Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 14, 2020, 15:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Нощна игра  (Прочетена 1659 пъти)
dimo1233
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 39

Профил
« -: Май 14, 2015, 22:30 »

Здравейте, зарит съм от учене, но снощи намерих време да излезна.. от месец и нещо насам хаха  Усмивчица Така като цяло беше си празно в дискотеката... но моето присъствие сякаш я изпълни хахаха  Готин  Нямаше много народ бях с двамата ми съквартиранти, готини хора.. и няма как след като толкова време живяха с мен вече хехехе  Готин  Усмивчица Усмивчица Така първия ми сет беше със сервитьорката, бях много надъхан като кубрат пулев срещу кличко хахахаха Трудно ми е да си спомня всичко точно, но ще се постарая..

Първо я разсмях с нещо готино, но не помня с кво.. След това тя ме попита какво ще пиеш
Аз : Така като те гледам... не ми се пие, а ми се прави друго хаха
тя: хахахха
Аз: казвам и че искам уиски с кола..
тя: Кво уиски
аз : ми няма значение, то и квото и да е аз няма да го различа хаха
тя: значи по мой избор
аз: ми да доверявам ти се..
 После единия от мойте идиоти се чуди и мае 10 мин кво да си поръча и аз се включвам
Не се прави, че се чудиш кво да си поръчаш, просто искаш да я задържиш по-дълго при нас... ахаха
След това и казах да се запознаем.. тя теменужка хаха
Аз: аха, ок запомних го това име вече, край, дори да припадна от пиене пак ще го помня.. хахаха
и тя тук много се раздаде: Хахахахах  дори и да те пратят в реанимацията пак ще викаш теменушка теменушка.. хахахах
аз: Аз се смях
питах я на колко години е
тя ми каза : Според теб
аз: Ми (така гледам я цялостно от горе до долу) викам 23 тя се усмихва леко, ясно беше, че е на повече..
аз довърших : Няма значение на колко си , за мен си като на 18-19 и тя се усмихна сладко и както я бях хванал за ръката тя ме стисна и така донесе питиетата

аз и казвам : След разговора с мен да не се разсея прекалено да си объркала поръчката и кво да донесеш хахах и тя нещо каза.. Аз го бях казал това дето моя човек се чуди кво да си поръча както и да е

Казах и : Имаш ли нещо против по някое време, ако си свободна да дойда при теб да си поговорим още...това го казах просто да види , че зачитам и се съобразявам с мнението и не че много ще я питам като искам да си говоря с нея...
тя : ми в момента си говорим
аз: това е замалко, не ми е достатъчно искам още... но ги казвам и говоря тези неща с много енергия и ентусиазъм  Усмивчица
Не помня тук кво стана вече тая отиде си да върши работа.. по някое време видях че ме гледа и ни се засякоха погледите и аз пръв отместих поглед..
мина малко време, там тя с целия изпипан персонал.. отивам при нея усмихвам се, тя ми отвръща. и и казвам
Аз: А реших да не се бавя вече и да дойда да си поговорим да не мине много време да не ме забравиш вече и да се чудиш къв е тоя от къде се взе.. хаха
тя се усмихна такава и ми каза, че  е на работа и е забранено да говори с клиентите и аз и казвам да, сигурно, но заради мен би нарушила всякакви правила и би рискувала да те изгонят от работа хахаха нещо такова казах, което ми се видя готино, и тя нее работата е на първо място.. и като ми го каза това някак си изгубих желание, видях няма мн смисъл и усмихнах се, докоснах я и се отдръпнах. СПОРЕД ВАС ТУК ИМАЛО ЛИ Е НЯКЪВ ПЪТ НАПРЕД ? И защо ме резна, някъде сбърках ли ? Благодаря..

имах още 1-2 д.г хубави сета , но ме заболяха пръстите от писане .. няма да мога да броя пари утре хахахАха Усмивчица
Към края на вечерта вече бях мн спаднал такъв, издишах, но ми привлече вниманието едно девойче, с перфектно изваяно тяло като скулптура направено или сякаш направено с програма на компютъра хехехехе Наистина бях страшно изморен, но ооще повече загорял така че... хахаххах :Д
Отивам при нея; Здравей, доста те гледах и най-после събрах смелост да дойда и да се запознаем, ако не е проблем.. и с усмивка.. само да кажа, че тя където беше е на по-високо място в дискотеката и се виждаше от всички и бях сякаш като на сцената,а другите бяха публиката  хехехех  :sleepy:
подаваме си ръце аз съм Миро.. и така
казвам и много добре танцуваш в какво друго си добра... хаха това го знам от форума от мн дълго време..
тя не си спомням кво каза, точно каза ми че танцува, че е таньорка
питах я кви танци
тя каза- като нея (и посочва танциорката на дансинга)
аз : значи скоро нея няма да я има, ти ще си там  Усмивчица Усмивчица тя се усмихна
Кво казах после не си спомням много добре, но наистина главата на животно е била по-продуктивна от мойта тогава хахаха
мисля, че казах още нещо и се отдръпнах при мойте хора, оставих я , да отида да мисля как ще и взема фейсбука поне..
мисля мисля мисля напъвам се като сякаш имам запек и нищо не идва и не идва...

Долу горе подредих си мислите и отивам
Аз: А Изморен съм много, въпреки че ти ме подсилваш и зареждаш и да искам няма да мога дълго да стоя на краката си.. нещо такова но май тогава го формулирах по-добре
и я питах дали би ми дала фейсбука си ... знам че избързано и рано но издъхнах просто, бях свършен вече
 тя вади телефона си и ми дава да си запиша името и да се добавя..
тука вкарах 2-3 хубави лафа
АЗ: Еех сега видяха всички, че се застоях при теб и стана по-голяма звезда и от певицата.. ( Която беше на купона)
Тя хахуа
 още един лаф и и благодарих и се отдръпнах и си тръгнахме... след това и писах едно готино съобщение и разговора тръгна... сега тя дори ми пише, така че няма начин да ви пиша на вас повече хаха или на който и да било друг хаха  Ухилен

Специални поздрави на Берсерк за така полезното включване в миналата ми тема, също така и на стоне, Йордан, Диабло, безценни съвети от всички, ще продължавам да се развивам.. Много успех на всички, МОЖЕТЕ ,МОМЧЕТА , БЪДЕЩЕТО Е ВАШЕ !!!  :sleepy:
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1588

Профил WWW
« Отговор #1 -: Май 15, 2015, 06:23 »

Не че нещо да ти порязвам ентусиазма, но много зле... от диско ФБ да искаш е като на гола пред теб жена да предложиш шах да играете - и после да дойдеш да се хвалиш как яко местила пешките и даже сама правила ходовете Усмивчица
(до секс няма да стигнете с тази - освен ако не си много хубав и нещо тя не реши по милост да ти пусне)

а за сервитьорките - оставете ги тия сервитьорки - там се играе ако имаш много добра игра (каквато ти нямаш). Играта със сервитьорките в БГ е сложна и включва задължителното излизане от фрейма клиент/сервитьорка, което не е и толкоз лесно да се прави (смисъл ти да я изкараш от този фрейм).
Активен

I'm a very special kind of monster
dimo1233
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Май 15, 2015, 09:52 »

хахахахаха слейьр, добре, благодаря ти за отговора,ентусиазма ми по никъв начин не може да спадне,  щом виждам че ти си ми писал...  Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица   С това момиче чатовете вървят супер ,  ще се получи по мое мнение (което май не е много от значение... хахахха) Ще допълня в темата, ако се получи нещо.  Намигване
Активен
dimo1233
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Май 15, 2015, 15:16 »

Разговора с нея много добре потръгна, уговорихме се да се видим, очаквайте скоро да ви опиша как се стига до ф-клоуз Усмивчица)))))
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1588

Профил WWW
« Отговор #4 -: Май 15, 2015, 15:50 »

лъжеш  Ухилен ... на к'ви години е тая, на 17ли? и колко е готина?

айде опиши ни ... барем и ние научим нещо ... баси готова мацка на живо да я прекарваш през ФБ... т'ва е неква уникална перверзия
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: