Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2020, 11:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноемврийски срещи  (Прочетена 2153 пъти)
meto
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

.....

Профил
« -: Ноември 15, 2014, 18:03 »

Така и така влезнах вече, дай да постна една история от скоро.

Действието се развива в дискотека - аз и мой приятел сме . След 1 малко , тръгвам из бара и се заговаря м с всякакви , като разпасано теле съм  Смотан,  правя една обиколка, след като съм се заговорил с 10 15 човека се връщам на бара.  На 2рата  ми обиколка - виждам една компания - 3 4 коча , 3 4 момичета - викам си тука влизам - квото иска да става. Виждам едната така се подкарала - че неможе да си намери обувката . Момичето беше межу 7 и 8 в моите очи. Направо отивам там и я оглеждам от глава до пети ( тея там се чудят сигурно кво правя от тяхната компания) . След което тръгвам и я бъзикам с няква простотия - " ти да не си пепеляшка и да си си изгубила обувката сега" - нещо ми премрънка и тя , след което аз веднага видях къде и е обувката , но щеше да е много easy , да и я дам току така. Пак го удрям на бъзик и ,че ще и дам обувката , но само при някакви условия. Тя пак с желание да си върне обувката , тръгва да ме дърпа и да пита къде е .. От там се запознавам с нея , сядам на масата ( и тук идва единия от масата ,понеже вижда ,че нещо я забървкам тая девойка и пита  кво става - казах му " квото виждаш -това става - запознавам се с вашата приятелка тук " , след което игнор ) мацката връзва и нещата вървят добре- аз директно на кино го удрям .. след около 10 минути седене при нея , ставам и се връщам на бара. Там си допивам едно - и отивам още при 3 4 компании - по същия начин ..  ударих и на камък на 1 място , но .. все тая .  Връщам се при първата и виждам ,че се гласят да си ходят. Вкарвам оферта директно да ходим да допиваме - НЕ ... от там нищо  - само името и разбрах . След 2 дни я намирам в Фб , (тя се учуди ) пихме кафе .. (беше общо кафе с още хора... тъпо ама ... ) и отиваме пак на бар .. от там вече стана сериозно кино , натискане - почти до секс .. НО пак греда - тъпия и брат беше там и трябваше да го разкарам , да не се сдухва как ще еба сесттра му . Нищо .. тръгнахме си , изпратих ги , а на нея и казах ,че тея дни ще се видим и то не в бар или кафе а у нас .. След 2 дена се виждам с нея , и след 2 часа "навиване" и ЛМР - хубавото стана .

Друга история - отново в бар - докато си обикалям , се засичам погледа с една симпатична девойка (то си беше жена направо- МИЛФ) , след отново правилно изиграни карти - се видях с нея 2 3 пъти ..
но неможах да стигна до секс с нея - кофти (беше 8ца поне , а и за годините си беше уникална) 36 г. но си има връзка и била току-що скъсала , но пак се събрала с нейния и стана една боза .. изпуснах я , но пък кво ме ебе ... наебах барманката от бара след 2 срещи ..

Има доста репорти да поствам приятели , но нямам много свободно време. Имам какво да подобрявам , пуснал съм една тема в "проблеми" малко за нощната игра и там ако някой има съвет да даде  ,ще се радвам да видя нещо полезно . За сега поздрави на всички!
Активен

Живота няма начало , нито край.Живота е действие.
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 16, 2014, 02:48 »

Добра игра, браво братле.  Усмивчица Между другото ти от Пловдив ли беше ?
(Ако е така, драсни едно лично, че аз нещо не мога да ти пиша)
Активен
zaiki
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 116

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2014, 10:36 »

Кефи, че си човек на дейстието  + реп  Намигване
Активен
meto
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

.....

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 19, 2014, 00:11 »

Да,приятел от Пловдив Усмивчица ... неможах да ти пиша .. имаш някъв бъг със съобщенията .
Активен

Живота няма начало , нито край.Живота е действие.
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 21, 2014, 20:27 »

Можехме да обменим някой контакт и взаимен опит: )
Капацитетът ти за съобщения е изчерпан, изтрий си ги. Ако се оправиш драсни там, че тука само спам става в темата.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: