Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 31, 2020, 12:03:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Положението беше критично.  (Прочетена 4594 пъти)
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 989

Профил
« -: Април 23, 2016, 19:46:30 »

Писах вече, че се зарибявам с една мацка. Настъпи момента да се видим. Вчера. Мацката беше решила да го раздава, примерна съпруга. Секс само по любов.

Тя - Изобщо не знам за кво излизам с теб като те знам какъв си.
Аз - Чакай малко е, къв съм аз?
Тя - Е такъв. Мръсник.
Аз - Тва как го реши? Мама казва, че съм добро момче.
Тя - Хахахах. Наистина, не знам защо искаш да излезем, при положение. Че аз не съм твои тип.
Аз - Кво трябва да значи тва?
Тя - Означава, че дори и целувка няма да получиш. Стига си се правил на откачен.
Аз - Кво значи да получавам? Аз си ги взимам.
Тя - Офффффф, дразниш ме.
Аз - Сега ше се дразним, после ше се възбуждаме. Айде аз изсъхвам, гледай да не закъсняваш!
И отидох да си барам салама и да удрям тънки следобедни напитки. Тъкмо си обух бикините и получавам съобщение.
Тя - Тук съм, чакам те!
15 минути по рано. Ае тя не знае ли, че аз още ходя по пашмаги. Хукнах аз, щях да се пребия, баси ташака. Бързам както циганин влачеш телена ограда. По едно време си викам. Така не съм бързал на първата си среща. Уей, хюм къде си са разбързал да ти го навра? Седни си изпавкай цигарата като най-големия пич. Ше чака къде ше иде.
Тръгвам аз, пристигам, паркирам и и звъня. Затваря ми. Аз си дремя в колата и си пафкам цигарки. Пак и звъня пак ми затваря. Ха, викам тая да не би да ми върза тенекия? Тъкмо щях да почвам да викам да крещя и да псувам като я скивам, кисне на 6 метра от мен. Отивам аз, готов да я бия. Кво става викам е, аз ти звъня ти ми затваряш.
Тя - Исках да дойдеш при мен. Няма аз да те гоня. Сядаме в колата. Къде ше ходим, не и се ходило на кръчма. Викам, аз такива най-много ме кефят. Паля и давам всичката газ. Къде - Копито мада фака. Дъня като пич, шпрехаме си някви работи. Ама нещо за секс не се говори. Викам, тука работата не е добре. Трябва да дам воля на най-страшното.
Спираме на един магазин да си взема алкохол и бира. Кво ше ядем. Тя ми се плюнчи с някви ядки, путки майни. Викам, и тва ше изтърпя, хващам се за въжето. И му викам, за тебе го правя бе, за тебе е неблагодарно копеленце. Излизаме, викам.
Аз - Чакай, забравихме да вземем презервативи.
Тя - Моля?
Аз - Ти не ползваш ли?
Тя - Тръгвай веднага!
Аз - Добре, с теб ше направя компромис. Тая нищо не казва. Тая май верно няма да дава. Катерим на горе, много дупка много нещо. Веднага се сещам : двама чужденци пътуват по родните пътища. Единят - Брат, дано и жените им да не са като улиците! Другия - Толкова тесни? Първия - Не, с толкова много дупки. Аахахах. Разказвам и го тва, тя си се кефи.
Тя - Да внимавай, не е готино да друса.
Аз - А да клати по-добре ли е?
Тя - Само още едно такова изречение и аз си тръгвам.
Ае кво става е, тая за кво не се заиграва. Няма значение в неизгодна позиция съм в момента, все пак карам.
Тя - Същата ли съм като на снимките?
Аз - Не, на живо циците ти са по-големи.
Тя - Не са. С подплънки съм.
Аз - веднага хващам едната - Лъжеш.
Тя - Абе какво правиш бе?
Аз - Трябваше първо да те целуна ли?
Тя- Хаххахахахах, кретен. Да не си ме пипнал повече!
Аз - Това ше бъде интересен секс!
Тя - Ти не разбра ли, че секс няма да има.
Почна да ми говори. Не искала да се чувства зле, защото сме се изчукали а след това съм изчезнал. Баааа, колко съм ги слушал тия дивотии. 
Изнервих се, викам, ше и покажа, че ше има щото взе да ме дразни. Спрях в една отбивка. Скачам да целувам. Блъска ме.
Тя - Искам да си спазваме личното пространство - Сочи с пръст - моето пространство, твоето пространство.
Аз - Почти съм легнал върху нея - Нашето пространство.
Целунахме се, обаче аз натягам, бъркам къде ли не, разкопчавам какво ли не. Пак ме блъска. Ееее, сега кво има?
Тя - Ако правим секс, няма да се обадиш повече нали?
Аз - Не - И продължавам.
Тя - А ако ти откажа, ще се обадиш ли?
Аз - Не - и продължавам.
Тя - Разкопчава ми панталона, може да минем компромисно.
Кво, тц, или нека да е рошава гаргата.
Аз - Тази вечер, искам да бъдеш безкомпромисна. Ела отзад. Как ми блъсна вратата, щях да колабирам. Малко остана да ми спадне. Хах. Обаче мозъкът ми проработи и се сещам, че нямам нито един капут. Викам дано тя да има. Да ама няма. Щях да се разрева, чисто голи на задната седалка в гората а няма дъждобрани.
Тя - Ооооо, не. С теб, без кондоми. Абсурт.
Мисля си, ти па си помисли, че аз ше рискувам. Викам, може ли да нямам нито една гума в тая шибана кола. Ей, дългите връзки, съсипват мъжете. Не е било да няма гуми. В тва време се сещам, че брата мислеше да пердаши една мацка и взе моята кола. Той си ги слага под седалката, за да са му удобни и да не разваля момента. Викам си, дано педалите на автомивката да не са ги смели. Бъркам аз отдолу, запалка, монети, някви джунджурийки, хартийки. Напипах нещо което обещаваше да бъде точно това което ми трябва. Промълвих молитва, просълзен, към господ бога да е това което си мисля и вадя. Оуууу да. Тва е. Тя разбира се малко и минало опиянението, и започна да изтрелва въпроси.
Тя - Подготвен си, често чукаш в колата, май?
Аз - Всеки ден.
И те тва е.
Закарах я до тях.
Тя - И да не се объраш да се обадиш.
Аз - Ще внимавам.
Тя - Идиот, защо се занимавам с теб.
Разделихме се, днес ми писа. Че, почти не съжелява, било и приятно. Да и на мен, ми беше яко, за което сега си плащам. Поебал съм си коляното. Болката е непоносима. Но мисля, че ше издържа.
Активен

Fortuna incepto signatur!
Valenc
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 852

Профил
« Отговор #1 -: Април 23, 2016, 21:55:04 »

Еееехехехехехе  Ухилен Ухилен Засрамен Засрамен Засрамен Евала, къртиш! Както винаги!
Активен

Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време разни други хора постоянно му се пречкат...
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #2 -: Април 24, 2016, 06:13:59 »

А биваше ли я? Нищо не казваш друго освен за големите цици.
Ама ти много зе да ги чукаш напоследък от интернет - респект!
Пък такива като нея много ме дразнят като си мислят, че може в миналото да са давали на който си поиска, ама от днес вече - ти ще трябва да почакаш. Чакай бе алоу, тия преди мене не трябваше да чакат, а сега аз да съм най-големия будала и да чакам, и то за какво - за това, дето без пари, без чувства и без ангажименти го раздаваше до вчера. Пък като си помисля, че някой ден някой и ще се ожени за нея...
Иначе нищо против нямам, че са курви, ама решат ли веднъж че ще стават курви (или като "просто се случи" заради някой мръсник като теб) да си знаят, че Рубикон вече е минат и няма връщане назад.
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Април 24, 2016, 06:41:41 »

Stone - Не беше няй-яката която съм виждал през живота си. Ставаща беше. Единствения недостатък който видях е, височината и. Ти както знаеш, аз не съм много висок, да са еба в лилипута. А тя беше сигурно по-висока от мен. Само обувките ми, ме спасиха до някъде.
С червена коса, което супер ме кефи, и добре изразен заден план. Точно кокто пише в наръчника по естетика. На последък попадам на жени с адски бяла кожа. Което прави зърната им, розови. Предпочитам големи и тъмни, но и това ще изтърпя.

Не само от интернет, блъскам на всякъде, стига да имам време. Обещал съм това, лято да го пишат в книгите. Хах. Само загрявам. Сега ще се види кой къв е, що е. Казал съм, от тук на татък, секс ще правя с една и съща, два пъти само ако е адски добра. По един път стига. Дано да не се намери, някоя която да ме омагьоса и да си прееба играта като последния път.
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #4 -: Юни 07, 2016, 23:15:47 »

А биваше ли я? Нищо не казваш друго освен за големите цици.
Ама ти много зе да ги чукаш напоследък от интернет - респект!
Пък такива като нея много ме дразнят като си мислят, че може в миналото да са давали на който си поиска, ама от днес вече - ти ще трябва да почакаш. Чакай бе алоу, тия преди мене не трябваше да чакат, а сега аз да съм най-големия будала и да чакам, и то за какво - за това, дето без пари, без чувства и без ангажименти го раздаваше до вчера. Пък като си помисля, че някой ден някой и ще се ожени за нея...
Иначе нищо против нямам, че са курви, ама решат ли веднъж че ще стават курви (или като "просто се случи" заради някой мръсник като теб) да си знаят, че Рубикон вече е минат и няма връщане назад.

Е, как, разбира се, не трябва да се прави никакъв секс преди сватбата! Друго си е вече, като се ожениш, всеки да се ебе, с когото си иска и да не се питате кой къде ходи и какво прави...това си е съвсем в реда на нещата!
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #5 -: Юни 09, 2016, 06:05:06 »

Сравнението ти няма смисъл от логическа гледна точка.
Аз имам само една жена - както и да я третирам, добре или лошо, нямам примерно 4 жени, от които една да ми е фаворитка и да я третирам по-добре (коранът специално забранява това, нали знаеш).
А тук имаме преференциално и дискриминационно отношение.
Жена да казва "преди давах лесно и бързо на който си харесам, но понеже мъжете са гадняри и само мушкат и бегат, сега няма да ти дам макар че ме кефиш, а ще трябва да почакаш и да се потрудиш"  - ми това е все едно мъж да каже "преди изчаквах да опозная жените, водех ги на кино и на ресторант, купувах им цветя, но понеже са гаднярки и само ме използват и после не пускат, вече няма да го правя това - давай ела първо в нас да преспим, а след това може и да излезем да се опознаваме". Е ти как ще се почувстваш ако мъж ти каже или намекне това докато сте на среща?
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Юни 09, 2016, 12:11:44 »

Логическа гледна точка? Какво му е логичното преди брака да пазиш поведение и да си много морален, особено като на никого нищо не дължиш, а като се обвържеш и имаш задължения и отговорности към повече от един човек, тогава да си като отвързан и да се чукаш, с когото/която ти падне?

А ти как ще се почувстваш, ако твоята жена преди брака е била мис морал, а след това те е вързала, ти се грижиш за нея, там ти отиват парите, времето и нервите, а тя си ляга, с когото си иска, който няма задължения и отговорности към нея и децата й?
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Юни 10, 2016, 14:47:11 »

Здрачи - Ти май не разбра кво иска да каже, брат Стоун?
За след брака, да не дава господ, ако иска да я науча да лети, нека се чука. Разбира се, че са ми изневерявали и до сега не съм скъсал главата на нито една която го е правила. Макар, че май трябва да поправя това.
Никой не обвинява жените, че не дават. Обвиняваме ги за това, че до преди седмица са се пердашили като мокро пране на пролетен вятър а изведнъж им става нещо и решават, че ше мъчат. Това разбира се с нищо не им помага. Ако попадне на мен без значение дали ше се дърпа или ше даде веднага, резултата е един и същ. Задника и ще пуши след като приключа с нея, за да ме разбереш какво имам предвид.
Проблема на жените е, че се подмокрят от лоши момчета но иначе искат добрите отличници на класа. Не може да си ровиш в гъзъ и да си правиш чикия, айм сори брачет. Хаха.

Съжелявам, аз не съм виновен, че сте се родили жени. Само за да се добие яснота, да имаш топки и съответния гръмоотвод е нещо прекрасно...
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Юни 11, 2016, 01:02:56 »

Виждам, че и ти си джойннал хора на озлобените към жените...нот гууд..

Няма какво да обвиняваш другите и да им нищиш проблемите...гледай си тебе си...
Активен

Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Юни 11, 2016, 06:36:36 »

Здрачи - Не си права, мила! Към жените изпитвам цяла палитра от емоции, имайки предвид колко не съм емоционален. Злоба изпитвм само към един определен вид жени. Същите тези които си мислят, че те определят правилата на играта и според тях да ти направят свирка е толкова великодушен подарък, че си им длъжен до края на живота си. Дори, бих казал, че си се родил, за да могат те да ти направят свирка и след това да си им длъжен.

Аз себе си съм, гледал. Нищо хубаво не видях. Както казват старите хора, мързела ме клати както, уная негърка си клатеше задника в електрожена в СБ. Аз се изплаших, целия станих в нерви, мислех, че ще се откачи това чудо на природата. Викам ако го изтърве тоя гъз, ше избие всичкия кефал и половината миди.

Забравих, ко щях да казвам. Ае аз си говорех със един мъдър човек, той ми каза. Ама викам да питам и вази. Кой тъпанар измисли, феминизацията? За кво ме заливат с образи на силни жени, мани това, ами жени покровителстващи мъжете. То е сералня, във филми, предавания, дори и в музиката. Май ше почвам наркотиците.

Не стига, че ме пръскат с хербициди, пестициди и други илачи със ксеноестрогени заради които може да ме тръшне геникомастия. Ако вече не ме тръшнала. Само по твърдоста на най-мъжкото съдя, че тестостерона ме бие по рецептора. Както се казва, като пипна винкела го изгърмя по връта, се чува като църковна камбана, тогава съм спокоен. И на всичкото отгоре, се опитват да ми базикат и без това разклатената психика.
Ква е тая свинщина?
Активен

Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #10 -: Юни 11, 2016, 07:01:35 »

Здрач,

Вземи пусни един рапорт за онзи перфектния заради който те загубихме като присъствие във форума цифра време, че нещо много едностранни са рапортите в форума друго си е да видим и гледната точка от другата страна.

Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
Baro
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Профил
« Отговор #11 -: Юни 11, 2016, 08:23:34 »

Забравих, ко щях да казвам. Ае аз си говорех със един мъдър човек, той ми каза. Ама викам да питам и вази. Кой тъпанар измисли, феминизацията? За кво ме заливат с образи на силни жени, мани това, ами жени покровителстващи мъжете. То е сералня, във филми, предавания, дори и в музиката. Май ше почвам наркотиците.
Същите които напълниха Европа с негри, араби и не знам си какви още видове мангали. Същите които промотират хомосексуализма. Ако някои хора тук още не са разбрали, на белия мъж е обявена война, не само от другите раси, но за съжаление и някои от собствените ни жени. За щастие, по-малката и глупава част от тях, никоя жена с малко акъл в главата не се връзва на феминистките глупости.
Активен
BJBlaskovitz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #12 -: Юни 12, 2016, 12:19:45 »

Да вметна и аз нещо офф Смотан
Относно феминизма- той е творение на развития капитализъм, и резултат от индустриалните революции. С цел да използват по евтината работна ръка на жените и децата, и при наличието на машини, които заместват мъжката физическа сила - е измислена и идеологията на феминизЪма. В крайна сметка това е в ущърб на жените - вече те не само трябва да се грижат за семейството но и да ходят на работа, при това наравно с мъжете.
Естествено диалектиката изисква да се изследва и другата страна на монетата - изравняването между мъже и жени, сплоти и увеличи двойно масата на пролетариата.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Юни 12, 2016, 15:20:04 »

В крайна сметка това е в ущърб на жените - вече те не само трябва да се грижат за семейството но и да ходят на работа, при това наравно с мъжете.

И защо само жените трябва да се грижат за семейството? Да не е само тяхно?

Здрач,

Вземи пусни един рапорт за онзи перфектния заради който те загубихме като присъствие във форума цифра време, че нещо много едностранни са рапортите в форума друго си е да видим и гледната точка от другата страна.

Самоуважението и уважението към партньора и отношенията, по мое мнение, не е съвместимо с разкриване на ваши лични и интимни моменти пред познати и непознати, и с развяване на бельото ви по форуми.

Не помня да съм виждала от теб репорт за жена, с която имаш сериозна връзка...
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: