Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 18, 2021, 19:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Уоркшоп 21-22 март 2015 и 28ми март 2015  (Прочетена 5397 пъти)
Warzone
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Профил
« -: Март 22, 2015, 19:18 »

Здравейте, артисти!
Аз съм емколес94 или както разбрах, че някои ме наричат "надъхания" Усмивчица Ако някой се интересува имам тема тук - http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=6806.0  По принцип е така, надъхан съм и ще продължавам напред "както Кубрат Пулев" (което тия дни е част от играта ми) Смотан
От моя 3-дневен уоркшоп минаха 2, но реших да напиша отзвука до тук, че до другата седмица ще забравя някои от впечатленията си.
За Илиян, ще кажа, че въпреки че не желае хвалби, той си ги заслужава Усмивчица - човек, който наистина те учи и "изпуска" сетове заради теб! Винаги те следи, казва ти къде ти е грешката и на какво да наблегнеш. Точен - 11.15 се разбрахме, беше там на време. Започнахме деня  в кафенце, в което ни обясни за какво иде реч, разбира се бях спекан в началото, което той усети и веднага ни разцъка да се разиграем и да се освободим.
 По време на самия ден 1ви беше едно въведение, бих казал, в "правилната игра" или по-скоро играта, която предава Илиян и работи за него. Не е много точен израза ми, но имам предвид, че аз разбирах играта по малко по-различен начин и погрешен, но благодарение на Илиян изчистихме тези неща.
Съответно как протича деня - ами както може да се досетите в пикапене - Илиян е до нас през цялото време и ни гледа - език на тялото, конгруентност, какво говорим, как го говорим - тихо, силно, когато се спичаме ни надъхва, вкарва ни в сетовете, когато види, че закъсваме ни бута нагоре и влиза ако трябва в сета и поема нещата, все пак ако сета е готин не си струва да го загубим заради незнание и неразиграване .. Усмивчица
 Много ми стана готино, когато днес бях с една мацка и говорих някакви неща и ми зазвъня телефона и Илиян от 15-20 метра ми дава насоки по телефона какво да правя - "сядай някъде с нея, налазвай я, рискувай" .. вдигна ми енергията, което беше гот .. Усмивчица
 Също приятно беше, когато играхме 2мата с 'моето крило" вчера и днес и взехме да губим сета и Илиян направо седна при нас и почна да ни обяснява грешките пред момичетата Смотан Смотан ония се смеят не знаят какво става Смотан Смотан
 Беше предимно весело 2-та дни и на ден отворихме по едно 20 сета, нещо, което (40 за 2 дни) повечето мъже няма да заговорят за цял живот ..
 Готиното е, че винаги ти казва къде е грешката ти, как да мислиш, по какъв начин да се промениш, как да действаш друг път да не направиш същата грешка и много други.
 Пикапа не е лесен. Направо си е труден .. трябва постоянно да излизаш от зоната си на комфорт и да правиш нещо, което в началото не ти е приятно .. и по-трудното е, че не само трябва да го правиш, ами и да го правиш отдадено .. да играеш със сърце и душа ако искате - "важна е играта" ..
 Какви бяха моите грешки преди уоркшопа и сега. Ами предимство ми е , че съм надъхан, амбициран съм и "продължавам напред" .. каквото и да става. От там до 21ви самия ми подход куцаше, грешки в оупънъра, направо ужасен оупънър .. постепенно с Илиян изчистихме оупънъра, самия подход към момичето, как да минавам шитките, как да разправям истории, как да ги разказвам без да влизам в техния свят, как да не губя лидерството, как да преборя до колкото е възможно страха от заговарянето на непознато момиче and so on ..
 В момента над какво трябва да работя - да бъда по директен, както казва Илиян аз не я заговарям да си водим сладък разговор, ами да я "налазя" и "изч!к@м" .. това е целта ми, а аз я губя .. по някоето време и само рапорт и бъзици не води до целта ми .., но ще се опитам в тези 5 дни да го преодолея този проблем, пък каквото стане.
 Накрая за уоркшопа като цяло - ами хора, сега се замислям, че ако не се бях записал много щях да се блъскам и то грешно .. много неща, които ги няма нито в книгите, нито ще ти ги каже някой научих, неща , които са лично за мен, които са индивидуални мои грешки, за които дори и не подозирах ..
 Уоркшопа ще ти даде основа на която да стъпиш, правилна игра, с която да имаш успех, но всичко си зависи от теб. Аз мисля, че подходих сериозно и отговорно и слушах инструктура си, защото той иска да ме научи, а не да отбие номер - вкарва ме в сет, разчупва и т.н ..
 Мога много още да напиша, но това е основното - ако го искаш силно ДЕЙСТВАЙ! Ала знай, че дори и да действаш дълго време ще се блъскаш в стената докато успееш .. и то много .. просто в края си спомни за какво си се захванал! Защо си започнал с всичко? Никога не се отказвай.
 Има и 2 последни неща, които сега се сещам, които бяха основни за мен - никога да не търся валидация нито от взимане на телефон, нито от усмивка, нито от ф-клоуз .. както пише в една статия Илиян - Пикапа не е връх, който да покориш, ами река, в която плуваш; и всеки нов човек е като нов и чист бял лист хартия - изцяло различен подход, без посредствено мислене.
 Ами - доволен съм - това е важното. След 28-ми , т.е 3тия ден от обучението ми като приключа ще направя генерален извод.
 Поздрави!

///Ако някой си търси крило за София, нека ми пише на лично

Активен
fancooler
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Профил
« Отговор #1 -: Март 22, 2015, 20:28 »

Бравo, машинo!

Радвам се, че ме пoслуша и се записа!

Сам виждаш кoлкo е важен уoркшoпа, за да изчистиш грешките и да научиш специфичните неща, да не гoвoрим, че виждаш реалнo как се случват нещата! Прдължавай да излизаш и да пикапиш, пиши и задавай въпрoси, пък ние ще прoдължим да ти пoмагаме с каквoтo мoжем Намигване

+1 Реп. за куража и тoпките!!!
Активен

Странно нещо е животът - ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш...
Warzone
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Март 22, 2015, 20:36 »

Благодаря ти, братле! Усмивчица
Ти си един от хората, на които се възхищавам в пикапа и ме "бутат" нагоре когато взимам да закъсвам!
Знам, че всичко е в мои ръце и се надявам да стигна там, където съм се запътил .. Усмивчица
Активен
Warzone
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Март 29, 2015, 19:44 »

Здравейте, артисти!
Днес 29.03.2015 е един много тъжен ден .. тъжен, защото моето приключение, наречено уоркшоп приключи ..  Завърти очи
 До някъде истина, до някъде на шега днес приключи 3тия ден от обучението ми, което беше страхотно!
Не знам от къде да започна, честно казано, за това както ми дойде, ще се опитвам да вкарам някаква хронология, но не обещавам. Усмивчица
 Илиян е супер големия пич - знае как да те побутне, да ти даде съвет, показва ти как играе той, от време на време, винаги ти дава правилен съвет, казва ти какво да направиш или какво не е трябвало и т.н. Просто такъв инструктор по каквото и да е не съм имал! Евала, човек, радвам се, че се снимахме накрая Усмивчица
 Деня започна за мен малко смотано, че снощи гледах до късно мача и се ядосах, че не ги бихме смотаните италианци, но уви .. така е във футбола .. сутринта пак и 1 час сън изгубих, абе деня не вещаеше добро от самото начало, но не така се стекоха нещата ..
 Както обикновено 30 минути по-рано бях на уреченото място да загрея - отворих една красавица директно и ми се изкефи и бързаше, нищо .. трябваше да загрея все пак. Направих една обиколка и останах притеснен, защото много малко сетове имаше и беше студено, мокро и преросяваше, което беше гаадно.
 В 11.15 се събрахме с Илиян и ни обясни днес над какво ще работим - сексуалност, минаване на шитки, директност, "натурална игра", разказване на истории, в които показваме лидерство, самодостатъчност, и най-важното - КАКВИ ЖЕНИ ИСКАМЕ? Той ни попита и ни накара да си помислим и аз му казах - искам да правя с3кс с много жени, да им отделям по малко време и да си живея, така както искам. Илиян ми каза - ще го имаш, стига ясно да го виждаш! Усмивчица
 Около 12 часа излезнахме от кафето и почнахме да пикапим и един такъв срив .. отворих сигурно 10-15 сета директно и индиректно 2-3, в които само резачка .. студено им е, бързат, имат си приятел и т.н .. но това не ме разтрои .. ни най-малко аз убивам всичко в мен, което ме дърпа назад и продължавам напред!
 Моя уинг BariON е големец ..  докато аз търпях неуспех след неуспех той си свали мацката, седна, водеше я, ескалираше и и взе телефона, ЕВАЛА му! Предната седмица беше едно АФЦ (не се сърди), тази седмица беше коренно различно момче - истински ПУА - самоуверен, готин, силен глас, стабилен език на тялото и ЛИДЕР. Много дръпна и супер се радвам за него.
 Та, продължих да отварям, бройки не помня, но не се сдухах ни най-малко целия ден. Просто мачках! Играх за себе си, за удоволствие, вече не търся валидация, телефона не е моя цел, просто се ЗАБАВЛЯВАМ и постепенно ще стана този човек, който искам. Отидохме в мол Сердика, където отворихме не малко сетове отново. Там имах едно сетче, което закачах по фейса и си направихме инстант дейт - викам си супер, Илиян ще ми види езика на тялото и ще ми даде съвет, какво по-хубаво? Получи се добре, мацката беше такава, както на снимките, красавица, чаровна, заиграваше се с мен и ми вдигна стейта, ще се видим тези дни Усмивчица
 От там след 10ки сетове в Сердика се засилихме към мола на Стамболийски. На моя човек му беше лошо и беше отпаднал, и ми стана малко кофти, но при всяка възможност се опитвах да го побутам в сет и да вадим положението - ЧЕСТТА Е ДА СЕ БРАНИ, а ние днес мачкахме ! Смотан
 В Стамболийски пак резачки, но стейта ни беше неприкосновен! Илиян ни разказа една история за един пич, дето го излъгал, че отива да си купи вода или цигари и не се върнал след 2-3 отрязвания, а ние не само, че не ни пукаше на отрязванията, ами направо им се смеехме Смотан - kво толкова?!?
 ОТ мола ъф София по пътя за Витошка повървяхме - влезнах директно на 1-2 мацки, не успях да калибрирам правилно ситуацията иначе можеше да ги баунсна в кафенцето, нищо - Играта е важна ..
 На Витошка видяхме Митко, забравих да му благодаря за готините материали, които е споделил с всички - Мите, благодаря ти! Усмивчица Някой път ще се радвам заедно да попикапим Усмивчица
 И на витошка като се почна един карамбол от двоен в двоен сет влизахме ли влизахме - Илиян не чакаше да се върнем и да ни вкара в друг, има доста материал за разказване, но няма да се впускам сега Смотан - може би 4-5 двойни сета отворихме с BariON и си ги държахме много добре, особено едни пички от Габрово, на гости в София направо много добре се получи. С тях пък докато играхме, аз водех и много добре ги държах и след края на сета, гледам един бивш ученик на Илиян подпрян гледа играта Смотан пича дебнеше и следеше динамиката на случващото се, май го впечатлихме, нз ако чете тези редове да каже Усмивчица ..
 Meждувременно Илиян звънна на BERSERK, който предпочете фитнеса пред пикапа. Жалко, защото исках да се запозная с него, особено след като прочетох статията за полу-българката полу-рускинята и се надъхах, но може би друг път. Братле, ще се радвам да попикапим Усмивчица
 И отново сетове, след сетове, оупънърите се ръсиха машинално, готино, свободно без напрежение .. играх ка.то MYSTERY Смотан, добре де не чак толкова Смотан , ама беше супер готино.
 С Илиян по пътя си говорихме за заговаряне на продавачка - "Влизаш и директно, - "не ме интересува какво продаваш" имаш готино излъчване и искам да се запозная с теб. И хооп - самотна продавачка на витошка .. хмм - каза ми - "Ти си!" Само се усмихнах и влезнах директно - изръсих си материала и почнах според ситуацията , за ТУ, за градския, кой къде живее, за образованието, та ми се "квалифицира" взех и номера, че Боби и Илиян мръзнаха вънка и продължихме напред Усмивчица
 От там пак надолу - нов ученик на Илиян - Цецо Смотан и с него си полафихме, даде ми съвет да влезна директно на една мацка, която говори по телефона - "Братле иди и и кажи следното - знам, че сигурно ти е важен разговора по телефона, но имам да ти казвам нещо много важно, дай ми 1 минутка" така и направих, не се получи, но важна е играта.
 От там около СУ пак атакуваме с моя уинг - редуваме се кой да вкарва опънъра .. атакуваме, калибрираме, играем .. готино! Последния двоен сет водих аз и много яко си направих играта - занимавахме ги, боби дръпна приятелката и още по-добре си развих играта, но мацката се опита да ме мотае .. пробвах да ескалирам - да отидем на топло в кафе, не, после да ми даде телефона , не , върнах крачка назад, малко рапорт, пак пробвах да ескалирам и пак НЕ, еми закво ми даваш ИОИ пък се дърпаш!? - вика пак ще се видим и тогава, викам ще видим или ддз вече и така ..
 От там какво стана .. ами пак поотворихме няколко сета и седнахме на подлеза на СУ. Илиян направи разбора, разбира се както всеки друг ден си го записах на телефона да мога вкъщи да го анализирам. Снимахме се с него и си пожелахме всичко най-добро - ЩЕ СЕ ВИДИМ НА УЛИЦАТА.
 Какви грешки имах в началото няма да ги споменавам - минало са!
 Какво се научих: да разказвам истории, играта по телефон, да минавам шитки, да бъда лидер и самодостатъчен, знам какво искам от жените, бях обучаван от човек, който за мен е едва ли не идол! Книгите му ме надъхват, историите от живота му, той самия - страшен пич, си Илиянски!!
 Мога още много да говоря и пиша, но няма смисъл - емоциите, които се изживяват на уоркшоп, това израстване, това вълнение, това постоянно излизане от зоната на комфорт и търсене на развитие, това което 95% от мъжете никога не правят през целия си живот, ние го направихме за 3 дни с BariON, който се оказа супер точен пич! Усмивчица
 За тези, които се чудят дали да запишат уоркшоп и ще ми пишат ще кажа - братлета, ако мислите, сами че ще се справите, добре ваше решение. Аз съм доволен. Винаги за всичко Илиян ми даваше отговор, изчерпателен, позитивен, мотивира, надъхва, предава ти знания, които ако четеш 2 години няма да придобиеш така, както за 3 дни Усмивчица, но истината е  ПРАКТИКАТА! Просто трябва да излезеш и да пикапиш или си стой сам!
 В момента имам 2 телефона за прозвъняване, среща с 1 милфка, среща с 2 пички и ще играя! Усмивчица
 Ами това е, поздрави от мен ще се видим на улицата!
Активен
BariON
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« Отговор #4 -: Март 29, 2015, 20:46 »

Браво за изчерпателното описание (което аз не мога да направя баш като теб, но пък всеки с талантите си Смотан ). Сладкодумен си, позитивен си, голям пич тва е за което наистина ти се възхищавам и заради което тези три дни от уъркшопа бяха още по-яки и готини. Наистина усвои играта доста добре и подобри нещата, за които Илиян ти каза, Евала! Лидерството ти е второто име вече, сетовете не можем да ги сброим на всичките си пръсти даже за тия три дни Смотан Ще продължаваме все напред и ще се развиваме все повече; и благодаря за подкрепата през тия три дни, без нея нищо нямаше да е така, както се случи! Усмивчица
Активен

"Виж играта не е низ от правила, които трябва да спазваш за да си успешен с жените. Това е много грешно виждане и те прави целево ориентиран. Играта е възможност да се наслаждаваш на общуването с жените, да изградиш свой стил, да създадеш възможност да се опознаете и да се свържете."
- BERSERK

Или създаваш реалността, в която искаш да живееш, или друг я създава вместо теб, трети вариант няма!!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: