Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 04:04:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Правилно ли постъпих ?  (Прочетена 2686 пъти)
vodoprovod4ika
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 78

Профил
« -: Април 03, 2015, 01:53:03 »

Здравейте PuA та ! Вчера имах случка, с възможност за продължение, която ми се иска да споделя с вас. Та да започваме по същество:

Вчера вечерта излязохме група приятели из студентски и по неволя се настанихме в една от най?празните дискотеки. Бях излязъл с идеята хем да се видим с тях, хем да пикапя. Та в нашата дискотека нямаше почти никакви таргети, а освен това в една съседна чалготека имаше участие певачката Алисия, та по едно време с още 3 приятелчета се запътихме натам.Та вече сме вътре и си избухваме на дансинга, преди ?звездата? на вечерта да се е появила когато виждам група от няколко момичета на дансинга, в другия му край. От тях имаше само една хубава (7 ца) та нямаше как да не действам. Направи ми впечатление как резна един пиян навлек, който танцуваше зад нея и се опита мазно да я придърпа.Та викам си време е за действие, минавам през денсинга, врязвам се в нея и изплювам оупенара.

Аз? Може ли да ти задам един много личен въпрос
Тя? да (смее се, и ме бута игриво по рамото)
Аз? Как се казваш (в случая изпълнението на оупенара се получи безупречно)
Тя? ****  (смее се)
  Оттам продължавам забавен разговор към 5 минути, докато танцуваме, има стабилно кино. По едно време я питах на колко е и тя каза, че е на 20. Като ме попита мен отговорих, че и аз съм на 20, а скоро навърших 18 ( това ми е и питането към вас, дали правилно постъпих с това, защото сега като излезем ще трябва да се оплета в куп лъжи, но ако не бях излъгал сигурно нямаше да се стигне до тук, не съм чул за готини студентки който си падат по момчета 11 клас  Ухилен) Докато танцуваме една нейна приятелка започва да я дърпа доста настойчиво, но аз все още не я давам  Ухилен.

Аз? имаш много ревниви приятелки
Тя?грижат се за мене
Аз? мойте пък хич не ги е грижа за мене, виж оставиха ме насаме с теб, кой знае какво може да ми направиш.

Накрая, след 300 зора от приятелките и тя ме остави с обещания по късно пак да ?потанцуваме?.
След 10 тина минути я виждам при тяхната масичка и отивам при нея, докато танцувахме (танц придружен с доста кино)  водихме забавен разговор, изградих и малко рапорт. По едно време любимата ми приятелка пак почва да я дърпа, и тя ми казва че имала рожден ден и трябвало да и обърне внимание. В тоя момент аз отивам при нея

?Честит режден ден, бла бла бла и не толкова ревнива към приятелките си ( като цяло ми се изкефи, даже не знам дали нарочно буташе циците си в мен, което не беше особенно приятно имайки предвид, че момичето беше доста пълничка)

Тогава оставих мойта мадама да обърне малко внимание на приятелката си и отидох при мойте хора който ми дадоха зор да ходим при останалите в другата дискотека. Тогава отидох при мадамата си да и кажа чао и да и взема номера , даде ми го без проблем и се разбрахме да и звънна да се разберем за кафенце. Днеска се чухме и би трябвало съботата да излезем. Та въпросът ми към вас е правилно ли постъпих, че излъгах за възрастта си. Другото което казах е че уча в СУ, след като разбрах че тя е в УНСС. Сега излезем ли ще трябва да се оплета в лъжи, ама без тях мисля че нямаше да се стигне до тук. Чакам вашето мнение и също така моля да ме прощавате за правописа, ама вече стана почти 3 часа и това е последното нещо за което мисля.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1943

Профил WWW
« Отговор #1 -: Април 03, 2015, 14:14:51 »

Дали е правилно или не, май няма вече значение. Какво ще правиш оттук нататък е по-интересно. Според мен най-добре на срещата да й кажеш истината - тъпо е цялата свалка да е една лъжа - какво ще й разправяш сега - как ходиш на лекции?? По-добре й кажи истината и рискувай да я загубиш, може пък да я спечелиш.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #2 -: Април 06, 2015, 06:49:10 »

и отидох при мойте хора който ми дадоха зор да ходим при останалите в другата дискотека.
Ей затова не съм излизал никога с големи компании, освен нещо на рожден ден ако ме поканят и трябва да ги уважа.
Вместо да си гледаш своя дневен ред, ти ще обикаляш от дискотека на дискотека защото приятелите ти така искали. Както и да е, това оф-топик.
А по темата - браво за куража и директното отваряне, мацката ти се е изкефила, а за дребните лъжи не се притеснявай - жените също лъжат много, когато е в техен интерес. Ако те хване в лъжа, няма да почваш да се оправдаваш, а ще държиш фрейм и ще кажеш "как бе - в СУ, випуск 2021 съм".
Съботата вече е минала, така че продължавай с репорта да видим какво е станало.

Активен
vodoprovod4ika
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 78

Профил
« Отговор #3 -: Май 11, 2015, 23:58:28 »

Пичове, знам че мина доста време откакто написах първата част на рапорта , но чак сега намирам време да го допиша. Та да почвам по същество.

С мацката се разбрахме да излезем на кафе ( тук ще вметна че мацката си е чиста 8 мица , явно в дискотеката не съм преценил добре). Разбрахме се да се видим вечер към 9 в един от баровете в студентски. Тя ми погоди  номер и доведе нейна приятелка със себе си  (за което после ми се извиняваше), но това не мисля че ми попречи, даже обратното защото според мен приятелката й ми даваше валифейшън. Разговорът вървеше перфектно, смяхме се доста. Впечатление ми направи че тя ми правеше повече комплименти отколкото аз на нея (че съм имал чувство за хумор, че съм бил много отворен и тн). Мацката често изтъкваше как някви бастуни я сваляли, даже не искаше да ми каже работното си място за да нямало посещения на което аз отговорих:

—все съм тръгнал да ти идвам на посещения (или нещо от сорта)

Разказваше и как същата вечер когато се запознахме, след мен я свалял някакъв турчин (без успех) на което помня че отговорих :

—чувал съм че с турци не се говори за жени и политика, ама с тоя относно жените бихме се разбрали

Относно прикриването на възрастта ми, се справих перфектно. Започнах да разтягам локуми как хода на лекции и тн. Сигурен съм,че ме мисли за 20 годишен студент  Ухилен. Срещата приключи към 11 и се разбрахме да се чуем.
След около седмица се бяхме разбрали да излезем, но тя се отказа в последния момент с някво тъпо оправдание. Тогава не я потърсих към 2 седмици и като и звъннах в началото на миналата седмица се разбрахме да се чуем през weekenda защото била заета (истина е защото мацката ходи на лекции и същевременно работи). Чухме се петък вечерта и разговорът вървеше добре, когато тя ми каза че имала няква работа и ще ми звънне по късно, но така и не звънна. Тази петъчна вечер беше и първото ми излизане сам за което мисля да пусна рапорт тия дни.

Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #4 -: Май 12, 2015, 08:27:37 »

Ясно, 3 пъти флейк, некст. Не прави грешката да задълбаваш с тази, по-добре почни начисто с нова (нови).
добре поне, че не си ходил от тях да я вземеш с кола, както препоръчва кака ти. Само щеше да разправя на следващите какви кавалери постоянно я свалят.
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 785

Профил
« Отговор #5 -: Май 12, 2015, 09:21:18 »

Малко със закъснение да се включа. Това за годините е много добре и аз често използвам тази тема за бъзици. Сета не е логически обмен на информация, така че изобщо не е необходимо да и казваш каквото и да е конкретно. Важна е емоцията. Ако все пак поиска да разбере нещо повече можеш да и го дадеш, но след като си го заслужи.
 Ето например с годините. Казал си и че си на 20. Вместо да спичаш, че се е вързала задълбаваш ролплейнга до абсурд. Казваш и:
 Знаеш ли ти си много наивно момиче... Тя: Защо мислиш така? Ти: Ами излъгах те толкова лесно за годините си и ти даже не се усъмни. Колко добричка и наивна си. Тя: Еее как можа! Кажи ми на колко си... Ти: Добре... Ще бъда искрен с теб. Не знам как не успя да познаеш но аз съм на 40. Тя: Нееее, не си. Кажи ми на колко си наистина! Ти: Сериозно! на 40 съм. Ползвам добра козметика и свалям млади гаджета - това ме държи във форма. Тя: Наистина искам да знам на колко си.. Ти: Колко ми даваш? Тя: Някакво предположение Ти; Бъзик
 Ето как от една елементарна шега може да се създаде емоция, вместо да трепериш че си я излъгал и да се чудиш как логично да и обясняваш на колко си. Тя не иска логиката ти - иска да тге усети емоционално.
 Сега за фейковете. Ако мацка дойде на среща с приятелка - директно я режеш. Това е несериозно просто. Останалите два фейка са следствие. Ако жената има интерес ще намери време да се видите, дори ако трябва да избяга от работа/съпруг/даскало и тн. Ако няма интерес измисля оправдания - както в случая. Та минавай на следващата, тази ти е дала добър опит.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: