Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 07:52:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6
  Изпечатай  
Автор Тема: Едно ново начало.  (Прочетена 33336 пъти)
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #80 -: Май 18, 2016, 23:43:57 »

Супер, харесват ми рапортите.Няма много за критика, сякаш вече си си напипал някакъв твой стил и ниша и нещата ти се получават, когато влезеш в стейт.Личи си, че успяваш да вкараш емоция и да им привлечеш интереса, което е супер.Може би на моменти го раздаваш прекалено шегаджийски и леко - в края на запознанството или на първа среща може да ги приземяваш с по-сериозно и твърдо държание, за да си спестиш правенето на номера и несериозността Усмивчица

С "Цвети" е нямало кой знае какво да направиш - тя си ти е казала най-директно и пряко, че си отива при гаджето в Холандия утре, а преди това е искала и да си "ходи" = "няма да станат нещата между нас".Аз по принцип не се занимавам с обвързани, но пък бих пробвал разни неща преди да я разкарам, колкото да си продължа сета.Примерно като ти каже за гаджето - "супер, между нас ще излезе едно чудесно приятелство.. така или иначе не искам нищо повече от теб Намигване " Бих изнаглял още повече - "щом ти си обвързана ще запаля една цигара, а като я изпуша гледай да си ми намерила мацка, с която да отида на кафе.. надявам се, че имаш готина сестра или братовчедка Намигване "

Вторият сет добре е минал, може би ще има и среща.Наистина мисля, че на срещата трябва да й вкараш малко фрейм, за да не те вземе за мезе и да се отнася сериозно.Иначе всичко е окей.. Там дето сте се питали кой какво учи с това "ХХХ" се сетих - можеше да я бъзикнеш дали това ще учи - за ХХХ филми за възрастни или е нещо друго и ти не си разбрал и т.н.  Ъ? Но това естествено трябва да ти дойде на момента.

Активен

"Fortune doesn't favour fools"
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 785

Профил
« Отговор #81 -: Май 19, 2016, 10:17:24 »

Здрасти и от мен. Понеже изрично подчерта , че искаш критика запретвам ръкави Усмивчица

Като цяло сетовете са добре. Разбира се винаги може и по-добре. Да започнем анализа с положителните неща:

+ Играеш с положителна нагласа. Това е много важно и жените го усещат. Има голяма разлика, когато играеш за да спечелиш и когато играеш за да не загубиш. Ти си в първата категория. Не си набиваш ограничения, шаблони и бариери. В резултат на това разгъваш смело играта, не те е страх да изгубиш мацката, не си сдухан и създаваш привличане.

+ Естествен си. Да си естествен и отпуснат в сет е в основата на натуралната игра. В резултат на това не се гипсираш , не търсиш реплики и шаблони. Мисълта ти тече гладко, лесно импровизираш. Мацката усеща, че това е нещо нормално за теб, не си в непривична ситуация, не се напъваш и тя също се отпуска.

+ Дързък си. Играеш дръзко , не те е страх да предизвикваш момичето и да рискуваш в сета. На моменти чушиш рапорта. Това създава привличане и я кара да те следва.

+ Ескалираш. Сетовете не са на едно ниво, нблюдава се постепенна ескалация, която завършва с клоуз/опит за клоуз. Ескалацията тече гладко, изглежда калибрираш добре. Кино ескалацията също върви добре.

Сега и малко критика, за да не се главозамаеш Усмивчица

- На моменти усещам, че опитваш да си прекалено оригинален и да я надцакваш на всяка цена. Пази се от фрейма , в който се получава надцакване ти срещу нея. По скоро изграждай играта си около идеята вие двамата срещу света. Това не осначава да не чупиш рапорта и да не си дързък. Просто от репортите ми се струва, че прекалено много я режеш и зачукваш, като така изпускаш моменти, в които да я приближиш и да скъсиш дистанцията между вас. Прекалено много пуш и малко пул. Нито едната крайност не е добра, идеята е да има баланс.

- В някои моменти сякаш опитваш прекалено много да забавляваш момичето. Има разлика между това да правиш нещо, защото ти е забавно и да го правиш за да я забавляваш нея. Първото е правилното. Мисля, че ако си една идея по центриран , спокоен и уверен ще доминираш повече в сета. Наблегни на мисълта, че ти си ценен, не е нужно да я забавляваш за да те хареса - тя те харесва защото си готин. След като влезеш ударно и я омаеш - което ти се отдава много добре, можеш да се отпуснеш малко, да намалиш темпото. Остави я и тя да говори повече да се помъчи да те опознае и спечели. Няма да я изгубиш ако намалиш темпото. Можеш и да покажеш , че я харесваш, да засилиш малко общуването мъж-жена, но с по-ниска енергия и по-бавно темпо. Това ще отключи химията между вас. Първите минути на сета ги правиш перфектно и не трябва да променяш нищо. Идята е, когато вече усещаш, че те харесва и започва да те следва, да намалиш темпото и да и дадеш възможност и тя да бъде по-активна.

-
Цитат
Когато гледам някой сет и в много от случаите я гледам и "знам какво ще стане".. знам го, защото се е случвало десетки пъти и като се насиля да го отворя сета и пак се случва това, което предполагам, че ще стане.. един вид - виждам я , че бърза и знам, че е почти сигурна резачка, защото бяга по задачи, отварям я и е така.. До тук добре, но как да разбера дали, аджеба това не е трик на съзнанието ми, което се страхува от резачка.. ?

Влизаш в коловоз, защото следваш стандартен за теб самия начин да водиш сета. Опитай нещо напълно различно за да се разчупиш, без да мислиш за резултат. Например отвори индиректно и играй търсейки рапорт за един два сета. След това смени сценария и ги спукай от негове на следващите два сета. После опитай два сета да  отваряш ситуационно. Нямаш право на директен и индиректен, трябва да я заговориш с нещо , което виждаш на момента. Това би трябвало да те разтърси и да те изкара от стандартния коловоз.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 348

Профил
« Отговор #82 -: Май 19, 2016, 16:50:37 »

Браво WARZONE, и споко знам че бързо ще си възвърнеш формата с нашите български пички  Намигване
Колкото до сетовете:

Сета със високоранговата мацка(7+), според мен доста си я забавлявал, а тя грам не е инвестирала в разговора ви, от друга страна явно е бързала, що си е тръгнала и не си могъл да я клозиш, но ти самият го каза мацката си има тъпкач.

Сета с Македонското девойче се е получил доста добре, но е трябвало малко повече рапорт да изградиш с нея  Намигване иначе готин сет с ефективна емоционална игра.  Усмивчица

Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #83 -: Май 20, 2016, 22:48:43 »

Вървим с Мануел Ферейра (водопроводчика) и Доктора
Браво лъвове, липсвате ми - айде малко остана, другия месец на слънчака вече трябва да откриваме сезона. Хайде да се стопля времето вече. Тряя си намеря картата за Оксижена.
Поздрави!
Активен
IWIN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 79

Профил
« Отговор #84 -: Май 22, 2016, 15:30:36 »

Браво...Емо готин сет си направил кефиш яко  :sleepy: :sleepy: :sleepy: :sleepy: :sleepy:
Активен

"Когато нещата не се получават - голяма работа. Това не бива да те потиска, защото  ти си готин и ценен мъж и продължаваш да вървиш към целта си. Когато нещата се получават - пак не е кой знае колко голяма работа. Това не бива да те възгордява, защото отново единственото важно е , че ти си готин и ценен мъж и продължаваш да се развиваш."
-Берсерк
vodoprovod4ika
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 78

Профил
« Отговор #85 -: Май 23, 2016, 13:52:27 »

Браво лъвове, липсвате ми - айде малко остана, другия месец на слънчака вече трябва да откриваме сезона. Хайде да се стопля времето вече. Тряя си намеря картата за Оксижена.
Поздрави!

То още другата седмица откриват сезона на слънчака, ама на мен ми е малко раничко... за разлика от теб предпочитам навалицата. Иначе до тогава по София сме си редовни, тъй че успееш ли да се освободиш от семейните задължения звънкай.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1295

Профил
« Отговор #86 -: Май 23, 2016, 21:30:04 »

Поздрави!

То още другата седмица откриват сезона на слънчака, ама на мен ми е малко раничко... за разлика от теб предпочитам навалицата. Иначе до тогава по София сме си редовни, тъй че успееш ли да се освободиш от семейните задължения звънкай.

Тихо, тихо, че Здрач чете  :laugh:
Активен
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Профил
« Отговор #87 -: Юни 07, 2016, 19:13:35 »

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=7668.0 <--- Oтносно това
Ще се опитам да се абстрахирам от глупостите.. те дори не заслужават коментар.

Първо, много ми допада идеята за "цензура" и да се пише и работи само върху пикап, а не да се пеним.

Второ, изключително съм благодарен на Берсерк за помощта, която винаги ми оказва, също и на Рафи и на Илиян и на парадокс и на МиткоЗ и като цяло хората, които споделяме сходни виждания.

Трето, аз от пуяка заплаха не съм усетил.. нито ме е заплашвал, нито и да го направи ще трепна.. явно краба, поради липсата на секс последните години вече не знае какво се случва.. еми няма как.. жалко. Един "безплатен съвет": вместо да плюеш по берсерк (защото това си е плюене) и то не от днес, ами от сума ти време си спомни колко много ти е помогнал.. колко енергия е вложил в това да дръпнеш напред, а ти за благодарност сега.. както и да е. Няма да говорим за принципи  и себеуважение, че ти е доста непонятно.. дано откриеш правилния път някой ден.

Четвърто, тъй като приемам, че от днес нататък вече всяко мнение тип "тролене" и "спам" ще се трие и наказва искам да споделя на кратко от вчера какво се случи на дневната с Берсерк и ако някой преоткрие себе си в тези редове да се чувства спокоен да взаимства.. не се притеснявам, че някой ще използва лафовете ми, защото разчитам на мъжкото си присъствие в сета, а не на ланеца, колата, брадата и т.н..

Като цяло последните седмици правя доста добри сетове, но не мога да изкарам мацките на среща.. помолих Берсерк като има време да се видим и да го обсъдим това.

Според него проблема беше в това, че разчитам прекалено много на това да забавлявам мацката в сет и изпускам прозореца. За това ми възложи една задача - "без никакъв фън" и без никакви опити да я забавлявам, аз може да се забавлявам, но не ми е целта да го правя заради мацката, а заради себе си. Без усмивки, които да търсят шегата и т.н.. Признавам, върза ми ръцете.. но си струваше.

Направих няколко сета, в които открих нещо важно за себе си,а  именно, че и без да я забавлявам може да стои в сет и да ни е весело. Проблема вчера беше това, че (а и като цяло) създавам привличане и 3 от 5 мацки ми се кефят, стоят в сета и ме слушат, но изпускам момента за промяна на енергията, да и дам думата да говори повече, да създам тази така финна емоционална връзка, да пусна тези кукички и т.н.. Звучи просто, нали? Да, ама не..

Мацката на подсъзнателно ниво ми дава прозорец, в който да действам, но аз го изпускам и се провалям.. дори и да успея на база атракшън да взема телефон, то след това няма разумна причина да ми вдигне.. Звучи просто, а?

Липсва ми и вярата, че точно тези мацки, които аз съм си харесал, ми се кефят.. 3 от 5 спрях и ги заковах и ми се радват и ми опулват очичките.. весели  и засмяни.. нямам скъпа кола, нямам джакузи на Драгалевци, имам си пъпки по лицето и коремчето малко ми стърчи, но те ми се кефят.. та тук е момента да направя следващата стъпка.. да повярвам, че само аз и единствено аз съм достатъчен.. Пикап мантра, а ? Звучи толкова просто, а в същото време не е никак лесно..

Пуяка попита, защо съветите на Берсерк не действат за Крапа.., защото не всеки е готов да се метне в огъня и да се бори.. пак ще се изчетат и напишат 1000 глупости и най-смелите ще нанесат съкрушителен удар.. ще цъкат минуси на реп докато потънат в екстаз Смотан ..

Хайде, живи и здрави да са всички, а аз отново благодаря на хората, които ми помагат.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1581

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #88 -: Юни 07, 2016, 20:12:15 »

Хубав поуст Уарзон,
с изключение на хейта по Краба... не разбирам - ти светиш ли му, че знаеш кога прави и е правил секс или не?!? (не, че нещо се явявам защитник - и мен ме дразни понякога как залита в една или друга посока, но тази част от поуста ти е... грозна)

---

За теб братле, много е яко, че Берсерк и другите пичове са ти помогнали... те наистина са качествени пикапьори и може да се научи много от тях.

Ако позволиш (да се направя на културен) ще ти дам и аз съвет... всъщност два, защото съм щедър (разбира се ако искаш ги вземай - или просто си кажи, че Слеаър е идиот и забрави Усмивчица). Забелязвам, че предимно си тренирал и си се концентрирал върху техниките, в което няма лошо... но има и по-силни, а и доста по фундаментални неща от техниките:

1. Това, което осезаемо ти пречи на теб е липсата на идентичност... Забавно или не - това е горе/долу (или беше) проблемът и на Краба (а и на много други)... Разбира се да имаш идея за силна идентичност е трудно на твоите години (на много хора и до края на живота) - за това е и безценно... Да знаеш, че ти си еди кой, си еди какъв си и правиш нещата еди как си - ето такъв ти е стилът и от него произтича цялото ти същество, енергия, мислене, желания, фрейм, техники и всичко, което правиш. Когато имаш идентичност - всичко, което правиш е твое - техниките, историите, усмивките, неговете, амозите - всичко преминава през призмата на това кой си ти, за какво се бориш и какво излъчваш към околните. Тогава няма страх, няма дребнавост, дали сега си я разсмял или не, или пък си негнал тук или там, няма страх от това дали си изтървал прозорец или не - защото ти създаваш и разрушаваш прозорците, защото ти знаеш кой си, напълно ок си с това и се кефиш, забавляваш и завладяваш... За да съм по-конкретен - избери си една идентичност, която ти пасва (примерно: пича, който пътува и опознава света) - повярвай, че това си ти - и прави нещата през тази призма, ще видиш, че дори привидно афц неща ще носят доста 'интересни' резултати.

2. Второто нещо, което забелязах, от както си се върнал е липсата на енергия... Сякаш ми изглеждаш по-сломен, по-тих, по-скромен, по-незаинтересован, по-неенергичен, от онзи пич, който видях за пръв път - преди може би около година... Енергията е основа на всичко - мотивацията, желанието, страстта, доминантността, сексуалността, ако щеш и сексът - всичко се прави и произтича от енергията. Пасивността, мирът, комфортът - са смърт... Не се задоволявай с комфорт братле - енергизирай се и прави велики дела (чаленджвай се всеки ден) - ако не си вярваш, че това което правиш има смисъл и е нещо страхотно - то няма и как да имаш енергия... Ако просто си излязъл защото Бекатак те е викнал, то няма да имаш енергия, ако просто отваряш сетове, защото искаш Берсерк или аз да те харесваме и да си част от комюнити - то няма да имаш енергия (пиша хипотетично - а не, че това е задължително твоят случай). Нека всеки сет е шедьовър, всяка комуникация, всяка дума... всяко нещо което правиш взема твоето ценно време и твоята ценна енергия - за това нека е шедьовър - тогава и нещата ще се получават по-добре.

Сори, моите точки не са конкретни техники - не могат да се помиришат и изпълнят от раз... но ако откриеш истина в тях - ще си говорим пак.

Успех,
- Slayer
Активен

I'm a very special kind of monster
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #89 -: Юни 07, 2016, 20:17:07 »

Първо браво за играта, за желанието да се развиваш и да търсиш грешките си.Според мен ще пожънеш не един или два успеха и това ще е плод, както на собствената ти упоритост и желание, така и на безвъзмездната и безплатна помощ на всички, които те подкрепят, учат и насърчават(трябва да си им доста благодарен - виждам, че си, ама винаги може и още) Намигване Много ще се радвам, ако следващия ти пост в тази тема е малко по-изчерпателен откъм описание, та барем научим нещо и бъдат избегнати десетте реда свръхреактивен увод с лични нападки и недвусмислени намеци.Намеците ги остави на мацките и без това ни тровят живота с тях - ако имаш да кажеш нещо може да говориш по същество.Самият ти пръв вдигна глас против спаменето, личните нападки и разводняването, а в момента какво правиш ? Каква цензура, първият цензуриран пост трябва да е твоя... ? Мисълта ми е - отстоявай си принципите и позициите(защото в момента ти показваш, че нямаш принципи), недей да се въртиш на 180 градуса за има-няма няколко дни... Иначе просто е неконгурентно, а това много цака в свалките... особено с високоранговите Намигване
Активен

BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 785

Профил
« Отговор #90 -: Юни 07, 2016, 20:34:48 »

Първо да кажа, че много ми хареса как ги спираше вчера. Без да търсиш реакция, без никакъв хумор, спокойно и уверено заставаш пред тях и ги заковаваш like a boss. От тези които спря две бяха висок ранг и една среден. А първата говореше по телефона, като я апроучна.

Това което видях в трите сета накратко - спираш ги перфектно и създаваш атракшън. Независимо какви думи ползваш. Дори без да ги забавляваш, само с мъжко поведение, с доминантност , с водене на разговора момичетата ти се кефят и захапват. Като резултат спират да вървят заставате един срещу друг, ти си облегнат назад, спокоен, говориш им уверено, сменяш темите. И след известно време се вижда , че тя почва да ти се кефи яко - гледа със светнали очи, отговаря с ентусиазъм, влиза ти във фрейма, следва те.

Обаче отстрани изглежда сякаш ти по никакъв начин не прихващаш тези сигнали и не разбираш, че мацката вече ти се кефи. Просто продължаваш със същото - доминираш я, водиш разговора, продължаваш да влагаш енергия. Държиш я на растояние, сякаш ти трябва още привличане, за да си абсолютно сигурен, че можеш да минеш на по-натурален разговор без да я отблъснеш. А всъщност точно дистанцията, която пазиш в този момент (емоционално) и прекаленото влагане от твоя страна, без да и дадеш възможност да те опознае и да инвестира в теб, я карат да угасне.

Когато момичето ти се кефи по този начин и се усещаш, че е готова да те следва, можеш спокойно да намалиш енергията и интензивността , с която и въздействаш. Да минеш на по натурален разговор, с по ниска енергия. Да се отдръпнеш малко, да и дадеш възможност и тя да се поинтересува от теб. Да я предизвикаш да те гони и да ти докаже, че те заслужава. Да я квалифицираш, когато те следва и опитва да се доказва, а след време да счупиш рапорта и отново да я пушнеш и да я предизвикаш. Да я прекараш през различни емоции и да и  покажеш какви са границите и критериите ти . Да и дадеш възможност да се впише в тях. И накрая като награда да я клозиш Усмивчица

Пропускането на тази възможност да минеш на по-натурален разговор прецаква сета.  Ти си непрекъснато с висока енергия и и говориш с неебателен тон, пускаш бъзици, предизвикваш я и тн. А тя показва, че те харесва и се чуди защо не може да разговаря нормално с теб. Защо не и даваш възможност да те доближи. И разговора става малко неестествен и напомпан. Сякаш се страхуваш да забавиш темпото и да се разкриеш пред нея.

Другите работи ги обсъдихме подробно вчера. Знаеш къде трябва да пипнеш за да се подобрят нещата и съм сигурен, че ще го направиш.

Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #91 -: Юни 07, 2016, 21:13:23 »

Пропускането на тази възможност да минеш на по-натурален разговор прецаква сета.  Ти си непрекъснато с висока енергия и и говориш с неебателен тон, пускаш бъзици, предизвикваш я и тн. А тя показва, че те харесва и се чуди защо не може да разговаря нормално с теб. Защо не и даваш възможност да те доближи. И разговора става малко неестествен и напомпан. Сякаш се страхуваш да забавиш темпото и да се разкриеш пред нея.

А! Ето това е много важно!
Повече хора, които се занимават с пикъп, трябва да го осмислят.
Не познавам Уорзона, но веднага си го представих. И усещането, което създава. Много добри играчи са се простреляли в крака именно по този параграф - кефи те някой, но крачката от "този е интересен" до "този пък какво се прави на интересен" е малка.
Няма нужда нон стоп да алфеете, да доминирате, да се правите на много важни. Създава се една изкуственост в разговора, преграда и вместо да сте "съюзници", вие само се надприказвате и надигравате кой ще затапи повече другия и ще натрупа повече точки. То хубаво фрейм, но това не е някакво състезание колко остроумия ще изстреляш в минута и колко пъти ще наложиш фрейма си. Дай й възможност да е участник. Не само да наблюдава отстрани ти колко си велик.
Пресолява манджата това алфеене и неебателност. А както знаем, дозата прави отровата.
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1943

Профил WWW
« Отговор #92 -: Юни 07, 2016, 21:20:16 »

Уорзон,

аз пък ще ти кажа нещо друго. Ти си готино момче, това, което най-ми харесва в теб е, поне от това, което знам, че не се правиш на какъвто не си.

Проблемът ти е, че в момента искаш да се изкараш най-великия, последна истанция и да блокнеш всеки, който не ти пляска колко велил пикапер си. Ок, файн.

Виждам имаш солидна подкрепа и от Берсерка.

Само ще ти кажа, че и аз голям го вадех във форума, исках като теб да ме признаят и да ми кажат - ето ти си наравно с Берсерка и Слеъра.

Второто, което ще ти кажа, че лично в момента съм щастлив, и ми е достатъчна една жена, пък ако ще ти да изпонаебеш цяла София.

Трето, много съм благодарен на Берсерка за всяка помощ, но това не значи, че няма да си кажа какво мисля. Не смятам, че съм го обидил с нещо, просто казах, че не е нужно да ти пази гърба като майка орлица и че не всеки може да стане добър пикапьор като Берсерк.

Берсерк го уважавам изключително много, много ми е помогнал с някои негови виждания и съвети, но в същото време има някои виждания, които аз не споделям и не харесвам. И това е хубавото на света и форума - да се срещнат хора с различни виждания и съвети, да има спор, конфликт, и там всеки да намери истината.

А ти искаш да ти направиме една стерилна среда и там само да ти пляскаме. И да казваме, че пикапът е манната небесна и единствения път към щастието. И аз харесвам пикапа, но това не значи, че ще го издигна в култ.

А иначе аз все повече съм съгласен специално за теб са направят една стерилна тема/раздел, където да пишеш само ти, Берсерк, Слеъра, и Илиян да речем, и всичко да е само хвалебствия за сетовете ти, а ние останалите дето не сме ебали от над година ще четем и ще пляскаме.  Усмивчица

С най-добри чувства. Усмивчица
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #93 -: Юни 07, 2016, 22:58:09 »

Айде стига вече!
Казвайте си какво си мислите един за друг на лично...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Valenc
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 852

Профил
« Отговор #94 -: Юни 08, 2016, 12:41:13 »

Реп. за priZdrachna за следното:
Цитат
Няма нужда нон стоп да алфеете, да доминирате, да се правите на много важни. Създава се една изкуственост в разговора, преграда и вместо да сте "съюзници", вие само се надприказвате и надигравате кой ще затапи повече другия и ще натрупа повече точки. То хубаво фрейм, но това не е някакво състезание колко остроумия ще изстреляш в минута и колко пъти ще наложиш фрейма си. Дай й възможност да е участник. Не само да наблюдава отстрани ти колко си велик.

Все по-често забелязвам, че явно е голям проблем за повечето хора да бъдат естествени, да бъдат себе си. Не знам откъде идва тази "мода" всеки да иска да прилича на някой друг и да му подражава.
Активен

Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време разни други хора постоянно му се пречкат...
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #95 -: Юни 08, 2016, 13:06:28 »

Голям проблем е. И мъже, и жени да се правят на интересни, е много глупаво и отблъскващо. Някои хора просто не знаят кога да спрат. И си казваш "мислех го за готин, но явно само се прави на такъв, а всъщност избива комплекси" и веднага ти се изпарява първоначалното добро впечатление. Аз даже и познати, които се държат така, режа, не само мъже. Не ми трябват в живота изкуствени хора, които ми се правят на важни, вместо да се държат непринудено и естествено. А най са ми смешни жените, чието поведение варира в зависимост от това има ли мъже в компанията или не. Усмивчица
Активен

Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #96 -: Юни 08, 2016, 17:11:37 »

Да си естествен определно е огромно предимство.Не всеки обаче е готов да погледне истината в очите, да загърби егото и да си каже "аз съм такъв и такъв, в това съм силен, в това съм слаб, това е за мен, онова не е" с риска да бъде отритнат и да не се впише в даден обществен стереотип и стандарт.За доста хора една от най-големите болки е именно да не бъдат приети от мнозинството и да не получат внимание.Да слагаш маски обаче е доста изморително и не бих казал, че може да ти донесе вътрешен мир и удовлетворение от живота.Иначе лицемерното и насилено поведение си личи от километри, дори по единия смях може да разбереш дали човек е искрен или се напъва заради останалите.

А най са ми смешни жените, чието поведение варира в зависимост от това има ли мъже в компанията или не. Усмивчица
  Е и мъжете го правят това... Със сигурност си ставала свидетел на хвалби, опашати истории и надлъгване между мъже в компанията на готина мацка... Само дето между добри приятели примерно се наблюдава някакво разбирателство и "кодекс на честта" като стане въпрос за мацки.А при жените две много добри приятелки може да си избодат очите и да си станат кръвни врагове буквално за дни, ако случайно си харесат един и същи мъж..
Активен

consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 647

Профил
« Отговор #97 -: Юни 08, 2016, 17:28:07 »

Да си естествен определно е огромно предимство.Не всеки обаче е готов да погледне истината в очите, да загърби егото и да си каже "аз съм такъв и такъв, в това съм силен, в това съм слаб, това е за мен, онова не е"

Основния мотив да не си естествен, според мен не е самозалъгването и отказа да приемеш истината, а очакванията, които се прожектират върху поведението и личността ти. Вид мимикрия, която упражняват както жените, така и мъжете. Ако щете адаптация и това е съвсем човешко поведение.

Голям проблем е. И мъже, и жени да се правят на интересни, е много глупаво и отблъскващо. Някои хора просто не знаят кога да спрат. И си казваш "мислех го за готин, но явно само се прави на такъв, а всъщност избива комплекси" и веднага ти се изпарява първоначалното добро впечатление. Аз даже и познати, които се държат така, режа, не само мъже. Не ми трябват в живота изкуствени хора, които ми се правят на важни, вместо да се държат непринудено и естествено. А най са ми смешни жените, чието поведение варира в зависимост от това има ли мъже в компанията или не. Усмивчица

Който не се е сблъсквал с трудности не носи комплекси, носят ги и възрастните и неосъзнатите деца. Как може да постигнеш съществуване без комплекси? Как можеш да ги преодолееш и ако това стане, не си ли вече отдавна изстинал в гроба  Засрамен По-скоро е важно какви стъпки предприемаш, за да се справиш с тези страхове и проблеми, не наличието им. Дали ако си гладувал дълго време ще се отдадеш на треската да задоволиш всички отложени разходи и плащания или ще се възползваш от финансовата си дисциплина? Дали ако до късно си бил девственик ще се гмурнеш в цикъл от отчаяние или ще се фокусираш върху споделеното удоволствие?

Точно подобни белези и болежки създават самобитни характери. Както пише в един разказ на Чудомир "характери брадче...на едни им миришат краката, други обичат да  люпят семки".
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #98 -: Юни 09, 2016, 05:45:07 »

А иначе аз все повече съм съгласен специално за теб са направят една стерилна тема/раздел, където да пишеш само ти, Берсерк, Слеъра, и Илиян да речем, и всичко да е само хвалебствия за сетовете ти, а ние останалите дето не сме ебали от над година ще четем и ще пляскаме.
Ама то и Уорзон май не е ебал от една година, или поне от зимъска - май оттогава не е пускал репорт за клоуз? Може би в това е проблема Уорзон - влизаш в един цикъл дето колкото повече не ебеш, толкова по-трудно става да ебеш. Гледай да го прекъснеш по-скоро, ако ще да не е с високорангова мацка.
Защото и обратното го има - като почнеш да чукаш много, чукаш все по-много. Мацките ги надушват тия работи. Зад майтапите може би си казват "абе тоя май не е топвал плувката от доста време". И обратното - когато надушат чужд пуси джус по тебе, си казват "я да не се чудя много, че някоя по-нахална от мене ще ми го открадне тоя готин пич".
Активен
Valenc
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 852

Профил
« Отговор #99 -: Юни 09, 2016, 10:24:31 »

Цитат
Защото и обратното го има - като почнеш да чукаш много, чукаш все по-много. Мацките ги надушват тия работи. Зад майтапите може би си казват "абе тоя май не е топвал плувката от доста време". И обратното - когато надушат чужд пуси джус по тебе, си казват "я да не се чудя много, че някоя по-нахална от мене ще ми го открадне тоя готин пич".
АБСОЛЮТНО точно! Не знам що така става, ама и при мен е така - нема, нема, нема и изведнъж - по няколко! И става мазало  Тъжен И човек не може да си направи графика като хората...
Активен

Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време разни други хора постоянно му се пречкат...
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6
  Изпечатай  

Отиди на: