Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 08:26:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6
  Изпечатай  
Автор Тема: Едно ново начало.  (Прочетена 33342 пъти)
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #40 -: Март 22, 2015, 21:06:25 »

Ааа не, още не е разводнена докрай темата - не са дошли Призрачна и Краба да кажат, че Слеъра е един мрънкач, който винаги (винаги забележи!) търси проблемите извън себе си - нещо там късмети сега, раздадени карти.....както щяха да потрошат клавиатурите ако подобни неща каже някой друг например Намигване

А иначе доста приземяващ коментар на фона на всеобщото алфеене от Сульо и Пульо и бодряшки оптимизъм. Особено ценно е това:

Разбирам, че повечето от вас си мислят и ви се иска да сте в пълен контрол над живота си НО е време да пораснете... както казва Ранди Пауш - 'Не можем да променим картите, които са ни раздадени, А САМО НАЧИНА, ПО КОЙТО ЩЕ ГИ ИЗИГРАЕМ'... Ето за това калибровката е супер/хипер/мега важна - това реално е умението за отиграване на ситуации...

А по темата - поздравления към автора за ентусиазма и подробните репорти!
Активен

Fake it 'til you make it!
abvdge
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #41 -: Март 23, 2015, 11:30:14 »

Не искам да заемам каквато и да е страна, но относно изписаното от Йордан, и от части от Slayer, бих искал да добавя следната идеология. Това важи във всеки аспект от живота. http://talkoven.onlinerechnik.com/duma/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D1%8A%D0%BC

Насим Талеб е автор на няколко книги на подобна тематика.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1943

Профил WWW
« Отговор #42 -: Март 23, 2015, 11:47:40 »

Пичът, който си почнал да се занимаваш с пикап. Смятам, че истината е по-средата. Значи Пуякът и Слеърът са прави до голяма степен. Смисъл не трябва да имаш супер високи очаквания от пикапа като за вълшебно биле, което ще те промени и пичките ще завалят. Общо взето колкото по-малко очаквания за резултати имаш, толкова по-лесно ще се научиш, успокоиш и ще станеш пикапьор.

Но в същото време без бодряшки ентусиазъм няма да стане. В крайна сметка много пъти ще те домързява, ще те е страх. И ако си намираш извинения с късмета и съдбата, нищо няма да стане. Примерно в неделя мислиш да пикапиш, ама в неделя те мързи, леко подухва вятър, няма мацки навън и се отказваш. Ако не се пушнеш леко в началото и не се малко заредиш с ентусиазъм, според мен няма да стане.

Така че не мисли за късмета точно сега. Какво значение има в крайна сметка късмета - след като е късмет, той не може да се промени. Защо да се тревожиш за него тогава?
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Make it till you make it! ;)

Профил WWW
« Отговор #43 -: Март 23, 2015, 19:55:19 »

Слейър,

Първо, мерси, че ми писа на лични и ми даде парола за достъп.

Второ, пишеш: ''нямам идея защо не можеш да си влезеш в профила, може да са ти хакнали паролата...''... Нали паролите са криптирани, как така ще ми я хакнат точно на мен? Между другото сега като влезнах си смених паролата в профила и видях, че някой е бил променил е-мейл адреса ми! С умишлен и абсурден адрес jotrsd@agov.ca ! Който и да го е направил, се е правил на умен, но по тъп начин! Адреса е на някакъв списък със замърсители в промишлеността... демек намек за спам. Наистина ли тук някой си мисли, че спамя форума? И другото интересно в тоя адрес, че са вмъкнали rsd! Ако някой случайно си мисли, че ме кефят, не е вярно! Пак повтарям според мен Тайлър и сие не са по-добри от Слейър и сие! Даже първите са по-хард за полу-истината, пътя и живота в пикапа Намигване.

Трето, като говорим за късмет... Слейър кажи ми според теб как така ми се случи тоя късмет Усмивчица да ме хакнат точно в тема където ви задавам неудобни въпроси? Каква е статистическата вероятност да се случи точно в този ден? След като съм влизал стотици пъти в профила си без проблем... и след като има стотици други потребители за хакване... Ясно е че не е случайно! Сега, първия ми извод, че админите на тоя сайт са го направили, не е задължително да е верен. Възможно е да е някой ваш фен... Който и да е няма значение. Просто се замислете аз дали действително искам да преча на форума.... било на прохождащите по нов път или напреднали или учители... или искам да помогна, като се опитвам да дам по-цялостна картина за предимствата и ограниченията на пикапа... Ако хората в тая общност наистина търсят развитие, би трябвало да могат да носят на критика и да изследват по-различни гледни точки в търсене на верния път.

Иначе, готино е че Слейъра ви го казва, че няма как някой да има пълен контрол върху играта в пикапа и живота. Аз съм на това мнение с него и забележете дори с Пуяка Усмивчица. Между другото ако Пуяка беше написал тия постове за късмета и лимитирания контрол, наистина биха му се нахвърлили много яростно...

Само за късмета няколко нюанса според мен. Аз считам, че късмета има влияние в единични случаи, но в дългосрочен план на практика няма такова нещо като късмет. Ей ви един пример с игра по-сложна от шаха... покера! При покера изхода зависи от късмета и уменията. Та, при един сет, даже при няколко, можеш да биеш и световния шампион (ако ти дойдат готини карти), но при голям брой разигравания фактора "късмет" започва да клони към нула... и реалните резултати зависят от реалните ти качества. Та аналогията с покера и пикапа е по-добра по принцип отколкото с шаха, но като всяка аналогия е недостатъчна.

Както ви бях споменал, стига сме правили ограничени аналогии и безкрайни спорове... има много по-фундаментални фактори които влияят на свалките и за които никой не се замисля. Нито прохождащите по новия път на пикапа, нито водачите. Не само тук, ами и в световната пикап общност. За това ще пиша в отделната тема "За черните дупки в пикапа или БиоПсихоСоциалното програмиране"...

Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #44 -: Март 23, 2015, 20:18:15 »

Както ви бях споменал, стига сме правили ограничени аналогии и безкрайни спорове... има много по-фундаментални фактори които влияят на свалките и за които никой не се замисля. Нито прохождащите по новия път на пикапа, нито водачите. Не само тук, ами и в световната пикап общност. За това ще пиша в отделната тема "За черните дупки в пикапа или БиоПсихоСоциалното програмиране"...

И кога ще имаме удоволствието да я прочетем ?
Активен

Никога не се отказвай .
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1581

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #45 -: Март 23, 2015, 22:17:48 »

Второ, пишеш: ''нямам идея защо не можеш да си влезеш в профила, може да са ти хакнали паролата...''... Нали паролите са криптирани, как така ще ми я хакнат точно на мен? Между другото сега като влезнах си смених паролата в профила и видях, че някой е бил променил е-мейл адреса ми! С умишлен и абсурден адрес jotrsd@agov.ca ! Който и да го е направил, се е правил на умен, но по тъп начин! Адреса е на някакъв списък със замърсители в промишлеността... демек намек за спам. Наистина ли тук някой си мисли, че спамя форума? И другото интересно в тоя адрес, че са вмъкнали rsd! Ако някой случайно си мисли, че ме кефят, не е вярно! Пак повтарям според мен Тайлър и сие не са по-добри от Слейър и сие! Даже първите са по-хард за полу-истината, пътя и живота в пикапа Намигване.

Трето, като говорим за късмет... Слейър кажи ми според теб как така ми се случи тоя късмет Усмивчица да ме хакнат точно в тема където ви задавам неудобни въпроси? Каква е статистическата вероятност да се случи точно в този ден? След като съм влизал стотици пъти в профила си без проблем... и след като има стотици други потребители за хакване... Ясно е че не е случайно! Сега, първия ми извод, че админите на тоя сайт са го направили, не е задължително да е верен. Възможно е да е някой ваш фен...

Наистина си личи, че не разбираш от пароли и компотри Усмивчица)

Паролите са принципно добре криптирани и от нашата база данни дори да ги откраднат ще им трябва маса време да декрипт... Това, което ботовете (хакерските ботове) правят в днешно време е да дебнат определен емайл с определена комбинация парола, която вземат от съвсем друг сайт. (който е хакнат и базата му е с некриптирани пароли)... след това просто обикалят навсякъде и с този емайл/юзър и с паролата от другия сайт се опитват да влизат във всички сайтове по света... За това съвремените защити не са некви сложни пароли, а просто различни пароли навсякъде - и особено важно за мейла (да не е същата като никъде другаде), иначе ударят ли ти мейла ти ресетват паролата за навсякъде, където имаш акаунт и после търкат месиджа за да не се усетиш... Уверявам те, че никой от админите не би се занимавал с теб да ти сменя данните в профила ... ако искахме нямаше да ни мигне окото и просто щяхме да те баннем + по ИП и повече нямаше да можеш друг юзер да си направиш Усмивчица За да си по-добре защитен - като за начало си смени паролата на пощата с нещо, което не ползваш никъде другаде и след това за по-важните сайтове ползвай ицяло уникални пароли...

сри за многото грешки пак през тел пиша...

п.с. мернах по-горе, че някак си моят пост за късмета се приема като негативен и мрънкане и оплакване??? няма нищо такова - такъв е животът и аз напълно го обожавам  - интересен, готин, непредвидим - пълен с невероятни ситуации за отиграване Усмивчица)).
Активен

I'm a very special kind of monster
ENRAGE
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #46 -: Март 24, 2015, 00:46:32 »

п.с. мернах по-горе, че някак си моят пост за късмета се приема като негативен и мрънкане и оплакване??? няма нищо такова - такъв е животът и аз напълно го обожавам  - интересен, готин, непредвидим - пълен с невероятни ситуации за отиграване Усмивчица)).
Няма нищо такова Slayer... много ти се кефя на постовете и много 'уисдом' има в тях. Просто исках да те накарам да се разпишеш малко Усмивчица .
Активен
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Make it till you make it! ;)

Профил WWW
« Отговор #47 -: Март 24, 2015, 01:11:59 »

Мерси Слейър за сведенията. А поста ти за контрола и късмета, не само, че не е негативен, ами и много полезен! С това сигурно ще накараш момчета да се замислят, че има и много фактори извън всеки от нас. И вместо да се отчайва, всеки да действа и да се стреми да се учи и да си изиграва картите по най-добрия начин спрямо целите си. В живота няма сигурен успех, но тръпката е още по-готина Усмивчица!

За Конкистадор и другите, ето я темата за Био-Психо-Социалното програмиране http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=6869.msg82726#new
Активен
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Профил
« Отговор #48 -: Март 30, 2015, 21:37:22 »

ВРЕМЕ Е ДА СИ ВЪРНА КОНТРОЛ НАД ТЕМАТА   Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
Шегувам се Усмивчица
Днес попикапих 2-3 часа, отворих 10тина - 15 сета, все пак след работа, малко кофти време за апроуч, но ИГРАТА Е ВАЖНА.
 Един интересен и много готин сет ще ви опиша, който ми хареса.
 С крилото ми BariON излизаме и действаме. Стори ми се, че около 19 часа видях Coconut Crab с негов уинг по Витошка, ако чете това да казва, дали е бил той Смотан
 Отворихме по някой друг сет и гледам русо красиво момиченце 8чка и до нея лютата и приятелка 6чка, даже 5чка. Викам на Бари - тия са за мен - отварям!
 Опънъра беше индиректен - "Хей, момичета я ми кажете мнението си по един въпрос - къде е по-готино да водиш момиче на първа среща - на кино или театър?", в резултат на което 5чката взе да обяснява, че приятелката и е чужденка и е тук за малко и не разбира български. Моментално смених подхода. Почнах да говоря с разваления си английски, наблягах на емоции, заебах първоначалния въпрос и почнах директно към таргета да я питам от къде е, каква е, как се казва, абе ще кажете логични въпроси, но си спомних, че fancooler и slayer бяха казали, че при чужденките, особено англичанките не върви емоционалната игра и за това минах логично, тя пък яко се разцепи Смотан един лаф, един мохабед абе монго готино сетче се получи. Приятелката и, уви уинга взе да изпуска положението почна да ме шитва, но успях да удържа - офф бързаме, - аз, хайде хайде, мама ще ви се скара. "офф тя е на моя отговорност и не те познавам" - аз, ех, ама голяма глупост каза, абе вече не си спомням, бях фокусиран върху таргета, който си ми даваше ИОИ и беше готова да ходим на кафе и на мол, но уви "настойничката" и, все я дърпаше ли дърпаше .. по едното време даже почна директно да ме храни - "напушен ли си?", "друсаш ли се?", "нормален ли си?", "абе млъкни"  и още много други, които игнорирах, затапвах и изобщо не влезнах във фрейма ми (моята гордост) Смотан а таргета през цялото време ми се кефеше и ми вика - "всички ли жени заговаряш така?" - аз амии не само тези, които ми се сторят готини, ами теб например заради усмивката и т.н .. "
 И супер готино се получаваше с чужденката, предвид факта, че и говорих на развален английски, което беше по-веселото Смотан и тя беше готова да я баунсвам навсякъде, но приятелката и НЕ, та НЕ , та НЕ и колкото и да връщах и после пак да настъпвах все ме режеше грубо .. - Амии ти може да си някакъв изнасилвач и ... - викам на таргета - на какъв човек ти приличам? И тя - funny, nice, cool и такива работи .. абе много мога да говоря, но в общи линии спечелих таргета, но невъзможността да бъде независима към този момент ми изигра лоша шега, иначе си я водих и ясно и изразих сексуалност, в смисъл, че исках да я водя в кафене да " си практикуваме езика, ЕЗИКА" нали Смотан и от там им викам че няма да закъснеят (но в смисъл на английски get laid) Смотан абе изиграх го нещо от рода на "няма да спим заедно", което пак я разсмя ..
 Както и да е Усмивчица Просто реших да споделя едно готино сетче от деня, в което си спечелих чужденката, но уви приятелката и беше г@дна и лют@ м@стия Смотан с извинение Смотан
 Поздрави, емколес94!
Активен
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #49 -: Март 30, 2015, 22:27:23 »

Е са трябва да свикнеш и с "приятелката и беше г@дна и лют@ м@стия " такива препятствия така се каляваш.
Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #50 -: Март 30, 2015, 22:30:01 »

Е са трябва да свикнеш и с "приятелката и беше г@дна и лют@ м@стия " такива препятствия така се каляваш.

Разбира се Усмивчица Даже се радвам. Помага ми да се тренирам - как да минавам шитки, как да се боря точно с такива жени, как да отстоявам своето, как да ставам по-добър и т.н Усмивчица От всичко се опитвам да си взема поука. Пък и човек точно така се развива, като го тестват и преминава изпитанията и т.н Усмивчица
Активен
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #51 -: Април 02, 2015, 20:06:12 »

Здравейте, артисти!
 Днес играх отново и стигнах до един извод за себе си - трябва и почивка!
 Да, някои от вас ще си кажат - тоя пък колко е пикапил, че и почивка му се е приискала?
 Еми, трябва си! Усмивчица Вчера, понеже валя, много ми се излизаше, но не го сторих, заради лошото време и познайте днес - надъхан, в стейт, с висока енергия, готов за атака и резултатите бяха по-добри от колкото в деня преди пикапа! Усмивчица
  Днес, направих доста сетове и с моето крило BariON се поразвихрихме Смотан и ще ви опиша няколко, ей така да покажа на начинаещите, че бавно нещата се получават, стига да ги искаш, стига да не се отказваш и да продължаваш напред. Както казваше един човечец - "Това е бавен процес, но отказвайки се от него няма да го забърза!" И е бил прав! Усмивчица
  Та първото ми сетче за деня беше много готино - 8чка, натокана, готина :* направо да си я изпапкаш на улицата и и влизам директно:
 "Здравей, забелязах те от далеч и си помислих, че имаш супер готиното излъчване и няма да си позволя да не те заговоря.
 Тя: ОооО, та ти ме видя преди 5 секунди.
 Стигат ми да си направя впечатление.
 Тя: Даа бе даа  .. (и разговор около 2-3 минути
 Чувала ли си за speed dating - тук за 3 минути ще си поговорим и ако се харесаме сядаме на онази пейка
 Тя: Имам си приятел.
 Аз: Как се казва?
 Тя: Брахмапутра майка (измислих си го Смотан )
 Aз: Еми, късметлия е, браво
 И си тръгнах нямам време Смотан

От там едни двойни сетове като се почнаха, едни индиректни оупънери една мъка, едно бързане .. абе като цяло слабо следващия час и половина ..

Тогава влезнахме в мола не толкова да играем, ами колкото да му търсим обувки и на излизане вече от мола гледам една продавачка .. викам си, кво пък. Гледам гледа ме и хапва царевица .. - ситуационен оупънър нещо за царевицата, от там почнах да я НЕГ-вам, да я бъзикам да я храня , въобще по всички правила, които до този момент не успявах за деня да вкарам - просто си бях в СТЕЙТ и викам време е за фон-клоуз, че така или иначе няма да мръдне и последва шитката
 "Ааа аз си имам принцип - да не си давам телефона и да не излизам с такива, които ме свалят в мола - някакви си свалячи да си пробват уменията"
 Аз  я поглеждам в стил "кви ги дрънкаш ма?" и тя ме гледа настоятелно ..
 Викам си .. хмм . стъпка назад, гледам идва клиент, а тя не може да се отлепи от мен и  и викам  - "иди го обслужи тоя" и тя отиде, от там си тръгнахме за 10тина минути с крилото ми и отворихме по 2-3 сета Смотан нали още вдигнахме стейта ..
 Връщам се аз при мацката и пак я почвам да я "храня" и тя - " олее стига си ме хранил, щях да ти благодаря за клиента, купи си 2 Хагхаддафа .. много се радвам - благодаря ти"
 Викам и - "Хмм .. такова сухо благодаря не приемам - виж да идем на среща е друго"
 И пак почна да се дърпа, наръсих и ги едни от рода на - "виж аз нямаше да те заговоря, просто видях как ме гледаш и се плюнчиш с царевичка и реших да те заговоря, не съм дошъл на мол с цел да те свалям, не се лъскай"
 И от там още малко лаф моабет Смотан и познайте - фон-клоуз.
 Точно си помислих да се зарадвам, но си казах, че телефона не е валидация и нищо реално не е и си тръгнах ..

По пътя за дома гледам едно малко бонбонче  Целувчица уникално .. глътнах си граматиката ..
 Стоях в рейса и си викам малии как да я отворя? Как ? Социалното напрежение е супер голямо. Обградена е от 3ма души ..  УЖАС!
 И за мой късмет и тя слиза точно на моята спирка - УРАА , казвам си достатъчно късмет имах и ми помогна съдбата - време е да дейставам! - пипам я леко по рамото и и казвам - със супер неподготвения и случаен и притеснен и изобщо обратно на всички правила .. момичето беше КЛАСНО, от тези, които се срещат 1 на 100 може би .. -
 "Здравей, ще ти кажа нещо странно .. видях те ъъ в таковата (запецнах на опънъра Смотан ) и ..
(тя ме прекъсва "в автобуса") и много ми хареса, просто видях как вътрешно се усмихваш и така и не събрах смелост да те заговоря вътре, но си казах, ако слезе на моята спирка ще я спра и заговоря, пък каквото това - няма да си го простя иначе. (тя се усмихва, вече я бях спрял на другия край на булеварда Смотан) и ми се кефи яко.  Викам - бързам, виждам, че и ти бързаш за това хайде да се видим някой път да пием по кафе? Тя: Амии добре.
 АЗ: Ето, запиши си телефона ( и и подавам моя телефон)
 Тя: Може ли по фейсбук, че ..
 Аз: Не, не по телефона, искам да чуя гласа ти като ти се обадя Усмивчица
 Тя: Добре (взима телефона и се набира)
 Пожелах и лека вечер и срещу мен 2 сета, които снощи отворих пред жилището ми Смотан Смотан Смотан Ония ме гледат лошоо Смотан и се спират  и ми викат - такааа значиии и аз ги подминах, така и така с тях не ми се получи, какво пък искаха?!?

Ами не се хваля в интерес на истината, ясно ми е, че 2 телефона не са нищо и реално не е нито валидация, нито каквото и да е, защото ако не съм създал достатъчно рапорт с момичето, най-вероятно няма да вдигнат и да има среща, но пък сега се уча!
 Пиша и ще пиша чат пат успешен рапорт или пък не толкова успешен за да показвам на пичовете, които четат и се чудят какво да правят, че има начин, но не е бърз нито уникален - важно е да се бориш, да се опитваш, и въпреки провалите и неуспехите и трудностите да не се предаваш!

Когато решиш да се откажеш , просто си спомни защо си започнал!
Активен
Sick
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #52 -: Април 02, 2015, 21:00:21 »

Е не е трябвало да изпускаш тоя сет някрая и така да ги подминаваш.След като те виждат да си говориш с яка мацка и тя да ти дава телефона си, половината работа за теб е свършена, а и те те заговарят на всичкото отгоре.Това си е IOI и е имало как, след като отнесеш няколко шитки, да се стигне до нещо повече.
P.S: Прочетох няколко от репортите ти и първо наистина поздравления за това което правиш.Повече хора трябва да са като теб.Другото което ми прави впечетление е че влизаш в сет с цел phone close.Разчупи мако нещата, не си поставяй бариери, мили за instant date и според мен ще имаш повече успехи за напред.
Успех братле
Активен
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #53 -: Април 02, 2015, 21:16:52 »

Мдам, може би не е трябвало - задача за следващия път ще имам Усмивчица
Благодаря.
Ами всъщност "влизах" с цел фон-клоуз. И си прав до уоркшопа наистина това е целта ми, но вече излизам от фрейма "Да се забавлявам, да бъда себе си, спокоен, отпуснат и уверен" , но най-вече да се забавлявам.
 Играта ми протича така - опънър --> показване на висок ранг --> опит за баунс (дай да седнем на тия пейки - да идем на кафе - да се мръднем от пътя, че пречим на движението или което е удобно) ---> ако се навият продължавам, ако не се навият стъпка назад, малко рапорт, история ако се наложи разказвам и пак пробвам да идем някъде другаде --> и си тръгвам в този случай няма смисъл от телефон или каквото и да е.
 А в тези рапорти, в които взех телефон, наистина нямаше как да мина на instant date или кафе или на каквото и да е, понеже сет 1 бачкаше до 22 часа, а аз я отворих в 19 и нямаше мърдане, а готиното пиче просто си личеше, че бързаше и "ааам аз такова, отивам при приятелка, наистина бързам" .. просто не измислих друго продължение.
 Иначе, да съгласен съм, че най-добрия вариант си е instant date Усмивчица

Активен
NBeeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 84

Профил
« Отговор #54 -: Април 10, 2015, 00:49:04 »

При второто момиче според мен се е получило много добре и си създал рапорт, имало е емоция. На пръв поглед оупенъра изглежда леко недодялан, но точно това те прави да изглеждаш искрен и момичето се е изкефило.
Продължавай все така!
Активен
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #55 -: Април 25, 2015, 23:11:06 »

Хей, гайЗ Усмивчица

Гледам по форума нищо интересно не се случва и само пациентщини Смотан - нищо трябва да се помогне на хората, за това сме тук Усмивчица

За тези, които са си помислили, че не играя Смотан (едва ли има такива) - ИГРАЯ и то редовно, развивам се по малко и с всеки изминал ден съм по-близо до мечтите си.

Такаа .. до тук с философиите. Тези дни имах доста интересни и емоционални сетове, вярно без особен резултат поради мои грешчици, но ще ги избягвам за вбъдеще.

Днес беше готин ден, както знаете и нямах намерение да пикапя, но "пикапската жилка" ми се обади и викам - ДЕЙСТВАЙ! Звъня по 1 телефон на крилата и сме готови за атака!

На уреченото място в уречения час срещам крилото. Надъхва се. Гледам седи и ме чака аз да действам. Вдига ми ръка и аз му правя знак с веждите да влизаме направо преди здрастито на един двоен сет 5чки за загрявка - "Хей момичета ... бла бла бла " - скучен сет, но за загрявка се получи добре и разбира се след това здрависването Смотан - ИГРАТА първо!

От там гледам едно пиче чака някой - 7чка. Викам си за мен е: Влизам и директно. Негвам я, поразпитвам я, ала бала. Опит за баунс към пейчица, Не, стъпка назад, малко рапорт и опит за фон-клоуз - НЕ. Еми чао в такъв случай.

От там газ след някаква друга Смотан 6чка. Догоних я, попречих и пътя и я отварям отново директно и тя леко притеснена - "ама аз съм потна, до сега тренирах, не мога .. бла бла бла .. получи се готин сет, но отново "бърза" да се прибира. Все тая .. Усмивчица

Връщам се при крилата някакви спечени Смотан аз си пикапя, за тва съм излязал. Тръгвам след една 8чка и я спирам отново директно - повървях с нея, полафихме си, готин сет се получи и ще пробвам баунс - не става, има работа, от там вадя телефона за фон-клоуз и скача в рейса Смотан изпуснах я за секунди .. викам айде .. с тебе и без тебе.

Кръгом от там. Отварям сам двоен сет и мацките ми се кефят и се пръскат от смях: "Хей момичета, виждате ли приятелите ми ей там на пейката? (те:да) А така, питат дали според вас съм привлекателен? Хванали са се на бас за по 5 лв и т.н разтягам локуми. Седят те и ми се радват и ми се кефят. ВИкам, ами айде да идем да ги видим, от там ги баунснах при крилата и кофтито, че те не знаеха за какво става въпрос, защото аз скачах от сет в сет Смотан. И съответно не им бях привлекателен, но крилото мнго добре вкара в играта други две мацки, които ни слушаха и гледаха и се получи готино "смесване"  - уви не доведе до нищо ..

От там мръднахме и почнахме да отваряме сет след сет .. - днес на 90% спирах сетовете и задържах стабилно време. На новото място се бъзиках с едни продавачки, леко старички, но колкото да загрея, че мина доста време от последния апроуч Смотан :
Продавачката: Готов ли си?
Аз: Не, първо да се налюбувам на себе си в огледалото.
Тя: Ахаа .. специалния!
Аз: Ами обичам себе си (и разказвам истории Смотан )
От там почна да се кефи яко и да ми дава ИОИ-та и да ме разпитва - коя зодия съм, как се казвам, от къде съм, но ме ме кефеше и я игнорирах Смотан, което повече я караше да се интересува от мен и си я оставих незадоволена ..

Минути по-късно получих най-гадното си отрязване - влизам отново директно на една мацка и тя - Пфф не съм заинтересована, но с отвращение ми го каза .. малко ме заболя, но ми мина на бързо.

Отварям една 9ка - уникална. Играта ми беше в стил Джулиън малко от РСД Смотан - спрях я и за около 15 минути си говорихме - НЕГ + ДХВ за мен, истории, разкази, митове, легенди, притчи Смотан , тя се "квалифицира" - "Добре, малката краасива си , но само с външна красота не можеш да ме впечатлиш, я ми кажи най-доброто си вътрешно качество" и т.н .. Готиното беше, че тя бързаше, но я забавих, спрях я, запали си даже цигара и ме слушаше и "влезе в моя свят" - уви си имаше гадже и той си я прибра с колата пред погледа ми .. дееем ..

По отворихме още 2-3 сета и преди това имам няколко скучни , но не ги споменавам ..

Вече по пътя за вкъщи си говоря с крилото и баам - двоен готин сет. Отварям ги индиректно, като вкарвам супер емоции и бъзици в опънъра - СМЯХ .. много смях. Отивам гушкам и двете, хващам ги за ръцете, разбъзиквам ги, хващам едната и я вдигам .. - много добре се получи. Накрая взех телефона на 8чката и ще се видим .. предполагам ще флейкне, но надеждата умира последна Усмивчица

На спирката с крилото тренирахме изразителност на гласа и висота Смотан, т.е крещяхме Смотан Смотан Смотан - бяхме център на внимание и се забавлявахме Смотан - Slayer мислехме си за теб докато го правихме  и онова упражнение , което си карал хората от единия край на ндк на другия да отварят Смотан както и дае.

В автобуса сядам до една 8чка и тя си говори по телефона - и забелязвам някакъв дефект в говора и и почвам да я бъзикам, завързвам разговор, малко  го играх - мистерия, вкарвах ДХВ истории без НЕГ, което май беше грешка и т.н .. Пробвам да фон-клоузя и НЕ, ще ти дам фейс. Крачка назад, малко рапорт и отноно - НЕ, ще ти дам фейсбук .. викам си това си е направо отсвирване, но ще се пробвам онлайн малко и каквото това.

Накрая в кварталното магазинче с една продавачка Смотан не помня точно какво и казах, но голям смях и и вкарвах "мъжки полови органи"  в съзнанието, беше нещо от рода :
Крило: Я го дръж е.
Аз: Как ще ти го държа е.
Сета: Смее се там
Аз: Хахаа какво мръсно подсъзнание имаш .. какво се сети?
Сета: Амии нищо ,.. нищо.
Аз; За торбата говорим, нали знаеш
Сета: Смях ..

И така в общи линии днес имаше големи емоции, готини сетове, прекарахме си забавно. Не се спекохме когато имаше такава опасност и играхме със сърце. Умишлено не съм писал материала, че започнах да си измислям мои неща и не искам да отварят някои хора с тях Усмивчица Също така днес отново имаше нещо от рода на - "Хайде маа, идиии тука в този подлез се случват чудеса" - и аз само КАКВО?!?
"Ами постоянно някой ни заговаря тук с всякакви щури идеи" .. викам си .. аман както и да е ..

В общи линии знам къде се омотах, не съм описал всичко от до, но просто ми се спи Смотан

///Търся си крило за day and night game, който е сериозен и играе редовно да пише на лично.
///"Чичо BERSERK исках да ти пиша на лично съобщение, но
кутията ти е пълна. Ако искаш може да излезем заедно, че ми е интересно да се запознаем.
///Все ми се иска със слеъра да се запозная, за сега само легенди чувам за него, но ако благоволи Усмивчица

И така хора. Чувствам с всеки апроуч, как напредвам малко, но сигурно. Елиминирам стари проблеми, но се задават нови, но така е интересно. Радвам се, че не съм се родил красив и успешен с жените, за да мога да се науча по трудния път и да бъда ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ!

ПОЗДРАВИ, емколес94!
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #56 -: Април 26, 2015, 15:07:58 »

Цитат
Опънъра беше индиректен - "Хей, момичета я ми кажете мнението си по един въпрос - къде е по-готино да водиш момиче на първа среща - на кино или театър?"

Това още ли го дъвчете ? В София дето куцо , къораво и сакато заговаря точно с това ? Със сигурност голям процент от жените по центъра са заговаряни с това поне по 20 пъти.Не знам как ви спират изобщо.
Активен

Никога не се отказвай .
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 475

Elektro is fine

Профил
« Отговор #57 -: Април 26, 2015, 21:16:35 »

Цитат
Опънъра беше индиректен - "Хей, момичета я ми кажете мнението си по един въпрос - къде е по-готино да водиш момиче на първа среща - на кино или театър?"

Това още ли го дъвчете ? В София дето куцо , къораво и сакато заговаря точно с това ? Със сигурност голям процент от жените по центъра са заговаряни с това поне по 20 пъти.Не знам как ви спират изобщо.
Спират не ами, че и ги държим. Какъв пикапьор си ако не можеш да отиграеш ситуацията...
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #58 -: Април 26, 2015, 22:36:06 »

Хихи , първия дето се припозна. Не беше към теб насочен , но здраве да е. Тоя опънър е толкова изтъркан и изкуствен че няма накъде. Държиш , какво държиш 16 - 17 г пикли ли ?
Активен

Никога не се отказвай .
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 785

Профил
« Отговор #59 -: Април 26, 2015, 22:49:42 »

Здравей Емо.
 Най-силните ти качества са, че си упорит и позитивен. Това е основата за развитие в пикъпа. Но трябва много труд и непрекъсната работа. Общо взето съдейки по моето развитие, както и по това на останалите играчи, които познавам разделям условно етапите на развитие в играта на 3:

1.) Падане на бариерите: Основната цел е да разшириш максимално комфорт зоната си. Да свикнеш да апроучваш във всякакви ситуации, да събереш смелост да клозиш и да правиш нестандартни неща. Грубо казано, това е една борба със себе си. Със стените, с които те е обградило социалното програмиране. Целта е да ги направиш на пух и прах. Да стигнеш до там, че да се чувстваш удобно да правиш такива неща, за които повечето хора биха се напикали от страх само като си помислят. Основното на този етап е да правиш много апроучи. Колкото повече, толкова по-добре и толкова по-бързо ще паднат бариерите.

2.) Развитие на качествата: Втория етап настъпва, когато за теб е ок да спреш мацка във всяка ситуация и да и говориш каквито си искаш глупости. Пробелмите тук вече са други. Обикновено повечето момчета развиват френдли, или прекалено индиректна игра и взимат често телефони, но имат и много флейкове.
 На по-късен етап, като дръпнеш малко и почнеш да излъчваш повече сексуалност мацките почват да те шитват много повече. И по-трудно си дават телефона. Което е парадокс - играта ти е дръпнала, пък резултатите намаляват. За сметка на това развиваш калибрацията и ставаш по директен. Вече на жените им е ясно за какво ти дават телефона и макара клуза да става по-труден флейковете намаляват драстично.
 Но почваш да усещаш , че имаш неща които трябва да подобряваш. И при всеки те са различни: Дали градиш качествен рапорт; Дали си достатъчно агресивен и доминантен; Дали си достатъчно сексуален; Дали калибрираш праилно ситуациите; Умееш ли да играеш добре рол плейнг и тн. Каквото и да ти куца, започваш да го тренираш и да го усъвършенстваш. След това като го подобриш играта ти се променя драстично. И виждаш друго нещо, което досега не си забелязвал, но осъзнаваш че те дърпа назад. Започваш да отработваш него и тн. За този етап е много важно да преценяваш трезво кое в стила ти трябва да се пипне и как. Нужно е да имаш добра обратна връзка за играта си.

3.) Постигаш собствен стил: Усвоил си базата, знаеш какви са основите на играта и започваш да надграждаш собствения си стил върху тях. Дали ще играеш по-леко и забавно, или ще бъдеш агресивен и доминантен зависи от качествата които имаш. Постепенно усещаш как играта извира от теб. Минаваш шитките с лекота, уцелваш без да се замисляш правилните моменти за ескалация, за отдръване , за клоуз и тн. Обръщаш внимание на импровизацията и креативността в играта си. На този етап бройката сетове няма толкова голямо значение, основното е да отключиш креативната си част и да се научиш да изливаш правилно енергията си в сета. Както и да умееш да я въстановяваш с добра почивка и занимания, които те зареждат.

ПС: Скоро ще се срещнем...
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6
  Изпечатай  

Отиди на: