какво го удоволетворява. На теб някой може да ти се струва нещастен, но всъщност да си е много щастлив. Защо да не може нуждата ти от пари или от житейска реализация да е по-силна и по-водеща от тази да имаш човек до себе си?
Реално ти може да срещнеш твоя човек и на по-късна възраст. Ако нямаш обаче никаква реална стойност - кой ще е този, който ще иска да бъде с теб за повече време, освен някой също толкова изпаднал.
На 30-40 без половинка, но с изградена кариера не е същото като да си общ работник. А и човек няма ли и други нужди и интереси, освен да бъде интимен с някого?

Ти как оценяваш някой, че е кръгла нула в отношенията си с другия пол? Ако човек излиза, прави секс поне от време на време, има 5-10-20 връски зад гърба си, това провал ли е?
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 25, 2014, 09:00:11 »

Не, нямах това предвид...имах предвид хора, на които нищо не им се случва с другия пол и това ги фрустрира. Хем им е приоритет, хем не правят нищо по въпроса, а чакат пасивно.
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 25, 2014, 12:07:38 »

Не, нямах това предвид...имах предвид хора, на които нищо не им се случва с другия пол и това ги фрустрира. Хем им е приоритет, хем не правят нищо по въпроса, а чакат пасивно.

Общуването с другия пол се обуславя не толкова от това дали да имаш за приоритет да си намериш жена или мъж, проблема е в това какъв ти е подхода към този проблем. За да няма никой около теб това означава, че излъчването ти не предразполага хората да са около теб.

Да вземем за пример една добре изглеждаща жена с кариера която иска да си намери мъж, а не успява и то при положение, че липса на мъже няма!
Проблема, е че тя просто не знае какво иска, мисли си аз съм хубава имам хубава работа самостоятелна съм и искам мъж който да поне на същото ниво, а за предпочитане да е бизнесмен с хубаво тяло, мъжко поведение и т.н. Е да само, че такива мъже са много малко и те имат толкова голям избор от жени без да се занимават с пикъп, че въобще няма да и обърнат внимание. Другия проблем, е че мислят за сериозна връзка и деца преди да са опознали човека с който се опитват да започнат отношения, това е много погрешно. Всеки мъж се шашка като му заговорят за деца на първа или втора среща, почва да си мисли на тази и хлопа дъската.

При мъжете проблема е по-различен поставят си за цел да успеят в кариерата и бизнеса вкарват много усилия правят пари, купуват коли апартаменти и докато го правят се изолират от социалните си контакти, постепенно губят ако въобще са го имали умението си за общуване с жени.
Мислят си "парите ще го компенсират" и остават разочаровани и то там идва термина АФЦ.

И двата типа описани горе имат един и същ проблем, липса на социални умения. Те рядко си дават сметка какъв е точно проблема и всеки отказ който получават ги връща отново в коловоза на сивото ежедневие. 

Е как се изграждат тези социални умения, просто е с промяна в стила на живот, това не е никак лесно обаче е възможно. За какво са ти парите и кариерата ако не ги харчиш за да се чувстваш добре. Има един лаф "Парите на носят щастие"  вярно е ако не знаеш къде да пазаруваш и за какво да ги харчиш.

И не на последно място идва мързела това заболяване с което трябва да се борим всеки ден, сега не ми се излиза на вън е студено предпочитам да си седя пред компютъра вместо да изляза и да прекарам няколко часа в компания.

Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
Red
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #9 -: Декември 08, 2014, 23:17:36 »

Един от малкото смислени текстове в тоя форум. Пичове, работете върху себе си. Върху интересите си, способностите си. Развивайте се. Превърнете се в магнит. Не заради жените, заради себе си. Бъдете най-доброто, което можете да бъдете, независимо в коя сфера. Жените сами ще започнат да идват. Бъдете лампата, която привлича пеперудите, не отчаяния нърд, който търчи със сак по поляните.
Активен
sinner
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 224

Профил
« Отговор #10 -: Декември 10, 2014, 12:41:35 »

Много силна тема! Една от най-важните и съществени теми във форума. Тази тема човек трябва да си я чете всеки ден и да се надъхва и мотивира. Начинаещите трябва първо да изчетат тези важни теми, да осъзнаят какво наистина пише в тях, а не да да пускат сълзливи и наивни теми и въпроси, каквито преобладават напшоследък. Факт е, че играчите и хората, които наистина имат ценен опит не пишат напоследък във форума и затова той се пълни с тийнеджърски размисли и страсти.
 А проблемът, за който говориш Здрач е проблемът на съвременната кариеристка. Всъщност не знам дали са повече мъжете или жените с този проблем. Това е и една от причините за демографския проблем в България, защото хората просто не се женят, не създават семейства,  а от това следва ниската раждаемост и демографска криза. Както винаги и тук решението е балансът между успех в кариерата, социални контакти, спорт и други интереси. Но е по лесно да се каже, отколкото да се постигне. Ето затова трябва да си hardcore Усмивчица
 Ето аз например наскоро започнах сериозна работа и нямам много време както преди за жени и приятели. Но този дефицит на време ме мотивира да си организирам времето така, че да успея да се вмествам и да имам време и за жени и за излизания. Начин има, въпросът е желанието и най-вече силната мотивация.
Активен

Не бъди статист в собствения си филм! Напротив - изиграй главната роля.
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #11 -: Декември 10, 2014, 19:18:40 »

Илиянски и fancooler са много прави.

Темата спокойно може да се преименува на "Трябва да бъдеш hardcore копеле, ако искаш да имаш жени и успех в животът", защото принципите на мъжеството важат във всички сфери на животът.

Прочетете това - София - Подяволите аз съм мъж!.
Активен

Бъди Слънце!
Bitchplease
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Профил
« Отговор #12 -: Януари 08, 2015, 00:08:59 »

Общуването с другия пол се обуславя не толкова от това дали да имаш за приоритет да си намериш жена или мъж, проблема е в това какъв ти е подхода към този проблем. За да няма никой около теб това означава, че излъчването ти не предразполага хората да са около теб.

Да вземем за пример една добре изглеждаща жена с кариера която иска да си намери мъж, а не успява и то при положение, че липса на мъже няма!
Проблема, е че тя просто не знае какво иска, мисли си аз съм хубава имам хубава работа самостоятелна съм и искам мъж който да поне на същото ниво, а за предпочитане да е бизнесмен с хубаво тяло, мъжко поведение и т.н. Е да само, че такива мъже са много малко и те имат толкова голям избор от жени без да се занимават с пикъп, че въобще няма да и обърнат внимание. Другия проблем, е че мислят за сериозна връзка и деца преди да са опознали човека с който се опитват да започнат отношения, това е много погрешно. Всеки мъж се шашка като му заговорят за деца на първа или втора среща, почва да си мисли на тази и хлопа дъската.

При мъжете проблема е по-различен поставят си за цел да успеят в кариерата и бизнеса вкарват много усилия правят пари, купуват коли апартаменти и докато го правят се изолират от социалните си контакти, постепенно губят ако въобще са го имали умението си за общуване с жени.
Мислят си "парите ще го компенсират" и остават разочаровани и то там идва термина АФЦ.

И двата типа описани горе имат един и същ проблем, липса на социални умения. Те рядко си дават сметка какъв е точно проблема и всеки отказ който получават ги връща отново в коловоза на сивото ежедневие. 

Е как се изграждат тези социални умения, просто е с промяна в стила на живот, това не е никак лесно обаче е възможно. За какво са ти парите и кариерата ако не ги харчиш за да се чувстваш добре. Има един лаф "Парите на носят щастие"  вярно е ако не знаеш къде да пазаруваш и за какво да ги харчиш.

И не на последно място идва мързела това заболяване с което трябва да се борим всеки ден, сега не ми се излиза на вън е студено предпочитам да си седя пред компютъра вместо да изляза и да прекарам няколко часа в компания.

Мисля че разбирам. Това значи, че ако ходиш на фитнес да си добре изглеждащ, учиш еди си какво и се занимаваш с еди си какво реално няма да ти оправи соц комуникация? Смисъл, ако си развит във всякакви сфери няма ли да си вярваш повече? Няма ли да имаш по-силен фрейм?

Нима тия умения просто ще ми помогнат, но реално трябва да разчитам на моите social skills?
Активен
dragsterr93
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #13 -: Април 30, 2015, 19:21:21 »

Тази тема разби.. останах с отворена уста, продължавам със останалите ! Поздрави !
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: