Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 20, 2020, 13:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: И какъв е правилния ход ?  (Прочетена 2478 пъти)
Rey
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« -: Януари 24, 2015, 20:55 »

Здравейте пичове Усмивчица
Имам следната история с една мацка. Излизахме няколко пъти при което си личеше. че ме харесва. Натискахме се последния път и след няколко дена ми казва, че иска да си останем на предишните отношения и и трябва време Усмивчица Ако можете да дадете съвет как се постъпва в такава ситуация Усмивчица
Активен
AuDacious
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #1 -: Януари 24, 2015, 21:30 »

В такава ситуация ... се учиш. Изпуснал си моментът да я "натиснеш" повечко, тя е видяла, че нещо те е страх и т.н и е решила, да не се занимава и за да не те обиди , го изкарва, че иска да сте приятели, като евентуално може да си нещо и като резерва.

Как да действаш ?

Отдръпни се, вземи си поуките , не я търси - тя ако реагира излезте пак и бъди по - решителен и динамичен.

И не се тревожи, може и да не е в теб проблемът, просто има случай, когато става така Намигване , ти си продължи с други , не я чакай и да се вглъбяваш и депресираш Намигване

успех.
Активен
Rey
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Януари 24, 2015, 21:34 »

Тя си имаше някакви неща на главата и не беше в яко настроение, а иначе ще излизаме тия дни Усмивчица
Активен
ivakazzz
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 301

Късмета спохожда смелите.

Профил
« Отговор #3 -: Януари 24, 2015, 21:46 »

Тя си имаше някакви неща на главата и не беше в яко настроение, а иначе ще излизаме тия дни Усмивчица

Ако ти изтърси това, че пак иска да сте си само приятели (или вече се отнася с теб като с "приятелка") аз бих й казал че не съм съгласен с тази офера и бих и казал най-любезно, ако си промени мнението да ме потърси и бих се изнесъл от ситуацията.

Рисковано е защото може и изобщо да не те потърси, но в противен случай само ще те баламосва и ти все ще се надяваш че някой ден ще склонни.

Ако пък усетиш, че пак е в кофти настроение и очевидно иска да си го изкарва на теб просто й кажи - "сори (името й), излязохме за да ни бъде готино заедно, ама ако ще се цупиш само, не искам да участвам (или) да съм обект на твоите сърдения. Като си в по благоприятно настроение - обади се" или нещо в този ред на мисли.

Малко информация си дал за това в какви отношения сте били преди. Има ли нещо, което си направил грешно? Проявявал ли си нийди поведение или нещо такова, кой на кого се обажда по често.

Пиши после да кажеш какво е станло.
Активен
Rey
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Януари 24, 2015, 21:55 »

Виждали сме се общо 2 или 3 пъти Усмивчица В началото ми пишеше тя, после спря и чакаше аз да и пиша(това го знам със сигурност). Писах и пак и излязохме. След това пак тя ми писа. Относно отношенията преди това, никога не сме били приятели по-скоро далечни познати(ако мога да се изразя така) Усмивчица Иначе и аз си мислех да го направя така както го казваш ivakazzz, но се чудя дали в конкретната обстановка не е добре да се прояви разбиране, за да не излезе, че съм като загорял тинейджър. Благодаря за съветите иначе Усмивчица
Активен
ivakazzz
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 301

Късмета спохожда смелите.

Профил
« Отговор #5 -: Януари 24, 2015, 22:15 »

Виждали сме се общо 2 или 3 пъти Усмивчица В началото ми пишеше тя, после спря и чакаше аз да и пиша(това го знам със сигурност). Писах и пак и излязохме. След това пак тя ми писа. Относно отношенията преди това, никога не сме били приятели по-скоро далечни познати(ако мога да се изразя така) Усмивчица Иначе и аз си мислех да го направя така както го казваш ivakazzz, но се чудя дали в конкретната обстановка не е добре да се прояви разбиране, за да не излезе, че съм като загорял тинейджър. Благодаря за съветите иначе Усмивчица

Е че ти пак ще проявиш разбиране. Няма да се правиш на задник, но няма да се оставяш на баламосвания от сорта "искам да сме само приятели".

Това че тя е спряла да ти пише на мен ми се струва, че по скоро те пробва да види дали като спре да ти пише дали ти веднага ще се втурнеш след нея.

Знам че изглежда малко парадоксално, защото ако не й пишеш все едно нямаш интерес към нея, а ако и пишеш веднага =  нийди. За това (според мен) най-добре да й пишеш след няколко дена (около седмица).

Дали изглеждаш като загорял тийнеджър пак е малко парадокс- просто ескалираш нещата уверено от една страна, но от друга пък сякаш само това ти се върти. Пробвай да я поканиш у вас на по вино и вечеря  (да има малко романтика не може само хард кор баране).
Ако започне да се дърпа отдръпни се и я остави тя да дойде при теб. Иначе ако започнеш да я буташ, наистина би изглеждал като загорял.

Важно е да следиш какви сигнали ти подава (невербални в повечето случаи).

Аз лично бих намалил срещите за по 1 на седмица за предз следващите 2-3 месеца. Иначе нещата много бързо се развиват и се губи очакването от нейна страна и после и интереса намалява. Това поне от опит го казвам, защото при мен доста пъти така се получаваше.
Връзката изгаря като купчина сено - разпалва се бързо, гори ярко, но и бързо свършва да гори.

Активен
Rey
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Януари 24, 2015, 22:23 »

В интерес на истината съм правил(почти) това което ми казваш. Отдръпнах се и ми писа след има няма седмица. Тогава неща се получиха. Усмивчица Просто реших да видя дали някой има по-добри идеи и съвети. Благодаря много отново Усмивчица
Активен
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #7 -: Януари 24, 2015, 22:26 »

Здрасти Ray.

Aко питаш какво да правиш - наслади се на момента! Тя ти се кефи, но ти го казва по своя си начин. Не тълкувай директно думите, тълкувай действията! Щом ти се кефи, значи те желае. Извинението, че иска да си останете еди как си, еди какво си са само думи. Действай така, все едно че иска да дойде с теб, дори на края на света. Забрави сметки, а я включвай в своите планове, да правите различни неща, заедно.  Усмивчица
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
Rey
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Януари 24, 2015, 22:43 »

Мисля да направя така: като я видя, да я прегърна, гледам я в очите няколко секунди и след това целувка(за да продължа откъде сме стигнали последно). И след това я водя някъде и да е весело Усмивчица
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: