Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 20, 2020, 22:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Да береш плодовете на труда си  (Прочетена 2273 пъти)
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« -: Декември 27, 2014, 13:14 »

Здравейте пичове, отдавна не съм влизал и драскал, виждам в пощата си, че ми пращате съобщения, на които нямам желания да отговарям. Много са пациентски.

Наслаждавам се на живота и съм супер слакър в момента. Не съм пикапил от последния рапорт мадамите сами си идват при мене. Не са много, ама си идват. Станах супер прасе - 98 килограма, оставил съм тренировките и само си цъкам некви игрички (FM15 и Archeage). На работа съм също супер Slacker. А бе пълен релакс, дори ме мързи да си взем цигари.

Ама пък с мадамите ми върви. Тази година те сами ме търсят. На гости ми дойдоха 2 дето преди сам ги... Фанах си една колежка за гадже, ама после се оставихме. Направих първата си тройка с две луди японки, а бе айляк ми е. Плащат ми да си играя игрички на работа. Берем плодовете на труда си, мързелуваме и дебелеем.

Та причината да пиша освен да се похваля, е че има 4-5 аверчета във фейсбуук дето ми пишат, гледам си личните съобщения и все едно и също. Супер пациенщина. Само едното аверче гледам го напредна.

Момчета, авери. Ние сме хора, жените и те. Пикъпа и отнощенията с нежния пол са мега елементарни, ще го съкратя на няколко подточки:

1. Ти дървиш ли се на почти всяка мацка? Кефят ли те мацките? Смисъл не си обратен нали? Еми представи си, че и те се кефят. Сигурно в момента има поне 1 дето си бърка в гащичките и си мисли за тебе, друга дето тая вечер те е сънувала. Мацките харесват всякакви мъже.
2. Викаш, че не знаеш какво да кажеш? За какво си говориш с приятелите си? Успяваш ли да лафиш с тях, да ги разсмиваш, да ви е кеф да сте заедно, да правите простотии? Да? Еми вземи прави същите неща и с мацките. Те се кефят на мъжките простотии.
3. Калибрация. Говори каквото щеш, може да лафиш как си направил дабъл кил на ЛОЛ-а - няма проблеми. Хората реагират на всички. Ако видиш че не реагират добре се извини. Калибрация след факта. Не се притеснявай каква глупост ще изръсиш - ако се извиниш искрено след това, всеки ще ти прости. Аз на работа се базикам постоянно със шефа - правя го на 2 стотинки, като ми реагира му се извинявам - "Сорка бе шефе, нали знаеш, че обичам да се майтапя" и го потупвам по рамото. Гледа ми разцъквам няква игра и ми се кара - "а бе аз за това ли ти плащам?" - "Споко бе шефе нали знаеш, че ако има работа ще я свърша". Или - "Извинявай, ей сега ще я спра". И готово. Братовчеда ми се обажда сърдит, че не съм ходил на гости - извинявам се, лафим си по телефона и пак не ходя. И пак ми се обажда Усмивчица Та като се извиниш искрено хората ти прощават.  Няма значение какво си направил - калибрация след факта му е майката.  Не да се чудиш дали си казал нещо правилно, или дали си направил нещо правилно, дори да е грешно винаги можеш да го поправиш. Важното е да има performance, не е важно колко ще е добър.
4. Какво да им говоря на момичета? Ми не знам, аз си мълча обикновено, те ми говорят. Аз само накрая си искам. Къде да ги водя? Ми че от къде да знам? Мене ем кефи да си пия Jack-че вечерта, или кафе през деня и там ги водя...или пък у нас.
5. Не ме харесва, прави ми шитки, отваря ми се, врачката и казала че не сме един за друг, имала си приятел, одряза ме. Е че кво от туй. Нормално. Не всяка може да ти се кефи. Мене все едно не ме режат? Дрън дрън - режат си ме като филиики за закуска. И ко да напраим? Да си убием децата ли? Курви бол.
6. Страх ме е от красиви жени. И мене! Бях на дискотека с един авер и ми вика - А бе Илко тебе май те е страх от красиви жени. А не бе майтап. Бягам като ги видя. Красивите жени са ... най-красиви, най-готини и ... сърпрайс, сурпрайс - най-лесни.

Аре стига толкова мъдрост от мене. Отивам да си дебелея.
Активен
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #1 -: Декември 27, 2014, 17:39 »

Калибрацията е много полезно нещо, стига да не се прекалява с алфеенето.

Имах няколко приятели, които така все се правеха на много отворени, включително да обиждат и нареждат другите, уж "на майтап".
И аз, и много от познатите ми вече не се събираме с тях.

А в работата човек трябва да е сериозен. Това хем да си айляк, хем да получаваш пари, го има само по филмите.

Иначе относно нещата, свързани с жените, съм съгласен.
Активен

Бъди Слънце!
Bochev
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #2 -: Декември 28, 2014, 12:27 »

Открил си нирвана.
Активен
StAyN
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Профил
« Отговор #3 -: Декември 28, 2014, 13:33 »

Инска не е добре работата братле..Разбирам, че се наслъждаваш на живота максимално. И му се кефиш, защото получаваш всичко необходимо от каквото имаш нужда.
Но веднъж приемеш ли нещата за даденост и се оставиш на мързела да те превземе неусетно всичко се обръща наопаки. Сериозно.. живота не оставя никой на спокойствие за дълго. Всичко е една голяма вариация.. веднъж си долу качваш се горе чувставаш се добре.. нещо се случва падаш надолу по-надолу нагоре надолу въртелешка..Освен ако не си човек със силна воля, хъс и желание за победа и развитие. Ако искаш да си победител в живота трябва да гониш целите си и да правиш всичко необходимо за да ги постигнеш, дори не е достатъчно трябва да правиш повече от необходимото.. да изпъкваш над всички останали. И когато ги постигнеш и почустваш удовлетворението и силата в теб тогава не е момента, в който си превъртял играта, това е моментът когато трябва да си поставиш нови по-високи и по-трудни цели, защото ти си победител, а работата на победителите е да побеждават !
Ако си на най-високата позиция в хотела, ако упраляваш и знаеш всичко там, защо не намериш начин да имаш собствен хотел или поне да се сдобиеш със стаи, от които
да печелиш само ти. Ако всички по-обикновени момичета и туристки ти се кефят и можеш да спиш с тях без да си мръднеш пръста, защо изобщо са ти интересни ? Зашо
не намериш начин да излизаш с истински high value момичета, по места където ходят само интересни хора, победители, хора с мечти !

"Продължаваме напред !"
                         Кобрата
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: