Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2020, 06:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Секс - първият път  (Прочетена 80253 пъти)
amateur92
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Профил
« -: Декември 27, 2009, 17:34 »

Я споделете  как да се действа с девствено момиче ( 15год ) ?  как да я накарам да и хареса ? знам , че повечето пъти 1вия път е пълен провал но все пак да дадете някакви съвети ? щом ви питам значи и аз не съм правил секс до сега но едно момиче ми се предлага само и ...   Смотан
Активен
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #1 -: Декември 27, 2009, 21:58 »

Аз съвет не мога да ти дам братко .. с девствени не съм бил. От приятели съм чувал че трява да внесеш спокойствие, и са ми обяснявали леко с пръстите известно време докато разкъсаш ципата, така не я боляло като е по-бавно действието после го пъхаш и яко секс....
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
DzWqR
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 130

Профил
« Отговор #2 -: Декември 27, 2009, 22:27 »

любовната игра трябва да е по-дълга, защото ще я е страх и по-трудно ще се възбуди
Активен
amateur92
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Декември 28, 2009, 11:10 »

а какво мислите за говоренето по време на самич секс ?  какви думи използвате за да възбудите допълнително жената ?
Активен
Somewhere
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 226

Ex Fide Fiducia

Профил
« Отговор #4 -: Декември 28, 2009, 11:30 »

цитирам и Конфуции и Шекспир Усмивчица Думите са за преди леглото!
Активен

Животът е кратък и след това умираш, нали знаете?
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Декември 28, 2009, 20:12 »

Аз докато правя секс няма какво да и говоря  Ухилен Кефя се на секса и не се задълбочавам в разговори. Иначе преди леглото обичам да ми говори мръсотийки.  Плезещ се
Активен

amateur92
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Декември 28, 2009, 20:47 »

какви ? т'ва искъм да разбера..
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1602

Профил WWW
« Отговор #7 -: Декември 29, 2009, 12:50 »

Първият път е мъка. Няма да е готино нито на момичето, нито на теб, но все пак понякога се налага да направиш жертва, за да има следващи пъти Усмивчица.

1. Старай се да я отпуснеш маскимално ? макар, че ще е трудно и момичето ще се притеснява. Алкохолът помага, но не в прекомерни количества.
2. Любовната игра трябва да е по-дълга и по-качествена. Тоест включи и думи, с които да я отпуснеш. Доверието помежду Ви трябва да е също максимално.
3. Направи й френска и купи лубрикант - /с повечето презервативи върви пакетче безплатен/.
4. Възбуди я на макс. Това по-принцип е много трудно с девствено момиче, защото възбудата при жените идва в главата, а не е толкова физическа /по-скоро проблеми в главата могат да блокират възбудата ? а тя ще се притеснява/.
5. Когато е възбудена ? колкото може повече ? давай смело. Но го вкарвай много бавно. Помогни си с ръце и пръсти ако е нужно.
6. За поза или мисионерска или кучешка, може и странична кучешка ? удобна е, тъй като нещата трябва да се случват бавно и полека.

Малко допълнителна информация:

Нея ще я боли ли?
- Да. Не съм срещал жени, които да не ги боли или да не ги е боляло първият път ? поне малко.

Ще има ли кръв?
- Да. Но не чак толкова много, че да е нещо страшно. Няма да е касапница ? спокойно.

Колко дълго да продължи сексът първият път?
- Кратко. Не сменяй пози, не блъскай силно. Първият път в секса е само, за да отвориш момичето. Трудно ще Ви е готино? камо ли пък тя да свърши. Често и следващите няколко пъти няма да му харесва на момичето ? така, че се въоръжи с търпение.

Кога да бъде вторият път?
- Изчакай поне два-три дни, дори седмица. Момичето ще чувства дискомфорт на следващия и често последващите дни след първия път.

Да ползвам ли презерватив?
- Няма много смисъл. По-добре намажи лубрикант дирекно по пениса. Разбира се трябва да си наясно, че си здрав.

- Slayer
Активен

I'm a very special kind of monster
DzWqR
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 130

Профил
« Отговор #8 -: Декември 29, 2009, 22:58 »

щом и на него ще му е за първи път по добре с презерватив, хем ще са по-спокойни
Активен
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Декември 29, 2009, 23:04 »

С презерватив по-добре. Щом им е за първи път да не стане някоя грешка. Потренирай малко после го махай ако сте здрави.
Активен

ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #10 -: Декември 29, 2009, 23:07 »

Здравей amateur92,

Надявам се това да помогне не само на теб, но и на други в твоето положение. Усмивчица

Първият път. Всичко, което трябва да знаеш!      

Изберете точния момент!

Да спите заедно може да е страшно хубаво ? особено когато вече си имате доверие и познавате сексуалните си реакции от любовната игра. За целта обаче е необходимо едно много важно условие ? и двамата да го искате и да се чувствате готови. Ако част от теб ти нашепва, че (все още) не си готов, не го прави! Ако наистина означаваш нещо за своя приятел/приятелка, той/тя ще те разбере.

Поговорете за своите чувства и страхове си!

Притеснението и несигурността са част от първия път и това е напълно нормално. Все пак става въпрос за ново изживяване и неопитността ти не бива да те кара да изпитваш срам. Поговорете за своите чувства и за страховете, които изпитвате, така ще се научите да си имате доверие и ще се отпуснете. Партньорът ти най-вероятно изпитва същата паника, която усещаш и ти.

Помислете за предпазните средства! Не може без тях!

Контрацептивите са неизменна част от първия път и определено са нещо, което засяга и двама ви. Разберете се предварително как бихте искали да се предпазите, това ще ви спаси от допълнителен стрес след това. Поинтересувайте се за всички възможности и за това кои са най-подходящи за вас. Хапчетата, а и някои други хормонални контрацептиви (като противозачатъчната лепенка например), трябва задължително да бъдат предписани от гинеколог. Презервативите предлагат двойна защита ? както от нежелана бременност, така и от половопредавани болести като СПИН. Можеш да ги намериш във всяка аптека и в по-големите супермаркети.

?След? също е важно

Това, че вече се е случило, не значи край. След първия секс е добре да поговорите за това как е било и как се чувствате. Така ще се сближите още повече. И между другото: обикновено първият път не е ?най-хубавият път?. Затова не си създавай прекалено големи очаквания, те често са гаранция за разочарование. С по-големия опит и с повече доверие, в леглото става все по-хубаво и се научавате да се наслаждавате на това, което се случва, без притеснения.

ДА!
Винаги уважавай отказа на другия!
Потренирайте поставянето на презерватива предварително ? дава сигурност!
Погрижете се винаги да имате презерватив под ръка ? важи и за момичета!
Говорете открито за чувствата, притесненията и страховете си!

НЕ!
Не притискай и не принуждавай другия за нещо, за което той (все още) не е готов!
Никога не пренебрегвай предпазните средства ? при първия път също може да се стигне до нежелана бременност!
Не си тръгвай веднага след секса!
Не се присмивай на другия!

Най-често задаваните въпроси за първия път
Боли ли?

Повечето момичета описват разкъсването на девствената ципа (химена) при проникването на момчето във вагината като кратко убождане. Напълно възможно е обаче момичето изобщо да не почувства болка или пък хименът да е бил разкъсан преди това (при спорт например). Понякога проникването е по-трудно, но обикновено това се случва тогава, когато момичето изпитва по-силна несигурност и притеснение.

Какво да правя, ако не се получи първия път?

При повечето тийнейджъри първият път не протича точно така, както са си го представяли. Не се упреквайте взаимно, а се опитайте да погледнете на всичко с чувство за хумор. Това ще ви отпусне и със сигурност следващия път ще се справите много по-добре.

А ако той свърши прекалено бързо?

Нервността и лесната възбудимост често са причина за бърза еякулация при момчетата. Но кой е казал, че тя трябва да сложи край на всичко? Момчето ? макар и вече достигнало до оргазъм, може да продължи да докосва и гали момичето там, където й е приятно. Може би ще се стигне и до втори ?рунд?...

Материала е от BGkef.com

Успех! Намигване
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
bamboocha
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Профил
« Отговор #11 -: Януари 02, 2010, 17:52 »

Не лягай с детствени и това е  Засрамен Засрамен   Смотан
иначе по темата : Ако почне да те упреква нещо и вкарай бъзик ,за да я отпуснеш Намигване ,а не да почнете да се упреквате взаймно и да стане спор и оттам си оут Намигване (Няма да спориш с жената ,чакаш я сама да почне да си противоречи  Смотан Смотан Смотан )
Предпазни средства за 1ви път трябват на 100% ,щото нито познаваш момичето и т.н ,а и си е по-сигурно  Намигване

П.С : Лягай с по-големи ,по-голям кеф е ,а и 100% ще ти е по-готино. Намигване Хем ще е по-опитна ,хем и ще има бъзици към теб и ще ви е по-готино  Намигване Естествено може и ШИТ-ки да има ,но там ще си се оправиш и ще и се харесаш още повече Намигване
Активен

Повярвай ми ,не си незаменим ,незамени хора няма !
amateur92
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Януари 03, 2010, 23:00 »

мерси за вс отоговри. Сега ще може ли да ми препоръчате презерватив който е надежден и е достатъчно добър за  ПЪРВИЯ СЕКЕС НА МОМИЧЕТО.
Активен
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Януари 09, 2010, 21:38 »

Здрасти,

Препоръчвам ти да избереш марки, които са известни и световно признати. Човек може да избира между презервативи в кутийка (по 3 бр. в кут.) или единични презервативи на бройка.
В зависимост от финансите, ще започна от по-скъпите и тези в кутийка и ще завърша с по-евтините и тези, които са единични на бройка.
Като за начало започвам с "Дюрекс". Те са едни от най-скъпите, но за сметка на това едни от най-качествените. В кутийка са по 3бр. а цената им е около 2.80 - 3лв. Имат богато разнообразие от екстри, като ароматен, оребрен, цветен и др. Мисля, че са малко повече от 10 различни кутиики. Всяка кутийка е в различен цвят. Бих препоръчал червената или черната кутийка.
Продължавам с "Лайфстайл". Те също са световно-познати и признати, качествени презервативи. В кутийка по 3 бр. и също с различни екстри и различни по цвят кутийки. Бих препоръчал сивия и лилавия "Лайфстаил". Цената тук е малко по-ниска от "Дюрекс".
"Виталис" и "Спортекс" са марки, които са също качествени и познати на пазара. И тези две марки са в кутийки по 3 бр., имат различни екстри и са един добър компромис между качество и цена. Не съм сигурен за цената сега, но преди около година струваха около 1.70 - 2 лв. за кутийка. От "Виталис" препоръчвам оранжевата кутийка, а от "Спортекс" кутийката на която пише "power".
Достигам и до презервативите на бройка. Те са най-евтините, около 25 - 35 ст. опаковката. Независимо от цената, те също са добро решение в случай, че са нужни повече под ръка. Усмивчица
Препоръчвам "one touch" и "Amor". И те имат екстри, като аромат на ягода, банан, шоколад и череша, за да им е сладко на мадамите Намигване.
Това е засега от мен.
Късмет! Усмивчица
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
leo_ferus
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 54

Поет съм заклет, металист още по-проклет, много об

Профил
« Отговор #14 -: Май 30, 2011, 15:45 »

Готин Абе. чета си аз и си викам ,,дали това е темата....абе дай да пиша и тва е''
Значи онзи ден нещо с една кака( 1 година по-голяма от мен) отидохме у нас, за първи път ми беше, 2 часа и половина, от двамата течаха реки от пот, но после тя се изненада, като разбра че ми е било за 1-ви път, мислеше че ми е за 7-8...... Шокиран не ги знам аз женските циркове, затуй питам дали може да има доза бъзик, че хич не мисе верва толко пък добре за 1-ви път....... Ъ? Шокиран

П.С.:Вчера разбрах, че си има още 6 човека за резерва  Млъкнал Ухилен
Активен

Metal Forever! Rammstein Forever! TKD Ninja Forever!
Никой мъж не може да отговори на всички въпроси на жените, но жените търсят този който ще ги накара да забравят за своите глупости ( Незнаен Автор)
Поет съм заклет, металист още по-проклет, много обичам да ям мед с лед!
________$$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$
_________$$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$
_________$$$$____________________$$$$
_________$$$$____________________$$$$
_________________________________$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$________$$$$$ $$$$$$$$
$$$__________________$$$$________$$$$$ $$$$$$$$
$$$__________________$$$$_____________ ____$$$$
_____________________$$$$_____________ ____
$$$_______$$$$________$$$$____________ ____$$$$
$$$_______$$$.$r________$$$$___________ ____$$$$
$$$_______$$$_$$________$$$$__________ ____$$$$
$$$_______$$$__$$________$$$$____$$$$$ $$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$___$$$$$$$$$$$$$$___$$$$$ $$$$
azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 294

Профил
« Отговор #15 -: Май 30, 2011, 16:11 »

Готин Абе. чета си аз и си викам ,,дали това е темата....абе дай да пиша и тва е''
Значи онзи ден нещо с една кака( 1 година по-голяма от мен) отидохме у нас, за първи път ми беше, 2 часа и половина, от двамата течаха реки от пот, но после тя се изненада, като разбра че ми е било за 1-ви път, мислеше че ми е за 7-8...... Шокиран не ги знам аз женските циркове, затуй питам дали може да има доза бъзик, че хич не мисе верва толко пък добре за 1-ви път....... Ъ? Шокиран

П.С.:Вчера разбрах, че си има още 6 човека за резерва  Млъкнал Ухилен

Ти бавноразвиващ ли си бе, мейн? От къде можем да знаем дали се е ебавала? Или се хвалиш?
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #16 -: Май 30, 2011, 16:32 »

Е, тя пък как го е изчислила 7-8 Ухилен
Иначе си личи, че момчето е неопитно, но не винаги, ама не съм чувала за начин да се изчисли кой поред път му е
Активен
hipopotam
PuP H4ck3R
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 421

Профил
« Отговор #17 -: Май 30, 2011, 22:20 »

Явно каката (цяла 1 година по-голяма) е била отракана и е знаела таблицата за секс умножение:
- ако изкараш 10 мин - значи ти е за първи път
- 20 мин - значи ти е за втори път
...
2 часа и половина (150 мин) - 7-8 път

От друга страна, leo_ferus не пише какво точно са правили, щото може и шах да са играли, и да е свършила играта чак след 2 часа.  Ухилен
Активен

Странно нещо са жените. Слагат си изкуствени мигли, коси, гърди, нокти. Гримират се с часове!!! А накрая се оплакват, че няма Истински мъже Усмивчица
MLUKNI
PuP H4ck3R
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 799

Профил
« Отговор #18 -: Май 30, 2011, 22:39 »

Добре бе не сте ли забелязали, че колкото по-добре се чувстваш и се забавляваш даден момент- толкова по-бързо минава времето. Два часа би било мъка!
Активен
primal
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Май 30, 2011, 23:11 »

Е как... и тя е била босичка в секса.
Активен

The after party is at my body... meet me, you're invited...
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: