Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 04, 2020, 13:03:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Свалка в мола  (Прочетена 7380 пъти)
anonimen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 170

Профил
« -: Януари 12, 2015, 10:29:55 »

Излязохме в неделя с приятели в мола. С едно момче от компанията решихме да сваляме мацките в мола. Аз реших, че в магазините за дрехи се разхождат жени. Влязохме в един магазин за дрехи. Там си набелязахме две мацки. Крилото не искаше да се включи в свалката затова аз почнах. Казах на една  кифла нещо от сорта:
Здрасти.
Много си красива.
Аз съм - тука казах името си
Тя каза не и се мръдна.
По това време в мола основният таргет бяха жените с деца и след това не сме заговаряли. Крилото ми пък след това заговори другата мацка, като и говореше зад гърба.
Не успях с кифлата но ми беше все тая. Заговорих я много уверено с добър глас. Това беше важното за мен.
Въпросът ми е, защо изчезна момичето което заговорих без дори да разменим няколко думи?
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 944

Профил WWW
« Отговор #1 -: Януари 12, 2015, 11:25:29 »

Най-вероятно си говорил тихо и е усетила искане. Дори и всичко да си направил както трябва, социалнато обстановка я подтиска, когато е с приятелката си, особено ако тя познава и мъжът и. Освен това, както пишеш и сам, е била кифла, а те са по-надути.
  Грешката ти е, че не си използвал това за загрявка и не си продължил с други. Много често трябва да заговориш поне 3-4 жени само за да загрееш, да започнат да ти идват разни интересни неща наум. Заговарянето само на едно момиче няма как да ти даде обективна обратна връзка. Трябваше същия ден да заговориш поне 5-6 жени в мола.  Усмивчица
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
ivakazzz
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 301

Късмета спохожда смелите.

Профил
« Отговор #2 -: Януари 12, 2015, 13:55:01 »

Цитат

Въпрос 1: Защо си казваш името пръв? Така й се поднасяш все едно на тепсия и тя няма шанса да иска да разбере повече за теб.

Вместо това я питай как се казва тя. Като ти каже, кажи й "приятно ми е да се запознаем" и толкова. Ако иска да ти разбере името, това показва че вече има някакъв интерес към теб и ти дава сигнал, че ще може да продължиш "играта/свалакта".

После може да пуснеш някоя шега, закачка и накрая евентуално като си размените тел. номера да си кажеш името или да си запишеш името в телефона й, даже може да слошиш някакъв cool прякор.

Въпрос 2: Какво очакваш като заговаряш жени с деца. Предполага се че са заети и => нивото им на интерес не е високо, освен ако не ти показват обратното.
Активен
anonimen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 170

Профил
« Отговор #3 -: Януари 12, 2015, 14:11:54 »

Цитат

Въпрос 1: Защо си казваш името пръв? Така й се поднасяш все едно на тепсия и тя няма шанса да иска да разбере повече за теб.

Вместо това я питай как се казва тя. Като ти каже, кажи й "приятно ми е да се запознаем" и толкова. Ако иска да ти разбере името, това показва че вече има някакъв интерес към теб и ти дава сигнал, че ще може да продължиш "играта/свалакта".

После може да пуснеш някоя шега, закачка и накрая евентуално като си размените тел. номера да си кажеш името или да си запишеш името в телефона й, даже може да слошиш някакъв cool прякор.

Въпрос 2: Какво очакваш като заговаряш жени с деца. Предполага се че са заети и => нивото им на интерес не е високо, освен ако не ти показват обратното.

За името нямам обяснение. Така се случи тогава. Вече ще правя както съветваш.

Тя не беше с дете. Точно и затова я избрах. Жени с деца не съм заговарял.

Активен
ivakazzz
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Януари 12, 2015, 15:06:44 »

Цитат
"По това време в мола основният таргет бяха жените с деца..."
Ъ?
Активен
diavolo
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 38

Профил
« Отговор #5 -: Януари 13, 2015, 00:32:12 »

Цитат

Вместо това я питай как се казва тя. Като ти каже, кажи й "приятно ми е да се запознаем" и толкова.

Много интересно (но всъщност невярно) твърдение, ако момичето първоначално не ти отговори нищо какво правим, подвиваме опашка и си тръгваме? Ако отида при някое момиче и кажа директно "Здрасти аз съм ... приятно ми е" реално съм загубил всякакви шансове защото съм и поднесъл всичко на "тепсия"? Всъщност точно обратното, така я караш да влезе в твоят фрейм и да разбере повече за теб. На момичетата им е писнало от разни льольовци, които само ги разпитват (как се казваш? от къде си? ама ти да не си секси архитектка?) и брутално им влизат във фреймът. За това по-добре разкажи нещо за теб, по този начин ще я накараш да се заинтересува повече!

Няма отговор на въпросът защо момичето е реагирало по този начин. Нещата не винаги зависят от теб, може момичето да се е притеснило, може да си има сериозен приятел и не иска той да я ревнува и т.н. безброй причини. На мен лично понякога ми се случва още от първото момиче, което заговоря да ми се получат супер нещата и да докарам нещата до сериозен клоуз, друг път отварям 3-4 момичета и накрая нищо. Обаче аз си оставам константа, а има външни фактори, които вляят.
Активен
fancooler
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Профил
« Отговор #6 -: Януари 13, 2015, 06:45:45 »

diavolo, +1 реп., братле!

Добре е, че някой, които е в час, се включи тука, защото напоследък е пълно с мненя, написани от момчета с по 1000 поста, които много пишат, малко четат и в повечето случаи грам не практикуват!

Кои са етапите на една улична свалка?

1. Заговаряне на момичето. Има два основни подхода при запознанството - директен и индиректен. И двата имат своите плюсове и минуси, затова е важна правилната калибровка на ситуацията, за да се определи кой вариант в конкретния случай ще е по-ефективен. Тук е мястото да отбележа, че опитът е от голямо значение в тази фаза, защото време за мислене и чудене няма. Ако си начинаещ е препоръчително да похдодиш индиректно - най-малкото шансът да задържиш сета и да минеш на следващия етап е по-голям! За да не те подмине мацката трябва да си мега позитивен, да я апроучнеш с висока енергия и да я спреш правилно - говориш високо и ясно като я гледаш през рамо. Когато и тя застане неподвижно се обръщаш изцяло към нея. Важно е да запазиш спокойствие в този миг и не си припрян! Запомни, че на този етап киното е базисно и несексуално (здрависване и леки докосвания по рамото - индиректен подход; задържаш й ръката в своята, поставяш ръка върху рамото й - директен подход).

2. Създаване на привличане. Успял си да задържиш вниманието на момичето, време е да демонстрираш стойност.

а) Външност. Първото, което девойката ще забележи в теб е външният ти вид - как изглеждаш и как си облечен. Важно е да полагаш усилия в тази насока, защото един безупречен външен вид много ще облекчи играта ти. Често ми се е случвало мацката да започне да ми помага в свалката, привлчена единствено от визията ми! Към външните фактори ще добвя още езика на тялото и силния магнетичен глас.

б) Тук е моментът да разкажеш нещо за себе си, което те представя в добра светлина - така наречената DHV история. Наскоро дадох личен пример и обясних основните моменти в тази тема:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=6680.0

в) Не забравяй да играеш сета на емоционално ниво! Това се постига като умело комбинираш комплименти и негове, подплатени с яки базици. Киното вече става игриво - буташ я, придърпваш я към себе си, оправяш й косата, погалваш я по бузата, щипеш и т.н. На мен голям проблем ми беше да усвоя точно тази част от свалката! Необходимо е да се отпуснеш и да се забавляваш. Ти си този, който дава и не чака нищо в замяна. Ти си наградата, към която момичето се стреми:

"Лелеее, какъв е тоя поглед, дето ми го вкара - събличаш ме с очи!"
"Усещам, че ме желаеш, душко, но за момента не ти се получават нещата..."
"Какво сладко личице имаш! Как допусна да се изгаврят така с косата ти?!"
"Хубави краченца! Жалко, че ги криеш с тая дълга пола! Между другото пердетата в кухнята ми са от същия плат!"

Приготви се да изядеш някой и друг шамар в рамото. Една даже ме ритна в слабините и като се направих на тежко ранен се счупи да ми се извинява. Казах й, че единственият начин да й простя е ако ме целуне, та боят продължи...

г) Заиграваш се с момичето. В допълнение към горните два елемента можеш да използваш рутини или да покажеш някой фокус. Това увеличава атракшъна още повече! Аз често ползвах ЕСП рутина и Кубът - има ги във форума. Бях се превърнал и в професионална гледачка на ръка - много смях става, а и ако досега не си започнал с докосванията, се връщаш обратно в играта!

3.  Ескалация. Тя се смее и те гледа с блеснали очи? Време е да тестваш интереса й!

а) Кофи баунс. Това е един добър вариант да продължиш свалката. Разбира се можеш да избереш и друго място, но каквото и да е то играй на сигурно - заведи я накъде наблизо! Аз често казвам: "То хубаво си говорим с тебе тука ама ме напече слънцето (ожандях). Хайде да пием по кафе! Ей тука го правят супер". Ако до момента си се справил добре е много вероятно момичето да се навие и те ти я първата среща! Няма да обяснявам сега как протича тя - достатъчно материали има във форума на тая тема!

б) Телефонен номер.
- Все пак си я спрял спонтанно на улицата и е възможно тя да има уговорка или някаква работа. Усещаш обаче, че ти е навита и й казваш: "ОК. Ще се видим тия дни. Къде да ти се обадя?" Ако вземеш номера й се обаждаш след 1-2 дена и уговаряш среща.
- Може пък ти да си зает или просто искаш да изпипаш нещата. Ако ситуацията е такава вкараш оферта за близките дни и използваш това като повод да си размените телефоните. Примерно - организираш пикник или ще ходиш на купон, бар, боулинг и т.н и я каниш да дойде с теб.

в) Отказ. Не й се пие кафе и не си дава номера? Да, знам, че си машина, но го има и този вариант... Пробвай да върнеш стъпка назад. Поговори още малко с нея, побазикай я, накарай я да се квалифицира и пробвай пак. Не се отказвай докато тя не си тръгне! Упоритостта ти може и да се възнагради.

PS: Във форума има уникални теми и материали как да си успешен в свалките! Ще намерите отговорите на нещата, които ви терзаят, сигурен съм в това! Не пречи да минете и през уоркшопа на Илиян.  Намигване
Активен

Странно нещо е животът - ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш...
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #7 -: Януари 13, 2015, 09:01:28 »

Често ми се е случвало мацката да започне да ми помага в свалката, привлчена единствено от визията ми!

А така.
И на базата на това градиш тези и съвети, които за друг просто няма как да бъдат същите. Не казвам че са грешни или че не си прав за себе си, а просто че при много от хората, които търсят съвет нещата не са така.
Егати ясния казус, що го отминала пича в МОЛ-а с мълчание - ми щото го е мернала с един поглед, че не кефи и въпроса е приключен.
То така може и по 2000 поста да навъртим да показваме очевидното - ако на Фенкулър мацките му помагат в свалката привлечени от визията, то другия е отсвирен още по документи и лафчета като за роклята и пердетата биха били приети на нож. Ама не щото са казани със слаб глас, а щото са казани от грешния човек.....на който мацките не му помагат в свалките (меко казано).

Нещата и тоя път са очевидни, но всеки си гледа от своята камбанария.
Активен

Fake it 'til you make it!
ivakazzz
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Януари 13, 2015, 12:21:24 »

Цитат
ако момичето първоначално не ти отговори нищо какво правим, подвиваме опашка и си тръгваме?

Трудно би било да НЕ ти отговори. Нали все пак й задаваш въпрос.
Ако все пак не ти отговори, разчитайки другите сигнали (език на тяло и т.н.) разбираш дали изобщо е заинтересувана от теб. Вече тя като не иска да взаимодейства в интеракцията, какво друго може да направиш. Не подвиваш опашка - просто спираш да си губиш времето с нея и продължаваш нататък. Тя губи.

Цитат
Ако отида при някое момиче и кажа директно "Здрасти аз съм ... приятно ми е" реално съм загубил всякакви шансове защото съм и поднесъл всичко на "тепсия"?

Не си изгубил всякакви шансове. Всичко зависи от това как подхождаш. Ако подхождаш уверено и с нагласа да допринесеш нещо в разговора и тя изглежда заинтересована, тогава пак ще стане. Идеята ми е че повечето мъже/момчета (с по-малко опит) се представят първи или говорят прекалено много за себе си с нагласта, че искат да се харесат на жената => търсят одобрение => не привлекателно => нейното ниво на интерес спада.

Цитат
На момичетата им е писнало от разни льольовци, които само ги разпитват (как се казваш? от къде си? ама ти да не си секси архитектка?) и брутално им влизат във фреймът. За това по-добре разкажи нещо за теб, по този начин ще я накараш да се заинтересува повече!

Къде съм казал, че трябва да я разпитваш? Задай й въпрос, два и виж как тя реагира, ако тя зададе обратно значи е по-заинтересована, ако само се чувства, че отговаря като че ли е на интеревю, тогава нещо куца. Я нагласа я език на тялото я тон на гласа.

Цитат
Няма отговор на въпросът защо момичето е реагирало по този начин.

Да няма. Много може да са причините да е станало така. Не сме били там, за да видим и преценим всички променливи.

Цитат
Нещата не винаги зависят от теб, може момичето да се е притеснило, може да си има сериозен приятел и не иска той да я ревнува и т.н. безброй причини. На мен лично понякога ми се случва още от първото момиче, което заговоря да ми се получат супер нещата и да докарам нещата до сериозен клоуз, друг път отварям 3-4 момичета и накрая нищо. Обаче аз си оставам константа, а има външни фактори, които вляят.

Да има странични фактори, за това колкото по-добър е човек да разчита нивото на заинтересованост на жената още от рано, толкова по-добре ще може да калибрира нещата и да прецени струва ли си да продължава.

Случая е за момичета в мола, когато пазаруват. Тоест по-трудно е (но не невъзможно) да й привлечеш вниманието, защото тя вече върши нещо + това има и приятелка с нея. В сравнение с, ако е сама и стои на едно място или по някакъв начин си личи, че отворена за запознанства.
Активен
Leesh
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 87

Профил
« Отговор #9 -: Януари 13, 2015, 14:34:41 »

Цитат
ако момичето първоначално не ти отговори нищо какво правим, подвиваме опашка и си тръгваме?

Трудно би било да НЕ ти отговори. Нали все пак й задаваш въпрос.

Ето тук ти пролича брутално много, че ТИ не излизаш да заговаряш момичета. Сам ще се увериш, като започнеш да излизаш, че теорията не е като практиката. Не разчитай само на нея, а действай според собствените си нагласи, после се прибери, прочети нещо извади си изводите и грешките и си изгради собствен стил, единствено четенето на книжки не помага, ако не ми вярваш - излез и пробвай дали наистина си толкова опитен за колкото се имаш.

Цитат
Често ми се е случвало мацката да започне да ми помага в свалката, привлчена единствено от визията ми!

А така.
И на базата на това градиш тези и съвети, които за друг просто няма как да бъдат същите. Не казвам че са грешни или че не си прав за себе си, а просто че при много от хората, които търсят съвет нещата не са така.
Егати ясния казус, що го отминала пича в МОЛ-а с мълчание - ми щото го е мернала с един поглед, че не кефи и въпроса е приключен.
То така може и по 2000 поста да навъртим да показваме очевидното - ако на Фенкулър мацките му помагат в свалката привлечени от визията, то другия е отсвирен още по документи и лафчета като за роклята и пердетата биха били приети на нож. Ама не щото са казани със слаб глас, а щото са казани от грешния човек.....на който мацките не му помагат в свалките (меко казано).

Нещата и тоя път са очевидни, но всеки си гледа от своята камбанария.

Пуяк, имам чувството че го правиш нарочно вече, ей така за ташак да тролваш в форума. Ако не е такъв случая и наистина си тоооолкова комплексиран - много жалко, страшно жалка картинка ...

fancooler е дал добри насоки. Пуяк обаче беше прав, като каза че това няма да работи за всеки, но не заради визията, а заради предполагаемата липса на опит.

За неопитните е добра стъпка да излезнат първият ден за 30-тина минутки примерно и да заговарят всякакви момичета, ако трябва само за посока ще питат или ще си говорят за времето. И 20 секунди разговор за тях е добър резултат, без никакви схеми. Може даже да си напишат някакви оупънъри и реплики и да ги изрецитират. Това е основната цел за седмица напред. Просто да свикнат да говорят с непознати, да не им е нещо чуждо и да не се чувстват глупаво, докато го правят.

Това че няма да клоузнат още първия ден е ясно, шанса е малък, не е невъзможен, но е малък. Даже да излезнат още първия ден с най-яката тактика, стратегия и схема на света, с заучени реплики и отговори за всяка ситуация, просто ще си личи, че това не са техни думи, не им е присъщо и не се чувстват в кожата си с тях. А и съгласете се, че няма как да предвидиш всяко действие, реакция и дума на човека отсреща. Пък и удоволствието от свалката се губи, когато действаш по план.

За това моя съвет е да не използвате готови схеми, а да разчитате повече на практиката. Като натрупате опит вече започнете да пробвате различни неща от теориите и да ги прилагате. Разберете кое работи за вас и действайте според стила си.  

При мен например точно тези табу въпроси - Как се казваш? От къде си? На колко си? Накъде си тръгнала? работят и ми носят перфектни резултати. Използвам ги абсолютно всеки път, а оупънъра ми е на автопилот и често съдържа една единствена думичка: "Здрасти". Не използвам ДХВ истории, не използвам заучени негове и въпреки това спя с момичета. Сигурно е заради външния ми вид, както би предположил Пуяк.  Ухилен
Активен
ivakazzz
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Януари 13, 2015, 16:41:36 »

Цитат
Ето тук ти пролича брутално много, че ТИ не излизаш да заговаряш момичета. Сам ще се увериш, като започнеш да излизаш, че теорията не е като практиката. Не разчитай само на нея, а действай според собствените си нагласи, после се прибери, прочети нещо извади си изводите и грешките и си изгради собствен стил, единствено четенето на книжки не помага, ако не ми вярваш - излез и пробвай дали наистина си толкова опитен за колкото се имаш.

Със сигурност има и други които са заговаряло повече от мен. Но не съм и кръгла нула.

Но прави си.Няма нужда от приказки, действия трябват Намигване
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Януари 13, 2015, 21:23:42 »

При мен например точно тези табу въпроси - Как се казваш? От къде си? На колко си? Накъде си тръгнала? работят и ми носят перфектни резултати. Използвам ги абсолютно всеки път, а оупънъра ми е на автопилот и често съдържа една единствена думичка: "Здрасти". Не използвам ДХВ истории, не използвам заучени негове и въпреки това спя с момичета. Сигурно е заради външния ми вид, както би предположил Пуяк.  Ухилен

А имаме ли доказателства, че не е заради него?
Вярно, свалките не са логична материя и жените не са логични същества, но моля те дай ни една, само една единствена причина, поради която жена би стояла да слуша и отговаря на банални въпросчета ако не е привлечена от мъжа, който е пред нея. Да отговаря на банални въпросчета от физически неприятен за нея тип заради силния му глас едва ли е по-приятно занимание от това да си разглежда парцалките.
И моля те не споменавай тролене. Четем внимателно и коментираме това, което хората сами са написали. Ето пример. Дори последния репорт на Фенкулър беша как някакви го спрели в Англия и си викали на глас "тоя колко е сладичък". Как мислиш, дали шегички като тази за роклята и пердето се възприемат еднакво от жена, казани от някой дето и е сладичък и друг дето и с пръст не би пипнала?
Тоест дали ако пича в МОЛ-а я беше избъзикал онази със същото щеше да има резълтат или мацката пак щеше да подмине с ледено мълчание, а ние да викаме че нещо заради гласа ще да е било....

Що мацката била подминала нашия пич с мълчание...ми щото не я кефи! Какво има да му умуваме толкова в това? Нищо лошо няма, не е задължително всяка мацка да се кефи на всеки мъж. Да иде да заговори още 5 и ще попадне на друга, която ще я кефи. Само че да си обясняваме всичко със сила на гласа е дразнещо и най-вече наивно.
Виж кво казва конкретно човека:
Заговорих я много уверено с добър глас. Това беше важното за мен.
и кво по инерция отговарят както винаги:
Най-вероятно си говорил тихо ....

Активен

diavolo
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 38

Профил
« Отговор #12 -: Януари 13, 2015, 21:38:39 »

Много добри са мненията и на fancooler и на Leesh, личи си че и двамата разцъквате мацките редовно. Според мен форумът е място за споделяне на реален опит, а не кой какво бил чул, видял или си мислел, че така ставало. Иначе е точно така, няма "табу" въпроси и аз често първоначално задавам съвсем обикновени въпроси колкото да поставя посока на разговорът. Но за да ти се получават нещата, играта ти не трябва да зависи от тях. Затова на начинаещите не се препоръчва, защото забиват прекалено много във въпросите и става интервю. Освен това трябва да се целиш всяка нова свалка да се различава от предишните, иначе играта ти започва да се движи в определени схеми и се губи креативността, а и на теб ти става скучно да правиш едно и също нещо.

Относно външният вид:
https://www.youtube.com/watch?v=GQc6uYAhC3o
Активен
fancooler
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Януари 13, 2015, 22:34:32 »

PU_як, батенце, даром на тоя свят нищо не се получава! Моята трансформация (външна и вътрешна) е плод на голямо желание за промяна, къртовски труд и вяра в собствените сили. Щом аз мога - значи всеки може!

Всеки, които иска...

Сега пак ще кажеш  - "ама ти това и онова, хубав си и те затова си отварят краката". Оправдания са това, братле! Кого залъгваш? Само себе си. Знаеш ли колко много са ме рязали? Ревало ми се е по някой път... Обиждали са ме, подигравали са ме, ама пък са помогнали да стана такъв, какъвто искам! Ставаш, изтупваш се и продължаваш напред! Какво е загубената битка пред това да спечелиш войната?!

Сега ще си кажат някои - "да бе, то бъди ми убавец пък ми обяснявай после на мене". Ми убедете се сами:

В лявата част на снимката съм 106 кг. купчина сланина. Снимката е от началото на март 2011 г. На нея съм с момичето, с което живеех тогава. Тя беше "единствената", любовта на живота ми. Половин година след това ме заряза по брутално жесток начин, предаде ме! Тя имаше сериозен гинекологичен проблем, някакво предраково състояние. Само аз пих лекарства шест месеца - смятайте за какво иде реч! Всяка вечер и поставях едни ампулки във влагалището, а от болката очите й винаги плуваха в сълзи... Мълчахме, но аз всеки път я взимах в обятията си докато болезненото чувство отмине. Близо година не правихме секс. Това явно ни отчужди много - тя беше почнала да ми споделя неща, които един любовник е по-добре да не научава... Поредната червена лапма беше светнала. Знаех, че имам проблем! Нямах представа как да го разреша обаче! И така стана юли месец - последните резултати бяха чудесни, лощото беше зад гърба ни. Тя замина на море с техните, аз се съсредоточих върху държавния ми изпит...

На море с техните... Жив да не бях!

От 8 месеца мацката си имала ухажор, който даже зарязал приятелката си заради нея. Очаквало се е и моята да се задейства. Все още изпълнена с колебание тя продължава да тъче на два стана и въпросното море се оказва мястото където, двамата решават да дадат воля на емоциите си...

Боли!!!

Знаех кой е виновен за тая нелепа ситуация! Не беше момчето, не беше дори тя! За всичко си бях виновен само и единствено аз!

Имах два варианта:
- да се оправдавам и да хленча, да се самосъжалявам и успокоявам от подкрепата на приятелите и близките ми, които я заклеймиха, че е ...
- да събера частиците и да променя себе си, така че никога повече да не попадам в такъв кошмар.

Някои вече се досещат кой път съм избрал. Ясно заявих на всички, че момичето е постъпило зле, но причината е в мен и дадох да се разбере, че който говори лошо за нея и я обижда, обижда мен!

Бях започнал вече хранителна диета. Добавих към нея интензивни фитнес тренировки. Ходех на зала по четири пъти седмично - много ми помагаше залата, братлета! След време започнах и да тичам, отново заиграх баскетбол. Започнах да се занимавам с пикап. Записах се на уоркшопа, имах нужда от него! Бавно и постепенно промяната в мен започна да си пробива път...

Аз неслучайно всеки път пиша, че е ваш ред. Какаво чакате?! Няма кой да я свърши тая работа вместо вас! Никой и не ви е длъжен ве! Всеки иска най-доброто за себе си, така че какво се чудите. Въпросът е вие от коя страна ще застанете - на тия дето цъкат, одумват и се вайкат, или на тия дето сами си коват съдбата?

Аре ве, пичове! Пускайте се по тия улици! Нямате си представа колко са самотни мацките, колко им е скучно.

Стига сте мислили - ДЕЙСТВАЙТЕ!!!
Активен

Странно нещо е животът - ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш...
nexus
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 35

Профил
« Отговор #14 -: Януари 13, 2015, 23:13:23 »

fancooler Само мога да те поздравя за това, което си направил, за пътя, по който си решил да поемеш, браво!

Иначе по темата - факторите за отрязването биха могли да бъдат твърде много, повечето са изброени по-горе.. Но това, разбира се, не е трябвало да те отказва, а напротив - да те мотивира и да ти даде допълнителна емоция, която да преобърнеш и използваш в заговарянето на още мацки наоколо!
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #15 -: Януари 13, 2015, 23:18:53 »

Фенкулър, надявам се не си пропуснал, че същото казах и аз:

Нищо лошо няма, не е задължително всяка мацка да се кефи на всеки мъж. Да иде да заговори още 5 и ще попадне на друга, която ще я кефи.
Абсолютно никъде не съм казвал, че човек трябва да се предава!

Но и си държа на всичко останало като позиция.
Достатъчно готин пич си на първата снимка. Каквито и вътрешни проблеми да си имаш или да си имал, на първата снимка си ми по-симпатичен от поне 70 % от мъжете, които виждам в произволен момент около мен в метрото или по улиците да речем. Няма причина да не е същото и за жените.
Новата снимка можеше и да не я пускаш, не променя ситуацията.
Просто го дръж това под внимание, когато даваш съвети. Не надценявай тази т.нар. трансформация.

И понеже някои хора не четат и си отговарят наизуст, нека повторя:
Абсолютно никъде не съм казвал, че човек трябва да се предава!
Активен

ivakazzz
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #16 -: Януари 13, 2015, 23:22:00 »

PU_як, батенце, даром на тоя свят нищо не се получава! Моята трансформация (външна и вътрешна) е плод на голямо желание за промяна, къртовски труд и вяра в собствените сили. Щом аз мога - значи всеки може!

Стига сте мислили - ДЕЙСТВАЙТЕ!!!

Кое беше най-предизвикателното (или трудно може да го наречеш) нещо, което трябваше да направиш през твоята трансформация ?

(не го казвам като заядка, обикновен въпрос. Не знам защо но интуитивно усещам че като пиша из БГ форумите, трябва да пояснявам това).

Иначе евала за мотивацията, хъса и желанието за промяна.

*ако не ти се споделя тука, може и на ЛС
Активен
Leesh
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 87

Профил
« Отговор #17 -: Януари 13, 2015, 23:54:11 »

Цитат
...но моля те дай ни една, само една единствена причина, поради която жена би стояла да слуша и отговаря на банални въпросчета ако не е привлечена от мъжа, който е пред нея.

Виж, явно е че си имаш твърда позиция по въпроса и за това не смятам да си губя времето в опити да те обеждавам в каквото и да е - щом това е твоята истина, така да бъде.

Наистина жена няма да стои и да си общува на сексуално ниво с непривлекателен мъж, но външния вид не е единствения фактор за въпросната превликателност, според моите разбирания. Има качества на характера, като увереност, амбициозност, хумор, излъчване, последователност и структура на изреченията. Може да ти е правило впечатление как, като питат жените какво харесват в един мъж, редом до широките рамена, атлетичното тяло, хубавата усмивка и черти стоят качества, като тези които изброих, като особено се набляга на УВЕРЕНОСТ и ХУМОР.

Няма нищо лошо в това, че си имаш мнение и го отстояваш, даже е супер. Но защо го навираш във всяка удобна тема? Казваш, че хората не трябва да се предават, но коментарите ти говорят за друго. Един вид - не сме ли красиви сме загубени, ще умрем девствени, няма да имаме успяваемост с момичетата и това е, дай да се примирим. Още повече, че по външния вид МОЖЕ да се работи и МОЖЕ да се променя драстично.

fancooler, евала за хъса и силата на характера ти. Най-лесното е да седнеш и да се разплачеш , да обвиняваш този и онзи, да разгласяваш насам-натам как жените са тъпи к***ви, да се пропиеш от мъка и да се държиш, като женка както правят  80% от лигльовците. Ето така се успява в живота, като поемеш отговорността, вадиш си поуки от грешките, поемеш всичко в свои ръце и започнеш да се усъвършенстваш с всеки изминал ден. И не става дума само за пикъпа, точно хора като теб успяват. Продължавай!
Активен
fancooler
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Януари 14, 2015, 00:07:50 »

Кое беше най-предизвикателното (или трудно може да го наречеш) нещо, което трябваше да направиш през твоята трансформация ?

В началото беше проглеждането... Осъзнах, че тия рамки, които социалната програма ни налага и в които безусловно вярвах нямат много общо с действителсността. Точно в този период открих и пикапа.

След втория ден на уоркшопа ми... Бях станал скучен и безличен добряк! Видях се отстрани под наставленията на Илиян и Симо. По това време работих като юрисконсулт за една голяма немска фирма. Изказът ми беше сух, обстоятелствен и лишен от емоция. Трябваше да сменя професията, братле! Още тогава реших, че ще започна всичко отначало - от нулата.

Нещото, с което все още се боря - егото! Това е най-упоритият ми и силен враг. Много хора го бъркат със самочувствие, но не е! Наясно съм, че трябва да съм по-смирен в някои ситуации, да не генерирам излишни очаквания, но ми е трудно...

Цитат
Така се успява в живота, като поемеш отговорността, вадиш си поуки от грешките, поемеш всичко в свои ръце и започнеш да се усъвършенстваш с всеки изминал ден.

Leesh, това е и моето разбиране за нещата!!!  Усмивчица
Активен

PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Януари 14, 2015, 13:36:44 »

Но защо го навираш във всяка удобна тема?

Ами защото се базирам на фактите посочени в дадена тема, а не приказвам общи бодряшки приказки независимо каква е темата. За мен пък твоето е спам.
Какво да коментирам например в предния репорт на Фенкулър, като още в началото мацките се побутват "Ау, колко е сладичък" дори когато срича на английски. Ми по-нататък за него остава само да не се издъни брутално.
При автора тук не е така. Какво е твоето обяснение за конкретната тема тук - защо мацката е подминала нашия човек? Сам казва, влязъл е със силен глас. Вярвам му, значи гласа не е. Дай твое предположение защо?

А на Фенкулър адски му се иска да бъде герой от приказка, но поне аз виждам само как едно доста симпатично момче се е превърнало в малко по-слабо доста симпатично момче.
За трансформация бих приел когато Коконът Краб стане толкова сладичък както Фенкулър на първата снимка.

Но хайде, явно фактите нямат значение. Важното да се самонадъхваме бодряшки....
Край от мен.
Активен

Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: