Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 09, 2020, 00:09:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Най-накрая си изиграх картите правилно  (Прочетена 2154 пъти)
dru1
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« -: Март 16, 2015, 20:18:07 »

Здравейте, реших и аз да пусна един рапорт. Първо ще започна с малко предистория гонех единствената 2  пъти подред и както предполагам се досещате съм загубил доста време в гонене на вятъра, както и да е въпреки всичко и двата пъти успях да стигна до кратки връзки с 2-те момичета и останах доста разочарован. В общи линии пълно АФЦ социалното програмиране се беше вкоренило в мен осъзнах, че проблема не е в момичетата с които излизам ,  а е в мен.Излизах и с още няколко момичета когато не бях в добри отношения с въпросните момичета. Та един приятел ми каза за ?Играта? прочетох я хареса ми идеята разтърсих се още и ето, че намерих форума изчетох доста теми ходих на море пречупих се загожорих едно момиче после още едно после още  и още беше много яко. Естествено нищо не се случваше сетовете бяха кратки и всичките бяха с един приятел смисъл уингвахме си. Мина се време сетовете започнаха да стават по-дълги започнах да заговарям сам и нещата бяха яки не ми пукаше какво ще ми каже момичето знаех, че ще ме отреже ама нямаше значение Смотан. Стигна се и до първия ми кис клоуз със една 5-чка пфф направо бях на седмото небе не можех да повярвам какво се случва започнах да бележа напредък. Този напредък ме надъха доста започнах да се целя по-високо 7-ци, 8-ци момичета които преди една година ми изглеждаха невъзможни да ги заговоря, стигна се до втори кис колуз със една 6-ца междувременно започнах да взимам и по някой телефон въпреки, че не ми бяха таргет в краина сметка не излязох с нито едно момиче което фоун колузнах бяха 5 телефона които съм събрал общо и те бяха, или ?кухи? ,или ме режеха. Направих 2 много добри сета единия над 1 час и се закопах накрая леко се друпнах тя го усети и сета се провали, а втория стана двучасов сет в които бях уинг на тоя моя приятел ама пак се закопах като не поисках кординати на момичето, а тя ми даваше ИОИ, но както и да е.
Минавам на темата отидох на един купон с приятели пристигаме и още от вратата виждам едно момиче с което се запознах преди  няколко месеца пак на същото място оценявам я на 7 и чесно да си кажа миналия път ми хареса останах доволен, че е там. Хапнахме пиинахме малко всеки се заприказва за нещо с някои започна да става купон аз от време на време си лафех с мацката, но понеже седях по-далече си лафех с хората които бяха по-близо до мен.Момичето започна да се заиграва с едното момче което беше до нея след малко започна да се заиграва с още едно момче и започнах да си мисля, че вечерта ще е интересна пораздвижи се купона и започнахме да се заиграваме с мацката в общи линии си личеше,че си го търси другите две момчета започнаха да и се мазнят и доста и се връзваха аз обаче гледах да си държа фрейма и не и се връзвах въобще общо взето тръгвах напред говорехме си танцувахме кино даже малко по-тежко  и след това отивах и си сядах говорех си с другите и я игнорирах . По едно време даже взех леко да и се дразня, че си помпа самочуствието с тия двамата даже си мислех ,че за това е дошла  въпреки това продулжих танци кино танци кино и хоп кис клоуз Смотан чесно казано малко ги попарих другите с кис клоуза едно друго момче каза,че отива до магазина да купува цигари и излязох с него да си взема презервативи  връщям се едното момче е започнал атака танци глупости разговори на балкона аз нищо лаф с тоя ония. След малко влязоха вътре тя дойде каза ми наздраве и си отиде да си лафи с другото момче, а аз няма такова хладнокръвие въобще не се трогнах лафиха си малко тя му каза нещо и отиде и си седна. След малко отидох при нея полафихме си малко седнах при нея малко кино поцелувахме се и тя ми каза, че има як гланц сложи си целунах я казах и, че е як станах и си седнах на мястото 2 мин по-късно като си говоря с един приятел до него беше онова момче тя ги разбута и ми се нахвърли каза ми,че съм бил играч Смотан после имаше тежко кино лека полека хората се разотидоха тя попита ме дали няма да си ходиме понатискахме се още малко тръгнахме си хванахме такси заведох я в нас натиснахме се сериозно разсъблякохме се тя до кръста и бам супер силен LMR. Добре,че четох доста от форума  Смотан започна да ми говори, че не било правилно така да става аз се съгласих и продължих да я натискам после пак пробвах пак до никъде беше наполовина съблечена и не ми даваше да съблека другата половина продължих да я натискам по мое мнение около 40 мин след което си свали всико и най-накрая първия ми ф-клоуз след като свършихме стана облече се изпратих я до стоянката на такситата и повече не съм я виждал не ми даде никакви контакти  . Благодаря, че го има форума има изключително полезни статии без които нямаше да се стигне до тук.
П.С  95% от сетовете които съм правил са били от нощна игра, но мисля да започна да играя и през деня повече гледам да се развивам и се надявам скоро да имам и др такъв пост успех на всички в играта.
Активен

Смелостта е онова, което те превръща от съзерцател в участник.
JustDoIT
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #1 -: Март 16, 2015, 23:37:55 »

БРАВО! Супер се е получило, продължавай само така!
Активен
danzi
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #2 -: Март 17, 2015, 11:57:25 »

Браво! Да видят какво е да си играеш с тях!  Ухилен

"другите две момчета започнаха да и се мазнят и доста и се връзваха аз обаче гледах да си държа фрейма и не и се връзвах въобще общо взето тръгвах напред говорехме си танцувахме кино даже малко по-тежко  и след това отивах и си сядах говорех си с другите и я игнорирах ."

Това поведение (нийди, както го наричат тук) е най-грешното нещо. Вчера бях на дискотека, имаше една сладурана в моята компания и се нагледах как 4 пича я натискат отвсякъде. Беше ми много смешно. Аз седях, пийвах си и се оглеждах за нещо интересно. И в един момент дойде при мен сама. Няколко приказки, после я викнах на танц, после я отблъснах (пуш-пул) и тя полудя. Не стигнах до никъде, защото се напи зверски, но й взех телефона, а другите останаха с пръст в уста.
Активен
SKS
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 115

Профил
« Отговор #3 -: Март 18, 2015, 17:43:54 »

Готина история,много е хубаво че не си се влюбил в нея след това,защото при моя първи(и единствен засега път) се влюбих тотално и още си мисля за нея..сами виждате кое работи - нееди ли си не става...
Активен

Не търсете смисъла-развържете го!

I DON'T NEED TO "GET A LIFE" I'M A GAMER. I HAVE LOTS OF LIVES!!!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: