Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 07:04:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Филд репорт бързи и бавни клоузове  (Прочетена 1151 пъти)
Hercules
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Юни 05, 2016, 21:27:01 »

здравейте приятели. Преди да разкажа за няколко мои успешни истории в пикапа, искам да споделя някои важни изводи от така наречената завършваща игра, или ,,end game'' става въпрос за момента в който вече нещата отиват към секс.

1. Важно нещо в играта като цяло е менталното настроение или ,,mind set''. За да се стигне до секс е необходимо на първо място комфорт. Момичетата са много наплашени в днешно време, и наистина е добре ние мъжете да преценяваме темпото, да следим за това, с какво темпо тя може да стигне до секс, колко бързо е готова да го направи (това се разбира чрез езика на тялото и, по това, колко открита към нас е тя и колко доверие и привличане има към нас. Трудно е да се обясни, но с опита тези неща се разбират. Най-важното обаче и комфорта.

И така за моите истории :

първа история 

В един от успехите ми, аз излязох с едно момиче, и нещата потръгнаха бързо - бях си изградил план в кое кафе да я водя и какво управдание да си измисля, за да я заведа у нас след кафето.  Нещата потръгнаха бързо, аз ескалирах физически и тя ми позволи, говорехме си на най-различни теми, комфортът започна да се покачва, и се сближихме бързо. Логистиките бяха добре, и я заведох у нас. У нас отново имах изграден план за всичко (важно е да се отбележи, че не съм деиствал роботично - просто правим сбор от занимания, който предразполагат към секс - първо в едната стая - кафенце и телевизия, говорим си, после в другата стая  - масажи я и така тн. ).  Ситуацията е WIN-WIN, и двамата печелим, на нея и е готино и на мен, и си прекарваме супер. Сексът стана бързо, и беше супер. Веднага след секса, по време на секса, преди това и най-вече след секса, е важно през цялото време да се отнасяте с момичето като с човек - това става, като се често се поставяте мислено в нейните обувки. Представяте си как се чувства тя, как се отнасяте вие към нея, давате ли достатъчно ценност? Показвате ли и, че я уважавате като човек. Изграждате ли комфорт с нея ?  базикате ли се свободно за каквито и да е неща или сте се спекли. Изслушвате ли я ? Давате ли и тя да говори или си водите монолог  ?

втора история

Във втория случай не беше толквоа лесно. Езика на тялото на момичето беше по-прибран, и това е нормално, защото момичетата имат много преживявания с мъже и знаят, че някои от тях са много зле или дори опасни.... за това, както казвам, най-важното е комфорта, защото ако момичето не се чувства сигурно.... висчко друго отива по дяволите. Комфорта е на първо място.   Не можах да клоузна на първа среща, но се видяхме няколко пъти, и аз си държах фреима. Усещах нея, усещах къде имаме общи неща и просто си говорех с нея спокойно за някакви наши общи теми.   Тя беше като бетон, не ми реагираше много. аз обаче не се отказах, и просто тръгнах по план. на третата среща.. защото на първата тя не искаше да дойде в нас, на втората логистиките бяха зле, та чак на третата отидохме в нас иии... пак не стана, защото беше в период.., но тя реши да ми направи свирка. Усетих, че това, което е показвала на срещите е било маска, а всъщност тя е изпитвала силно привличане към мен. Маската я е слагала за да не се чувства като курва. Следващият път като се видяхме (четвърта среща), правихме секс и беше вълнуващо. 

Още важни изводи :
1. дръжте се човешки с момичетата, те не са някакви таргети, а хора, слагайте се в тяхните обувки често
2. бъдете истински, истиснкото е по-привлекателно от перфектното, забравете рутините, и се фокусирайте на принципите, като например когато даваш ценност, получаваш ценност ... ако момичето се чувства готино и че никой не я манипулира, е слконна и тя да дава
3. експресия - експресирайте се, експресията поражда едновременно и комфорт и привличане. Това обаче е нож с две остриета, трява също да давате пространство на момичето да говори а не да водите монолог.
4. вятвайте, че ще успеете, и се фокусирайте на това, как да забавлявате себе си, как да прекарвате времето си с момичето прекрасно и по тоя начин да правите и нейния живот по-добър.
Активен

Късметът сполетява най-много  целеустремните и действащите !
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: