Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 26, 2021, 14:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Краят на играта  (Прочетена 23260 пъти)
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #20 -: Април 28, 2015, 18:28 »

Аз пък си мисля ,че либидото неизменно би се повишило, ако мъжът има достатъчно чест достъп до нова и млада мръвка и разбира се няма проблеми със здравето, иначе на 50+ години, да клати някаква дърта каракуда, дето цял живот я е клатил и без друго (т.е жена си) е по-скоро отчитане на дейност, практически лишена от някакво особено удоволствие.

Разбира се, по разни сайтове и форуми винаги можете да прочетете нечие мъжко или женско мнение на някой гражданин в този възрастов диапазон, как сексът с половинката е по-добър отколкото когато са били на 30 и как се били разкрепостили, преоткрили, суингвали и тънъ,  ама това са по-скоро изключения, които потвърждават правилото.

За огромна жалост на мъжете, не всеки на този свят има щастието да е някой като Хю Хефнер или Силвио Берлускони, така че много от тях са принудени да си налягат парцалите и да си останат с точенето на лиги, докато играят на топка в парка с внучето си, което пък показва, че социалното програмиране невинаги е в негативни краски, защото, ако го нямаше този страх от слагане на рога, изневяра и т.н, ,което си е някаква здрава библейско-социална хватка общо-взето, то в развития свят много трудно някой брак или дори партньорство би просъществувал след 40-та година на съпрузите.
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #21 -: Април 29, 2015, 07:30 »

Добре, двама мъже: единия ебе по 3 пъти на ден жена си, другия ебе на 3 дни един път някоя нова. Кой е с по-силно либидо?
А вица хич не е смешен защото е абсурден - не виждам за какво природата би дала високо либидо на жена в менопауза.

Няма значение кой какво ебе, който ебе по често той е с по-високо либидо. А относно природата не знам може би секса не е само за създаване на деца или за вдигане на егото. Някой хора се наслаждават на самото действие не само на края му. Ако беше толкова просто нямаше да има хиляди книги по въпроса.
Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #22 -: Май 05, 2015, 00:06 »

Много ясно, че на един мъж на 50-55 вече няма да му става така, както е било между 20 и 30, докато, ако жена му е на 40-45, ще си е в разцвета на сексуалната си енергия, камо ли, ако е родила на 25 и децата вече са й големи. Затова не е хубаво разликата в годините между мъжа и жената да е голяма - за да не се налага да се навеждаш, като минаваш през вратата и се заклещват тия големи красиви рога...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3940

Профил
« Отговор #23 -: Май 05, 2015, 05:35 »

Може би си изпуснала, когато с колегата вече обсъдихме този въпрос: жената на 40-45 може и да има силно либидо, защото тялото ѝ я подтиква да хване последния влак преди менопаузата, но дали намира с кого да го удоволетворява? Може би си гледала твърде много Секс-енд-дъ-Сити. Защото тузарите обикновено не ходят с 40-45 годишни. Вярно, някой набор на мъжа ѝ може и да ѝ се навие - но ще може ли повече от него?
А ако каже на мъжа си "ти не ми стигаш", той представи си че отвърне "ами прав ти път, аз нали бях с тебе от 20 до 40, сега от 40 до 60 нека те вземе някой друг, пък аз ще си намеря по-млада: ово йе стандарт, йебеш-хвъргаш".

Тъй че по-добре продължи оттам, докъдето бяхме стигнали с теб - някъде към отговор 7-8.
А между другото, какви са тези шарении, дето са ми се появили отстрани - може ли да ми се махнат и да си ми остане само името и аватара? Че много претрупано така.
И още един служебен въпрос: защо Маноуара е с розово сърце, а Кикито без - нещо сте ги разменили?
Активен
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #24 -: Май 05, 2015, 08:58 »

И двамата генерализирате прекалено много има мъже на които и между 30-40 не им става има и такива на 50-60 дето жените им правят пазарлъци секса да е само през уикенда, че им идва в повече Намигване
Всичко това е свързано с начина на живот, количеството стрес на което е подложен човека и колко усилия влага в поддръжката си.
И при двата пола с подходяща диета (чиста храна без боклуци) фитнес и необходимите хранителни добавки може да се постигнат нива на либидо и външен вид все едно си с 10-15г по млад. Обратното е също възможно на 35 може да изглеждаш на 45 ако водиш живот с високо ниво на стрес и се храниш с боклуци.

Ще дам пример със себе си:
На 40г се чувствам по-добре ( с повече енергия, по-добро настроение, по-високо либидо ) от колкото се чувствах между 30-40. И това не е само моето усещане приятелите ми го забелязват като промяна в излъчването и външния вид.

http://how-old.net/#
Направих си експеримент със стара снимка на 35г сайта показа, че изглеждам на 37г сложих нова снимка на 40г и ми даде, че изглеждам на 35г.

Цитат
Много ясно, че на един мъж на 50-55 вече няма да му става така, както е било между 20 и 30, докато, ако жена му е на 40-45, ще си е в разцвета на сексуалната си енергия, камо ли, ако е родила на 25 и децата вече са й големи. Затова не е хубаво разликата в годините между мъжа и жената да е голяма - за да не се налага да се навеждаш, като минаваш през вратата и се заклещват тия големи красиви рога...

Това са митове повечето жени са доволни на секс 3 пъти месечно, не че не се радват да им се случва по често, но забелязват само ако е по-рядко от това. Независимо, че сексуалността е най-висока между 35-45 95% от мъжете покриват минимума от веднъж седмично. А паричната за големите и красиви рога рядко е секса.

Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #25 -: Май 05, 2015, 21:59 »

Вярно, някой набор на мъжа ѝ може и да ѝ се навие - но ще може ли повече от него?

Ще може - нали и твоята жена за всички други е чужда, така че по твоята логика ще му е по-интересна, отколкото неговата собствена или твоята на теб самия, така че друг ще я желае повече.
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
gottfrid
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #26 -: Август 30, 2021, 17:17 »

Понеже съм на кръстопът дали да правя деца или да си продължавам ергенския живот. Искам да попитам по-опитните от вас няколко въпроса.
Първо аз го чувствам така, че никога няма да съм готов за деца, и никога няма да ми мине желанието да спя с други жени.
1. По-добре ли е по-рано да направиш децата, а не после на стари години.
2. Не се виждам в дългосрочен план да не хойкам, било то с компаньонка или с някое случайно срещнато момиче ако стане свалката. Все пак мъж съм и имам инстикти за завладяване и ловуване. Това жените не го разбират и ни наричат боклуци, но за мен моногамията, това си е да си вървиш против мъжката природа. Ще кажете тогава още не прави деца, но от друга странна както вече казах ,не мисля че някога ще бъда наистина готов, пък и аз както всеки мъж искам да оставя поколение след себе си.

А понеже за кръстопъта, понеже момичето с което съм в момента вече сме година заедно, и отговаря на някои критерии пък и най-важното е, че е готова да има деца, дори и без брак.

Както искате отговарайте или анализирайте коментара ми, но ще съм наистина благодарен за мнения по темата.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 260

Профил
« Отговор #27 -: Септември 03, 2021, 08:45 »

Както искате отговарайте или анализирайте коментара ми, но ще съм наистина благодарен за мнения по темата.

Всички мнения на stone са точно на място. Ти си човека който трябва да го реши, и еиднствения въпрос не е готов ли си, а къде си в живота. Постигнал ли си всичко което си искал в кариера, финанси, независимост. Ако тепърва учиш за доктор, забрави за гледане на деца и жени, ти губиш в дългосрочен план. Ако си скочил в кариера/бизнес - същото положение. Гледай своя личен интерес и бъдеще. Ако си затънал в посредствнеост и не очакваш нищо хубаво да ти се случи в бъдеще - давай, няма кой знае какво да го мислиш.

1. Аз деца нямам за момента, може и да имам някой ден (като стана на 55-60 ще мисля пак). Всеки ти казва децата били лоши на стари години, ама оправданията винаги са ми били забавни - ти ще си дядо, как ще го вземаш от детската градина, какво ще си помислят другите деца. Ами лесно, с лимузината. Това с гледането на деца се решава много лесно - намираш си млада и жизнена жена, до 25 години, нейна грижа са децата. Твоята не са бутане на количка и сменяне на памперси. Представи си Стийв Джобс да бута количка (краен пример е, да схвнаеш за какво говоря).
2. Ако искаш да оставиш поколение, децата не са най-добрия залог. Ти помниш ли своите пра-родители? Пра-пра-пра родители? Толкова и твоето поколение ще си спомня и знае за теб самия. Виж на Йосиф дърводелеца сина, оня разпънатия на кръст още се говори за него. Още го помнят. Както и за Нютон. Представяш ли си, а той дори е нямал поколение. Няма да влизам в морални наставления, ама какво точно ти пречи да ѝ направиш 5-6 деца и да не се грижиш за тях? Държавата ще се грижи добре за децата ти, не е като да сме 18 век.
Активен
xa.aleksandra
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« Отговор #28 -: Септември 03, 2021, 18:21 »

Здравей,  gottfrid.
 Не си мисли, че никога няма да го почувстваш, че може да си готов за деца. Изведнъж ти се приисква, колкото и странно да ти звучи. Работата няма да ти избяга, цял живот има да работиш. Жените, както виждаш омръзват. Детето ти остава накрая, но трябва да го почувстваш според мен, че си готов, защото е отговорност да отгледаш и възпиташ дете, да му бъдеш добър пример, за да няма лошо мнение за мъжете като порасне. Всяко дете иска да бъде обичано и има нужда от внимание и време за него. Много неща се променят и има много компромиси, които се правят като имаш деца. За тези неща си помисли според мен. Успех!
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: