Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 24, 2020, 14:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Любопитен съм  (Прочетена 1592 пъти)
trost44
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Януари 02, 2015, 22:49 »

Интересно ми е според вас, ако едно момиче знае, че я харесвате и ако я поканите някъде навън, тя се съгласи и сама си даде телефона преди срещата, без да й го искате, това как би трябвало да се тълкува ? Усмивчица
Активен
Constantine92
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #1 -: Януари 03, 2015, 09:42 »

Комплексно. Определено показва интерес, но защо го показва с тази оскъдна информация е трудно за се каже - може да те харесва; давайки го, да иска да ти помогне, защото не си бил достатъчно настъпателен; просто да ѝ е любопитно; може да не ти вдигне или ?отложи? излизането по телефона... Според мен иска да те даде шанс да се пробваш да я впечатлиш, но това вече зависи от теб.
Опиши ситуацията подробно и ще получиш по-конкретни отговори. А и не забравяй, че монетата има две страни.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 570

Профил WWW
« Отговор #2 -: Януари 03, 2015, 22:12 »

Казва ти ела и ме скъсай . :Д Това се приема като IOI  който не е маловажен  и даже си е доста силен . А ти от твоя страна трябва да се радваш Усмивчица
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: