Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 03:34:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Мацката от курса по немски или какъв съм простак  (Прочетена 2254 пъти)
Hanibal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 150

Профил
« -: Май 09, 2015, 16:58:28 »

След изживяна тежка раздяла няколко месеца се бях затворил в себе си и бях заявил на света, че съм гей. Но макар, че още боли, реших, че е време да се опитам да изляза от черупката си и да събера парченцата от и без това не високото ми самочувствие. Та, най-после се престраших отново да поканя момиче на среща. Разказвам историята най-вече с цел да анализирам собствените си грешки и да стана по-добър в отношенията си с жените.
Та, запознах се с Жени на курса по немски, на който ходя. Стана така, че в групата сме повече кочове и тя като чаровно момиче на 22 си играе играта - усмихва се на мъжете, флиртува леко, с цел да привлича внимание и да получава дребни облаги като помощ при домашните например. Не че имам против де, за взаимообучение бих си помагал с всеки, дори да няма хубави цици и чаровна усмивка. Та, говорихме си няколко пъти с мацката, пътувахме и в трамвая след курса. Говорихме си общи приказки като за съжаление си показха същността на добро момче. И по чата си пишехме, най-вече за уроците. Човек колкото и да се опитва, не може да избяга от себе си. Съответно мацката ми флейкна 2-3 покани за кафе, под предлог, че е много заета. Бях се вкарал в образа на типичното добре забавно и приятно момченце, което да й помага с уроците и да получава по някоя чаровна усмивка в замяна.
Една вечер с моя приятел Пешо се бяхме напили. Разбрах, че той си пише с нея в някаква социална мрежа. Тя даже му се похвалила, че сме били приятели с нея от курса, че съм много готин пич и ми е обещала да излезем, ама не знаела кога ще стане, понеже "била много заета". Поне Пешо така ми го представи, знам ли какво е казала наистина. Но тук вече се ядосах - да ми откаже да излезем е ОК, но да си трупа точки на мой гръб пред един от най-добрите ми приятели - това няма да допусна. С Пешо решихме да се избазикаме, писахме й и я поканихме за групова оргия. Мацката се възмути, взе да ни кълне какви сме идиоти. Даже на другия ден имах съобщение по Вайбър от нея "Този път наистина прекали...", на което не отговорих. Между другото алкохолът в никакъв случай не беше причина за действията ми. Първо исках да покажа, че не може да си прави реклама пред Пешо за моя сметка и второ - исках радикално да счупя образа на добро момче. По-добре да ми се сърди, отколкото да ме държи във френд зоната. Поне е някаква емоция. Между другото, стана ми много приятно.
Обаче се оказа, че мацката наистина се е засегнала от простотията ми. На повечето момичета, които познавам, ако им кажа такова нещо, просто ще се хилят. Или дори да им стане неприятно, ще разберат, че е само шега без лоши чувства. Но Жени явно е по-крива и няма чувство за хумор. Два дни след това на курса по немски ме гледаше като буреносен облак, не ми говореше - абе кифленски номера. Реших да се правя, че нищо не се е случило, усмихвах се чаровно, заговарях я, показах й едното упражнение от домашното. В групата няма как съвсем да ме игнорира, особено като сме вън да пушим няколко човека. Накрая я избазиках с нещо от рода на "Хайде, сръдло, ще се видим", в резултат на което получих канонада от женските лафове като "Аз не ти се сърдя, тук става дума просто за отношения между хора. Мислех дмоа ти кажа някои неща, но този път ще си замълча...". Не обърнах внимание. Не се чувствам и виновен, понеже каквото и да съм й казал, е било на шега. В никакъв случай не съм искал да я обидя или да я нараня. Не смятам да й падам на колене за извинение, но май е добре все пак да й кажа нещо от рода на "не съм искал да те засегна, беше само шега" и да пробвам пак да я поканя на кафе за сдобряване.

Според мен основната ми грешка беше, че не успях да създам емоция още в началото. Веднъж станал доброто момче, трудно излизаш от там. И че се издадох, че я харесвам, без да съм създал привличане. Просташката шега не мисля, че беше грешка. Вярно, че щеше да е добре, ако беше насочена към мадама с чувство за хумор, но поне е някакво разчупване на статуквото. Минус точно с тази шега е, че давам още валидация на момичето, макар и по доста груб начин. Можеше да е нещо по-тънко от рода на "Ела да ни направиш палачинки...". А е възможно и мацката просто да не ме харесва и каквото и да направя, да няма шанс. Ще видим.
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #1 -: Май 09, 2015, 20:58:37 »

Aбе простак...айде стига глупости...какво толкова си казал?

Простата логика казва, че за да се сърдиш на някого, трябва малко поне да ти пука за него, иначе защо ще го правиш. Примерно ти би ли се разсърдил на кварталното наркоманче или пияница, ако те напсува? Ще тръгнеш ли да го биеш или просто ще го подминеш с усмивка на презрение?

Вариантът, който ти казваш, че наистина може да не я привличаш, че си изпуснал да създадеш емоция още в началото, че доста грубо си се опитал да излезеш от рамката на доброто момче и тн звучи правдоподобно, само че за мен лично има немалка вероятност да те тества с това нейно цупене. Не желая да ти давам напразни надежди, нито да те потупвам по рамото, просто ти казвам, че е възможно. Намигване

Да, шегата е била доста дебелашка и немалко мацки биха се разсърдили, но пък отвсякъде си е личало, че се лигавите и че надали сте искали да я унижите. Ако тръгнеш да ѝ се извиняваш и да ѝ търсиш наново одобрението и благоразположението, бъди сигурен, че ще продължите и за в бъдеще да си говорите само и единствено за домашните и разликата между Dativ и Akkusativ. Намигване

Просто keep it cool и по никакъв начин не показвай, че отдаваш внимание на тази ситуация. Ако не иска повече да ти говори-няма лошо. Next и тва е. Сериозно ли ти трябва да се обвържеш с някоя, която има майндест на баба и една невинна закачка не може да понесе? Намигване
-----------------
Иначе извън контекста на репорта ти, в личен план конкретно, бих те посъветвал да се опиташ с максимална точност да установиш кой образ така да се каже най-много ти позволява да си тежиш на мястото. Има хора, на които адски им отива да блъскат пиперливи, дори и вулгарни шегички пред жените, има и такива, които просто изглеждат нелепо и се закопават неимоверно. Прецени си към коя категория си и дали това е твоята игра. И да не е-нищо страшно-със сигурност имаш други качества или силни страни, които можеш да пуснеш в употреба и които ще ти донесат по-добри резултати.
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
Hanibal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 150

Профил
« Отговор #2 -: Май 10, 2015, 19:20:05 »

Май си прав, няма какво толкова да го мисля. Няма как да знаем имам ли шанс, не сме в главата й, то ще си покаже. Писах й днес с покана за кафе, да си каже каквото има, казах й, че ми е неприятно, че съм я засегнал, в резултат на което получих нацупени отговори от рода на "Ти няма как да ме засегнеш, може да ме засегне само някой, за когото ми пука. Просто ти давам приятелски съвети...". Не ми се занимаваше да се обясняваме повече, затова й казах, че като й мине сръднята, ще се видим тогава. Но това й кифленско поведение ме дразни и честно казано, макар че момичето ми харесва, все по-малко ми се занимава. Не си падам по жени, които не носят на майтап. Мисля да се държа добре с нея, без да й се мазня обаче. Ако се държи човешки, пак бих опитал. Ако ли не - да си се цупи, щом я прави щастлива. Най-много да продължа да я базикам, че е сръдла. Разказах и на най-добрата ми приятелка за случая и реакцията и беше "Тази е много тъпа, щом се е вързала. Аз да бях, щях да ви предложа да си направите по една свирка просто."
Между другото, обикновено такъв тип пиперливи шеги ми се получават доста добре. Причината мисля, че е защото имам добродушно излъчване и дори понякога шегата да излезе прекалено груба и просташка, просто хората усещат, че няма как да съм я кязал с лошо чувство и съответно не ми се сърдят, а гледат на нещата откъм смешната им страна.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #3 -: Май 11, 2015, 06:14:31 »

С Пешо решихме да се избазикаме, писахме й и я поканихме за групова оргия.

Какъв майтап - това е майтап на гол гъз. А ако беше казала "идвам след 15 минути" - тогава щяхте ли да кажете "ама ние само се бъзикахме".
Това е един от типовете щит, зад който обичат да се крият бета-мъжете: предложат нещо, уж на майтап, и ако стане - добре; ако не стане - ама не се сърди, аз просто се майтапех. И жените много добре ги надушват тези уж-тънки шегички и плоски майтапчета.
Казваш, че обикновено ти се получавали - какво значи това? Колко пъти еба с такива шегички?

А предположението, че си бета-мъж се потвърдава от още едно обстоятелство:
Разказах и на най-добрата ми приятелка за случая
Мъж, който има най-добра приятелка и си споделя с нея случки из любовния живот... Или гей, или бета.
Активен
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #4 -: Май 11, 2015, 09:00:20 »

А предположението, че си бета-мъж се потвърдава от още едно обстоятелство:
Разказах и на най-добрата ми приятелка за случая
Мъж, който има най-добра приятелка и си споделя с нея случки из любовния живот... Или гей, или бета.

Stone,
Успя да ме разсъниш с прилична доза смях тази сутрин.
Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1450

Let it be

Профил
« Отговор #5 -: Май 11, 2015, 12:24:48 »

Hanibal, защо се потиш?

Жени не те харесва достатъчно, пробва се на Пешо, обаче вие се оказвате заедно и сега тя се сърди не заради самата шега, а защото сте я поставили в нелепа ситуация. Поне на мен така ми звучи историята.
Айде сега, свършиха се жените. Баси, ти я каниш 5 пъти на кафе, тази с ултра много задължения "била заета". Що, децата й реват и мъжът й я чака да му простре чорапите... Я си свиркай и се радвай, че си се оттървал.

P.S. Най-добрата ти приятелка предполагам, че е много грозна или просто се познавате от деца и не я въприемаш като жена, нали?  :angel:
Активен

Leaders grow leaders.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: