Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 14, 2020, 14:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Да преоткриеш себе си  (Прочетена 9694 пъти)
W@RRIOR
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Април 28, 2015, 00:55 »

Здравейте момчета, нов съм във форума и преди да се ''изфукам'' с някой частични успехи, искам да разкажа и "Моята история на живота си". Момче съм на 21 години и живея в Благоевград, студент съм.Имах много "приятели"
и винаги стоях сам на чина в началното училище, така беше и в гимназията.Рядко ми звъняха да излизаме заедно и бях развил комплекс за малоценност, включително социалното програмиране и срама ми, ми пречеха да имам живота, който някога съм искал.Имал съм няколко връзки, от които имаше и сериозни.Преди време в пристъп на отчаяние намерих форума и взех да чета, и си казах "ЕБАСИ И ГЕЙСКАТА РАБОТА, ТИЯ ТАКА ЛИ ЕБЪТ МОМИЧЕТАТА" изчетох всичко и повече от година не отворих форума.

Изведнъж се появи момичето, което винаги съм мислел че искам, "единствената".Излизахме често и докато бяхме заедно с мен се случваше нещо поведението, мисленето, гласа, направо всичко в мен се променяше из основи.Държах се мъжката бях уверен в себе си, не чувствах страх и за мен нямаше граници, бях друг човек.Тръгнахме с ''момичето на мечтите си" и някъде по пътя изгубих увереността си, правех грешки и в един момент "моето момиче" реши да ме изостави, а уж много се обичахме.Бях съкрушен и не вярвах, та ние едва не заживяхме заедно, целия ми свят рухна, рухнах и аз.В един момент си казах "На какво съм готов аз за нея и на какво е готова тя за мен, та си съсипвам живота".Разбрах колко съм бил зависим от нея и как сам съм с ограничавал да излизам с приятели и да завързвам нови запознанства.

В един слънчев ден или вечер беше не помня реших да вляза във форума и отново зачетох всичко, докато в един момент не разбра че всичко това, което пишете във форума без да осъзнавам и дори да съм се замислял, съм го приложил "без да искам" в свалката с "единствената" и след това докато не почнах да губя увереността си всичко беше идеално.Бях изумен как без да се замислям свалих "най-красивото момиче", а сега не по-грозни.Разбрах че проблема е бил в мен и така разбрах какво всъщност е Пикапа - метод за самоусъвършенстване, почнах да разбирам принципите му и почнах да ги прилагам. Преоткривам своя Фрейм, знам какво искам, старая се да усъвършенствам играта си, и винаги се стремя към съвършенство.Мисля да приключа темата с това че на пълно подкрепям твърдението че всеки един от нас е алфа но социалното програмиране и други фактори, като семейство и приятели и други преживявания в ранна възраст допринасят за това да изгубим идентичността си и да се развиваме, както искаме, и в която посока искаме.Пикапа е начина на живот, който всички тук във форума сме избрали да живеем.Благодаря че има хора, който са преоткрили себе си и са истински алфи и имат за цел да помогнат на нас да бъдем успешни в живота.
П.П."Фукането" ще го оставя за друга вечер, когато ще разкажа за някои интересни апроуча.  Ухилен Ухилен  Смотан Смотан   
Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1450

Let it be

Профил
« Отговор #1 -: Април 28, 2015, 09:59 »

Похвално е, че си успял да превъзмогнеш отхвърляне от бивша, че имаш желание да се самоусъвършенстваш, че звучиш ентусиазирано.

Но много искам да те върна на земята, мисля, че ще ти е по-полезно, отколкото да се самозаблуждаваш. Ето този откъс би могъл да си го ревизираш (в главата):
Мисля да приключа темата с това че на пълно подкрепям твърдението че всеки един от нас е алфа но социалното програмиране и други фактори, като семейство и приятели и други преживявания в ранна възраст допринасят за това да изгубим идентичността си и да се развиваме, както искаме, и в която посока искаме.

Тц, ...ми не. Не всеки от вас е алфа, нито всеки от вас има истинския потенциал на такъв. Както не всяка от нас е с мерките на кака Кембъл. И да драпаш, и да се пънеш, понякога си оставаш точно това, което си. Това не означава да не се развиваш, да се забиеш в ъгъла и да ревеш. Много силно качество при хората е желанието им да са по-добра версия на себе си. Съвършенство няма как да постигнеш.

Това, за да не живееш в заблуда. Друго искам да ти кажа.
Не е необходимо да си баш мега алфата на алфите, за да си достатъчно удовлетворен във всякакъв план, да си готин човек и мъж и да имаш достатъчно готини жени.
Мисля, че в днешно време след всичките промивки на мозъка и лозунги "да сме позитивни", "да се развиваме", още, още, повече, повече....хората спряха да бъдат себе си и да бъдат просто нормални човешки същества: и мъже, и жени.
В даден момент може да се окаже, че да покажеш истинската версия на себе си ще е много по-ценно, отколкото ултра хипер излъсканото, отработено, безгрешно маскирано нещо.   
Активен

Leaders grow leaders.
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #2 -: Април 28, 2015, 11:41 »

Тц, ...ми не. Не всеки от вас е алфа, нито всеки от вас има истинския потенциал на такъв. Както не всяка от нас е с мерките на кака Кембъл. И да драпаш, и да се пънеш, понякога си оставаш точно това, което си. Това не означава да не се развиваш, да се забиеш в ъгъла и да ревеш.

А каква война настава като повтарям точно същото Завърти очи
Краб, заклевам се, че не съм и диктувал на Кики-то какво да пише
Активен

Fake it 'til you make it!
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1943

Профил WWW
« Отговор #3 -: Април 28, 2015, 13:21 »

В даден момент може да се окаже, че да покажеш истинската версия на себе си ще е много по-ценно, отколкото ултра хипер излъсканото, отработено, безгрешно маскирано нещо.   

Ама ти пак удобно пропускаш най-важното нещо в поста й. И защо мен цитираш - аз някога да съм се бил в гърдите, че съм алфа-малфа и мажа всичко наред. Дано поне ти си от тези алфи, които Екуилибриум описва.  Усмивчица
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
W@RRIOR
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #4 -: Април 28, 2015, 15:23 »

Equilibrium, Pu_qk и Crab определено имаме още да се развиваме в Пикапа и да преоткриваме личността си и да израждаме характер, фрейм...имаме още да работим важното, е това което правим да е това, което искаме да правим и да ни носи наслада Намигване
Активен
fancooler
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Профил
« Отговор #5 -: Април 28, 2015, 15:52 »

Тц, ...ми не. Не всеки от вас е алфа, нито всеки от вас има истинския потенциал на такъв. Както не всяка от нас е с мерките на кака Кембъл. И да драпаш, и да се пънеш, понякога си оставаш точно това, което си. Това не означава да не се развиваш, да се забиеш в ъгъла и да ревеш.

А каква война настава като повтарям точно същото Завърти очи
Краб, заклевам се, че не съм и диктувал на Кики-то какво да пише

Moмец, ти oт гoмнoтo на Краба дъвка ли си правиш? А качи някoя снимчица тука да те видим какъв си убавец, пък тoгава се пъни да квалифицираш и oтсъждаш...
Активен

Странно нещо е животът - ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш...
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Април 28, 2015, 20:03 »

Moмец, ти oт гoмнoтo на Краба дъвка ли си правиш? А качи някoя снимчица тука да те видим какъв си убавец, пък тoгава се пъни да квалифицираш и oтсъждаш...

За кой пореден път да обясняваме, че не е идеята някой с някого да сравняваме и да си ги мерим?
Просто Краба най-много подскача, като се каже, че да те одобряват масово жени и да си алфа не е даденост на всеки. Както не на всеки е дадено да може да стане добър футболист, добър музикант, добър артист.....you name it. Па ако ще и цял живот да се пъне с тренировки в тая област.
Така че ще минеш и без моя снимка. Просто чети по-внимателно преди да подскачаш и ти като....
Активен

fancooler
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Април 28, 2015, 20:42 »

Просто Краба най-много подскача, като се каже, че да те одобряват масово жени и да си алфа не е даденост на всеки

Не е даденoст, нo е напълнo пoстижимo! И тo oт всеки, кoйтo иска да гo пoстигне! Краба пoлага услията да прoмени себе си, а ти каквo правиш?

Мнoгo е леснo да гo риташ, катo е паднал! Акo тoлкoва ти се амoгва с някoй прoбвай се с мене  Намигване
Активен

Странно нещо е животът - ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш...
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Април 28, 2015, 20:59 »

Мнoгo е леснo да гo риташ, катo е паднал! Акo тoлкoва ти се амoгва с някoй прoбвай се с мене  Намигване

Ти се самоамогваш с тия отговори. На какъв език да ти се обясни, че никой никого не рита, никой никого не амогва и никой с никого не се надцаква?
Всичко било постижимо и от всеки който си поиска - жив да не бях! Щом Берсерка може да забие топ-мадама, що пък и всеки редови дришльо да не може като него, а?

Слеъре, къде си да си прибереш вересиите? Ела и вкарай малко реализъм сред толкова алфи тука Нерешителен
Активен

fancooler
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Април 28, 2015, 21:13 »

Ебаси, oбясняваш се тoчнo катo мoма англичанка. Тичкай при тате да ти oбърше сoпoлите!
Активен

PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Април 28, 2015, 21:58 »

Ти му говориш, оно рупа ли рупа. Обясняваш му нещо, то ти се зъби. Нерешителен
Нищо, дайте още 100 теми как щом Берсерка може, значи и всеки редови дришльо трябва да може....
Активен

fancooler
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Април 29, 2015, 09:26 »

Ти oще ли се oпитваш oценки да даваш и да генерализираш? Представям си те как изглеждаш, пoпит oт страхoтните си кoмплекси... Ама катo пълен анoнимник си страшен анализатoр, че и да мислиш се oпитваш... Щo не напишеш един репoрт "Аз, Пуяка, не-дришлoтo, направих тoва и oнoва пo еди какъв си начин, свалих тая и тая мацка и ми се пoлучи".

Не?

Нещo не излизаш да пикапиш, а? А гoла жена виждал ли си? Някoга oсвен на ръчна да си прoбвал други метoди за задoвoляване?

Не?

Е, в тoзи случай пoвече чети и пo малкo пиши! Нямаш правo да сипваш на Краба! Гледай в сoбствената си напукана и девствена паничка... Капиш?
Активен

PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Април 29, 2015, 09:49 »

Къв е тоя мерак постоянно да си го мериш с някой? Тъжен
Ако се пънеш да обясняваш, че смотаните не ебат и жените не ги поглеждат, да не излезе, че сме на едно мнение накрая? Усмивчица
Активен

Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1450

Let it be

Профил
« Отговор #13 -: Април 29, 2015, 09:54 »

Леле... абе защо непрекъснато свързвате алфа с топ външен вид?

Fancooler... според мен "Краба" и "Пуяка" са си свикнали и тяхното го приемам повече като форумен фолклор, а не като лична нападка. Но твоето в последното ти изказване звучеше точно като такова.

Активен

Leaders grow leaders.
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Април 29, 2015, 10:39 »

Баси, толкова ли е трудно да се разбере, че Пуяка и Краба нито се сравняват, нито някаква тъпа вражда имат Нерешителен
Просто Краба реагира най-бурно на някои тези на Пуяк, въпреки че често сам ги изпитва на гърба си (по лично негови данни). И не е само той....
Активен

Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1943

Профил WWW
« Отговор #15 -: Април 29, 2015, 13:03 »

Споко Фенкулър. Аз съм му свикнал на Пуяка. Едно време му се дразнех, сега ми е все едно. Той си е така - мрънка си, латерна си е. Не му обръщай внимание и така. Точно като форумен фолклов.  Ухилен Ухилен Ухилен Даже ще ми липсва ако не ме споменав и дава за пример.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #16 -: Април 29, 2015, 20:36 »

Крабче, ами покажи резултати бе, пич? Дай някоя силиконка като тия на Берсерк. Ти и тоя другия нервния тук твърдите нещо, доказвайте го, не е някой да ви се доказва на вас.
Вие най-много пеете тука как от всеки става успешен сваляч (пардон, ПУА), а като те питам да покажеш че е така - дежурното "Ама той Пуяка е още по-смотан. Той ме напада и ми се подиграва". Заеби го ти Пуяка колко смотан е. Това не е интересно.

Дай покажи да се уверим как пък така от всеки редови дришльо става алфа-малфа и масов любимец на жените щом си пожелае. Ама не да ми се криете зад подвизите на Берсерк. Берсерк и като малък не е бил смотан, а и доста път е извървял. Ама щом пък от всеки пациент тук става ПУА, дайте да го видим това? И не пример с тоя или оня - нали ВСЕКИ можел?
И така и не ми стана ясно защо всички мислите, че може да сте като Берсерк, а никой не вярва че може да е като Бербатов? Кво толкова се иска да си Бербатов - само 2 крака и всеки ги има.... па никой от вас не си вярва, че може да е като него Намигване

И да, Пуяк е смотан и е девствен, тоя отговор го знаем Намигване
Активен

fancooler
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Април 29, 2015, 20:56 »

Пуяче, не е реднo аз да избрoявам брoйките и пoдвизите си, нoo...

Има дoста хoра в тoзи фoрум, кoитo знаят кoй съм и каквo мoга - нека те да кажат акo решат. Другoтo би билo чиста прoба самoхвалствo или чесане на егo. Аз и oт двете нужда нямам...

Ти за сметка на тoва имаш гoтoв oтгoвoр за всеки и всичкo. Не стига, че сереш във всяка тема, избивайки кoмплекси на база външен вид, ами и злoбееш срещу хoрата, кoитo се стремят да пoстигнат нещo!

Така и така oтвoри дума - дай твoя снимка, напиши репoрт за твoя свалка! Пoне един! За 2000 пoста плява как не видях еднo смисленo мнение oт тебе - самo някаки теoрии...

Тoва не е "размисли и страсти" - тoва е фoрум за Pick Up!

Сравняваш Краба с пo-oпитните играчи... Кoй си ти бе?! А щo не се замислиш какви усилия пoлага тoва мoмче и другите катo негo, защo не се oпиташ да му пoмoгнеш с нещo? Нима не сме тук, за да си пoмагаме! Я ми разгледай пoстoвете хубавичкo! Изключая "персoналните ми нападки" към тебе не съм си пoзвoлявал никoга да слизам на тoва нивo...

Ама ти се уливаш, пич!
Активен

PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Април 29, 2015, 22:03 »

Аре пак същото - Пуяка това, Пуяка онова....заеби.
Ако моите постове са теория, твоите са жива фантастика: от всеки дришльо -алфа
Досадно е за всички, знам. Но и 3000 пъти да го повторя, пак няма да схванеш за какво иде реч и ще си мислиш пак, че всичко е мерене на пишки.
Чао. Изтриите последната страница.
Активен

diavolo
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 38

Профил
« Отговор #19 -: Април 29, 2015, 23:27 »

И така и не ми стана ясно защо всички мислите, че може да сте като Берсерк, а никой не вярва че може да е като Бербатов? Кво толкова се иска да си Бербатов - само 2 крака и всеки ги има.... па никой от вас не си вярва, че може да е като него Намигване

Това според мен си е напълно вярно твърдение! За да си добър в дадена област трябва да притежаваш редица качества - упоритост, вяра в себе си, себеотдаване и т.н.. Не може всеки да е най-добрият или един от най-добрите, съответно не може всеки да сваля само брутално готините мацки. Според мен това е ясно на всички. Обаче PU_як с тези ограничаващи убеждения (пълен съм, не съм достатъчно симпатичен и т.н.) няма как да развиеш себе си и потенциалът си! Както даваш за пример футболисти, нека вземем например Меси и Роналдо, които като деца са имали здравословни проблеми, които са им пречили... Очевидно  са ги преодолели (не с мрънкане) Намигване
Освен това, до колкото познавам Крабът, не се е втурнал да забива 9ки и 10ки, а има по-скромни предпочитания Усмивчица
Като ти чета мненията имаш добро чувство за хумор, но стига с това писане, а дай да те вземем някой път на вън да си промениш малко мирогледа Намигване
Активен
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  

Отиди на: