Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 31, 2020, 11:12:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Бомба № .....  (Прочетена 5778 пъти)
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 989

Профил
« -: Ноември 26, 2014, 21:40:48 »

Добър ден, гиби. Както някой от вас вероятно знаят, моята особа беше обвързан известен период от време. Но на скоро ми разписаха пътния лист. Както се казва, уволнен без право на помилване. Рязко и неочаквано, както може да те сполети тежка болест от каталога на кака ви Венера.

На всеки се случа, преживах стреса, че за пръв път в моят живот ме зарязоха като гнила джанка. Минаха няколко дни, карантинният период изтече. Но в мозъкът ми не постъпваше, една мисъл нормална за един красив джентълмен като бени, така да се каже. А мисълта беше за жени. Аз се изплаших, викам си сигурно съм педал. Що не стрелям по някви мацки.
Обърнах се към себе си в пияно състояние. Говоря си и се питам с питащ поглед докато си говоря казвайки - Кво става е хормон?
 Пък оня в гащите изревава  - Ей, плашипутарник(плаши путарник). Някой ден тебе ше та ритна в гъзъ. Пак започваш с твоите цигански номера, но ше ти еба номерата. Ти да не си педал бе, кажи направо да ти скъсам потника. На времето наричаше себе си с пълното право, господин хормон. Сега се правиш на 2 стотинки и половина. Тва тука да не ти е кашкавал витоша с късмети. Ше та изнасиля като теле.

- Кво искаш бе, не виждаш ли, че имам важна работа...
- Да си ровиш в задника, шибан мастробатор.
- Имам по- важна работа.
- Извинения, щото си шибан гейтак.
- Кой аз ли бе?
- Не, баба ти Спаса...

Изнервих се, накапах си водка. Включих мозъка си, мисли куче умряло двечера къде ше слагаш? В шепите изключено. В тва време се обажда стомахът ми, празен бил, алкохола го дразнел. И ти ме дразниш ама нищо не казвам.
Изхвърлям се на вън, паля колата, ше ходим на шопа. Влизам като бъхлив нерез, Закупуваме хранителни продукти и скивам няква жена. Не много добре, дребна и доста слаба, къса коса, бледа кожа. И си викам "тц". И оня пак се обажда "кое не, ей ше ти скъсам феса, давай като за фърст чалиндж е перпето".

И ето я бомба номер едно. Вкарвам тежката похотка всички сводници за мене бачкат. Вадя еротичния поглед. Лютата усмивка. И ше и набивам здрави лафове... проговорих и хахо хихи. Ала бала. И се мъкне някъв чук без дръжка и я гепи за ръката. Ей маймуно черна кво си мислиш че правиш аз довечера трябва да я прескачам. Да ама пича си я иска, що вероятно му е жена.
КЪМ ЖЕНИТЕ - Вземете измислете някъв начин да ви разпознаваме като имате мъже гаджета или сте обратни. Някой ден ше ма бият заради вашата безотговорност.

Съсипан и съкрошен, и карам към вкъщи пак си накапах. Оня боклук мълчи, що мълчиш бе келеш. Тая вечер тебе ше напомпам. И оня ме упоскоява - Няма се плашиш нащо момче, стават издънки. Некст тайм работата ще стане. Предавам се тоя много умален, баси напористото копеле.

Заспивам аз и мозъкът ми ражда. Чакай малко, чакай, чакайййй, измислих. Кво измисли бе? Утре ше ти кажа сега спи. Спа аз със всичка сила нямам търпение да разбера кво е измислила по-простата глава(горната). Сабуждам се и оня ми продумва докато си мия зъбите.

- Пич, ти случайно да помниш .............. Сещаш ли се за коя ти говоря. И веднага ми проблесва.

Имаше една, запознахме се преди година, беше приятелка на една моя позната с която се базиках като изруд пък тя много ме искаше, няколко пъти сме пукали кафета, водки, бири и ракии с тях двете. Тогава бях решил, че когато реша мога да ги сгъна и двете без нищо да ме притеснява. Едната направо ми се наискаше а другата(тая за която ще говоря след малко) проявяваше доста напукан интерес. Сметнах, че мога да си се държа като последния идеот, и си го правих, беше много забавно. Афтър, нещо се изгубихме аз надуших лева, и спрях да звъня и само да работя. Освен това по важното беше, че имам приятелка. Едната ми звънеше извесно време после се отказа.

Но, преди 5-6 дни вероятно долу горе толкова, бях на едно парти бяхме 4 коча и 12 мацки. Сералня бро. Нямах за цел да зачесвам никоя за това си се напих като свиня. Дет се вика тая работа много пъти сме я оттренирали. Никого не познавах освен две мацки. Но две три мацки ме заговориха беше ми яко, кърках си доста силно. Счупих леда с пичовете разцъкахме и с тях.
На партито нещата се развиха ето как.

Влизам в бара, ба хай, (както би се изразил един мой приятел) много цеви много сливи, главата ме заболя. Утивам при тая която познавам, целуваме се прегръщаме се, сменяме 7 думи и четвърт и мятам да се запознавам с другите, няма съм някъв насран. Обикалям ги уан бай уан и стигам до тая подавам и ръка, пък тя ми вика "не ме ли позна" аз "не".
Обясня ви ми коя е, ква е що е аз и зяпам циците, робата там е сериозна. Викам "супер" а как ти беше името. Смисъл гадно е така, ама аз съм утишъл да се нахакам кво ме връша една година на зад. Как да е. Зечесах се юнашката, показах на какво е способен черният дроб. Нещата се наредиха мнго добре със шотовете и автър шока и след това едни потни водки. Стана да не са поглеждаме. Базикам ги всичките, на моменти малко грубо. Ама така или иначе за тях е удоволствие, че съм склонил да се напия с тях.

Та мисълта ми беше друга. Веднага, похвалих Мозъкът си за невероятната досетливост която прояви, обещах му вафла. Да има захарчица да се почерпи нашия. И го наторавих отново, мисли боза вкиснала как да направим така, че свършим добра работа и ако е казал господ и прекрасното.

Няма нужда, той вече измислил хубавеца мамин. Ше и хвърлим приятелство във фейс-буку. Влизам аз във сурад-тефтера и я намирам. Давам френд и чакаме.

След 2-3 дни ми приела приятелството. Малко ме усъмни тая работа, кво се бави. Два дни бях командировка и нямах тайм да се занимавам след два дни влизам и си викам сигурно ми е пратила голи снимки. Ташаци с косми и кир, няма нищо даже и съобщение нямам от нея. Аз се изнервосах, викам аз тъй като съм особенно красив как може тая да ме прави на гъз и коприва. Удрям 3 ракии да се успокоя и и пиша аз.

Аз - Утре, кофи при ......(една обща позната)
Тя - Колко, чеса. Щото съм на работа до десет и ала бала...
Аз - 23:00.
Как да е, уговорихме се за чеса взех и телефона да се доразберем на другия ден. Уговорихме се да ида да я взема с колата що не знам къде е бара. И си мисля, че работата е упекана.
Божу са радва, скача до небето. Той не е прост мръсника знае, че ще има и не само ще има.
Междувременно разбирам, че тая наща позната нямало да бъде на работа. Пиша и у фейс буку.
Аз - Тя ........ Нямало да бъде на работа.
Тя - Да знам.
Аз - Е що не ми каза?
Тя - Ами забравих и се сетих чак днес.
Аз - Бравос. Аз излизам, идваш ли с мен?
И излязох от сайта, бях сигурен в отговора. Смисъл нямаше как да откаже.
След половинка влизам и гледам писала ми е:

"НЕ"

Аз малко остана да припадна. Кво става тука, къде съм къв съм що съм, аз не съм ли един доста добър екземпляр. Пак, чета ама е същото. Баси гадното.

Аз - Тва беше супраис, ти сериозно ли?

И тва беше не ми е драскала ени мор.

Още не съм се отърсил от шока. Как може да ме отреже. Тва не е възможно. Тя защо не знае, че за нея е най голямо удоволствие да има възможност да излезе с мен? Ква тая, направо ми скъса червата. Не знам даже защо. Единият вариант е да не ме харесва визуално, което е почти изключено. Другия вариант е аз да съм оплескал нещата, което го допускам, няма тренинг, Вероятно. Другия вариант не го знам къв е. Но при всички положения според мен има някво много бясно психично отклонение, нещо е откачила. Как може да не иска да излезе с мен, трябва да има баси лютата психоза. Ама тва беше доста сериозен удър. Божу си остава сух за сега, умиране има оттърване няма. Според мен, вече няма смисъл да се тровя с тая. За това възнамерявам да се ориентирам към некст уан.

Само трябва да измисля коя да е тя...

Главата и пишика горе, наще. Бутам на пред. Ще оправим нещата...
Активен

Fortuna incepto signatur!
Blago
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 26, 2014, 23:13:37 »

Човек да ти кажа с глас съм се хилил на разказа ти гоуем си направо нямаш равен са като свърша с писането пак ще го прочета да се похила. Засрамен Ако знаех как и репутация ще ти дам.Което ме сеща яяя някои да сподели как се дава не скатавайте тая информация.
Активен

Когато някъде влезе мъж с харизма, чар и самочувствие, тия с големите портфейли , големите мускули , скъпите дрешки и  изкуственото самочувствие могат да се прибират по къщите си.
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 26, 2014, 23:47:23 »

Човек да ти кажа с глас съм се хилил на разказа ти гоуем си направо нямаш равен са като свърша с писането пак ще го прочета да се похила. Засрамен Ако знаех как и репутация ще ти дам.Което ме сеща яяя някои да сподели как се дава не скатавайте тая информация.
Направи 50 поста после ще можеш да даваш репутация, а и човека не му е до това.

Цитат
Междувременно разбирам, че тая наща позната нямало да бъде на работа. Пиша и у фейс буку.

Manoware, кой те би през ръцете да пишеш у сурад тефтера, като знаеш, че на теб чара ти е Ф2Ф. И като познатата не е на работа кво ти пука ми не си мълча и направо да идеш да я вземеш пък после ще му мислите къде ще се ходи.
Остаряваш братчед. Намигване
Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
swyfti
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 45

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 28, 2014, 23:39:38 »

Машината е обратно в играта !!!
Активен
Leesh
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 87

Профил
« Отговор #4 -: Декември 01, 2014, 01:15:33 »

Цитат

Цитат
Manoware, кой те би през ръцете да пишеш у сурад тефтера, като знаеш, че на теб чара ти е Ф2Ф. И като познатата не е на работа кво ти пука ми не си мълча и направо да идеш да я вземеш пък после ще му мислите къде ще се ходи.
Остаряваш братчед. Намигване

Тва фейсбуци, импулси, гепита и незнам какво никога не съм ги разбирал. И аз съм някъв супер неустоим и с цялата си наглост имаха смелоста да ме отрежат и да спрат да ми пишат на 2 пъти, ти представяш ли си? Бях потресен в продължение на седмица и един ден. После се осъзнах. Момичетата явно са били надрусани или твърде претеснени от прозорливия ми интелектуален капацитет умело съчетан с харизматично опияняващата ми сексапилно изкушаваща външност и не са били сигурни, че ще се представят на необходимото ниво, за да ги удобря, поради което просто са се отказали. Докато не ме отрязоха и трети път. Тогава вече се ядосах и реших да се разплача. Година по-късно ... не съм стъпвал в тия сайтове и имам честта да плача по-рядко.

Силно го препоръчвам.
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Декември 10, 2014, 23:30:05 »

Наско........ Казал бай-ганьо на магарето. Ооооохохохохо.
Дами и господа, според последните ми наблюдения, ще стане човек от мен.
Както вероятно се досетихте, от последният ми пост, нещо някак си нещата се бяха пречукали, или съм станал доста грозен копелдак или нещо ми куца, с двата крака и половина.

Диалозите с по- умната глава не спряха. Въляха обвинения от различен харектер, преобладаваше мнението му, че съм педал и по добре би било да се хвърля от покрива с главата на долу.
Аз му опонирах, че според моите изчисления той е виновен що е малък и незначителен, той ме обеждаваше че по-голям от него би било грехота. Но проблема си осаваше. А проблема беше, че жените ни куцат.

Помниш ли времето, когато още не беше станал хомо - говори ми оня бастон - тогава всички бяхме доволни освен оня мерзавец черния дроб и стомаха и други безполезни органи, пък сега, сега направо не мога да те гледам.
Аз се изнервосах - Добре е хобот, ае да помислим тугедър, къде е факинг пролема да та изядът вълците...
Той - Ти помисли, аз ше ида да пикая.
Мисля аз, и мислейки разсъждавам къркайки сносна водка. Няма ракия в тая софия да ги шибам всичките акцизи майни, сигурно това е проблема, липса на ракия. Оня като чу вече не му се пикаеше.
Той - Ае боклук, ше ти дам една ракия, тя пречеше най вече на мен. Измисли още една простотия и ше ти скъсам топките през кръста.
Аз - Добре, нека се съсредоточа (удрям един гълток изтърсвам се като нахлива мастия и в главата ми започва тежка мисложна дейност от полов характер). Значи сигурно е виновна работата.
Той - О боже мой ако можех щях да се хвана за главата. Ше ти кажа къв е проблема дръвник мухлясъл. Проблема е, че си в нов град и никой не те знае. Като бяхме в ........... Се знаехте от деца, дет се вика беше бъкан с авери и познати, сега си сам като дъждовен глист на магистрала. (много умно парче излезе тоя досадник).
Добре, давай на татък.
Той - Слушай сега да не полудявам, трябва ни радикално нова тактика. Аз - Демек? Той - Ти си баси простака не знам шо си губя времето с теб. Виш как го правят хората.
Замислих се, тия дет ги познавам и от време на време унождат по нещо женско. Действат доста сериозно на работа, имат много колежки боклуците, пък аз имам точно две, всичко друго кочове. Значи или трябва да сменя работата или секс - ориентацията. Чакай, мисли бавно и умно, ударих още един гълток, тоя път влезе малко на терсене, трябва да спра да мисля, пречи ми на пиенето. Отвиличаш се търмък, върни се на въпроса който е, къде да намерим мацки. Добре, давай пак. На едно място, вече пречукахме положението, както казват старите хора, усрахме си пътеките, изпиках се на криво, згазих лука, ае шибана работа. Сиреч по метода на изключването, два варианта отпадат. Давай трети. Добре, нека помисля къде се навъртат добри мацки. И пак се изказва, божу. Преди твърдеше, че на всякъде. Именно бе, тошко така.
Искаш да кежеш, че в случая нищо не ти пречи да излезеш и да завлачиш нещо, по така иначе. Не сега нека нещата узреят, и най-малкото да изтрезнееш. Тва да не е мушмула бе, гъз действай сега.
Взех се в ръце, скочих в банята, сложих новия кат, дет се вика да съм насвирен на сгоден циганин брат му. Йес, през това време съм заспал на дивана. Ше го пишем дъждовно.

На другия ден е събота, събуждам се от миризма на джиджи-папа (пържени филийки) корема ми стърже, сигурно се чуваше чак на пазара. Утивам за някви дюнери, поръчвам си две пици един дребен фалафел(не че обичам нахутец ама съм чувал че е добре за, забравих кое, ама беше полезен) и един весел дюнер с екстра месо и сос, що съм доста стабилен гушнах и една кола. И скивам една малко уядена, смисъл няква дет е 3.762 грама повече от колкото би седвало да бъде. Има хора дет се кефят на големи тави. Ше и говоря, на харабията. Докато сваря да фърля фаса да извадя лева да платя, и уная замима.
Аз се изнервих, викам и на тая, къде ми взе лева.
Аз - сега рабра ли кво направи?
Тя - Не кво?
Аз - Заради тва да ти платя, изтървах една мацка дето щях да я свалям.
Тя - Ааахахахаха. А ти по улиците ли ги сваляш?
Аз - Мммм, да и понякога, в краен случай свалям и такива дето работят в дюнерджийници...
Тя - Ахахахахах. Не съм забелязала.
Един дебел боклук се натиска да си поръчва, провали ми играта. Няма проблем шото, и без тва тая май беше изяла 83279465043 дюнера и се беше отровила. Малко ме гледа като теле скоростна кутия от ЮМЗ.
Бога ми с тия темпове, не виждам как ше стане работата.
Ше фана да ида до кауфландю да купим прах за пране шото съм се умизерчил като войник в новобранския център.
По пътя се сетих за една песничка в магазина няма прах за пране салам за мезе, доста ме развесели супер си избухнах.
Влизам като бясна крава в кочина. Скивам някви мацки дето продават сладки работи, викам си, аз обичам сладко, примерно нямам против бейлиса, дори и автършока е окей, мохитото ме радва, да не говорим за ментата, рома също е в челната десетка. Демек наложително е да си закупя някви сладки, влизаш ли ми в положението. В тва време фокусирам, че на едната мацка и е разкопчан ципа на дънките. Напрегнах си зрението, да както предположих, бикините и бяха черни, повече ме кефят червени но не ми пречи.
Аз - Ела към мен - Правя и знак с ръка и повтарям.
Тя - Гледа ме странно и ме пита защо, докато се навежда към мен.
Аз - говоря и и в ухото - Разкопчан ти е ципа.
Тя - Закопчава се и вика на колешката си - Ти що не ми каза?
к(колежката) - Ми не съм видяла. Ами ти къде гледаш - пита мен.
Аз - Божкеее, на фона на атрофиралите ми умения, двоен сет, господ да ми е на помощ. - Намекваш ми нещо?
к - Не, не. Просто сме заедно нон-стоп и не съм видяла, а ти веднага забеляза.
Аз - Това ще рече, че съм хетеро нали.
к - Значи важи и за мен.
тя - Станахме трима.
Аз - Сиреч трябва да си намерим само още един хетеро. Добре ето го плана разкопчавай пак ципа а ние чакаме от засада за четвъртия. (мисля си, тва верно ли го казах, аз съм много тъпо парче) Ама пък уния им стана забавно, взеха да се хилят.
к - хахахха, смисъл?
Аз - Смисъл, че няма как да издържа и на двете.
Тя - Ти за това ли си взе сладко.
Аз - ъ - Е заби ме, като пирон в кисело мляко. Не се сетих какво да кажа, паузата стана неловко дълга усмихнах се и се изпарих.
След това се сетих за 8 отговора но като се обърне каруцата пътища много както казваше дядо ми.
В момента съм в начелен стадий на кореспонденция с една доста сладка мацка в сурад тефтера само да не взема да пречукам нещата шото ше се кастрирам...
Активен

Leesh
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Декември 11, 2014, 08:23:56 »

Ахаха, имаш талант за разказване на истории, маноуаре. Всеки път е, като уан мен стенд шоу.
Активен
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Декември 11, 2014, 10:27:12 »

Тва фейсбуци, импулси, гепита и незнам какво никога не съм ги разбирал. И аз съм някъв супер неустоим и с цялата си наглост имаха смелоста да ме отрежат и да спрат да ми пишат на 2 пъти, ти представяш ли си? Бях потресен в продължение на седмица и един ден. После се осъзнах. Момичетата явно са били надрусани или твърде претеснени от прозорливия ми интелектуален капацитет умело съчетан с харизматично опияняващата ми сексапилно изкушаваща външност и не са били сигурни, че ще се представят на необходимото ниво, за да ги удобря, поради което просто са се отказали. Докато не ме отрязоха и трети път. Тогава вече се ядосах и реших да се разплача. Година по-късно ... не съм стъпвал в тия сайтове и имам честта да плача по-рядко.

Силно го препоръчвам.

Това е сигурно понеже не си си направил труда да разбереш, че фазите на свалката онлайн и на живо са едни и същи обаче привличането и рапорта са им разменени местата. Първо рапорт после привличане, на живо е първо привличане после рапорт.

Цитат
Аз - Сиреч трябва да си намерим само още един хетеро. Добре ето го плана разкопчавай пак ципа а ние чакаме от засада за четвъртия. (мисля си, тва верно ли го казах, аз съм много тъпо парче) Ама пък уния им стана забавно, взеха да се хилят.
к - хахахха, смисъл?
Аз - Смисъл, че няма как да издържа и на двете. - (бих ви взел и двете, но сладкото ще ми дойде в повече) 
Тя - Ти за това ли си взе сладко.

Първата ти реплика от цитата води в погрешна посока обаче не е фатална дори ги е разсмяла обаче втората те закопава понеже показва неувереност (липса на самочувствие). Ако хванеш да си прочетеш постовете назад във времето това го няма, а в тези двата направо си личи, не знам с какво толкова София те е потиснала обаче е факт.

Активен

AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 140

Профил
« Отговор #8 -: Декември 11, 2014, 14:13:05 »

Гиби, Джингиби, Хичкок или както там искаш да те наричаме...а и на кой да говоря на тебе или на малкия? Кой приема информацията?

Слушай ся, ръб,
няма кво да му мислиш как да сваляш мацките. Спираш една шаврантийка и започваш да правиш това, което умееш най-добре - да разказваш истории. Ако ти постигнеш нещо голямо в тоя свят, ще бъде с разказване на истории или като напишеш някаква хумористична книга, а пък един ден може и на Чичо Чарли репликите да пишеш Усмивчица
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Декември 11, 2014, 18:35:43 »

AlphaStar - Искам да ме наричаш, Малко сладко зайче. Дет се вика, лет ми би иор хъни бъни.
Чакай малко бе, пич! Я се вземи в ръце, или дори бих казал ела на мене си. Ти реши, че тая простотия къде я издрайфа майне брейн, е няква история. Готин, тва е страхотен шит със кисели краставички и зелева чорба. Билмейм, не знам къв съм що съм ама, със сигурност нямам талант да пиша.
А на въпроса ти на кого да говориш. В нормалния случай бих ти казал, докато се държиш като кучка ше говориш на хуя ми. Но ти стабилен патлак. Кефиш ме, кисс.

Diablodh - Ше ти кажа кво ме подтиска, няма ги мойте парцали. Знаеш ли от кога, не съм се напивал като маймуна в добра компания? И аз вече не помня. Тука всичките ми се правят на някви супер, нервни интелектоалци, всички говорят колко е вредно пърженото свинско с лук. Всички се изхвърлят на доста хай левъл. Последния ми цитираше някви работи. И много увероно ми разправяше кой го е казал. Разбира се, почти нито един от цитатите не беше правилен, а Ницше е много далеко от Толстой. А конфуции не е цицерон, който на моменти беше и сократ.
Викам му: Копеле не ти мяза на шибания фейс да си умно парче.
Смисъл тва е все едно да си ровиш в задника докато биеш кучето(мастробираш) а след това да обясняваш на огледалото къв си здрав мъжага.
Или аз съм заобиколен само от шибани мастробатори или аз съм твърде прост за тая игра. Чудя се къде да ги намеря уния дето се напиват правят агрофайт и си лягат...

Кво няма да ме подтиска. А с тая онлине, май пак не ни се отвори парашута. Не знамкво става, ама май ше си скъсам синджира вече...
Активен

Leesh
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Декември 12, 2014, 08:38:52 »

Цитат

Силно го препоръчвам.

Цитат
Това е сигурно понеже не си си направил труда да разбереш, че фазите на свалката онлайн и на живо са едни и същи обаче привличането и рапорта са им разменени местата. Първо рапорт после привличане, на живо е първо привличане после рапорт.

Да, това беше един от проблемите. Другият е, че тежест оказва и самия вид на профила ти, подредбата, снимките.. То всъщност тоя вид комуникация си е съвкупност от много фактори.

Аз примерно много обичам да ръся глупости, да се бъзикам, но в чата това може да остане криворазбрано, щото я няма оная нотка на тоналността /или ъпсурдността, не съм сигурен как точно да я нарека, нека просто я кръстим Гошо/, та няма ли го Гошо, няма го и следствието в акъла на Албенка "ЕЕееехехехехеххехХЕХЕХЕехех, ХУМОР, ХУМОР, мнооого е добър, истински боК" и често се замества от "Гочее, мноо си прост Шокиран".

При комуникацията на живо от голямо значение е начина, по който казваш даденото нещо, докато в чата е извратено и всъщност точки ти носи това което буквално казваш?

С малко практика ще се изгладят тия нередности де, ама ме е страх от фейсбук, статусите му и лайкчетата. Ще дам накъсо, ако трябва пак да се занимавам с тях. Няма да откажа препоръка за някой друг сайт - можеш да ми драснеш на лично, да се разпиша и аз с някой онлайн репорт.
Активен
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Декември 12, 2014, 10:42:12 »

Diablodh - Ше ти кажа кво ме подтиска, няма ги мойте парцали. Знаеш ли от кога, не съм се напивал като маймуна в добра компания? И аз вече не помня. Тука всичките ми се правят на някви супер, нервни интелектоалци, всички говорят колко е вредно пърженото свинско с лук. Всички се изхвърлят на доста хай левъл. Последния ми цитираше някви работи. И много увероно ми разправяше кой го е казал. Разбира се, почти нито един от цитатите не беше правилен, а Ницше е много далеко от Толстой. А конфуции не е цицерон, който на моменти беше и сократ.
Викам му: Копеле не ти мяза на шибания фейс да си умно парче.
Смисъл тва е все едно да си ровиш в задника докато биеш кучето(мастробираш) а след това да обясняваш на огледалото къв си здрав мъжага.
Или аз съм заобиколен само от шибани мастробатори или аз съм твърде прост за тая игра. Чудя се къде да ги намеря уния дето се напиват правят агрофайт и си лягат...

Кво няма да ме подтиска. А с тая онлине, май пак не ни се отвори парашута. Не знамкво става, ама май ше си скъсам синджира вече...

Рано или късно в живота идва тоя момент на осъзнаване, че ги няма вече приятелите (парцалите) всеки е вече женен или е станал гей, няма на кой да се обадиш да пиете по едно. Особено в София това е силно осезаемо щото само да смениш квартала и все едно си сменил града. Е да ама това не е повод за отчаяние, пълно е с народ навсякъде и стига да имаш желание не е проблем да се социализираш. Но това не трябва да ти пречи на играта понеже и сам вълка е вълк и когато сам си върши работата му е по-дебел врата. Важно е просто да вярваш в себе си и няма невъзможни неща.
Типичен пример е сета ти от предния пост можеше да го отиграеш перфектно ако не мислеше, че ти трябва Крило. Ако все пак търсиш агро-коч-къмпани запиши се на фитнес там можеш да седиш и да клюкарстваш колкото си искаш докато се правиш, че тренираш, а и таргети много ако ходиш след 18:00.

Да, това беше един от проблемите. Другият е, че тежест оказва и самия вид на профила ти, подредбата, снимките.. То всъщност тоя вид комуникация си е съвкупност от много фактори.

Аз примерно много обичам да ръся глупости, да се бъзикам, но в чата това може да остане криворазбрано, щото я няма оная нотка на тоналността /или ъпсурдността, не съм сигурен как точно да я нарека, нека просто я кръстим Гошо/, та няма ли го Гошо, няма го и следствието в акъла на Албенка "ЕЕееехехехехеххехХЕХЕХЕехех, ХУМОР, ХУМОР, мнооого е добър, истински боК" и често се замества от "Гочее, мноо си прост Шокиран".

При комуникацията на живо от голямо значение е начина, по който казваш даденото нещо, докато в чата е извратено и всъщност точки ти носи това което буквално казваш?

С малко практика ще се изгладят тия нередности де, ама ме е страх от фейсбук, статусите му и лайкчетата. Ще дам накъсо, ако трябва пак да се занимавам с тях. Няма да откажа препоръка за някой друг сайт - можеш да ми драснеш на лично, да се разпиша и аз с някой онлайн репорт.

Аз не съм забелязал да има проблем в фейса да си направиш нов профил и за 20мин да имаш 5000 приятели по цял свят, да си качиш само снимките от които имаш нужда и да си го наредиш както трябва за целта на занятието. Така която и кифла да се опита да разбере нещо за теб ще види само това което искаш да покажеш, реалните ти приятели и познати си седят в оригиналния ти профил. Никой не те кара да ползваш статуси и лайкчета просто го ползваш за чат с момичета дето си харесал. А каква ще ти е успеваемостта това зависи само от умението ти да водиш чата в правилната посока.
Ето и малко прости правила за протичане на чата:
1. Почваш с нещо закачливо към момичето
2. Преминаваш към ДХВ (разказваш интересни неща за себе си, работата и училището не са такива неща)
3. Вмъкваш смешки по време ДХВ я някой виц я смешна история или някой смешен лаф от фейса.
4. Като почне да се хили на шегите вкарваш малко по сексуални намеци
5. Започваш да описваш интересно място където да пиете по нещо, я вечеря, я бар, я диско - не препоръчвам много е шумно
6. И ако е навита просто казваш кога ще ти е удобно да я вместиш в програмата си (през седмицата) събота и неделя всеки има планове.
7. Остава да ти даде тел да и звъннеш в деня когато сте се разбрали.

Не искай тел преди да сте се разбрали да се видите.

Активен

ivakazzz
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 301

Късмета спохожда смелите.

Профил
« Отговор #12 -: Декември 12, 2014, 13:03:55 »

Ахаха, имаш талант за разказване на истории, маноуаре. Всеки път е, като уан мен стенд шоу.

Вече си мисля дали да не направя моно(а може и да не е моно)спекталъл.

"Из хрониките на един..." (автора/или вие предложете какво да е)
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #13 -: Декември 17, 2014, 07:32:30 »

Ше ти кажа кво ме подтиска, няма ги мойте парцали. Знаеш ли от кога, не съм се напивал като маймуна в добра компания? И аз вече не помня. Тука всичките ми се правят на някви супер, нервни интелектоалци, всички говорят колко е вредно пърженото свинско с лук. Всички се изхвърлят на доста хай левъл.
Ще си ходиш ли по празниците? Аз между Коледа и Нова Година смятам да закарам децата малко при баба им и да си остана тук няколко дни, така че тогава можем да направим една разпивка.
Наборе Диабло - и с тебе може.
Активен
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Декември 17, 2014, 10:24:02 »

Цитат
Ще си ходиш ли по празниците? Аз между Коледа и Нова Година смятам да закарам децата малко при баба им и да си остана тук няколко дни, така че тогава можем да направим една разпивка.
Наборе Диабло - и с тебе може.

Нямаш грижи и аз съм в София нищо не пречи да направим един тур в Студентския и да осъмнем в Камата. 
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: