Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 24, 2020, 14:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Нощна игра в Германия  (Прочетена 1455 пъти)
changel
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

Профил
« -: Ноември 15, 2014, 19:21 »

Такаа, отт 2 седмици съм в Германия и вече имам известни наблюдения, но и леки въпроси към играта тук /надявам се някой да е изпадал в подобна ситуация/. Студент съм, та и таргет групата ми е от подобни екземпляри. Общо взето стигнах до извода, че най-добрия начин за пикапене е нощната игра - през деня хубавите момичета някъде се крият, защото по улиците е ужасТ  Тъжен В университета има възможности за игра, но за това друг път. Въпроса ми е главно към нощния вариант. За няколко дни обиколихме доста места и сега ще споделя впечатленията си.

Както бях чел из чужди форуми - немците се оказаха доста безобидни и не са почти никаква конкуренция. Коч-компаниите си танцуват заедно и въобще не се намесват в играта, въпреки че разполагат /видимо/ с доста възможности. Тук таме се срещат разни индивиди, които танцуват ДО момичетата, не С тях и изглеждат адски комично отстрани. Липсват и погледите "нещо накриво ме погледна май, а?". Тези които са с приятелките си, не са обект на наблюдение. Тоест немците правят всичко възможно да ме улеснят.  Усмивчица

Момичетата. Хмм подобно на момчетата и те си денсат в женски компании - от 2 до 4 момичета най-често. Тук идва и проблема ми. Много трудно си намирам някой уинг, който да помага. Все пак не съм в Русия и от тези 3 момичета да речем има 1 която ми харесва. Няколко пъти пробвах да изолирам, но приятелките рано или късно блокват. Все още не съм много сигурен в немския си и като ме чуят на английски, още повече им става ясно накъде отиват нещата и започват да блокват още по-силно. Момичетата повечето са срамежливи /освен ако не са някои супер тупалки с висок статус, ама такива рядко има по студентски партита/ и се съгласяват да тръгнат с приятелките си.
Отварям една скоба - ако ви куца киното, намерете си някоя латиноамериканка и за 1 седмица ще се оправите  Ухилен То не бяха прегръдки, целувки още при запознаване, при танци пък да не говориме за какво става въпрос. Благодарение на културата си много добре предразполагат и момчетата към кино, правейки го някак си естествена част от общуването.
Та киното се получава добре. Обикновено как протичат нещата: доближавам се до компанията, обръщам се към приятелките "ще трябва да ви я открадна за малко" и соча таргета. Дърпам я настрани, запознаваме се, танцуваме /гледам да не съм толкова директен в началото, че да не се наплашат/. След като пуснат някоя тъпа песен я дърпам на по-тихо място за приказки - това всичкото на английски. Не ми е толкова лош немския де, започвам на немски да и говоря, че ще ми бъде чудесен учител, продължаваме с общи приказки кой откъде е, какво учи. /докато танцуваме разговорите са тип каква музика слушаме, нещо за танците - старая се да търся по-близък контакт/. Този алгоритъм го повторих 5 пъти засега. Взех телефоните на 3, с 1 имаше и целувки, но горката накрая на вечерта беше адски пияна и не исках да ескалирам повече  Ухилен , 1 ме отряза. Именно приятелките попречиха тези 3 телефона да станат нещо повече... Просто идват взимат я подръка и си тръгват. А в 4 тепърва да тръгна да зарибявам останалите мацки в дискотеката и да градя рапорт ми се струва невъзможно. /ако някой има съвет и за това, супер/.
Дайте съвети как да се справям с приятелките, когато съм сам. Ще има случаи, в които няма да съм сам, но предпочитам да не разчитам на никого и да играя на всяко излизане.  Завърти очи
Активен

?Everyone sees what you appear to be, few experience what you really are.?
― Niccolò Machiavelli, The Prince
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 15, 2014, 19:40 »

Справяш се доста добре като за в друга държава, а сега малко по въпросите ти.

Когато момичета са в група 3-4 винаги има една която е водеща на групата и трябва при влизането ти в групата да предизвикаш интерес с нещо например научи някой трик така, че да привлечеш вниманието на цялата група, например задаваш въпрос:
- Момичета знаете ли кой изневерява повече мъжете или жените?
Тази която ти отговори я негваш с "I'm not asking you."
- Обръщаш се към таргета и питаш "What do you think?"
След това не дърпаш таргета на далеч, а просто заставаш странично леко с гръб към групата и леко обърнат към таргета като от време на време обръщаш внимание на останалите в групата за да не те възприемат като враждебен елемент.

На 2 жени не влизаш сам без уинг това е много гадно за отиграване почти задължително ще има блок.

Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
changel
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 15, 2014, 20:04 »

Мда това за двете е напълно правилно. Снощи към 4 точно след като тази мойта я видях на мотика, се върнах в клуба да поразгледам какво се случва. Видях две от най-красивите момичета, които съм виждал /още в началото на вечерта ги видях, но после изведнъж изчезнаха и нищо не можах да направя/ с двама абсолютни кретени, които буквално стояха ДО тях и бръщолевеха нещо, а двете мацки само се поглеждаха с поглед "what the fuck". Ама нищо не ми дойде на ума какво да направя в такава ситуация. А и беше 4.
Активен

?Everyone sees what you appear to be, few experience what you really are.?
― Niccolò Machiavelli, The Prince
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: