Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2020, 10:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Те си говореха смао за работа...  (Прочетена 3371 пъти)
ivakazzz
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 301

Късмета спохожда смелите.

Профил
« -: Януари 16, 2015, 00:03 »

Ето (за някой, които ме упрекват че не съм заговарял) един репорт. И евентуално някакви предложения какво по-различно е могло да направя.

Няма да се впускам в подробности. Ето на 2 на 3 случката.

Днеска ходих в иконом. уни. във Варна да хапна (много хубав стол направиха след ремонта) и докато чаках да отвори за заприказвах с едно момиче. Не беше кой знае колко красива външно, но поне тръгна приказката беше доста бъбрива.

Запознахме се взехме си да ядем и седнахме на масата. След малко дойде някаква нейна колежка и те започнаха да си лафят. Запознах се и с колежката й. Говореха си за изпити, работа, даскало и такива работи. Като цяло колежката й се оплакваше от текущата й работа, а момичето с което се бях запознал първи й даваше идеи - да напусне и къде да си търси друга работа.

На няколко пъти се включих и аз, като ги шегувах нещо (от вътре ми дойде - не че съм целял да им правя впечатление), ама след това те си продължаваха пак да си говорят за работа. Пробвах да сменя темата и ги питах къде обичат да излизат - казаха че не са от най-купонджийските и не им било до излизания. Явно тази колежката й беше много стресирано и се чудеше как да се отърве от рабоата си и какво да прави за напред.

После като се наядохме пуснах офертата на първото момиче (защото колежката й си замина малко преди това) утре че ще има ретро парти в един клуб, но и тя каза че била нощтна и т.н. Идеята беше да дойде и евентуално да вземе със себе си някои други готини колежки... ама ядец.

И така се разделихме с "радвам се, че се запознахме".

Не се сещам какво дуго бих могъл да направя. Пробвах да сменя темата... друго не ми дойде на ум...

вие какво мислите.
Активен
Bitchplease
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Профил
« Отговор #1 -: Януари 16, 2015, 02:37 »

Много тъпо Смотан. Аз така много се дразня като някой/някоя ми дойде и ми се заоплаква. Натоварващо е, пък и често грам не ме... интересува.
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 790

Профил
« Отговор #2 -: Януари 16, 2015, 10:37 »

Не винаги шит тестовете са под формата на реплики, с които тя пробва дали ще влезеш в нейния фрейм.

Един от най-мощните шит тестове е опита да те вкара в логичен стейт. Свалките разбира се протичат успешно, когато и двамата сте в емоционален стейт. На подобни шитове се връзват най-често начинаещите, тъй като приемат , че щом момичето си говори с тях значи има интерес. Истината е друга обаче.

Тя може да говори за теб с часове за работата, семейството, проблемите си и тн и през това време ти не мърдаш и милиметър напред, дори напротив. Същия разговор мацката води по няколко пъти на ден с колежки, приятелки и тн. В него няма емоции, няма сексуалност, няма взаймно опознаване, това е просто едно рутинно плямпане.

Приемайки разговора да протича по този начин ти всъщност си правиш ритуално самоубийство и се самоотрязваш с въпросната мацка, независимо колко пъти ще сменяш темата и каква ще е самата тема. Не е проблема в темата, а в начина на комуникация. Веднъж приел този сух и служебен диалог, вписвайки се в зададената рамка на безопасен разговор, няма как да възбудиш интерес (сексуален) дори и ако темата е много интересна.

Как тогава да не попаднем в този капан? Всъщност много просто. Нужно е категорично да откажеш подобен разговор и да я вкараш в твоя фрейм , където общуването ще бъде мъж и жена, а не колега с колега , приятели и тн.

Как да стане това? Един много добър начин за убиване на логичния стейт е рол плейнга. Пример:
 Почвате разговор с момичето отваряш я и и разказваш някаква забавна история. По някое време се присъединява приятелката и се запознаваш и с нея. Двете почват да си говорят за работа. Ти блокираш тази нишка и веднага минаваш в друга:
 "Вие двете сте големи работохолички. Това е лошо, тъй като ние с таргета бяхме решили да се оженим преди ти да дойдеш. Щяхме да живеем в бяла къща на самотен остров само с дечица и кученца около нас. Обаче като се замисля сигурно ще ние скучно, за това може да те вземем и теб. Ти (казано към приятелката) ще си ми любовница и ще изневерявам на таргета с теб. После пак ще се връщам в семейната ни идилийка , ни лук ял , ни лук мирисал Намигване "

Не търси логика в горния текст (който е едно към едно репликите от последния ми сет , в който опитаха да ме теглят към логичната зона), такава няма. Има обаче друго. Ако го презентираш уверено и с необходимите емоции, ще предизвикаш реакция от мацките. Те ще пробват да те подпитат / тестват доколко си вярваш на нещата, които приказваш. Ако фрейма ти е непоклатим и не започнеш да се оправдаваш ами задълбаеш още повече в рол плейнга те ще те последват. Жените обичат да следват (уверени в себе си мъже).

Резултата ще бъде : размяна на няколко подобни реплики, ти ги вкарваш по надълбоко  в рол плейнга и след минути те ще се усмихват ще бъдат отпуснати и ще си говорят с теб по начина , по който искаш ( а от опита за сух диалог няма да има и помен) . След това си продължаваш играта нормално (не бива да прекаляваш с рол плейнга и да го удряш само на смях и клоунада ) и почваш да вкареваш и кино.

За да ти се получават добре тези неща е нужно да ги тренираш в сет. Така ще развиваш въобръжението си и най вече ще тренираш фрейма. Защото ти трябва силен фрейм за да държиш наложения стейт (тя автоматично ще пробва да те смути, когато пробваш да я издърпаш от логичния разговор и ако увереността ти се пропука в този момент сета свършва).
Активен
ivakazzz
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Януари 16, 2015, 11:14 »

@BERSERK

Интересно предложение не се бях сетил.

А задължително ли е рол. плейинга да е на сексуална тематика.

И по скоро как правиш така че хем да установиш сексулна комуникация от рано и хем да не изглеждаш като някои загорял, който само това му е в главата.

От една страна ми е ясно че това да поставиш сексуалната комуникация възможно най-рано е по-добре и същевременно минимизра шансовете да останеш/отидеш във френд зоната.
От друга страна обаче (предполагам зависи от подхода обаче и това как точно го правиш) може да изглежда неловко.
На няколко пъти (преди доста време) ми се е случвало да получа подобна реакция о.0 :демек този какви ги говори: Не знам може би защото доста често през деня не са в някакво такова отпуснто, закачливо настроение, а сигурно и варира от момиче до момиче.

Излизах един път с едно момиче, която ми повтаряше че не била много сексуална и като й правех сексуални шеги/намеци се цупеше.
Накрая си казах какво да се занимавам, защо да не се хвана с някоя, която пък е сексуална. Иначе на характер беше добре, ама за секса - все едно монахиня.
Активен
Furious
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 139

Профил
« Отговор #4 -: Януари 16, 2015, 12:30 »

И по скоро как правиш така че хем да установиш сексулна комуникация от рано и хем да не изглеждаш като някои загорял, който само това му е в главата.
Не е важно какво казваш, а как го казваш. Като ѝ правиш сексуални намеци с треперещ глас естествено, че ще те сметне за creep.
Активен
ivakazzz
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Януари 16, 2015, 12:38 »

Цитат
Не е важно какво казваш, а как го казваш. Като ѝ правиш сексуални намеци с треперещ глас естествено, че ще те сметне за creep.

Наистина ли?
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 790

Профил
« Отговор #6 -: Януари 16, 2015, 13:04 »

Много е важно как се прави. Първо ти самия трябва да си в готин стейт. Ако си да речем веднага след работа, мислиш си някакви проблеми и си се затворил в себе си, няма как да вкараш готини емоции в разговора. И опита за рол плейнг ще изглежда сух и не на  място.

За това се препоръчва да се направят няколко сета за разгрявка, в които да опиташ да си максимално отпуснат , сексуален и да се поразчупиш. След това нещата започват да се получават и мозъка минава в емоционален стейт.

Да, по-добре е да има сексуалност. Добрия рол плейнг стига границата на абсурдното, забавното и сексуалното. И кърти всякакви намусени, нацупени и замислени мацки.

Разбира се в началото няма как да си прекалено сексуален. Това ще ти се струва странно и нетипично. За това можеш да почнеш с по-безопасен рол плейнг, в който няма толкова сексуалност, но все пак вкарва емоции. След време като усетиш как добре реагират момичетата, сам ще искаш да им дадеш повече от вълшебната отвара. И така ще стигнеш момента , в който ще пресолиш манджата. Но това е ок.

С практика и повечко сетове нещата ще се избистрят и мозъка ще преценява автоматично колко и как да избруталее в конкретния сет.
Активен
Leesh
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 87

Профил
« Отговор #7 -: Януари 16, 2015, 20:57 »

Ахахах, това със "самоотрязал си се" от BERSERK ми хареса.

Ивак, защо ли си мисля, че си прекалено плах в комуникацията си с момичета и търсиш методи на базата на това "да не разберат, че ги харесвам, щото ще излезна нийди/загорял/отчаян"? Няма нищо по-естествено от сексуалната комуникация между мъж и жена. Ако не говориш по такъв начин с жените, то с мъжете ли се очаква да го правиш? Тя е жена, кефи те, иска ти се да я ч***ш, намекни й го, какво печелиш, като го прикриваш? И какво толкова, като ти ударят една мощна резачка? Та това е най-добрият, бърз и ефективен метод да се научиш. Колкото повече те режат и си вадиш равносметката, толкова по-добър ще ставаш.

Предполагам, че сексуалното общуване преди не ти се е получавало, просто защото си се чувствал некомфортно, докато го правиш. Както те посъветва BERSERK, добре е да направиш няколко сета за разгрявка, и то с ясната идея, че се целиш към това да те одрежат. Така няма да имаш нищо за губене => ще си по-отпуснат => ще си по-освободен в комуникацията си => ще загрееш по-ефективно и ще влезеш в светия стейт. Стигнеш ли до заветния стейт ще си ЗВЯР и ще ги късаш наред, от там нататък започваш да режеш ти.

По това, което описваш разбирам, че главният ти проблем е, че не можеш да се отпуснеш и не си достатъчно разчупен, което е НОРМАЛНО в началото и се ПОДОБРЯВА с практика. Колкото по-често излизаш, толкова повече ще се отпускаш и ще чупиш бариерите. Продължавай и не спирай с репортите  Намигване
Активен
ivakazzz
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Януари 17, 2015, 03:54 »

Цитат
Ивак, защо ли си мисля, че си прекалено плах в комуникацията си с момичета...

Не знам защо си мислиш така. Най-вероятно просто предполааш.

Има няколко неща които ме плашат в живота, но това да говоря с жени на сексуална тематика не е едно от тях.

Относно този конкретен случай, момичетата по принцип не ме кефеха много визуално, макар че с това което се запознах първо имаше вървен характер и вървеше лафа с нея.
Продължих да си говоря с нея с идеята после да се запозная с други (по-готини) нейни приятелки/колежки.
По принцип и за това не се е получило, защото като цяло бях на друга вълна от началото.

Но постнах този репорт с мисълта: "ами ако бяха момичете, които да ми харесват визуално и се стигнеше до там". Тоест хипотетичен сценарии.

Сега г/д мога да си го представя как би се получило. Ще го пробвам, най вероятно ще се издъня в началото, но евентуално ще успея.

Баси кви ли не други работи не съм правили, че това ли няма да пробвам... 

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: